3 کشته الشباب افراطیون در حمله به اتوبوس در کنیا

نایروبی, کنیا — صاحب یک اتوبوس شرکت می گوید سه نفر کشته شده اند مظنون به افراط گرایان از سومالی پس از آنها کشیده شد یک اتوبوس در شمال شرقی کنیا.

حاجی Abass گفت: اتوبوس متعلق به شرکت Moyale رها شد و به عنوان پایتخت کنیا نایروبی از Moyale یک بازار شهر در مرز اتیوپی در شهرستان مندرا زمانی که آن را مورد حمله قرار گرفت.

Abass گفت مشکوک الشباب مبارزان کامل پلیس پرچم اتوبوس پایین اما هادی و مسافران می دانستند که در این مسیر وجود دارد گفت: هیچ موانع پلیس در منطقه تا راننده نگه داشتم.

مبارزان و سپس اخراج در اتوبوس مجروح شدن راننده. جلو و عقب لاستیک تخلیه و اتوبوس از دست داد و رفت به خندق.

مبارزان پس از جیبش مسافران کشته و دو غیر مسلمانان که در حملات قبلی به عنوان به خوبی به عنوان یک مسلمان Abass گفت. هنوز روشن نیست که چرا آنها به ضرب گلوله یک مرد معتقد به اسلام, او گفت:.

به القاعده مرتبط الشباب عهد کرده است قصاص برای متهم به حضور نظامی در کشور همسایه سومالی. مبارزان آن را انجام حملات متعدد در خاک کنیا پس از کنیا اعزام سربازان در سال 2011 به مبارزه با افراط گرایان.

چنین حملات را به ارمغان آورد آموزش و پرورش نزدیک به وقفه در کنیا, کنیا, کنیا و واجیر شهرستانهای استان است. نزدیک به 1000 عدم آموزش کارکنان و خارج شد از شهرستانهای است که مرز سومالی پس از سه کنیا معلمان کشته شدند در گاریسا در ماه گذشته.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع بدون اجازه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>