مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

زمان در حال اجرا است و یک ماده از ماه, برای جلوگیری از فاجعه آب و هوا با توجه به آژانس بین المللی انرژی رئیس.

Dr Fatih Birol مدیر اجرایی آژانس بین المللی انرژی روز پنجشنبه اعلام کرد آژانس جدید بهبود پایدار طرح سه سال نقشه راه برای دولت به تعمیر خود را همه گیر زده اقتصاد, ایجاد میلیون ها شغل و “را 2019 قطعی اوج در انتشار جهانی”.

“در این سال است و آخرین بار ما اگر ما برای دیدن یک کربن ارتجاعی” گفت: آژانس بین المللی انرژی, مدیر اجرایی, Dr Birol گفت: نگهبان.

در یک کنفرانس مطبوعاتی انرژی گفت: رئیس آژانس بین المللی انرژی که تا به حال مشخص شده است که این گزارش آماده این ماه به عنوان اقتصاد شروع به پا زدن شروع از Covid-19 بحران است. تخمین زده می شود که دولت برنامه ای برای صرف $9 تریلیون دلار در سطح جهانی در بهبود اقتصادی بسته است.

Dr Birol گفت که دولت با آن مواجه شد “بسیار مهم تصمیم گیری” و حق سیاست های انرژی خواهد بود حیاتی به صورت دائمی به کاهش تولید گازهای گلخانه ای و دستیابی به net-صفر تولید گازهای گلخانه ای در سال 2050.

گزارش های ویژه در بهبود پایدار با ورودی از صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) دارای سه کلید اهداف: افزایش نرخ رشد اقتصادی 1.1% سالانه; صرفه جویی در و یا ایجاد 9 میلیون شغل در سال و کاهش سالانه جهانی انرژی مربوط به انتشار گازهای گلخانه ای در مجموع 4.5 میلیارد تن در دوره سه سال.

پس از طرح آژانس بین المللی انرژی می گوید, همچنین می منافع را برای سلامت انسان و رفاه است. این امر منجر به 5% کاهش در آلودگی هوا و تولید گازهای گلخانه ای دریافت برق به 270m مردم و ایجاد, پاک, پخت و پز راه حل برای بیش از 400 m در کشورهای کم درآمد.

طرح پردازد شش بخش, برق, حمل و نقل, صنعت, ساختمان, سوخت و ظهور کم کربن فن آوری.

برای رسیدن به آن اهداف برنامه بهبود نیاز به سرمایه گذاری جهانی در حدود $1 تریلیون سالانه بیش از سه سال آینده. آژانس بین المللی انرژی نشان می دهد که این مقدار به نمایندگی از حدود 0.7 درصد از زمان تولید ناخالص داخلی جهانی خواهد آمد از هر دو هزینه های عمومی و خصوصی سرمایه گذاری.

“دولت باید یک بار در طول عمر فرصت برای راه اندازی مجدد اقتصاد خود آورد و موجی از فرصت های شغلی جدید در حالی که شتاب تغییر به بیشتر انعطاف پذیر و انرژی پاک در آینده گفت:” دکتر Birol.

“این طرح در نظر گرفته شده است که بگویید دولت آنچه را که آنها باید انجام دهید. به دنبال آن به آنها نشان می دهد آنچه را که آنها می توانید انجام دهید.”

Dr Birol گفت: بحران مالی 2008 و بحرانی بود درس. در ابتدا وجود داشته است کاهش در تولید گازهای گلخانه ای اما در سال 2010 به عنوان بهبود تلاش ramped تا انتشار جهانی افزایش یافت و به اوج تاریخی.

“آنچه ما می خواستیم به انجام با این گزارش است که برای جلوگیری از دوباره بجای اول برگشتن و قرار دادن جهان در یک انرژی پایدار آهنگ,” او گفت:.

انرژی رهبر گفت که آژانس بین المللی انرژی بود “امید” وجود دارد خواهد بود در تکرار و در سال 2020 جهان مشغول به کار بود با سه عمده مزیت های رقابتی.

قیمت انرژی پاک با تکنولوژی بسیار پایین تر است – خورشیدی برای مثال در حال حاضر هزینه یک پنجم از آنچه در آن بود 12 سال پیش. و با 2020 را شیب دار تولید گازهای گلخانه ای کاهش می یابد, دولت باید یک بلوک ساختمان که بر روی آنها می تواند قابل تغییر است. Dr Birol اضافه شده است که دولت ها نیز در حال حاضر مصرف آب و هوا چالش های جدی تر.

در یک بیانیه مستقلDr آلیسون Doig بین المللی رهبری در انرژی و آب و هوا, هوش, واحد (ECIU) گفت: “آژانس بین المللی انرژی روشن می سازد که پایدار بهبود جهانی از Covid-19 مطلوب است دست یافتنی و مقرون به صرفه, افزایش رشد اقتصادی, ایجاد میلیون ها شغل از جمله در زمینه بهره وری انرژی و تولید گازهای گلخانه ای به کاهش است.

“شاید شگفت انگیز ترین خط است که اگر دولت را در این مسیر آنها را می توانید 2020 سال زمانی که جهان شروع به ضرب و شتم تغییر آب و هوا به عنوان به خوبی به عنوان coronavirus با تولید گازهای گلخانه ای هرگز دوباره افزایش فوق 2019 سطوح و تنظیم یک دوره جدید برای ارائه اهداف از توافق پاریس.”

آژانس بین المللی انرژی تجزیه و تحلیل نشان داد که Covid-19 تا به حال یک “تاثیر” در بخش انرژی است. در 2019, برق, نفت, گاز زغال سنگ و سوخت های زیستی صنایع به طور مستقیم شاغل 40m کارگران در سراسر جهان است.

Dr Birol اذعان کرد که “بیکاری خواهد بود یک مشکل بزرگ” با سه میلیون شغل از دست رفته در بخش انرژی به تنهایی و با همان شماره دوباره در معرض خطر از این بیماری همه گیر.

آژانس استراتژی را میلیون ها شغل جدید در مقاوم سازی ساختمان ها برای بهبود بهره وری انرژی و شبکه ها و انرژیهای تجدید پذیر در بخش برق.

اشتغال نیز خواهد آمد از بهره وری انرژی نقش در تولید مواد غذایی و منسوجات همراه با کم کربن زیرساخت های حمل و نقل و وسایل نقلیه الکتریکی.

سرمایه گذاری در انرژی جهانی پیش بینی شده است به نازل شدن 20 درصد در سال جاری قرار دادن هر دو امنیت انرژی و انرژی های پاک انتقال در خطر است.

آژانس بین المللی انرژی می گوید طرح خود را در این بخش بیشتر انعطاف پذیر و آماده شدن کشورها برای بحران های آینده با بهبود شبکه برق ارتقاء آبی امکانات و گسترش طول عمر نیروگاه های هسته ای در حالی که یکپارچه سازی بزرگ سهام از انرژیهای تجدید پذیر مانند باد و انرژی خورشیدی.

Dr Birol گفت که اگر چه این تغییر را تا حد زیادی تحت تاثیر صنعت نفت “هیچ شرکت خواهد بود تحت تاثیر انرژی های پاک انتقال دیر یا زود”.

او قبول نکرده است که این تغییر به کار از خانه در طول coronavirus خواهد شد که تاثیر قابل توجهی.

“نهفته به تنهایی نمی خواهد کمک به ما در رسیدن به ما انرژی و آب و هوا اهداف است. می توانید آن را یک دندانه کوچک,” او گفت:. “تنها حق سیاست های دولت می تواند انجام دهد.”

در 9 ژوئیه IEA میزبانی یک انرژی پاک گذار اجلاس با 40 وزرای دولت از سراسر جهان, حسابداری برای 80 درصد از انرژی جهانی استفاده همراه با صنعت مدیران و سرمایه گذاران و سایر بخش دولتی و خصوصی رهبران. هر دو کشور چین و ایالات متحده در جهان بزرگ CO2 قطره چکان توافق کرده اند که وزیران انرژی شرکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات