منn حقیقت به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است که سیمز ضربه خواهد بود. ویدیو بازی حق رای دادن است که به بازیکنان در مجموع تسلط بر زندگی خود را شخصیت های دیجیتال – توانایی مدیریت همه چیز از عادات خواب به تصاویر پس زمینه, الگوهای – به دست آورده EA آن ناشر بیش از $5bn (بیش از £3.8 میلیارد دلار) در فروش و در حال حاضر بالاترین-فروش کامپیوتر حق رای دادن در تاریخ است. اما در سال 2000 قبل از انتشار آن سازندگان آن بودند نیروبخش خود را برای شکست.

متفکر پشت سیمز شد خواهد رایت گرجستان متولد طراح بازی که تا به حال ساخته شده نام خود را در سال 1989 با انتشار بازی SimCity. رایت پس زمینه به سختی مسیر معمولی نسبت به طراحی بازی: او قابل توجه ترین دستاورد اولیه بود برنده ما اکسپرس در سال 1980 غیر قانونی متقابل کشور مسابقه خیابانی در ورید از Cannonball Run. رایت در ابتدا تلاش برای پیدا کردن یک ناشر برای بازی SimCityغیر خطی بازی شهر سازی که bucked هدف گرا کنوانسیون متوسط. مصمم به انتشار آن او تاسیس شرکت بازی Maxis با جف براون در سال 1987.

بازی SimCity اثبات منی بازی, فروش نزدیک به دو میلیون نسخه بود که آن را منتقل به کنسول SNES. دیگر کمتر-موفق بازی های شبیه سازی به دنبال مانند SimFarm و SimCopterو در سال 1997 Maxis انجام شده توسط EA – فقط در زمان برای رایت پروژه بزرگ بعدی. اگر بازی SimCity اجازه پارسه بازی برنامه ریز شهر و سپس سیمز خواهد یک گام به جلو بروید و اجازه دهید مردم بازی خدا.

بسیاری از کسانی که مشغول به کار در Maxis شد تردید از سیمز‘ تجاری بالقوه است. آن تصور می شد به عنوان یک بازی بدون هدف با تمرکز بی سابقه ای بر در فروع از روز به روز زندگی. بازیکنان را هدایت شخصیت خود را (به عنوان شناخته شده “سیمز”) از طریق زندگی خود را, مطمئن شوید که آنها در حال تغذیه شسته را سرگرم و مشغول به کار هستند. داخلی آن اشاره شده که برخی در Maxis به عنوان “بازی توالت”, یک خاردار اشاره به بازی laughably unglamourous توالت-تمیز کردن و مثانه-تخلیه مکانیک. در زمانی که بازی بودند گام های بلندی در گرافیک و گیم پلی ومیگوید نسبت بیشتر همهجانبه سینمایی حساسیت آن را آسان ببینید که چرا سیمز شد به عنوان یک ایده بد است. به جای طراحی از هالیوود در زمان رایت با الهام از کلاسیک اسباب بازی کودکان: بازی خواهد بود, در اصل یک خانه عروسکی دیجیتال.

بر خلاف یک خانه عروسکی, اما, سیمز به دادگاه تجدید نظر برای فقط در مورد همه کودکان و بزرگسالان به طور یکسان. رایت گذاشته بود در این زمینه با SimCityکه نقش زیادی در شکل دهی مجدد ادراک از بازی های ویدئویی در صنعت: از اینکه بچه متمرکز بر سرگرمی به یک محصول قابل دوام برای بزرگسالان است. این نوظهور جمعیتی نشان داده یک فرصت عالی – و سیمز بود که در ابتدا برای به دست گرفتن آن است. مدت کوتاهی پس از آن راه اندازی در 4 فوریه سال 2000 آن را آشکار بود که منتقدان اشتباه بودند. سیمز به سرعت در حال تبدیل به بهترین فروشنده و بیش از چند سال آینده باعث یک میزبان از بسته های توسعه که اضافه شده با مضمون شخصیت های آیتم ها و ویژگی های پایه بازی و در سال 2003 به آن منتقل شد به ایکس باکس و پلی استیشن 2 و کنسول گیمکیوب. سه دنباله را دنبال کنید به عنوان بالا به عنوان مفهوم spinoffs (مثل سیمز قرون وسطی) و نسخه های تلفن همراه.

در آن بازی نیز دیده می شود به عنوان یک مردسالار بازار یک مفهوم سیمز کاملا تکان داد ، برخی از جلو فکر کردن ویژگی های بیشتر به طور قابل توجهی توانایی برای سیمز برای تعامل در روابط هم جنس – به بازی اضافه شده است را شامل ساخته شده-برای-همه احساس. حتی اگر بچه ها را ندارد و تنها بازار برای بازی آنها هنوز هم تشکیل یک بخش بزرگی از آن playerbase. برای پدر و مادر, آن بازی آنها می دانستند که آنها می تواند برای خرید کودکان خود را بدون نیاز به نگرانی در مورد بازی های ویدئویی خشونت (یک موضوع است که به ظاهر با شدت خاص در پی 1999 Columbine دبیرستان تیراندازی که مرتکب شده توسط دانش آموزان که بازی های خشونت آمیز بازی). سیمز لمس کردن در مورد مسائل مانند مرگ و اما تن بود که همیشه نور و euphemistic. آن را سخت به تصور کنید که یک بازی کمتر احتمال دارد به scandalise.

