بنیامین C Tankersley برای واشنگتن پست

Wormald, خانه, یکی از توسعه دهندگان در EastChurch ساختمان 219 خانه در Frederick County, Md., جامعه. بیش از 150 فروخته شده اند. حدود 20 برای فروش در حال حاضر در قیمت پایه اعم از $399,900 به $417,500.

EastChurch یک جامعه برنامه ریزی شده از 444 تک خانه خانواده خانه و آپارتمانهای گسترش بیش از 58 هکتار در Frederick County, Md., فقط شرق شهرستان فردریک و در حدود 50 مایلی شمال غربی منطقه.

منازل واقع شده در اطراف حیاط سروان. جان برنجل یک جنگ سال 1812 کهنه. خانه مانور مرمت شده به عنوان بخشی از جامعه مرکز و منطقه استخر گفت: Robert Wormald جونیور از Wormald Cos.

Wormald خانه های, یکی از دو EastChurch سازندگان (خانه Lennar است دیگر) ارائه شده است 219 خانه حدود دو سوم از آن فروخته شده اند. جنی چوی و خوان Requena خریدم و برنامه ریزی برای حرکت وجود دارد در ماه دسامبر.

چوی و Requena مانند نزدیکی به شهرستان Frederick. “در این مرکز شهر که دستکمگرفتهشده و نادیده گرفته” Requena گفت. “که دقیقا آنچه شما می خواهید به شنیدن زمانی که شما به دنبال یک مکان جدید برای زندگی است.”

چوی گفت که قبل از covid-19 همه گیر رخ داد “ما شاهد تعداد زیادی از مردم حلق آویز کردن حتی اگر آنها تا به حال نقل مکان کرد و در عین حال. ما ملاقات یک زن و شوهر در یک نوار رد و بدل اعداد و می دانم که ما خواهید بود با دوستان.”

دو طبقه طرح: Wormald خانه ارائه شده است دو طبقه طرح 20-پا-عرض سه یا چهار سطح خانه.

واندربیلت, 54, پا, عمیق است متصل گاراژ و درب ورودی است که بر روی زمین و یا “استودیو” سطح. باز-طرح اصلی زندگی در منطقه است یک پرواز ،

این Ashcroft, 47, پا, عمیق است جدا گاراژ و فنس کشی چمن است که می تواند هموار با سنگ به یک پاسیو. این ورودی در اصلی زندگی سطح با طرح باز آشپزخانه و اتاق ناهارخوری و منطقه زندگی می کنند. تحت اصلی سطح شهری به پایان رسید rec-اتاق رسانه ها و در سطح پایین تر.

یک آسانسور است یک گزینه در هر دو Vanderbilt یا Ashcroft. یک چهارم سطح انبار نیز اختیاری ارتقاء برای هر دو.


خرید جدید: بزرگ مقدار زیادی و مقدار زیادی از گزینه های در Fredericksburg, Va., منطقه]

“کرم د لا کرم است که در زیر شیروانی قرار دادن سطح با یک باز و یا پشت بام, تراس” گفت: لیزا ساقی یکی از EastChurch فروش مدیران. “ما طراحی شده تحت اللفظی indoor-outdoor سقف عرشه. یک طرف از زیر شیروانی قرار دادن در اتاق باز است و به عرشه. سقف محافظت از شما و دیوار آن را خصوصی. شما می توانید آمده و حمام افتاب گرفتن و نه نگرانی در مورد هر کسی با دیدن شما. و شما می توانید در باران.”

بنیامین C Tankersley

برای واشنگتن پست

آشپزخانه باید گرداب لذیذ, لوازم, گرانیت شمارنده یک تا نه-پا-طولانی جزیره آشپزخانه و شربت خانه.

یوسف Cassella که برنامه ای برای حرکت به یک Ashcroft شهری در ماه اوت با دخترش گریس, 7, لایک انبار. “این غیر معمول” Cassella گفت. “نیمه محوطه باعث می شود آن را احساس می کنید خصوصی هنوز بسته نشده است. هنگامی که شما بر روی عرشه یا بالکن در بسیاری از خانه شما خیره در همسایگان خود.”.

