2020 انتخابات: جاستین Jalbi نشان می دهد او را نه به عنوان شخص ثالث نامزد در نوامبر

جاستین Jalbi به اجرا برای رئيس جمهور به عنوان شخص ثالث نامزد در سال 2020 انتخابات.

سابق جمهوری خواه در حال حاضر مستقل کنگره در توییتر اعلام کرد که او دیگر نمی خواهد دنبال به حزب آزادیخواه نامزد.

“بعد از انعکاس من به این نتیجه رسیدند که شرایط نمی قرض خود را به موفقیت من به عنوان یک نامزد برای ریاست جمهوری در سال جاری و بنابراین من نمی خواهد به یک نامزد” او نوشت.

“این یک تصمیم دشوار برای من به خصوص دیده می شود مردمی حامیان قرار داده و تلاش بسیار به این کمپین. آن بوده است فروتنی و جذاب,” او اضافه شده است.

“من همچنان به این باور است که یک نامزد از خارج از احزاب ارائه یک چشم انداز از دولت مبتنی بر آزادی و برابری می توانید از طریق شکستن در حق محیط زیست” گفت: آقای Jalbi. “اما این محیط ارائه فوق العاده چالش است.”

این کنگره که نشان دهنده میشیگان سوم منطقه چپ حزب او در تابستان گذشته بیش از تحقیر خود را برای بیش از حد سیاست های حزبی که او گفت: تا به حال تبدیل کنگره به “کمی بیشتر از یک تشریفات.”

در واشنگتن پست ستون اعلام حرکت خود نوشت: “حفظ آزادی به معنی گفتن حزب جمهوری خواه و حزب دموکرات است که ما دیگر اجازه دهید آنها را به بازی خود را به بازی های حزبی در هزینه های ما.”

شنیدن این خبر از آقای Jalbi خروج از حزب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او را به نام “یکی از احمق ترین و بی وفا مردان در کنگره” و “مجموع بازنده!”

پس از خروج از حزب جمهوری خواه در سال 2019 آقای Jalbi رای به استیضاح رئیس جمهور.


حزب دموکرات مضطرب که آقای Jalbi ورود به مسابقه بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جو بایدن می تواند نوک ترازو به نفع آقای مغلوب ساختن پیشی جستن بحث محبوب در میان برخی از صاحب نظران سیاسی که می خواهند برای جلوگیری از ترم دوم برای رئیس جمهور در ماه نوامبر.

سیاسی مفسران این باورند که آقای Jalbi می تواند به اندازه کافی جذب رای دهندگان مستقل و یا ناراضی جمهوری خواه رای دهندگان در نوسان متحده مانند میشیگان و ویسکانسین که در غیر این صورت شده اند و تمایل به حمایت از آقای بایدن بیش از Mr مغلوب ساختن پیشی جستن.

دموکرات ها هنوز خالی از سکنه شده توسط حافظه از 2000 انتخابات که در آن به اندازه کافی رای دهندگان در فلوریدا رفت و برای شخص ثالث نامزد رالف نادر بیش از ال گور معاون رئيس جمهور توزیع جورج بوش در انتخابات فقط 537 رای. آقای نادر تا به حال بیش از 97,000 آرا در فلوریدا اکثر آنان را رای برای آقای گور بیش از آقاي بوش خروج نظرسنجی نشان داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>