2.4 میلیون آمریکایی ظ تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته; عربستان به دنبال عقب مزایای

در ماه مارس در کنگره به تصویب یک قانون است که به مردم تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری اضافی 600 $در هر هفته تا جولای. بحث در مورد اینکه آیا به حد کسانی که مزایای این تابستان را لمس کردن بحث شدید در واشنگتن بیش از حدی که ادامه کمک های لازم به تحریک تضعیف اقتصاد است.

برخی از مقامات کاخ سفید و جمهوری خواهان بر این باورند که پرداخت های اضافی در حال ایجاد یک عامل بازدارنده برای مردم را به بازگشت به نیروی کار بالقوه برگزاری بهبود اقتصادی. اما تا کنون هیچ اجماع بر سر نحوه ادامه با برخی خواستار توقف تدریجی منافع به طور کامل و دیگران حمایت از یک بار پرداخت است که می تواند آمریکایی ها را تشویق به بازگشت به کار.

“در بعضی از موارد ما در واقع با پرداخت مردم بیشتر از آنها ساخته شده است بنابراین ما باید برای رفع آن” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: در مصاحبه با روزنامه هیل.

سنای جمهوریخواه میچ مک کانل رهبر لعنتی گسترش منافع به عنوان یک “دیوانه سیاست” در یک نشست خصوصی با نمایندگان مجلس سهشنبه, با توجه به یک فرد آشنا با این سخنان. این حزب موقعیت است که با حمایت آمریکا اتاق بازرگانی که در روز پنج شنبه پیوست جمهوریخواهان در استدلال به پرداخت های اضافی ممکن است بازداشتن مردم از بازگشت به کار.

تجدید جمهوری مخالفت کرده است خشم برخی از دموکرات کنگره که به جای آن باید به دنبال حفظ و تقویت فدرال بیکاری کمک کند. در طول رکود بزرگ قانونگذاران از هر دو طرف تمدید گسترش مزایای بیکاری از آنجا که بسیاری از آمریکایی ها در تلاش برای پیدا کردن کار به خصوص هنگامی که بیکاری طولانی مدت تبدیل به یک مشکل در حال رشد. نرخ بیکاری در ماه آوریل رسید 14.7 درصد بالاتر از هر نقطه در طول رکود بزرگ نشان می دهد که بیکاری چالش ها می تواند ثابت کند حتی پیچیده تر از این زمان است.

دموکرات ها استدلال می کنند همراه با ثبات از اقتصاددانان که گسترش مزایای بیکاری بحرانی هستند در زمانی که آمریکایی ها از دست داده اند شغل خود را از طریق هیچ گسل از خود را — و به شدت نیاز به پول برای پرداخت صورت حساب خود را و محافظت از خانه های خود.

“بدترین چیزی که جمهوری خواهان می توانید انجام دهید به اقتصاد و خانواده های آمریکایی است که اجازه می دهد تا سوپر مزایای بیکاری به پایان می رسد” گفت: سناتور. Ron Wyden (D-سنگ.).

کاخ سفید کاهش یافته است به نظر برای این داستان. روز چهارشنبه کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany گفت: در اخبار جلسه که رئیس جمهور نمی خواهد “با عجله به جلو با صرف تریلیون ها دلار بیشتر مالیات دهندگان پول است.”

سخنران برای Mnuchin و مک کانل بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

در حال حاضر جدید نرخ بیکاری در پنجشنبه منتشر شد بیشتر نشان دادن ناگهانی کاهش اقتصادی ناشی از شیوع کروناویروس که توقیف بسیاری از کسب و کار در سراسر کشور. تاثیر در بازار کار شده است سریع و شدید و معلوم نیست که چگونه بسیاری از تازه بیکار قادر خواهد بود به سرعت بازگشت به شغل قدیمی خود را.

برخی از آمریکایی ها در حال تلاش برای هفته برای به دست آوردن مزایای پس از یک سیل از برنامه های کاربردی ضعف پیری و یا نادیده گرفته شده سیستم های کامپیوتری در ایالات متحده از جمله فلوریدا و نیویورک و مریلند است. این و کشورهای دیگر بعد از آن ساخته شده است پیشرفت های بسیار زیاد در کاهش حجم کارهای عقب افتاده هر چند تاخیر هنوز هم باقی می ماند. بیش از 200 ، 000-اول کار آمریکایی ها در خط پرداخت در فلوریدا, دولت, داده ها نشان می دهد در حالی که نیویورک جمع می ایستد در مورد 44,000 آن گزارش روز شنبه. ادعا می کند حدود 7000 تا به حال شده است در انتظار بررسی وجود دارد برای حدود یک ماه است.

“اقتصادی نیاز است و نه دور گفت:” مارتا Gimbel یک کار اقتصاددان در Schmidt آتی. “واقعیت این است که ما دو ماه به این و ما هنوز هم چند میلیون ادعا اعداد صحبت می کند به چقدر عمیق و شدید اقتصادی درد است در حال حاضر.”

تهدید طولانی رکود باعث جروم H. پاول صندلی فدرال رزرو هیئت مدیره به هشدار می دهند که کنگره ممکن است نیاز به اجازه محرک در طول یک جلسه با کمیته امور بانکی سنا روز سه شنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن و برخی از دستیاران اما باید بیان بر خلاف نظر اصرار دارد که کسب و کار است به دوباره بجای اول برگشتن و مشاغل بازگشت — سرعت بسیار بیشتری از کارشناسان پیش بینی. “ما در حال باز کردن; کشورهای در حال باز شدن” مغلوب ساختن پیشی جستن تأیید دوباره در روز سه شنبه. “این یک انتقال به عظمت است.”

در پاسخ به coronavirus قانونگذاران در ماه مارس تمدید بیکاری پشتیبانی اضافی برای 13 هفته در حالی که اعطای مزایای جدید کارگران در غیر این صورت فاقد شرایط لازم برای بیکاری کمک کند. که شامل خود اشتغالی و به اصطلاح فرفره, اقتصاد, کارگران, از جمله کسانی که رانندگی برای شرکت های مانند Uber. اما محور قانونگذاران تلاش شده بود که اضافی $600 در هر هفته در پرداخت آنها مجاز برای کار آمریکایی تا پایان ماه ژوئیه. Mnuchin توافق با دموکرات ها شامل پرداخت این مبلغ و حتی برخی از جمهوری خواهان مجلس سنا بلافاصله شکایت کرده است که پرداخت خواهد بود بیش از حد بالا است.

افزایش مزایای بیکاری طراحی شده بود به جای کارگران دستمزد بر خلاف بیکاری در زمان عادی که اغلب را پوشش می دهد تنها بخش کوچکی از آنچه که مردم کسب درآمد در حالی که آنها یک کار. “آنها احساس می کنند باید برخی از اتاق تنفس” گفت: میشل همیشه ارشد تحلیلگر سیاست ملی قانون استخدام پروژه. “برای آنها به اندازه کافی پول به می دانم که آنها می توانید سهام تا در مواد غذایی و در نهایت گرفتار در صورتحساب و می دانم که مسکن خود را خوب است — آن است که یک راه نجات است.”

اما گروه های کسب و کار باید خودداری کردند در پرداخت ترس آنها بیش از حد بالا و ساخت آن کمتر احتمال دارد که آمریکایی ها را به سرعت نگاه کردن به بازگشت به کار.

