15 نوزادان و کودکان کشته در یک آتش سوزی در هائیتی اصلی گروه اجرا شده توسط آمریکا در کلیسا

خانه بود که توسط کلیسا از کتاب مقدس درک در پنسیلوانیا Fornara گفت: واشنگتن پست, و آن را معتبر توسط موسسه رفاه اجتماعی و پژوهش در هائیتی به عنوان شناخته شده IBESR. Arielle Jeanty Villedrouin مدیر IBESR همچنین گفته رویترز و نیویورک تایمز این گروه مذهبی نیست باید مجوز مناسب به کار گیرند امکانات خود را در هائیتی.

Unaccredited گروه خانه مانند این “عامل غیر قانونی” Fornara گفت: این یک مشکل شایع در مرکز یک مسئله گسترده موثر بر ده ها هزار نفر از کودکان هائیتی.

کلیسا از کتاب مقدس درک از دست اعتباربخشی برای امکانات آن در هائیتی بازرسی زیر آغاز شده است که در سال 2012 آسوشیتد پرس گزارش داد. مجوز لغو شد پس از بررسی در بخش نازل ازدحام بیش از حد و شرایط غیر بهداشتی. در سال 2013 آسوشیتد پرس توصیف یک صحنه ناراحت کننده در این سازمان دو خانه در کشور کارائیب: فرسوده تشک, ترش, بوی, کثیف اتاق.

علت آتش سوزی در حال بررسی است.

پلیس در هائیتی وارد یکی دیگر از خانه های اجرا شده توسط گروه مذهبی در روز جمعه پس از آتش با توجه به آسوشیتد پرس تصرف چندین کودکان در آنجا زندگی می کنند و سرعت آنها را بر روی اتوبوس.

وب سایت برای سازمان های مذهبی که اشاره به خود را به عنوان یک “یاران مسیحی می گوید:” این عامل شده است در هائیتی از سال 1977 و اجرا می کند دو خانه با حدود 150 کودکان است. آن را نیز به اجرا در نیویورک و فلوریدا و کالیفرنیا با توجه به سایت. این سازمان نیست پاسخ دادن به یک ایمیل و یا تماس بگیرید و از ارسال درخواست نظر در آتش است.

Temi J. کیسه سخنگوی این سازمان گفت: آسوشیتد پرس از آن است که “آگاه باشید از آتش در خانه کودکان در هائیتی … این امر می تواند غیر مسئولانه برای ما به نظر تا بعد از تمام حقایق هستند.”

در یک صدای جیر جیر, هائیتی رئیس جمهور Jovenel Moïse گفت که او “عمیقا نقل مکان کرد” از مرگ کودکان در آتش است. وی از مقامات به “اقدامات فوری” برای تعیین علت آتش سوزی.

وجود دارد 754 خانه های کودکان در هائیتی که پناهگاه بیش از 25000 کودکان با توجه به یونیسف. از کسانی که فقط 35 دیدار با استانداردهای به کار Fornara گفت: با استناد به تجزیه و تحلیل توسط IBESR. او گفت: در حالی که این امکانات اغلب به نام یتیم 80 درصد از این کودکان دارای پدر و مادر که ممکن است زندگی می کنند در این نزدیکی هست. خانواده ها در فقر زندگی می کنند و یا که نمی تواند در غیر این صورت مراقبت از کودکان در جای جای آنها را در این گروه خانه.

“وجود دارد مقدار زیادی از کار انجام می شود برای حمایت اجتماعی برای جلوگیری از خانواده بودن را در یک وضعیت که در آن آنها می توانند برای ارائه کودکان خود را,” او گفت:.

“اگر من می توانم یک درخواست در این رویداد غم انگیز این است که هیچ کودک باید در یک یتیم خانه — هر کودک باید در محیط خانواده,” او اضافه شده است. “اگر نه خود خانواده همیشه وجود دارد احتمال آن می تواند زندگی می کنند با یک خانواده بزرگتر و یا در نگهداری فرزند.”

او گفت: یونیسف برای کمک به IBESR در شرایط اضطراری برای پیدا کردن سرپناه موقت برای کودکان و یا برای کمک به اتحاد دوباره آنها را با خانواده اگر پدر و مادر خود و یا بستگان می توان یافت. او گفت: یونیسف نیز کار بر روی ایجاد یک پایگاه اطلاعاتی از نگهداری فرزند خانواده در هائیتی است که می تواند کمک در شبیه شرایط اضطراری.

“ما در حال حاضر 120 خانواده هایی که شناسایی شده اند” او گفت:. “این کاملا به اندازه کافی نیست اما این راهی است که آن شروع می شود.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>