اگر به دنبال گوشواره های واقعا بی سیم هستید که به شما کمک می کنند تا روز به روز مشکل خود را مسدود کنید ، سپس Apple AirPods Pro را دریافت کنید. آنها به طور قابل توجهی از Samsung Galaxy Buds واقعا بی سیم گران هستند ، اما به لطف ویژگی فعال نویز فعال ، آنها سر و صداهای بسیار بیشتری را جدا می کنند. شارژ آنها حدود 5 ساعت طول می کشد ، که به اندازه سامسونگ طول نمی کشد ، اما حالت شارژ عالی آنها می تواند به شما کمک کند حتی بیشتر دوام بیاورد. اگر می خواهید چیزی با ANC عالی داشته باشید ، Amazon Echo Buds را واقعا بی سیم نیز در نظر بگیرید ، اما اپل به طور کلی تجربه برتر را ارائه می دهد. خرید هندزفری سامسونگ u flex

اگر نیازی به خنثی کردن صدا ندارید ، سامسونگ را به دست آورید و عمر باتری طولانی تر را ترجیح می دهید ، اما اگر می خواهید سر و صدای زیادی را مسدود کنید ، می خواهید با اپل بروید.

بررسی ما را ببینید
جایگزین کیفیت صدا برای ورزش: Bose SoundSport رایگان بی سیم
طراحی واقعا بی سیم Bose SoundSport
Bose SoundSport رایگان بی سیم
قیمت را ببینید
Amazon.com
Earbuds را تایپ کنید
محوطه نیمه باز
بی سیم واقعا بی سیم
خاموش شدن صدا
بله
مبدل پویا

اگر به دنبال گوشواره های ورزشی گرا هستید اما نمی خواهید با کیفیت صدا قربانی آن شوید ، Bose SoundSport Free دریافت کنید. آنها یکی از بهترین گوش های صدا هستند که تاکنون آزمایش کرده ایم. آنها برای گوشواره های واقعا بی سیم بسیار مهم هستند ، به خصوص در مقایسه با فوق العاده قابل حمل بی سیم و بی سیم سامسونگ Galaxy Buds ، اما طراحی نیمه باز آنها به آنها کمک می کند تا یک تجربه گوش دادن گسترده تر ایجاد کنند. آنها با پاسخ فرکانس دقیق و خنثی که تقریباً در همه ژانرهای موسیقی مناسب است ، بسیار مناسب و متعادل هستند ، و بسیار راحت هستند. عملکرد باتری آنها کاملاً مطابق با مدلهای جدید نیست ، اما آنها هنوز هم باید به اندازه کافی طولانی به طول بکشند تا بتوانند روز خود را به دست آورند.

اگر می خواهید سامسونگ با طراحی براق و کم رنگ تر چیزی را دنبال کنید ، سامسونگ را تهیه کنید ، اما اگر بیشتر به کیفیت صدا اهمیت می دهید ، سپس Bose را دریافت کنید.

بررسی ما را ببینید
بهترین هدفون سیمی: درایور سه گانه 1More
طراحی 1 درایور سه گانه
درایور سه گانه بیشتر
قیمت را ببینید
Amazon.com
روش آزمون v1.4
6.2
طریقه استفاده مخلوط
7.0
صدا خنثی
5.8
رفت و آمد / مسافرت
6.8
ورزش / تناسب اندام
5.9
دفتر
5.0
بازی بی سیم
7.0
بازی سیم کشی
6.7
تماس های تلفنی
گوش را تایپ کنید
محوطه بسته شده
بی سیم
خاموش شدن صدا
بله
ترانسدیوسر ترکیبی

اگر به فن آوری های بی سیم اهمیتی نمی دهید یا اتصال پایدار و بدون تأخیر را ترجیح می دهید ، بهترین هدفون سیمی که تاکنون آزمایش کرده ایم ، 1More Triple Driver است. آنها صدا نسبتاً مطلوبی دارند و برای انواع ژانرها مناسب هستند ، با پانچ اضافی که طرفداران ژانرهای سنگین تر مانند هیپ هاپ یا EDM احتمالاً از آنها قدردانی می کنند. آنها از راه دور آسان برای استفاده استفاده می کنند که باعث می شود مسیرهای مختلف در نسیم تغییر کنند و میکروفون آنها برای برقراری تماس از راه دور تعجب آور باشد.

اگرچه این گوشواره ها به طور کلی نسبتاً خوب ساخته شده اند ، در حالی که کابل ها به سمت هدفون منتقل می شوند ، بخصوص نازک هستند. TIN Audio T3 به ​​دلیل کابلهای با دوام تر و مقاوم تر که از هم جدا هستند ، بسیار بهتر ساخته شده اند. آنها بسیار کمی راحت تر از درایور Triple هستند ، اما ریموت یا میکروفون درون خطی ندارند ، بنابراین بهترین گوشواره های سیمی 1More برای اکثر گزینه های بهتری هستند.

بررسی ما را ببینید
بهترین گوشواره های زیر 100 دلار: Anker SoundCore Liberty Air 2 بی سیم

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>