دو سوم از کارگران بیکار که در حال دریافت مزایای درآمد بیشتر از آنها گرفتن خانه قبلا در حالی که در این کار با توجه به ممکن است تجزیه و تحلیل از دانشگاه شیکاگو بکر فریدمن موسسه اقتصاد. محافظه کار گروه ها و کنگره جمهوریخواه تبلیغ مطالعه در روزهای اخیر در حالی که قول شرکت ها می گویند آنها با داشتن یک زمان سخت قانع کردن کارگران برای بازگشت به شغل قدیمی خود را — حتی اگر برخی از کارگران خود را می گویند بی میلی ناشی از unaddressed نگرانی های ایمنی.

“آن را کاملا حس می کند در این زمان سلامتی همه گیر هنگامی که کسب و کار مجبور به بستن درهای خود را به ارائه یک سطح بالاتر از سود گفت:” راشل Greszler یک محقق که تمرکز در مورد مسائل بودجه برای بنیاد میراث. اما او گفت: مراقبت عمل برنامه “به معرفی بسیاری از بی عدالتی و منحرف مشوق هایی است که آسیب به اقتصاد است.”

نیل Bradley, معاون اجرایی رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا اتاق بازرگانی به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس تلفنی روز شنبه که کسب و کار لابی مخالف ادامه 600 دلار در هر هفته اضافی بیکاری را که او به عنوان یک “در سراسر-هیئت مدیره پاداش.” برادلی گفت که این افزایش سود را فراهم می کند بیشتر درآمد برای بسیاری از کارگران از شغل خود انجام داد.

با یک چشم و در ژوئیه مهلت دموکرات را مطرح کشت و پیشنهادات به صورت فله تا بیمه بیکاری. هفته گذشته آمریکا تصویب 3 تریلیون coronavirus امداد لایحه که اجازه افزایش مزایای بیکاری تا پایان سال با این استدلال پرداخت چنین انتقادی نسبت به نگه داشتن هواپیمای آمریکایی ها از نظر مالی شناور.

اما بالا کنگره جمهوری خواهان به جای نشانه حمایت بریده شده پشت این مزایا از جمله در دیدار روز سه شنبه با حضور معاون رئیس جمهور مایک پنس همراه با Mnuchin, مک کانل و خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد مکالمات خصوصی.

مذاکرات باقی می ماند در شار.

“در بسیاری از این مسائل وجود ندارد یک اجماع در عین حال که تشکیل شده از آنجا که برخی از این برنامه ها فقط ارائه و ما نوع گرفتن انتقادات و پیشنهادات در مورد چگونه آنها در حال کار, بنابراین من فکر می کنم آن را برای رفتن به یک کمی در حالی که گفت:” اکثریت سنا شلاق جان Thune (R-S. D.) در روز پنج شنبه.

برخی از جمهوری خواهان مجلس سنا اما علنا حفظ آنها متحد در مخالفت با گسترش $600 بیکاری گفت: سناتور. ریک اسکات (R-Fla.), که گفت که او به نام رئیس جمهور در زمان عبور از مراقبت در عمل به شی به ارائه.

“من نمی دانم کسی که در هیئت مدیره” او گفت:. “دولت در حال رقابت با کسب و کار برای کارگران, و این احمقانه ترین ایده تا کنون است. … ما نمی تواند صدمه دیده است توانایی ما برای بازگشایی اقتصاد است.”

چند جمهوری خواه مجلس سنا کارکنان بخش خصوصی باید گفت مشاوران خاموش کاپیتول هیل که آنها انتظار دارند ایران را به قبول برخی از گسترش مزایای بیکاری افزایش می دهد با وجود حزبی مخالف دولت به توسعه با توجه به دو نفر آشنا به مکالمات خصوصی. آنها بحث تعدادی از حالات مختلف از جمله یک بار بازگشت به کار پاداش و تصویب کوچکتر فدرال یارانه به منافع می آید که در پایین تر از 600 دلار.

اصلاح: نسخه قبلی این داستان کوتاه یک نقل قول از سوی دیگر ، Ron Wyden (D-سنگ.) در راه است که ناخواسته تغییر معنی. این مقاله به روز شده است با فولر نقل قول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>