چوی و Requena نیز تصمیم به یک چهارم سطح خود Ashcroft خانه شهری. “ما تبدیل زیر شیروانی قرار دادن به یک اتاق خواب و حمام با کشویی-درب های شیشه ای را به سقف تراس” چوی گفت. “ما هنوز هم می خواهید یک سقف فضایی, اما آن را می شود کوچکتر است.”

اسرائیل Beeko و همسرش, Monique خرید یک Ashcroft و نقل مکان به EastChurch به تازگی با دختر خود ایزابل 7 از Rockville, Md.

“من تصادفا توسط حادثه در EastChurch,” اسرائیل Beeko گفت. “من تا به حال دو انتصاب در تحولات جدید در مجاورت. من برای اولین بار کمی زود است. برای کشتن زمان من تصمیم به رانندگی در اطراف و تصادفا در EastChurch. آن را مانند عشق در نگاه اول. به عنوان به زودی به عنوان من تو را دیدم من لغو شد من و دو نفر دیگر قرار ملاقات. من امضا و برگشت یک هفته بعد به سپرده.”


خرید جدید: گزینه های تحسین در پایتخت دادگاه لارگو, Md.]

وی افزود: “هر کس گفت: “سلام” هنگامی که خانواده من در اطراف راه می رفت. ما احساس ما تعلق دارد.”

بنیامین C Tankersley

برای واشنگتن پست

این roofdeck دارای نورگیرهای و شومینه.

نزدیک: شهر فردریک با آن مغازه ها و رستوران ها است که قرعه کشی بزرگ برای ساکنان منطقه و گردشگران به طور یکسان. به صورت محلی تولید شراب brews, ciders و ارواح فراوان هستند. به تازگی قرمز-آجر گردشگاهها در کارول کریک پارک پر از مردم با پوشیدن ماسک.

نقاط مورد علاقه عبارتند از رز هیل مانور پارک و موزه کودکان, Mount Olivet گورستان با آن Francis Scott Key بنای تاریخی موزه ملی جنگ داخلی پزشکی کارول Creek Park, Gathland پارک ایالتی در جفرسون و Monocacy ملی میدان جنگ. Antietam ملی میدان جنگ است که کمتر از یک ساعت فاصله دارد.

آن را کمتر از 10 دقیقه از EastChurch به Wegmans خارج شده Supercenter غول مواد غذایی و Costco. آن را 15 دقیقه به Francis Scott Key بازار است که ده ها تن از مغازه ها و کسب و کار خدمات و سینما پیچیده است.

مدارس: بهار ریج ابتدایی, Thomas Johnson میانه توماس جانسون ،

حمل و نقل: Interstates 270 و 70 و مریلند مسیر 26 در این نزدیکی هست. MARC رفت و آمد قطارها توقف در مرکز شهر فردریک و ارائه خدمات به اتحادیه ایستگاه ایستگاه مترو در خط قرمز در این منطقه است.

EastChurch
1101 هولدن Rd. فردریک Md.
Wormald خانه های در حال ساخت 219 خانه. بیش از 150 فروخته شده اند. حدود 20 برای فروش در حال حاضر در قیمت پایه اعم از $399,900 به $417,500. اضافی خوابگاه های در دسترس به طور منظم. سازنده: Wormald خانه ویژگی ها: خانه و دو ماشین گاراژ (جدا شده با Ashcroft طرح طبقه متصل با Vanderbilt) و در مقابل یک آجر بیرونی. یک آسانسور است یک گزینه با هر دو طرح طبقه. یک چهارم سطح انبار با سقف عرشه نیز یک گزینه با هر دو. آشپزخانه باید گرداب لذیذ, لوازم, گرانیت شمارنده یک تا نه-پا-طولانی جزیره آشپزخانه و شربت خانه. اتاق خواب/حمام و سرویس بهداشتی: 3 یا 4 / 3 تا 5 فوت مربع: 2,075 به 3,174 انجمن مالکان هزینه: $78 یک ماه دیدن مدل: دفتر فروش باز است ساعت 11 صبح تا 5 بعد از ظهر روزانه. یک وقت ملاقات برای یک تور خصوصی. اطلاعات تماس: لیزا ساقی در 301-706-7252 یا Candice گرم در 540-809-6550. https://wormald.com/new-homes/the-georgetown-collection-at-eastchurch/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات