جدید بارگیری در این هفته در مجموع می آید در بالای 22 میلیون آمریکایی که تا به حال به دنبال منافع در هفته گذشته یک دوره است که ضعف دولت سیستم برای پردازش تعداد مدعیان بیکاری. اقتصاددانان برآورد نرخ بیکاری در کشور نشسته بین 15 و 20 درصد بسیار بالاتر از آن بود که در طول رکود بزرگ در سال 2008 و 2009. نرخ بیکاری در اوج رکود بزرگ در حدود 25 درصد است.

جدید بارگیری در این هفته مدعیان شکل در آمد در اطراف اقتصاددانان پیش بینی شد که انتظار می رود “به طور متناوب اما نه در حال رشد است که کوچک رحمت گفت:” جولیا Pollak یک کار اقتصاددان در ZipRecruiter. برای مقایسه 5.2 میلیون نفر ظ تعداد مدعیان بیکاری در هفتۀ منتهی به مارس 11.

به عنوان coronavirus شروع به گسترش در ایالات متحده در اوایل این سال بسیاری از کسب و کار به سرعت شروع به نزدیک است. هتل ها و رستوران ها و شرکت های هواپیمایی شد به ضربه بسیار سخت اما چند کسب و کار بودند و ایمنی از تلفات اقتصادی. مشکلات را تنها بدتر شده هر هفته که بیشتر آمریکایی ها کاهش می یابد هزینه های خود را و بیشتر کسب و کار برش کارگران به دلیل درآمد کاهش یافته است به شدت.

Pollak گفت: بسیاری از کسب و کار به سرعت به “برش استخوان” زمانی که آنها متوجه شدم که این بیماری همه گیر خواهد روده فروش. در حال حاضر بسیاری از جدید اخراج بنیادی از کسب و کار مانند اخبار سازمان های و شرکت های فن آوری که نیست به طور مستقیم تحت تاثیر قرار توسط مردم ماندن در خانه هستند اما رنج می برند عواقب ناشی از اضمحلال درآمد تبلیغات و اشتراک پرداخت می شود.

“ما شاهد کاهش عمده در سراسر هر صنعت و دولت اگر چه کاهش آمار صنایع در زمان های مختلف” Pollak گفت.

در ضمن هزینه های مصرف کننده موتور در پشت طولانی ترین توسعه اقتصادی در تاریخ آمریکا تبخیر شده است. اگر آنها هنوز هم عامل بسیاری از دفاتر در حال کار با اسکلت کارکنان و خیره به پایین ماه از ملال انگیز درآمد.

کاخ سفید و کنگره تلاش کرده اند به مداخله اما با محدود تاثیر تا کنون.

بودجه جدید برای کسب و کارهای کوچک در $2 تریلیون مارس اورژانس هزینه بسته به سرعت خشک شده و در صورت تقاضا باعث سنا به گسترش بودجه توسط $310 میلیارد در روز سه شنبه. این لایحه مستقیم اضافی 60 میلیارد دلار به یک جداگانه کسب و کار کوچک اضطراری کمک مالی و وام برنامه. خانه تایید اندازه گیری 388 تا 5 روز پنج شنبه بعد از ظهر.

حتی با همه دولت جدید هزینه های امید برای تیز اقتصادی ارتجاعی در حال محو شدن پیشی گیرد و توسط مردم ترس از رفتن به رستوران سینما مدارس و سالن های ورزشی. رو به رشد امکان W شکل recovery — که در آن حیات ویروس و یا افزایش در پیش فرض ها و ورشکستگی دیگر باعث رکود — تحلیلگران reframing چه بازگشایی و یا بازسازی اقتصاد ممکن است مانند نگاه.

در این سال سرپیچی مقایسه تاریخی. در سال 2020 28.9 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری. در نیمه راه از طریق چهارمین ماه از سال این رقم در حال حاضر تحت الشعاع تمام سال در مجموع هر سال اما در سال 1982 (30.4 میلیون) و 2009 (29.8 میلیون). در این رای را پیشی هر دو در عرض یک هفته یا بیشتر.

کمتر از نیمی از سن کار آمریکایی ها خواهد بود درآمد دستمزد در ماه آینده گفت: James نایتلی ING رئیس بین المللی اقتصاد.

