“دیگر ما در این همه گیر بیشتر روابط ما با مد خواهد شد” گفت: Dawnn کارن, مد روانشناس و branding consultant.

در اینجا پنج تغییرات در مد و زیبایی صنایع در حال حاضر در نظر گرفتن نگه دارید:

سلام false lashes

فروش آرایش چشم در حال افزایش است که آمریکایی ها به دنبال راه هایی برای بیان خود را در پشت ماسک صورت در حالی که ماندن شش فوت از هم جدا.

منجر به اتهام: مژه نادرست که به طور متوسط 15 درصد افزایش در هفته بیش از هفته فروش در ماه مه به عنوان کسب و کار در بسیاری از نقاط کشور شروع به بازگشایی با توجه به بازار شرکت تحقیقاتی NPD Group. ریمل مژه و ابرو فروش نیز با رشد 11 درصد در مدت مشابه در حالی که تقاضا برای ابرو محصولات افزایش 5 درصد است.

“این باعث می شود حس کامل” گفت: لاریسا جنسن زیبایی تحلیلگر NPD. “زمانی که شما به بیرون بروید و شما با پوشیدن لباس محافظ و ماسک صورت, کسانی که محصولات است که تاکید خود را ‘smize’ — your smiling eyes.”

فروش لب محصولات در ضمن کاهش یافت 5 درصد در ماه مه. پس از همه, Jensen گفت: هیچ کس نمی خواهد رژ لب لکه در داخل ماسک خود را.

آرایش فروش برداشت در ماه گذشته پس از حدود دو ماه کاهش می یابد, زمانی که بسیاری از کشور ماندم, به در خانه. در طول آن دوره جنسن می گوید: بسیاری از آمریکایی ها منتقل شده و دور از مواد آرایشی و محصولات مراقبت از پوست مانند صورت مالش و بدن کرم که هنوز هم در حال انجام هست. فروش بالا پایان صابون, صفحه اصلی عطر و رنگ مو نیز افزایش یافته است در ماه های اخیر, او گفت:.

“یکی از اولین چیزهایی که ما دیده ایم در این بیماری همه گیر است که یک تغییر به مراقبت از پوست” جنسن گفت. “در طول زمان هنگامی که بسیاری از کشور بود که در مستند نگرانی همگان شده بود در جلسه نیازهای اولیه خود را.”

خداحافظی از بالا, کفش, سفت, لباس, کفش

فروش کفش پاشنه بلند, کفش راحتی و کفش و لباس شده اند غلت و تحلیلگران می گویند این بیماری همه گیر است توربوشارژ مرگ خود را. خرید و فروش مردان و زنان کفش لباس فرو 70 درصد در مارس و آوریل به گفته NPD.

“کفش پاشنه بلند به راه” گفت: بث گلدشتاین یک کفش تحلیلگر NPD. “حال سؤال این است که آیا آنها تا کنون دوباره بجای اول برگشتن. البته برخی از زنان وجود دارد در حال مرگ هستند به قرار دادن پاشنه خود را به عقب. اما من فکر می کنم بسیاری از آنها گفت: “من هرگز رفتن به پوشیدن کفش دوباره.’ “

به تازگی او می گوید: همه چیز در مورد راحتی: دمپایی فروش دو برابر در ماه آوریل به عنوان آمریکایی splurged در قیمت بالاتر گزینه های مانند خز پوشیده Ugg محصولات. Crocs, شناخته شده برای خود ساده اما راحت امضای فوم مسدود نیز شده اند “شخص” او گفت:.

این روند به احتمال زیاد برای ادامه حتی به عنوان یک آمریکایی از بازگشت به کار. تولید کنندگان کفش او گفت: مشغول هستند ایجاد طرح های با گسترده تر و ضخیم تر, پاشنه, خالی, کفی و دیگر ورزشی لمس برای اضافه کردن ثبات و آرامش. فروش دشنه شکل, پاشنه, او گفت: کاهش 11 درصد در سال گذشته است.

