2020 انتخابات: مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا می کند ‘هزاران’ از جعلی در پست الکترونیکی-در برگه های رای با وجود خود کمیسیون برای پیدا کردن تنها یک مورد از تقلب

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به صدای مخالفت خود را به گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری با یک صدای جیر جیر در یکشنبه, پخش كردن, دروغ در مورد شيوع تقلب در این فرآیند حتی اگر تایید موارد تقلب انتخابات شده اند در تک رقمی در انتخابات گذشته ریاست جمهوری.

“ایالات متحده نمی تواند به تمام ایمیل در برگه های رای. آن خواهد بود که بزرگترین تقلب در انتخابات در تاریخ:” آقای ترامپ توییتی آخرین اخیر چشم انداز مثبت از حملات دموکراتها و حتی بسیاری از جمهوری خواهان’ — میل برای گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری برای کاهش خطرات بهداشتی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“مردم با شتاب آنها را از صندوق پستی چاپ هزاران جعلی و ‘زور’ مردم را به ثبت نام. همچنین جعل نام” رئیس جمهور نوشت, دروغ, بدون استناد به هیچ مدرکی برای حمایت از این ادعا.

آقای ترامپ که خود را صرف succssion روز پی در پی در یک زمین گلف در طول تعطیلات آخر هفته به عنوان مرگ و میر از این بیماری همه گیر نزدیک 100,000 صرف ساعت های بی شماری در توییتر و قبل از خبرنگاران در طول فعالیت سیاسی خود را ترویج بی اساس نظریه ها در مورد شایع تقلب انتخابات در آمریکا که مطالعه پس از مطالعه نشان داده است که بسیار نادر است. رئیس جمهور بارها ادعا دروغ است که او را مورد ضرب و شتم هیلاری کلینتون در سال 2016 رای مردم نبود “میلیون ها نفر از مردم که رای غیر قانونی.”

آقای ترامپ خود مشورتی کمیسیون انتخابات یکپارچگی صرف هشت ماه از مه 2017 تا ژانویه 2018 کاوش ادعای تقلب انتخابات و روشن نیست تا یک تایید نمونه.

یک واشنگتن پست بررسی داده ها از بعد از انتخابات 2016 در بر داشت فقط چهار مورد تأیید از تقلب انتخابات: سه نفر که در تلاش برای رای برای آقای ترامپ دو بار — و گرفتار شدند و انتخابات کارگر در میامی بود که گرفتار در تلاش برای پر کردن در یک حباب بر روی شخص دیگری رای گیری برای یک محلی شهرداری نامزد شده است.

خانه دموکرات ها تصویب $3trn coronavirus پاسخ لایحه در اوایل این ماه که شامل $3.6 میلیارد دلار را برای تامین امنیت انتخابات از جمله گسترش دسترسی به پست الکترونیکی-در رای گیری. این لایحه است که انتظار می رود در رنج کشیده ایران-کنترل سنا.

آقای ترامپ خود شده است ترغیب رای دهندگان به ارسال پست الکترونیکی-در رای گیری ماه نوامبر حتی به عنوان او آن را به نام “رسیده برای تقلب” و “فاسد است.”

“رای گیری توسط ایمیل آسان و راحت و مطمئن به بازیگران خود را در انتخابات” جمهوری خواه کمیته ملی میلر از مارس به رای دهندگان در ایالت پنسیلوانیا به عنوان خوانده شده واشنگتن پست گزارش شده است.

“بازگشت متصل رسمی حزب جمهوری خواه پست الکترونیکی-در رای گیری نرم افزار برای جلوگیری از خط و محافظت از خودتان را از جمعیت زیادی در روز انتخابات” به RNC میلر به عنوان خوانده شده.

هنوز هم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزات انتخاباتی خود را عملیاتی ادعا کرده اند که قدمت آن به سال 2015 که تقلب انتخابات یک مسئله حاد در میان رای دهندگان دموکرات به خصوص در میان مهاجر و جوامع اقلیت — یک نظریه است که بدون تجربی شایستگی بوده ولی بخشی از اوباما در مبارزات انتخاباتی راهکار برای چند دهه.

ایران به دنبال مقابله با تقلب انتخابات یک موضوع مرکزی در سال 2020 انتخابات برای ریاست جمهوری و کنگره پس از یک دادگاه فدرال تصمیم گرفت در سال 2018 به آسانسور دیرین محدودیت در کمیته ملی حزب جمهوری خواه است و رای دهندگان “امنیت” عملیات پس از کمیته ملی حزب دموکرات با موفقیت شکایت علیه برخی از RNC فعالیت در اوایل 1980s.

جمهوری خواهان با هدف جذب 50,000 داوطلبان در 15 کلید متحده برای مشاهده حوزه های رأی گیری در روز انتخابات ماه نوامبر برای اطمینان وجود ندارد و مشکوک رفتار آمریکایی ها به عنوان بازیگران خود را در برگه های رای, نیویورک تایمز گزارش داد اوایل این ماه.

استخدام داوطلب انتخابات مانیتور است که یک شهروند $20m رای دهندگان “امنیت” فشار جمهوریخواهان برای سال 2020 انتخابات است.

دموکرات ها استدلال کرده اند این طرح یک آشکاری پوشش برای ارعاب و سرکوب بیشتر اقلیت رای دهندگان.

“حتی در میان بهداشت جهانی بحران هستهای است متوسل به استفاده از سرکوب رای دهندگان به عنوان یک تاکتیک برای پیروزی در انتخابات” پسر سیسیل رئیس لیبرال گروه حمایت از اولویت های ایالات متحده آمریکا در بیانیه ای گفت: هفته گذشته است.

“این شرم آور است که آنها را هماهنگ ملی تلاش است که نیروی آمریکایی ها برای انتخاب بین سلامت خود و خود رای” آقای سیسیل گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de