“در انتخابات سال این بدان معنی است که تماس برای سیاستمداران برای بازگشایی اقتصاد تنها رفتن به بلندتر بدون در نظر گرفتن توصیه های بهداشتی,” نایتلی گفت.

در پنج هفته 9.4 درصد از جمعیت در سن کار ثبت شده است برای بیمه بیکاری گفت: نیک پناهگاه, در واقع, استخدام آزمایشگاه مدیر تحقیقات اقتصادی. که حدود دو برابر سهم از جمعیت است که از دست یک شغل در طول رکود اقتصادی ، در برخی از ایالت ها مانند میشیگان در حدود یک در چهار کارگر است ثبت یک بیکاری ادعا می کنند در چند هفته گذشته.

“اعداد جزئیات شوک به بازار کار ایالات متحده آنقدر بزرگ و پوشش چنین یک زمان کوتاه است که خود را اولین واکنش این است که آنها در حال تایپی” پناهگاه گفت.

کارفرمایان نیز بعید به استخدام در همان سطح آنها قبل از همه گیر. همانطور که در آوریل 16, فهرست فرصت های شغلی در واقع شدند پایین 34 درصد در مقایسه با سال گذشته گفت: پناهگاه.

این کار ضرر و زیان مانند بیماری خود نیست و کاهش یافته است به طور مساوی در سراسر کشور است. در سه ایالت هاوایی — کنتاکی و میشیگان — در حدود 1 در 4 کارگران باید زمینه برای مزایای بیکاری در گذشته پنج هفته. در میشیگان, گیاه, خاموش شدن ناگهانی و furloughs را ویران ساخت اقتصاد است که تا به حال تنها به تازگی بهبود تمام مشاغل را از دست داد در رکود اقتصادی ،

در مقابل دفتر نشسته داکوتای جنوبی که در آن رژیم صهیونیستی است. کریستی L. Noem (R) مقاومت کرده است تماس برای قفل کردن دولت کسب و کار به سرعت گسترش coronavirus. تنها 6 درصد از دولت نیروی کار دارای کاربردی برای مزایای بیکاری. آن را ممکن است یک منطقه ای روند: همسایه وایومینگ و نبراسکا و در نزدیکی یوتا نیز غیر منتظره ای کم ادعا اعداد.

به عنوان بخشی از آن وسیع بسته محرک واشنگتن نورد برای کمک به میلیون ها نفر از خانواده ها و کسب و کارهای کوچک در تلاش برای پایان می رسد دیدار. اما پول برای کسب و کار مبارزه به سرعت فرار خشک و سیستم اشکالات مانع $1,200 محرک چک از رسیدن به برخی از نیازمندترین افراد.

در روز سه شنبه سنا تصویب یک لایحه به گسترش چک حفاظت برنامه برای کسب و کارهای کوچک توسط $310 میلیارد و سیل جداگانه کسب و کار کوچک اضطراری کمک مالی و وام ابتکار با اضافی $60 میلیارد دلار است.

در ضمن بسیاری از کم درآمد جانبازان و امنیت اجتماعی گیرندگان هنوز دریافت نکرده محرک پول در حساب های بانکی خود را در حالی که دیگر نمایندگان چک می رویم به مردم مرده. افرادی که نمی پرونده مالیاتی در سال گذشته و یا اصلا مستقیم-سپرده گذاری اطلاعات ممکن است هفته بیشتر صبر کنید.

در پی رکود بزرگ تعداد بیکار — در حدود 15 میلیون — به طور معنیداری بیشتر از تعدادی که ادعا منافع و نرخ بیکاری هنوز به اوج خود رسید در فقط 10 درصد است. اقتصاددانان انتظار دارند که ایالات متحده آمریکا برای ضربه به آن شکل که مارس شغل داده های منتشر شده در مارس 8.

این می آید به عنوان بیکاری واجد شرایط و مزایای شده اند تا حد زیادی گسترش یافته است. دولت با تکیه بر بیمه بیکاری سیستم به ارائه امداد به خارج-از-کار آمریکایی ها آن را به عنوان نیروهای میلیون ها نفر از کسب و کار به بستن در طول اقامت موقت در خانه سفارشات. افزایش تعداد برای یک بار ورود به سیستم از سیستم در حال کار به عنوان در نظر گرفته شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات