2.4 میلیون آمریکایی ظ تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته نه هفته در مجموع به 38.6 میلیون

در موضوع افزایش نرخ بیکاری کمک کنگره به تصویب در اواخر ماه مارس که شامل اضافی $600 در پرداخت هفتگی به خارج-از-کار آمریکایی است. روز سه شنبه رئیس جمهور تهمت بیان عدم تمایل خود را به گسترش مزایای آن در طول یک بسته-درب ناهار با سنا و جمهوری خواهان و بسیاری از آنها به اشتراک گذاشتن نگرانی خود را که گسترش فدرال پرداخت بازداشتن مردم از بازگشت به کار. افزایش مزایای پایان می رسد در ماه جولای.

بالا کنگره جمهوری خواهان نشانه حمایت بریده شده این مزایا در طول یک جلسه در روز سه شنبه با حضور معاون رئیس جمهور پنس, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin, رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) و خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد مکالمات خصوصی. رهبران حزب همچنین توافق کردند برای به تاخیر انداختن دور دیگری از coronavirus کمک برای سه تا چهار هفته فرد گفت.

مک کانل سپس گفت: قانونگذاران مجلس در روز چهارشنبه که جمهوری خواهان تا به حال به “پاک کردن دموکراتها دیوانه سیاست است که پرداخت مردم بیشتر به باقی می ماند بیکار از آنها کسب درآمد اگر آنها رفت و برگشت به محل کار” با توجه به یک فرد آشنا با بیان این که اولین گزارش سیاسی. مک کانل افزود گسترش بیکاری افزایش می دهد: “این را نمی خواهد در آینده لایحه است.”

تجدید جمهوری خواه مخالفت با خشم برخی از دموکرات کنگره که به دنبال حفظ و تقویت فدرال بیکاری کمک کند.

“بدترین چیزی که جمهوری خواهان می توانید انجام دهید به اقتصاد و خانواده های آمریکایی است که اجازه می دهد تا سوپر مزایای بیکاری به پایان می رسد” گفت: سناتور. Ron Wyden (D-سنگ.).

کاخ سفید کاهش یافته است به نظر برای این داستان. روز چهارشنبه کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany گفت: در اخبار جلسه که رئیس جمهور نمی خواهد “با عجله به جلو با صرف تریلیون ها دلار بیشتر مالیات دهندگان پول است.”

سخنران برای Mnuchin, مک کانل و مک کارتی را بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

در حال حاضر جدید نرخ بیکاری در بیشتر نشان دادن ناگهانی کاهش اقتصادی ناشی از شیوع کروناویروس که توقیف بسیاری از کسب و کار در سراسر کشور. نرخ بیکاری در ماه آوریل رسید 14.7 درصد بالاتر از در طول رکود بزرگ, پیچیده بازیابی در تلاش است که حتی در برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از ترس می تواند سال به حل و فصل.

برخی از آمریکایی ها در حال تلاش برای ماه ها برای به دست آوردن مزایای پس از یک سیل از برنامه های کاربردی ضعف پیری و یا نادیده گرفته شده سیستم های کامپیوتری در ایالات متحده از جمله فلوریدا و نیویورک و مریلند است. این و کشورهای دیگر بعد از آن ساخته شده است پیشرفت های بسیار زیاد در کاهش حجم کارهای عقب افتاده هر چند تاخیر هنوز هم باقی می ماند. بیش از 200 ، 000-اول کار آمریکایی ها در خط پرداخت در فلوریدا, دولت, داده ها نشان می دهد در حالی که نیویورک جمع می ایستد در مورد 44,000 آن گزارش روز شنبه. حدود 7000 ادعا شده است در انتظار بررسی وجود دارد برای حدود یک ماه است.

“اقتصادی نیاز است و نه دور گفت:” مارتا Gimbel یک کار اقتصاددان در Schmidt آتی. “واقعیت این است که ما دو ماه به این و ما هنوز هم چند میلیون ادعا اعداد صحبت می کند به چقدر عمیق و شدید اقتصادی درد است در حال حاضر.”

تهدید طولانی رکود باعث جروم H. پاول صندلی فدرال رزرو هیئت مدیره به هشدار می دهند که کنگره ممکن است نیاز به اجازه محرک در طول یک جلسه با کمیته امور بانکی سنا روز سه شنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن و برخی از دستیاران اما باید بیان بر خلاف نظر اصرار دارد که کسب و کار است به دوباره بجای اول برگشتن و مشاغل بازگشت — سرعت بسیار بیشتری از کارشناسان پیش بینی. “ما در حال باز کردن; کشورهای در حال باز شدن” مغلوب ساختن پیشی جستن تأیید دوباره در روز سه شنبه. “این یک انتقال به عظمت است.”

مزایای بیکاری نشان دهنده یک جزء حیاتی از کشور تلاش بازیابی به عنوان پرداخت هفتگی به خارج-از-کار آمریکایی ها به عنوان یک تابع از فرم محرک در حق خود. هفتگی چک به طور معمول ارائه شده توسط دولت در مقادیر متفاوت اما مراقبت در قانون به تصویب رساند که در ماه مارس ارائه موقت اضافی کمک های فدرال.

بیش از یک دهه پیش واشنگتن به طور مشابه در پاسخ به بحران مالی 2008 و با اتخاذ یک موج محرک تلاش است که شامل گسترش بیکاری واجد شرایط تا 99 سال.

پسوند بودند پر هزینه به شدت مورد بحث در کنگره و پر در زمان با مشکلات متحده که تلاش برای پیاده سازی آنها. اما برخی از کارشناسان می گویند که پرداخت ثابت انتقادی به آمریکایی ها که بیکار بودند به مراتب بیش از کشورهای خود را در غیر این صورت می توانست آنها را ارائه بارگیری در این هفته, کمک, که در حال حاضر حدود 26 هفته در اکثر نقاط ایالات متحده است.

“بیمه بیکاری در حالت عادی از رکود بزرگ است محرک به دلیل آن است بالا بنگ برای جفتک انداختن خود را. مردم آن را صرف” گفت: چاد سنگ بالا اقتصاددان در سمت چپ متمایل به مرکز بودجه و اولویت های سیاست. “این بسیار ارزشمند به مردم آن را دریافت و آن را به نفع اقتصاد است.”

در پاسخ به coronavirus قانونگذاران در ماه مارس تمدید بیکاری پشتیبانی اضافی برای 13 هفته در حالی که اعطای مزایای جدید کارگران در غیر این صورت فاقد شرایط لازم برای بیکاری کمک کند. که شامل خود اشتغالی و به اصطلاح فرفره, اقتصاد, کارگران, از جمله کسانی که رانندگی برای شرکت های مانند Uber. اما محور قانونگذاران تلاش شده بود که اضافی $600 در هر هفته در پرداخت آنها مجاز برای کار آمریکایی تا پایان ماه ژوئیه.

آن زمان هفته به رول کردن پول اضافی حتی به عنوان کثیری از کارگران خود را بیکار لطف تاخیر در سطح فدرال و مشکلات فنی که صالح پیری دولت سیستم های کامپیوتری. پس از پرداخت آن را شروع به رسیدن به آمریکایی ها در ماه آوریل این پول به سرعت شروع “ساخت یک تفاوت در زندگی خود گفت:” میشل همیشه ارشد تحلیلگر سیاست ملی قانون استخدام پروژه.

افزایش مزایای بیکاری طراحی شده بود به جای کارگران دستمزد بر خلاف بیکاری در زمان عادی که اغلب را پوشش می دهد تنها بخش کوچکی از آنچه که مردم کسب درآمد در حالی که آنها یک کار. “آنها احساس می کنند باید برخی از اتاق تنفس,” همیشه گفت. “برای آنها به اندازه کافی پول به می دانم که آنها می توانید سهام تا در مواد غذایی و در نهایت گرفتار در صورتحساب و می دانم که مسکن خود را خوب است — آن است که یک راه نجات است.”

اما گروه های کسب و کار باید خودداری کردند در پرداخت ترس آنها بیش از حد بالا و ایجاد بازدارنده برای مردم به بازگشت به کار.

دو سوم از کارگران بیکار که در حال دریافت مزایای درآمد بیشتر از آنها گرفتن خانه قبلا در حالی که در این کار با توجه به ممکن است تجزیه و تحلیل از دانشگاه شیکاگو بکر فریدمن موسسه اقتصاد. محافظه کار گروه ها و کنگره جمهوریخواه تبلیغ مطالعه در روزهای اخیر در حالی که قول شرکت ها می گویند آنها با داشتن یک زمان سخت قانع کردن کارگران برای بازگشت به شغل قدیمی خود را — حتی اگر برخی از کارگران خود را می گویند بی میلی ناشی از unaddressed نگرانی های ایمنی.

“آن را کاملا حس می کند در این زمان سلامتی همه گیر هنگامی که کسب و کار مجبور به بستن درهای خود را به ارائه یک سطح بالاتر از سود گفت:” راشل Greszler یک محقق که تمرکز در مورد مسائل بودجه برای بنیاد میراث. اما او گفت: مراقبت عمل برنامه “به معرفی بسیاری از بی عدالتی و منحرف مشوق هایی است که آسیب به اقتصاد است.”

نبرد بین کسب و کار قانونگذاران و کار طرفداران به تازگی فوران کرده است در واشنگتن که در آن دموکرات ها را مطرح کشت و پیشنهادات به صورت فله تا بیمه بیکاری. هفته گذشته آمریکا سرنشین تصویب یک از 3 تریلیون coronavirus امداد لایحه که اجازه افزایش مزایای بیکاری تا پایان سال با این استدلال پرداخت چنین انتقادی نسبت به نگه داشتن هواپیمای آمریکایی ها از نظر مالی شناور.

روز چهارشنبه حزب دموکرات برگزار شد یک کنفرانس تلفنی با مارک زندی اقتصاددان ارشد برای مودی تجزیه و تحلیل ترافیک تاکید کرد که قانونگذاران باید گسترش و تقویت بیمه بیکاری با توجه به دموکراتیک مشاور صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به توصیف خصوصی مکالمه.

“تا زمانی که نرخ بیکاری است که در دو رقم بیکاران نیاز ادامه داد فوق العاده ای حمایت مالی” زندی گفت: پس از تماس با اضافه کردن اضافی برای کمک به کارفرمایان نیز بسیار مهم است.

جمهوری خواهان مجلس سنا اما حفظ آنها متحد در مخالفت با گسترش $600 بیکاری گفت: سناتور. ریک اسکات (R-Fla.), که گفت که او به نام رئیس جمهور در زمان عبور از مراقبت در عمل به شی به ارائه.

“من نمی دانم کسی که در هیئت مدیره” او گفت:. “دولت در حال رقابت با کسب و کار برای کارگران, و این احمقانه ترین ایده تا کنون است. … ما نمی تواند صدمه دیده است توانایی ما برای بازگشایی اقتصاد است.”

چند جمهوری خواه مجلس سنا کارکنان خصوصی باید گفت مشاوران خاموش کاپیتول هیل که آنها انتظار دارند ایران را به قبول برخی از گسترش مزایای بیکاری افزایش می دهد با وجود حزبی مخالف دولت به توسعه با توجه به دو نفر آشنا به مکالمات خصوصی. با این حال اوباما در دفاتر با توجه به یک قایق از بالقوه به خطر انداخته و از جمله تدریجی اندازه بیکاری پرداخت و یا ارائه به مردم یک بار یکجا گفت: این افراد صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به توصیف خصوصی شد.

جمهوریخواهان ممکن است پیامدهای سیاسی برای برش مزایای بیکاری برای دهها میلیون نفر از مردم در طول بحران اقتصادی است.

“من نمی بینم هر راه آنها می شود موفق به خاموش کردن برخی از مزایای بیکاری هنگامی که ما از بیکاری در شماره ماه مه و ژوئن” لایحه هوگلند یک جمهوری خواه و همسر سابق هیات مدیر در کمیته بودجه سنا. “می گویند ما نمی هر فرمت از مزایای آن زمانی که ما رسیدن به این قله سیاسی معنا ندارد برای من. این اظهارات در مورد مزایای توسعه باعث می شود هیچ حس به من در همه.”

اریکا ورنر کمک به این گزارش.

اصلاح: نسخه قبلی این داستان کوتاه یک نقل قول از سوی دیگر ، Ron Wyden (D-سنگ.) در راه است که ناخواسته تغییر معنی. این مقاله به روز شده است با فولر نقل قول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de