3. سری Weston 10-2201-W Pro شماره 22 – چرخ گوشت چرخ سنگین

Weston 10-2201-W Pro # 22 یکی از بهترین طرح ها را در چرخ گوشت و استخوان های تجاری دارد. اگر می خواهید حجم زیادی از گوشت و استخوان ها را در یک زمان واحد کم کنید ، این مدل می تواند به شما کمک کند. طرح و مدل چرخ گوشت های تجاری به گونه ای تفسیر شده است که می توانید حجم زیادی از کار را به روشی صاف و بدون دردسر انجام دهید. این تضمین می کند که سازندگان چرخ ماشین یک موتور فوق العاده با کیفیت در اختیار دستگاه قرار داده اند. موتور قدرتمند بوده و روغن کاری خوبی دارد. دارای قدرت 1.5 HP است و همچنین عملکردهای معکوس و خاموش را تسهیل می کند.

مقاله ما را در بررسی ضمیمه چرخ گوشت گوشت KitchenAid بررسی کنید
طراحی هد این محصول از یک دستکاری رایگان در سرعت چرخ دستی پشتیبانی می کند. همچنین دارای یک سینی است که می تواند از کاربران محافظت کند. این یک معیار ایمنی است که امنیت کاربر را تضمین می کند.

بدنه از استیل ضد زنگ ساخته شده است. این باعث می شود چرخ گوشت برای استفاده طولانی مدت قوی تر و بادوام تر باشد. بدنه ضد زنگ همچنین تمیز کردن و نگهداری چرخ گوشت را بسیار آسان تر می کند.

این محصول دارای قطعات متحرک است که می توانند خیلی سریع و به راحتی جدا شوند. این امر باعث می شود روش تمیز کردن و نحوه نگهداری از چرخ دستی بسیار موثرتر و آسان تر باشد.

ابعاد محصول به گونه ای است که می توانید به راحتی محصول را در هر گوشه یا فضای کوچک آشپزخانه ذخیره کنید. همچنین بسیار سبک است و به راحتی از یک مکان به مکان دیگر قابل حمل است.

بدنه نقره ای چرخ گوشت تجاری ظاهری واقعاً شیک و پیشرفته به آن می بخشد. این می تواند دکوراسیون آشپزخانه شما را به شکلی شدید تغییر دهد.

آنچه دوست داشتیم
دستگاه قدرتمند و ساکت است.
ظاهری شیک دارد
این آسان برای تمیز کردن و ذخیره سازی است
چرخ برای طولانی مدت ایمن است
دارای قطعات متحرک است.