10 تهمت تغذیه نامزد جودی شلتون بحث برانگیز ترین به نقل از

شلتون دارای مدرک دکترا در مدیریت کسب و کار و صرف سال دفاع ایالات متحده به بازگشت به چیزی شبیه به استاندارد طلا مشاهده در خارج از جریان اصلی است که بسیاری از اقتصاددانان می گویند می تواند مانع ملت را برای مقابله با رکود. بیشتر نگران کننده برای بسیاری از این است که شلتون انتقاد ultralow نرخ بهره زمانی که باراک اوباما رئیس جمهور بود اما به تازگی آنها را در آغوش گرفت و ظاهرا به چین با مغلوب ساختن پیشی جستن.

وال استریت ژورنال هیئت تحریریه می گوید: او باید تایید شود چرا که او به ارمغان می آورد یک دیدگاه تازه برای هفت کرسی هیئت مدیره است. واشنگتن پست و نیویورک تایمز در سرمقاله تخته آمده اند علیه او استدلال می کند او می تواند یک خطر برای یکی از واشنگتن آخرین موسسات غیر سیاسی.

در زیر نقل قول مستقیم از شلتون در برخی از داغترین موضوعات در اقتصاد و سیاست های پولی.

1. تغذیه استقلال. بسیاری از اقتصاددانان و سرمایه گذاران می گویند فدرال رزرو بايد مستقل از فشار سیاسی به بهترین تصمیم برای اقتصاد اما شلتون به سوال که شعار.

“من نمی بینم هر مرجع به استقلال در این قانون که در تعریف نقش فدرال رزرو برای ایالات متحده” شلتون گفت: در یک رویداد در ماه اکتبر که از آن پست به دست آمده از یک متن.

“این امر می تواند در همراهی با آن دستور تاریخی اگر فدرال رزرو به دنبال هماهنگی بیشتر در رابطه با هر دو کنگره و رئیس جمهور” او نوشت: در سپتامبر سال 2019 وال استریت Journalop-ed.

2. طلا. برای سال شلتون شده است یکی از طرفداران پیشرو ارتباط دلار آمریکا به طلا و نقره و یا یکی دیگر از پاک کردن معیار بنابراین ارزش خود را حرکت نمی کند در اطراف به اندازه. ملت شروع به ترک استاندارد طلا در 1930s و به طور کامل خارج شد آن را در سال 1971.

“اجازه بازگشت به استاندارد طلا” شلتون نوشت: در سال 2009 op-ed در وال استریت ژورنال. “تحت استاندارد طلا, اگر مردم فکر می کنم پول کاغذی چاپ شده توسط دولت در حال از دست دادن ارزش آنها حق دارند برای تبدیل به طلا.”

در سال 2011 در کتاب “تثبیت دلار در حال حاضر” او حمایت برای گسترش یا انقباض عرضه پول “به عنوان لازم است برای حفظ مداوم ارزش طلا به دلار,” یک سیاست است که به احتمال زیاد می توانست شامل پیاده روی نرخ بهره در طول رکود بزرگ — مخالف کامل از آنچه فدرال رزرو بود.

او رفته است تا آنجا که صحبت کردن در مورد چگونه ایالات متحده می تواند انتقال به یک سیستم استاندارد طلا با داشتن صدور اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده است که می تواند بازخرید به صورت تحت اللفظی طلا.

“به عنوان اولین گام شهروندان ایالات متحده می تواند درخواست کنگره اجازه محدود صدور طلا مورد حمایت اوراق قرضه خزانه داری که برای ارائه پرداخت اصل در بلوغ در هر اونس طلا یا صورت ارزش امنیت در این گزینه از دارنده” او نوشت: وال استریت ژورنال در سال 2010.

3. شلتون شده است صریح تغذیه منتقد.

“چرا ما نیاز به یک بانک مرکزی ؟” او نوشت: وال استریت ژورنال در مارس 2009.

او استدلال می کرد در سال 2011 کتاب که قرار دادن “قوانین مبتنی بر سیاست” در محل به طور خودکار تنظیم نرخ بهره خواهد بود بهتر از دادن تغذیه رهبران “بی بند و اختیاری اقتدار” برای دیدار با هشت بار در سال برای تصمیم گیری که آیا برای افزایش و یا کاهش نرخ بهره.

4. او نمی مانند نرخ بهره پایین — تا زمانی که رئیس جمهور تهمت کار آمد.

“سست سیاست های پولی برای شما بد است و برای خود چشم انداز اقتصادی” شلتون نوشت: در واشنگتن آزما در ژانویه 2013 یکی از بسیاری از بار او صحبت کردن در برابر تصمیم بانک فدرال برای گرفتن نرخ بهره به صفر در طول بحران مالی است.