“خرده فروشان در حال به رسمیت شناختن است که آنها در حال رفتن به مجبور به تجدید نظر آنچه آنها در مورد کار و مد” گلدشتاین گفت. “وجود دارد رفتن به بلند مدت تغییر است.”

بازگشت به اصول اولیه

مراکز در حال بازگشایی است اما انتظار نداریم که برای دیدن قفسه های پر از روند فصلی. با پول تنگ تر خرده فروشان و مصرف کنندگان در حال بارگذاری تا همیشه سبز اصول و خنثی.

“بزرگترین آینده تغییر است برای رفتن به گرایش به سمت ارزش” گفت: Marshal کوهن یک خرده فروشی تحلیلگر NPD. “همانطور که ما آمده محرک بررسی مصرف کننده در حال رفتن به احساس بسیار غنی کنه که یعنی خیلی کمتر خرید ضربه.”

که باعث شده است تا بسیاری از فروشندگان به سهام تا در مواردی مانند ساده T-پیراهن کلاسیک-برش شلوار جین و بژ و خاکی قطعه است که نمی خواهد سقوط به نفع اگر آنها به فروش نمی حق دور.

“آنچه ما به دنبال امروز هسته ای اصول” موریس Sylvester مدیر اجرایی G III Apparel که صاحب تعدادی از مارک های از جمله DKNY و باس گفت: در یک درآمد این ماه است. “مد است که به عنوان مهم این سال است.”

شلوار جین جاگر و ساق تبدیل شده اند از جمله بزرگترین فروشندگان در عقاب آمریکایی. در ضمن, لباس زیر زنانه آنلاین با نام تجاری ThirdLove است با تمرکز بر خنثی و اصول در حالی که هل دادن خاموش trendier و مواردی از قبیل تسمه بند یا فصلی رنگ برای سال آینده با توجه به بنیانگذاران هایدی Zak.

“آن را تقریبا غیر ممکن است برای پیش بینی در حال حاضر,” او گفت:.

کوتاه hemlines

با توجه به مشترک افسانه هاو روایات قومی — و قرن و Hemline Index — دامن و لباس دیگر به عنوان اقتصاد بدتر.

اما این بار تحلیلگران می گویند مد است عنوان در جهت مخالف به دور از لباس پیراهن زنانه دامن بلند و کف-جارو دامن.

“Hemlines شد ومیگوید کوتاه تر به هر حال گفت:” کوهن از NPD. “آیا من انتظار دارم آنها را برای به دست آوردن حتی کوتاه تر ؟ من انجام دهد.”

تغییر او گفته است که کمتر در مورد روند مد و بیشتر در مورد خرده فروشان ناامیدی. “هنگامی که کسب و کار بد می شود, شما نیاز به ایجاد یک بیانیه جسورانه به مردم به خرید چیزی جدید,” او گفت:. و اگر خریداران در حال حاضر جعبه پر از مچ پا و طول و سبک است که به معنی فریبنده آنها را با بالاتر از زانو مد.

حتی بیشتر از لباس های گاه به گاه

شرکت های بزرگ امریکا شده است, عقب نشینی از تریل و روابط و تحلیلگران انتظار برای دیدن بیشتر ورزشی می پوشند و لباس های گاه به گاه در دفتر حتی پس از همه گیر شده است.

زمانی که آمریکایی ها سر انجام به دفتر آنها به احتمال زیاد به تجارت در کسب و کار گاه به گاه برای “دره سیلیکون شیک” گفت: کارن مد روانشناس. فکر می کنم پیراهن زوج با کاپشن و sweatpants با ابریشمی تاپ.

“وجود خواهد داشت بسیار بیشتر مخلوط کردن و تطابق بین پانسمان کردن و پانسمان,” او گفت:. “و آن را خوب به پوشیدن همان چیزی که بارها و بارها. فشار خاموش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات