5 بهترین ترازوی دیجیتال سال 2020

بهترین حالت کلی: ترازو دیجیتال Wi-Fi با ترکیب بدن + بدن در آمازون

“اطلاعات خود را با یک برنامه همراه همگام سازی می کند.”

بهترین برای دقت: ترازو دیجیتال حمام دیجیتال کالاهای بزرگ در آمازون

“چهار سنسور توزین برای اطمینان از صحت کار با یکدیگر کار می کنند.”

بهترین ترازو دیجیتال هوشمند: ترازو دیجیتال هوشمند Wi-Fi Fitbit Aria 2 در آمازون

“ورزش را ردیابی کنید ، مواد غذایی را وارد کنید و اهداف بهداشتی را تعیین کنید.”

بهترین آنالوگ: ترازو دیجیتال آنالوگ شماره گیری بزرگ و بزرگ Conair در آمازون

“عالی است اگر ترجیح می دهید بدون ترازو دیجیتال.”

بهترین سفر: ترازو دیجیتال حمام سفر NewlineNY Mini در آمازون

“ساعت فقط 1.5 پوند.”

اگر با ترازو دیجیتال حمام دیجیتالی خود رابطه عشق و نفرت دارید ، تنها نیستید؟ وقتی کار می کنید و درست غذا می خورید ، آخرین کاری که می خواهید انجام دهید اینست که در ترازو دیجیتال گام بردارید و ببینید که تعداد آن بالا رفته است ، فقط برای پیاده شدن و بازگشت دوباره به این نتیجه رسیدید که از بین رفته است. اما پیدا کردن دقیق ترین ترازو دیجیتال حمام دیجیتال می تواند آزمایش و خطا زیادی را به همراه داشته باشد. خبر خوب؟ متخصصان ما لیست بهترین ترازو دیجیتال های حمام را کم کرده اند تا به شما در شروع خرید کمک کند.

عکسهای برتر ما
1
بهترین حالت کلی: ترازو دیجیتال Wi-Fi با ترکیب بدن + بدن

خرید در آمازون
ترازو دیجیتال هایی که ترکیب کامل بدن را تجزیه و تحلیل می کنند ، تصویری کامل تر از سلامتی شما به شما نشان می دهد. از این گذشته ، بیشتر از میزان وزن شما به بهزیستی شما وجود دارد. اگر به عنوان مثال تمرینات ورزشی داشته اید و بر روی عضلات سالم افزوده اید ، ممکن است وزن بدن شما بالا برود. این ترازو دیجیتال وینگس با نظارت بر وزن ، چربی بدن ، درصد آب ، حجم عضلات و توده بدن فراتر می رود (حتی به طور جدی شما را در مورد آب و هوا آگاه می کند). سپس اطلاعات شما را از طریق WiFi یا Bluetooth با یک برنامه همراه همگام سازی می کند تا بتوانید فراز و نشیب های خود را با گذشت زمان مشاهده کنید.

آزمایش کننده محصول ما فکر می کرد که این یک خرید عالی برای کسانی است که می خواهند نه تنها وزن خود را زیر نظر بگیرند بلکه پیشرفت تناسب اندام خود را نیز ردیابی می کنند زیرا این امر باعث می شود توده عضلانی در نظر گرفته شود.

Joline Buscemi ، تستر محصولات
“توانایی ترازو دیجیتال برای اتصال به تلفن شما قدمی بالاتر از ترازو دیجیتال سال گذشته است.”

Withings Body + ترکیب بدن بررسی ترازو دیجیتال Wi-Fi
2
بهترین برای دقت: مقادیر بزرگ ترازو دیجیتال دیجیتال وزن بدن ترازو دیجیتال حمام

خرید در آمازون
اگر این کار را کردید ، دست خود را بالا بکشید: شما در ترازو دیجیتال گام می برید ، خواندن را دوست ندارید ، بنابراین پیاده می شوید و دوباره امتحان می کنید تا عددی ظاهر شود که از آن راضی هستید. با استفاده از این ترازو دیجیتال Greater Goods ، این روزها به لطف چهار سنسور توزین انجام می شود (برای بهتر یا بدتر!) که با هم کار می کنند تا از صحت +/- 0.2 پوند اطمینان حاصل کنند. کاربران می گویند این دستگاه دیجیتالی spot-on – که پشتیبانی تا 400 پوند. — با خوانش های آن سازگار است.

حتی بهتر ، این محصولی است که پس می دهد. بخشی از درآمد حاصل از خرید به Love146 می رود ، سازمانی که برای پایان دادن به قاچاق کودکان تلاش می کند و برای بازماندگان مراقبت می کند.

کالاهای بزرگ وزن دیجیتال ارزیابی ترازو دیجیتال حمام بدن
3
بهترین ترازو دیجیتال هوشمند: ترازو دیجیتال هوشمند Wi-Fi Fitbit Aria 2

خرید در آمازون
این روزها ترازو دیجیتال های بیشتر و بیشتر با تلفن شما همگام سازی می شوند و به شما امکان می دهند هنگام دور بودن از خانه ، روند کاهش وزن خود را بررسی کنید. Fitbit Aria 2 یکی از آنهاست که از WiFi برای انتقال داده های وزن شما (شامل وزن ، توده لاغر و درصد چربی بدن) به برنامه Fitbit استفاده می کند. نه تنها می توانید روند وزن خود را با گذشت زمان بر روی برنامه مشاهده کنید ، بلکه می توانید ورزش ، ورود به سیستم غذایی و اهداف بهداشتی را نیز پیگیری کنید .

اگر کاهش وزن برای شما یک اولویت است ، سازگاری با وزن خود در این ترازو دیجیتال می تواند به لاغر شدن کمک کند. طبق گفته Fitbit ، 70 درصد از کاربران روزانه آریا در شش ماه اول وزن کم کردند. یکی از ویژگی های مورد علاقه ما: حداکثر هشت کاربر می توانند وزن خود را در ترازو دیجیتال انجام دهند و دستگاه می داند کی است که وقتی روی آن می روید (اما آمار شما را خصوصی نگه می دارد!) ، که اگر خانواده شما در این ترازو دیجیتال سهیم باشند ، بسیار مفید است با تو.

9 بهترین ردیاب تناسب اندام سال 2020
Fitbit Aria 2 بررسی ترازوی دیجیتال هوشمند Wi-Fi
4
بهترین آنالوگ: ترازو دیجیتال دقیق دقیق آنالوگ شماره گیری Conair

خرید در آمازون
اگر ترازوی بدون برش را ترجیح می دهید یا از تغییر باتری در یک مدل دیجیتال خسته شده اید ، یک ترازو دیجیتال آنالوگ اساسی برای شما مناسب است. Conair دارای یک شماره گیری چرخش بزرگ و آسان برای خواندن است و سکوی بزرگ (13 ” x 7 ‘) از یک ماده بدون لغزش و سنگریزه ساخته شده است و باعث می شود که در صورت خیس بودن ، وزن خود را راحت کنید. دوش یا حمام.

صاحبان این ترازو دیجیتال می گویند که شکل قدیمی قدیمی حجیم و سنگین است ، اما توضیح دهید که این بخشی از جذابیت است ، زیرا با توجه به ضعف آن اطمینان حاصل می شود که ترازو دیجیتال از زیر پا نمی افتد (دستگاه دارای حداکثر وزن 350 است. پوند) سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل در حمام های سنتی و مدرن بسیار عالی به نظر می رسد.

5
بهترین سفر: ترازو دیجیتال حمام NewlineNY Mini Travel

خرید در آمازون
چه در یک آپارتمان کوچک زندگی کنید و چه یک کوهنورد مکرر ، یک ترازو دیجیتال با اندازه کوچک رنگی با سبک زندگی شما مطابقت دارد. ترازو دیجیتال NewlineNY Mini با حداقل 1.5 پوند است. (این 12.2 ” x 6.3 ” x 0.8 ” است) ، اجازه می دهد تا به راحتی در چمدان یا فضاهای تنگ قرار بگیرد.

بازرسان می گویند علیرغم کوچک بودن ، ترازو دیجیتال هنوز هم می تواند بزرگسالان بزرگی را در خود جای دهد (FYI ، طبیعی است که پاهای شما هنگام وزن خود از لبه ها آویزان شوند) و اینکه آنها را در سفرهای دریایی ، هواپیما ، سالن بدنسازی و موارد دیگر گرفته اند. . اساساً ، هر کجا که بروید ، این ترازو دیجیتال فشرده نیز می تواند پیش برود.

چه باید در ترازو دیجیتال حمام جستجو کنید
دقت: شما می خواهید اندازه گیری وزن شما چقدر دقیق باشد؟ ترازو دیجیتال های آنالوگ و مدل های دیجیتالی اساسی تمایل دارند تا نزدیکترین پوند یا نصف پوند اندازه گیری شوند ، اما محصولات پیشرفته تر می توانند اندازه گیری 0.2 پوند را به شما ارائه دهند. اگر فقط به دنبال این هستید که به طور کلی وزن خود را ردیابی کنید ، اندازه گیری های گسترده ممکن است خوب باشد ، اما اگر یک ورزشکار جدی تر هستید ، ممکن است دقت بالایی را ترجیح دهید.

اندازه گیری های اضافی: اگر می خواهید وزن خود را اندازه گیری کنید ، یک ترازو دیجیتال حمام اولیه و ارزان قیمت این ترفند را انجام می دهد. با این وجود ، اگر به تناسب اندام جدی هستید ، ممکن است ترازو دیجیتال بخواهید که اندازه گیری های اضافی مانند چربی بدن ، درصد آب ، حجم عضلات و توده بدن را ارائه دهد.

قابلیت های هوشمند: بسیاری از جدیدترین ترازو دیجیتال های حمام امروزی دارای ویژگی های هوشمند هستند. این ترازو دیجیتال ها به Wi-Fi خانه شما متصل می شوند و داده های درست را به تلفن هوشمند شما صادر می کنند. اگر در برنامه کاهش وزن هستید یا به دقت وزن خود را ردیابی می کنید ، ممکن است این ویژگی ها مفید باشد. با این حال ، در نظر داشته باشید ترازو دیجیتال های هوشمند اغلب به طور قابل توجهی گران تر هستند.