750,000 افراد داوطلب برای کمک به بریتانیا NHS. در حال حاضر آنها در حال مستقر شده اند.

جاستین Setterfield گتی ایماژ

راننده تاکسی مایکل هیز ارائه شده است سواری رایگان خانه به سلامت کارگران در Newham بیمارستان دانشگاه در شرق لندن است.

لندن — زمانی که دولت بریتانیا خواسته مردم برای کمک به خدمات بهداشت ملی در طول coronavirus بحران آن را به نام “داوطلب ارتش.” در عرض چهار روز 750,000 مردم امضا کرده بود و سه بار به هدف اصلی و چهار بار اندازه نیروهای مسلح بریتانیا است.

بریتانیا دیده نشده از جمله افزایش داوطلبان پس از جنگ جهانی دوم زمانی که این کشور هم کشیده در راه هنوز به یاد با غرور بسیار زیاد. در حال حاضر با بیش از 60 ، 000 مردم در اینجا داشتن آزمایش مثبت برای coronavirus و با نخست وزیر در میان کسانی که در بیمارستان بستری شده است — سازمان هستند بدانند چگونه به استقرار ارتش در حالی که افراد و شرکت های درگیر در رسمی داوطلب فعالیت در سراسر جزایر بریتانیا.

Michael Hayes, 55, یک راننده تاکسی که عضو داوطلب ارتش است و در انتظار اولین سفر رسمی انتساب. در عین حال او صرف حدود پنج ساعت در روز رانندگی بیمه خدمات درمانی کارکنان خانه بدون هیچ هزینه ای از Newham بیمارستان دانشگاه در شرق لندن که در آن سه فرزند خود را متولد شدند.

“برخی از آنها بیرون می آیند, آنها تا به حال وحشتناک روز, بدترین . . . و آنها در حال راه رفتن تفکر “من هنوز هم به” من مرتب کردن بر اساس مانند یک پرتو کوچک آفتاب” هایس گفت. “آنها من نشسته است و من صدای تیز و تند آنها را به خانه.”

جاستین Setterfield

گتی ایماژ

مایکل هیز خارج منتظر Newham بیمارستان دانشگاه. او همچنین در جواب یک جداگانه داوطلب طرح های اجرا شده توسط Royal خدمات داوطلبانه است و انتظار انتساب خود را.

سازمان از تلاش دولت گفت: آنها “شروع آهسته” با راه اندازی نرم در هفته گذشته و به طور رسمی راه اندازی شنبه زمانی که “هزاران نفر” از داوطلبان ارائه شد تکالیف.

آنها را درگیر در مراقبت های پزشکی. یکی دیگر 12,000 سابق بیمه خدمات درمانی کارگران گفت: آنها خواهد آمد که. بلکه داوطلبان قرار است برای کمک به سالمندان و دیگران تلقی به ویژه آسیب پذیر به ویروس را با انجام وظایف مانند ارائه مواد غذایی و دارو رانندگی مردم را به قرار ملاقات و انجام بررسی ها در کسانی که در انزوا.

[بازنشسته پزشکان در ایتالیا در حال رفتن به نزاع برای درمان coronavirus بیماران]

“من خیلی هیجان زده بود من تحت فشار قرار دادند ‘قبول’ قبل از اینکه من حتی جزئیات این کار گفت:” استیو فلفل, 34, یک مدیر انبار در نورفولک که یک پینگ یکشنبه شب. درخواست: خرید مواد غذایی برای یک مرد با covid-19 علائم زندگی می کردند که حدود یک چهارم مایل دور.

فلفل گفت: او تردید بیش از این پرسش که چگونه به پرداخت. “من نمی تواند استطاعت به ریسک خرید مواد غذایی برای هر کس در اطراف شهر” او گفت:. اما او رفت جلوتر و صرف $36 برای “نان و شیر و مواد غذایی راحتی.” او گفت: گیرنده انتقال او پول در مدت کوتاهی پس از او کاهش یافته و مواد غذایی در خارج از درب خود را. فلفل گفت: سازمان نامیده می شود به او می گویند دفعه بعد او باید با استفاده از روش های پرداخت را در سایت خود.

“من فکر می کنم آنها هنوز هم خوب تنظیم آن — این است که من و تنها وظیفه. اما آن را واقعا خوب بود به خارج وجود دارد و در نهایت کمک به کسی است,” او گفت:.

با شروع این هفته بهداشت حرفه ای داروسازان و مقامات محلی می ها به درخواست یک برنامه به نام GoodSam که پس از آن آنها را متصل به تایید داوطلب.

جولیان Finney

گتی ایماژ

یک داوطلب از GoodGym طول می کشد یک سفارش از یک زن که نمی تواند او را ترک خانه.

بسیاری از مردم هنوز در انتظار برای تکالیف و بعضی از آنها گرفته شود به رسانه های اجتماعی برای ابراز سردرگمی و سرخوردگی است که خود را در ارائه خدمات است که تا کنون رد شده و یا نادیده گرفته شود.

کسانی که در داوطلب بخش می گویند که تدارکات بسیج 750,000 مردم بررسی صلاحیت داوطلبان تطبیق عرضه و تقاضا و اطمینان حاصل کرد که هر کس امن است یک چالش عظیم.

“من تحسین برای چگونه آنها آن را انجام داده اند اما این یک کار بزرگ برای هر کسی که گفت:” علامت گذاری به عنوان اهرم اجرایی Helpforce یک موسسه خیریه است که با این نسخهها کار با داوطلبان در NHS اما درگیر در این پروژه خاص. “یک چالش بزرگ است تطبیق عرضه داوطلبان با تقاضا برای حمایت خود را. شما می توانید بارهای از داوطلبان اما در محل اشتباه است. و یا داوطلبان خوشحال به انجام سه چیز است, اما شما نیاز دارید این است که برای یک چهارم است.”

متی مک موری یک بایگان در رویال داوطلبانه خدمات یک موسسه خیریه برای کمک به سازماندهی تلاش گفت که یکی از تشابه بین جنگ جهانی دوم و امروز است که افزایش داوطلبانه به دنبال یک رویداد خاص است. مک موری گفت که پس از بمب شروع به سقوط در ژانویه و فوریه سال 1940 داوطلبان امضا در droves. او اشاره کرد که دولت تماس برای داوطلبان آمد روز پس از مستند اقدامات اعلام شد. “مردم نیاز به مراجعه به یک بحران و تجربه آن را,” او گفت:.

[در مبارزه با کروناویروس جهان به پزشکی قهرمانان تشویق ایستاده]

بالا و پایین کشور افراد و شرکت ها در حال انجام بخشی خود را — از جمله کمک به سازمان های خیریه محلی و سازماندهی محله واتساپ گروه. در West Sussex, Rolls-Royce Motor Cars ساخته شده است که ناوگان خود را از اتومبیل از جمله لیموزینها موجود ضروری برای تحویل. در لندن موزه اهدا ماسک و دستکش های آنها به طور معمول استفاده برای رسیدگی به آثار هنری است. در کرن یک گروه داوطلب به نام آنفولانزا دوستان — تشکیل 10 سال پیش برای کمک به بیمار جدا شده و مردم در طول آنفولانزای خوکی همه گیر است — در عمل در ناهموار نکته انگلستان است.

جولیان Finney

گتی ایماژ

یک دونده از GoodGym بازگشت از تحویل مواد غذایی به یک زن در لندن است.

GoodGym یک گروه خیریه که برای سال ها در ترکیب ورزش و توسعه با دونده به عنوان ناوگان پا انجام دهید-gooders تکمیل رفع آن شغل برای جامعه است. در حال حاضر آن دوندگان در حال پاسخ دادن به یک سنبله در مواد غذایی و داروخانه تحویل درخواست.

“آنچه که من شگفت زده هستم در مورد مردم اشتها برای انجام این کار تحت شرایط دشوار” گفت: بنیانگذار ایوو Gormley.

Damian Lewis, انگلیسی ستاره سریال “وطن” و همسرش, بازیگر Helen McCrory, تعداد ده ها تن از بیمه خدمات درمانی پزشکان و پرستاران به عنوان خود را در لندن ، McCrory دختر, بازنشسته بیمه خدمات درمانی کارگر نیز هست. در ابتدا زن و شوهر فرستاده پیتزا به بیمارستان محلی برای نشان دادن حمایت خود را. سپس با کمدین Matt Lucas آنها ایجاد FeedNHS به جمع آوری پول — بیش از 1 میلیون دلار تا کنون — و همکاری با فست فود های زنجیره ای Leon با هدف ارائه 6,000 وعده غذا در روز.

“من فکر نمی کنم NHS خواهد ذهن من گفت: این را نمی شناخته شده برای کیفیت مواد غذایی خود را. و تنها وجود دارد بنابراین بسیاری از ساندویچ پنیر کبابی, شما می توانید غذا خوردن” لوئیس گفت.

جان وینسنت Leon, مدیر اجرایی گفت: این تیم مشغول به کار بودند از تخت. هر کس سهم دیده می شود به عنوان حیاتی است. “من فکر می کنم آن است که بیداری مردم است. . . . ما در حال یادگیری در مورد اتصال با یکدیگر.”

جورج Selley

لوسی Zacaria و اندی اسمیت کار به عنوان داوطلبان از امپریال سلامت, موسسه خیریه دریافت مواد غذایی در Charing Cross بیمارستان از FeedNHS.

تام جورج 50 بازنشسته معاون کمیسر لندن, آتش تیپ امضا به NHS داوطلب و تا به حال برنامه خود را تنظیم به “وظیفه” برای بیش از یک هفته انتظار برای اعلام خطر به حلقه. در عین حال او را کمک به همسایگان خود و مادر خود را.

“بریتانیا در زمانی که ما نیاز به زمانی که رفتن سخت می شود اکثر مردم می خواهم برای کمک به جایی که احتمالا آنها می توانند” او گفت: “هر کس قفل شده است به طوری که در حس من تعجب نیست که 750,000 را امضا کرده اند.”

ادامه مطلب

وعده های غذایی بر روی چهار چرخ داوطلبان ماندن در خانه. کالج, بچه ها, پر کردن شکاف.

ویرجینیا مرد می خواست برای کمک به کسانی که نیاز دارند. او تعجب خریداران با پرداخت برای مواد غذایی خود هستند.

چگونه شما می تواند کمک به در طول شیوع کروناویروس

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im