اما او خواهان زیادی کاهش نرخ بهره در ماه جولای و گفت: پست در ماه ژوئن مصاحبه “من می خواهم نرخ پایین تر به عنوان سریع به عنوان موثر به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.” شلتون شده است و روشن است که او می خواهد برای دیدن اصطلاح بهره بیش از حد ذخایر ساز و تغذیه با استفاده از به کنترل نرخ بهره به صفر است. او شده است مبهم در مورد اینکه آیا او سپس می خواهد متفاوت نرخ بهره مکانیزم برای باقی می ماند در سطح فعلی حدود 1.75 درصد است.

5. شلتون ندارد که فدرال رزرو اقدام به خرید اوراق قرضه دولتی یکی از اصلی ترین ابزارهای مورد استفاده برای پمپ پول به سیستم مالی پس از بحران مالی است.

“من نمی بینم که چرا بانک مرکزی باید حتی مجاز به خرید بدهی های دولت. که فقط یک تضاد منافع در سمت راست وجود دارد,” شلتون گفت: در یک ماه اوت 2015 موسسه Cato پادکست. “آنچه فدرال رزرو در حال انجام است که بسیار نزدیک به مرکز برنامه ریزی است.”

6. شلتون به نفع “مجازی” ارزهای با این استدلال که وجود دارد باید بیشتر رقابت در برابر دلار ایالات متحده است. این تبدیل به یک بحث به عنوان Facebook می خواهم به موضوع خود را در سراسر جهان پول دیجیتال.

“نسخه مدرن از این رویکرد — که مجوز صدور از پول مجازی در پشت سر هم با دولت صادر شده و ارز تطبیق مناقصه ها و مزایده قانونی قوانین به مجوز سالم ارز رقابت — باید رو به جلو قرار داده,” او نوشت: موسسه کاتو در سال 2018 است.

7. شلتون حمایت برای باز کردن مرز بین ایالات متحده و مکزیک و برای یک ارز واحد در شمال امریکا است.

در وال استریت ژورنال به نظر قطعه “شمال امریکا نیاز ندارد مرزهای” شلتون نوشت: در سال 2000 که باز شدن مرز ایالات متحده و مکزیک است “ارگنکن در عمل گرایی” و “تحقق بازار آزاد.”

“اگر آمریکای شمالی رایج بازار خوب بود حتی بهتر خواهد بود جهانی بازار مشترک تنها با یک ارز در سراسر جهان,” او گفت: San Antonio Express-News در سال 2000.

8. مانند تهمت شلتون به سوال دقت از دولت ایالات متحده آمار. در عین حال بسیاری از اقتصاددانان و مقامات سابق دولت در سراسر طیف سیاسی را در دفاع از دولت ایالات متحده در سازمان های آماری به صورت کامل و بی طرفانه داده است.

“من نمی اعتماد به آمار رشد تولید ناخالص داخلی یا تورم” شلتون گفت: در 2015 موسسه Cato کنفرانس. در ایمیل به پست این تابستان شلتون گفت که او باقی می ماند “شک و تردید در مورد صحت و قوام” از آمارهای اقتصادی از آنجا که آنها همیشه ضبط نوآوری در فن آوری با دقت. او اضافه کرد که “ما نیاز به مطمئن شوید که داده های مورد استفاده برای سیاستگذاری” است “دقیق و مناسب است.”

9. شلتون می خواهد یک کنفرانس بین المللی پول در Mar-a-لاگو تهمت را رفت و آمد مکرر در پالم بیچ فلوریدا.

او گفت: بار مالی در ماه جولای است که او می خواهد برای دیدن یک فیلم جدید برتون وودز-سبک کنفرانس برای تنظیم مجدد سیستم پولی بین المللی. “اگر آن را می گیرد در Mar-a-لاگو که بزرگ خواهد بود,” او گفت:.

“ما را در امریکا بزرگ دوباره با ساخت امریکا پول زیادی دوباره,” او نوشت: در یک سال 2018 مقاله.

10. او حمایت برای خلاص شدن از بیمه سپرده فدرال که امنیت دارندگان حساب سپرده تا 250.000 دلار در بانک های ایالات متحده.

“از بین بردن فدرال بیمه سپرده خواهد بازگرداندن ضروری شخصیت های بانکی به عنوان وسیله ای برای هدایت سرمایه به سرمایه گذاری مولد در حالی که در تلاش برای دیدار با خطر و زمان بندی تنظیمات از سپرده گذاران. دولت نباید دخالت در خصوصی که فعالیت های کسب و کار,” او نوشت و در سال 1994 کتاب “پول بحران.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nethec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>