5 عامل که منجر به راز ویکتوریا سقوط

کاهش مراکز خرید

L مارک های طولانی بنا ثروت خود را در آمریکا مرکز خرید. این شرکت دو برابر پایین در مراکز در 1980s و 1990s فقط به عنوان توسعه دهندگان در ساخت صدها داخلی مراکز خرید در سراسر کشور است. این طرح کار می کرد و کمک کرد تا تبدیل به علامت های تجاری مانند victoria’s Secret, بیان, Abercrombie & Fitch و لین برایانت به همه جا برندهای ملی است.

اما این استراتژی است نتیجه معکوس به عنوان مصرف کنندگان شدند به سوی گزینه های آنلاین. Victoria’s Secret stores — که اکثریت واقع در مراکز خرید — رنج می برد به عنوان یک نتیجه; درآمد کاهش یافته و در 12 گذشته 13 محله و این شرکت ارسال شده تا 12 درصد کاهش در همان فروش فروشگاه در طول تعطیلات. سهام L مارک را فرو بیش از 50 درصد در سه سال گذشته است.

“L مارک عملا یک منطقه فاجعه” جیم کرامر میزبان “پول دیوانه” در CNBC گفت: در ماه گذشته. “آنها عمده حضور در مراکز خرید سراسر کشور به خصوص victoria’s Secret, بنابراین کاهش مداوم از بازار خرد شده آنها را.”

شایان ذکر است که حمام و بدن کار می کند — آن هم متعلق به L برندها — موفق به جفتک انداختن روند با 40 مستقیم و چهارم از رشد فروش است که تحلیلگران نسبت به روشن روشن, فروشگاه, تغییر موجودی و قیمت مقرون به صرفه.

این Wexner-Epstein اتصال

خرده فروش شده است مخدوش توسط روابط خود را با جفری اپستین یک میلیونر مجرم جنسی که یک بار موفق میلیاردها دلار برای لسلی Wexler, L مارک’ موسس. اگر چه این شرکت تلاش کرده است تا فاصله خود را از اپستاین که خودکشی در یک سلول زندان در ماه اوت تحلیلگران می گویند که ارتباط گرفته تلفات.

به “جفری اپستین چیز باید یک پرچم قرمز” Sucharita Kodali یک تحلیلگر ارشد در Forrester گفت واشنگتن پست در ماه اکتبر. “این بسیار نگران کننده وضعیت است که باید این سوال را از یک مدیر عامل در قضاوت است.”

در علاوه بر این به مدیریت میلیاردر پول اپستاین یک متولی برای Wexner پایه و دو خانواده دیگر تراست از جمله یک نام برای Wexner چهار فرزند با توجه به اسناد ثبت شده با آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار. اپستین منهتن عمارت که مقامات کشف و ضبط شد و در اصل متعلق به Wexner.

“مردم باید گفت: آن را مانند ما یک مغز بین دو نفر از ما: هر کدام از یک طرف” اپستاین گفت: از Wexner در سال 2003 Vanity Fair مشخصات. Wexner تا به حال نام اپستاین “بسیار هوشمند با ترکیبی از قضاوت عالی و غیر منتظره ای بالا استانداردهای” اگر چه این دو ظاهرا تا به حال قطع روابط در دهه گذشته است.

در ماه جولای, L مارک گفت: آن را به حال استخدام یک شرکت خارج به نقد و بررسی ارتباط آن با اپستاین اگر چه آن ساخته شده است نتایج حاصل از این تحقیقات ،

از تماس بیش از حد جنسی بازاریابی

با سینه بند مجموعه مانند “مو” “رویای فرشتگان” و “پورنو, توهمات” تحلیلگران می گویند راز ویکتوریا ساخته شده است یک نام تجاری در سراسر نر تمایل و جاذبه جنسی. و اگر چه که فرمول ممکن است مشغول به کار در یک زمان آنها می گویند آن را غیر مرسوم در حال حاضر.

“وجود دارد یک تغییر در چگونه مردم به خصوص زنان جوان فکر می کنم در مورد زیبایی و میل گفت:” مشخصات kalinda Ukanwa بازاریابی استاد دانشگاه lubar دانشکده کسب و کار. “ما در عصر #MeToo. آرمان در حال تغییر است و مردم می خواهید تنوع و نمایندگی قومی و نژادی بلکه از نظر شکل و نوع بدن. برای خرده فروشان به انطباق یا تکامل می تواند یک نقص کشنده.”

برای نزدیک به دو دهه victoria’s Secret با اتکا بر آن سالانه مد نشان می دهد — یک تلویزیونی عینک جواهر-با پوسته بند و مسحور بال فرشته — به طبل buzz برای نام تجاری. اما این شرکت لغو تلویزیونی امر در ماه نوامبر گفت: از آن زمان به “تکامل بازاریابی از راز ویکتوریا.”

تحلیلگران می گویند آن را نمی خواهد بود آسان است. به نفع خریداران آن راز ویکتوریا را به آنها نشان می دهد آن را تبدیل به یک “معتبر تر کمتر جنسی” با نام تجاری “با محصولات است که ارزش “آسایش, قابلیت, مواد و مصرف کنندگان احساس خوبی در مورد خود گفت:” نیل ساندرز مدیر عامل شرکت تحقیقات GlobalData, خرده فروشی.

ظهور ‘athleisure’ و بند ورزشی

زنان در حال خرید کمتر فشار تا bras — و بیشتر در بند ورزشی ایجاد مشکلات جدید برای یک شرکت شناخته شده برای خود را پر زرق و برق و حال سبک است. تحلیلگران می گویند زنان به طور فزاینده ای در حال پوشیدن undergarments از ورزشی علامت های تجاری مانند Lululemon نایک و Under Armour, حتی اگر آنها در حال رفتن به سالن ورزش. و اگر چه راز ویکتوریا دارای خط خود را از بند ورزشی — کامل با مطلق با قاب ياوه necklines و پلنگ-نسخه قابل چاپ الگوهای — تحلیلگران می گویند این نه طنین انداز با خریداران.

“با athleisure مصرف بیش از نیاز به بند منظم همچنان به افول,” Randal Konik یک تحلیلگر برای Jefferies نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان پنج شنبه. “در مقابل ورزش هرگز به دست آورده هر کشش.”

بند ورزشی برای اختصاص یک سوم از millennials’, پستان بند, هزینه های در سال 2018 با توجه به بازار شرکت تحقیقاتی NPD Group.

آنلاین رقبا که ارائه آسایش و راحتی

پستان بند-خرید مخوف کارهای عادی و روزمره برای بسیاری از زنان است. اما یک محصول رو به رشد از شروع یو پی اس و وعده به روند ساده تر شاید حتی لذت بخش با استفاده از آنلاین آزمونها و اندازه گیری راهنمایی برای کمک به زنان در پیدا کردن مناسب در خانه است. زن متعلق به شرکت های مانند ThirdLove True & Co. و ریحانا Savage x Fenty خط بازار محصولات خود را به عنوان راحت و عملی و ارائه طیف گسترده ای از اندازه و skintone الهام گرفته از رنگ.

“خریداران نمی خواهید فانتزی مدل در فشار تا bras دیگر گفت:” تیفانی Hogan, یک تحلیلگر شرکت مشاوره Kantar. “آنها می خواهند معتبر زیبایی و طبیعی تر سبک مانند bralettes.”

و او افزود: آنها به طور فزاینده ای به دنبال یک ارتباط شخصی: “جوان خریداران به طور خاص می خواهید به احساس مانند آنها در حال خرید از یک شرکت است که معتقد است در همان چیزهایی که آنها انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im