گروه دیگری که سیمز موفق به برنده شدن بیش گریزان جمعیتی ضروری در بالا بردن یک بازی متوسط از ضربه به کل احساس – غیر-پارسه. سیمز ساخته شده خود را, برو به انتخاب ها برای افرادی که هرگز به طور معمول بازی های ویدئویی. آن را عملا تشویق به استفاده از کدهای تقلب یک نرمی که باز کرد تا بازی را کامل امکانات و بدون نیاز به هر گونه موجود از قبل استعداد. خواندن “rosebud” (بازیگوش اشاره به همشهری کین) به نوار تقلب برای مثال به بازیکنان فوری به تزریق پول نقد. اگر شما می خواستم به امساک کردن و سازماندهی خود را ساخت سیمز’ زندگی با چالش ها و بودجه شما می تواند. اما برای هر کسی که می خواستم به این گزینه وجود دارد فقط به نشستن و گرفتن آن آسان است.

یکی دیگر از دلایل سیمز است که هنوز هم بسیار محبوب بعد از این همه سال آن قابل ملاحظه modding community. “هواداران” – اضافه کردن و یا تغییر کد بازی برای وارد کردن عناصر جدید یا امکانات – تا به حال شده که پس از رستاخیز در سال 1993 و مردم سیمز بازی غنی با امکانات. برای برخی از, این فقط به معنی ایجاد واقع بینانه تر چهره و یا سفارشی خالکوبی یا بازی تاج و تختبا مضمون مبلمان. برای دیگران این می تواند به معنای رادیکال تر شده از گیم پلی با برخی از risqué mods for Sims 4 اضافه کردن ویژگی های مانند مواد مخدر غیر قانونی استفاده و مستهجن فیلم انیمیشن.

نه چندان دنیوی دیگر: The Sims: Medieval یکی از چندین مضمون اسپین-آف

بیست سال گذشت از سیمز برای اولین بار منتشر شد و جهان از بازی های ویدئویی در حال حاضر به نظر می رسد بسیار متفاوت است. اما نه همه که بسیار تغییر کرده است برای سیمز. گرافیک بهبود یافته است اگر چه سیمز 4, the حق رای دادن زمان تکرار به نظر می رسد خیلی کارتونی و اجرا از آسیاب در مقایسه با زمانی که به چه چیز دیگری در خارج وجود دارد. اساسی سیمز رابط رشد کرده است به طور فزاینده پیچیده به کاربران یک انتخاب بیشتر از مشاغل سرگرمی منافع سخنرانی تعاملات شما نام آن را. اما آن را هرگز تغییر احساس از گیم پلی.

خوشبختانه سیمز 4 باقی مانده است درست به مترقی روح اصلی و همچنان به جلو حرکت می کند: برای اولین بار این اجازه می دهد تا بازیکن را به ایجاد نما سیمز جداگانه به صورت جداگانه alterable گزینه برای جنس صدای زمین, حمام استفاده کنید و یا یک سیم کارت می توانند باردار شوند. آن است که هنوز هم به دور از کامل است و بدون به رسمیت شناختن غیر دودویی جنسیتی, هویت, مثلا و یا افراد معلول – اما اهمیت چنین مشخصات بالا بازی در حال trans-فراگیر به سختی می تواند درک شود. وجود دارد این است که هیچ آنالوگ در دنیای سینما است; depressingly غیر قابل تصور به تصور کنید مثلا یک Fast & Furious فیلم که در آن شخصیت های عجیب و غریب داده می شود برابر راست cisgendered ، سیمز ارائه می دهد امید است که این همیشه نمی توان در این مورد.

برای همه است که آن را در تلاش برای شبیه سازی زندگی واقعی وجود دارد چیزی عجیب غیر انسانی در مورد سیمز. در جوش پایین هر بیکار تفریح و سرگرمی برای سنجش مهارت ارزش هر تعامل اجتماعی به یک کمی “اجتماعی متر” افزایش بازی هرگز واقعا پروب آنچه در آن به معنی زنده است. اما پس از آن شاید این است که بخشی از سحر و جادو. سیمز فانتزی از کنترل; این اجازه می دهد تا ما را به تصور یک جهان دستور داد که در آن ثروت و خوشبختی تنها با چند کلیک از خدا دور انگشت. با دنیای واقعی اغلب مصرف شده توسط هرج و مرج و نا امیدی شما به سختی می تواند درخواست برای بهتر فرار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de