“من می دانم که او می خواهد به آن را دریافت کند از راه بنابراین امیدوارم او به آن انجام می شود در اسرع وقت” مرکز Nicklas Backstrom گفت. “این یک نقطه عطف و آن را باور نکردنی است او را به تماشای این سالها و امیدوارم برای سال دیگر بیش از حد. من فکر می کنم من من فقط برای او خوشحال.”

اگر Ovechkin نمرات دو شنبه او را تبدیل به دومین-سریع ترین بازیکن (در 1,138 بازی فصل) و دوم-جوانترین (34) برای رسیدن به 700 اهداف است. Ovechkin شده است در به ثمر اشک, با 16 گل در گذشته خود 10 بازی از جمله سه کلاه کلاهبرداری. او در سرعت 61 اهداف که رتبه دوم در کار خود را در پشت خود 65 در 2007-08 — هنگامی که او 22.

Ovechkin گفت: او می خواهم به ضربه زدن به نقطه عطف در مقابل طرفداران. پایتخت خواسته اند NHL برای اجازه برای هم تیمی های خود برای پیوستن به او را بر روی یخ تبریک به کاپیتان خود را هر زمان که آن اتفاق می افتد.

“Yeah, بدیهی است, آن است که فقط رفتن به اتفاق می افتد گاهی اوقات. امید آن است که بازی بعدی اما اگر نه که خوب است” Ovechkin گفت. “ما باید یکی دیگر.”

پایتخت مربی تاد Reirden گفت: اگر Ovechkin خود 699th هدف اولیه در بازی روز شنبه او نمی خجالتی و دور از بازی او را تمدید دقیقه به او یک شانس برای رسیدن به نقطه عطف.

“او یک پسر است که یک بار او می شود نورد در اوایل بازی من تمایل به بازی او کمی بیشتر, بنابراین من فکر نمی کنم من می sway از این نظریه به خصوص اگر ما یک فرصت به آن را در صفحه اصلی” Reirden گفت: با خنده.

یکی دیگر از سناریو: اگر Ovechkin نشسته است در 699 و آگهی خود را بکشید goaltender دیر خواهد Reirden قرار داده Ovechkin بر روی یخ به طوری که او می تواند نمره خالی-netter خود را به عنوان 700th?

“من فکر نمی کنم او به مراقبت از” Reirden گفت. “در حال حاضر او را به دست آورده است که فرصت را به خارج وجود دارد چرا که او حق تصمیم گیری دفاعی. شما می دانید, آن چیزی است که شما فقط با قرار دادن او وجود دارد چرا که او را به نمره اهداف. او رفت و پس از این فرصت و او را سزاوار شانس او را گرفتن.”

Ovechkin به ثمر رساند تا شش خالی-netters در این فصل بیشتر در حرفه خود. او تا به حال پنج دو (2008-09 و 2009-10) بلکه صفر سه بار (2005-06, 2011-12 و 2016-17). از 698 اهداف 39 شده اند خالی-netters. Wayne Gretzky است حرفه ای که رهبر با 59.

Ovechkin گل خالی-netter شنبه در مقابل پادشاهان برای تکمیل اولین طبیعی کلاه ترفند حرفه ای خود را.

“این بخشی از چگونه بازی خود را تکامل یافته است” Reirden گفت. “ما می خواهید را به نفع خود بازی و به عنوان یک محصول جانبی او نمره اهداف.”

در تعقیب خود را برای 700, Ovechkin شده است نگه داشتن pucks چوب و دستکش برای مجموعه خود را. NHL ممکن است در نهایت گرفتن برخی از کسانی که در مورد به کاتالوگ. Ovechkin جمع آوری کرده است بسیاری از موارد در طول سال ها خانه های خود را در روسیه و ویرجینیا شروع به سرریز.

“صادقانه بگویم در حال حاضر من و همسرم به من می گوید برای متوقف کردن” Ovechkin گفت. “ما نمی هر گونه فضا در ورزشگاه های ما اما این فوق العاده است برای خانواده, کودکان و نوجوانان, نوههایشان, شما می دانید که من قصد دارم به مرده. بچه ها من در حال رفتن به آن نگاه کنید و آن را قدردانی میکنیم.”

Ovechkin را تیمی می دانم که نیست به زور جن به او حتی اگر آنها به اشتراک گذاری هیجان بیش از بلندی نقطه عطف. با بازی روز شنبه آینده مقابل یک شهری تقسیم حریف که آنها را از دست داد به فقیر جاده نشان ماه گذشته پایتخت نمی توانیم به از دست دادن تمرکز.

Backstrom گفت: این تیم نیز با یک بیت از یک افزایش دانستن اینکه چه چیزی در خطر است از شنبه به بعد و او اضافه کرد که Ovechkin اخیر پاره نشده تعجب هر کسی.

“او است که با استعداد” Backstrom گفت. “او که گل غریزه است که هیچ کس دیگری است و یا یک زن و شوهر از بچه ها. این قابل توجه است.”

با کلاه خود ترفند سه شنبه Ovechkin در زمان بیش از لیگ سرب با 40 گل.

“در حال حاضر که ما در حال بسته شدن در آن را تبدیل شدن به واقعیت” Reirden گفت. “من فکر می کنم او خواهد بود خوشحال به گذشته حرکت می کند آن را به عنوان به خوبی و همچنان به تمرکز بر روی بهبود تیم و انجام چیزهایی که او می تواند انجام دهد به توسعه به عنوان یک بازیکن و رفتن در مورد آن بیشتر تحت رادار از او شده است به تازگی.”

جزئیات بیشتر در پایتخت:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im