30 شیک ماسک صورت شما می توانید سفارش آنلاین

به عنوان بریتانیا به آرامی گام به ظهور از مستند دولت اصرار مردم به پوشیدن ماسک یا پوشش به منظور محافظت از دیگران و جلوگیری از گسترش بیشتر coronavirus.

پوشش صورت شده اند اجباری در حمل و نقل عمومی و خصوصی استخدام تاکسی در انگلستان پس از 15 خرداد و اخیرا نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد که مردم نیز خواهد شد نیاز به پوشیدن یک در هر زمان آنها را وارد یک فروشگاه از 24 جولای یا در صورت جریمه تا 100 پوند.

خبر آمد بیش از یک هفته پس از اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon اعلام ماسک صورت نیز اجباری در مغازه ها در اسکاتلند است.

پزشکی-درجه ماسک این سایت متعلق به بیمه خدمات درمانی و خط مقدم کارگران قابل استفاده مجدد پارچه پوشش صورت خواهد بود رفتن به اکثریت اما در حالی که برخی ممکن است خوشحال به انتخاب کردن برای ساده سیاه و سفید تعداد بیشتر مد آگاهانه به دنبال به نوبه خود آنها را به بیانیه ملزومات کمد لباس.

“این که آیا آن یک حداقل, سیاه, ماسک, سرگرم کننده رنگ کراوات نسخه یک ماسک را با یک پیام و یا یک گل زنانه چاپ ماسک را تبدیل به یک فرمت از یک سبک می گوید:” مد سبک امیلی سانچز. “اگر ما نیاز به آنها را می پوشند و سپس من فکر می کنم این فوق العاده است که می توان آن را سرگرم کننده علاوه بر این به یک نگاه و که می توان آن را بخشی از ساز و برگ خود را در مقابل چیزی است که شما فقط باید برای پوشیدن دارم.”

خوشبختانه پوشش صورت را در آغوش گرفت و زندگى با مقدار زیادی از مارک های مد که افزایش یافته است به چالش ساخت 2020 را باید لوازم جانبی بیشتر جذب می کند چشم انداز.

از مجلل تکه دوزی به گل multipacks و تابستان شایسته gingham سبک, از طریق کلیک, گالری فوق به صورت مستقل‘s گرد تا از ترین های مد به جلو ماسک برای خرید این تابستان.

مد ما دستگیری ها بی طرفانه. در برخی موارد ممکن است ما کسب درآمد اگر شما با کلیک بر روی لینک کلیک کنید و خرید محصولات, اما ما هرگز این اجازه را به ما تاثیر می گذارد پوشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im