این بدان معناست که ریورا و شرکت. باید در پیدا کردن حق بازیکنان در وسط راند. بنابراین در اینجا 10 چشم انداز Redskins طرفداران باید بدانند که بخش مهمی از پیش نویس که شروع می شود در 8 p. m. روز شنبه:

WR برایان ادواردز, South Carolina

او همه کاره است و با استفاده از قاب بزرگ — 6-پا-3, 212 پوند به جعبه, cornerbacks با توجه به سراغ گزارش. او می تواند بازی خارج و یا در حافظه به پیشنهاد تغییر سرعت به تندرو تری McLaurin. دانیل ارمیا NFL Network پیش نویس متخصص در مقایسه ادواردز به Tampa Bay Buccaneers’ کریس گادوین گفته او “بسیار فیزیکی است.”

“[ادواردز] می توانید در داخل می تواند به بازی در خارج” ارمیا گفت. “شما سازمان دیده بان [آلاباما] و آنچه او را در معکوس را در این بازی به یک گوشه باید غیر قانونی است.”

WR مایکل پیتمن جونیور, USC

قابل ملاحظه و قوی او می ایستد در شلوغ گیرنده گسترده ای کلاس 6-4 و 223 پوند است. او در نظر گرفته شده است “اختیار” گیرنده اما او نیز مجموعه خود را جدا ذهنی — گزارش خود را Wonderlic نمره آزمون از 29 بهترین رتبه در میان پیش نویس واجد شرایط گیرنده — و با شجره نامه خود را. پدر خود را در حال اجرا بازگشت مایکل Sr, بازی های برگزار شده در NFL برای بیش از یک دهه است.

WR K. J. Hill ایالتی اوهایو

ردسکینز پیشین رژیم نشان داد میل برای آبی-خون کالج برنامه وجود دارد و هیچ دلیلی برای یکی از جدید برای پایان دادن به این رویکرد وقتی که می آید به ایالت اوهایو. تپه مشابه قاب به همکار سابق گیاهی شبیه شاهبلوط هندی و برک آوت rookie McLaurin — 6 پا در حدود 200 پوند — اما پروفیل به عنوان بیشتر از یک جلا اختیار گیرنده است که می تواند بازی در درجه اول از حافظه. تپه چهره سوالات خود را در مورد فیزیکی, اما او می تواند در بازی برگشت.

WR/TE تعقیب Claypool, نوتردام,

متعدد کارشناسان مرتبط پویا دریافت تهدید به Redskins — نه تنها به خاطر ریورا جوایز انعطاف پذیری بلکه به دلیل Claypool متناسب با این تیم نیاز برای گالری. Claypool ارائه می دهد یک بزرگتر فیزیکی گزینه به ردسکینز جرم در حالی که نه به خطر انداختن سرعت بسیار. (در NFL ترکیب او زد 40 yard dash در 4.42 ثانیه است.) او کشیده شده مقایسه به New York Giants تنگ پایان اوان Engram هر چند تحلیلگران اشاره قطره و مسیر در حال اجرا بی تجربگی به عنوان علامت سوال.

TE آدم Trautman دیتون

بعید به نظر می رسد که نوتردام را کول Kmet به عنوان بالا, تنگ, پایان نازک پیش نویس کلاس سقوط خواهد کرد از دور دوم پس از ردسکینز می تواند تغییر توجه خود را به Trautman. این 6-5, 255 پوند سابق کارفرمایی فیزیکی مسدود کننده و جامد گیرنده با توجه به سراغ گزارش. او نه به عنوان پویا از عبور گیر به واشنگتن شکارچی برایانت شد و آهسته تر از انتظار می رود در ترکیب (4.8 ثانیه در 40) اما او می تواند توسعه را به شماره 1 انتهای تنگ ردسکینز نیاز دارید.

TE آلبرت Okwuegbunam میسوری

اگر ردسکینز نمی پیش نویس تنگ پایان از ردیف اول — Kmet, Trautman یا برایانت — آنها می تواند تبدیل به دوم که شامل Okwuegbunam. او خام است و سوال برانگیز است و چقرمگی تحلیلگران گفته اند, اما خود, سرعت, ورزشی و رقابت-گرفتن توانایی ها فریبنده است.

T Saahdiq چارلز, LSU

ردسکینز نیاز به یک طرح احتمالی به عنوان ترنت ویلیامز وضعیت میکشد ، اگر آنها با هدف مقابله در دور سوم آنها ممکن است مانند کانکتیکات مت Peart. اما اگر آنها آدرس دیگر فهرستی از نیازهای اولین چارلز می شود یک نامزد دور چهارم یا پنجم دور. چپ مقابله با برخی از علامت سوال — او از دست رفته و نه بازی بیش از دو سال گذشته برای تعلیق و آسیب — اما پس از شروع در سمت چپ مقابله با حق مقابله و راست گارد در باتون روژ او فراهم می کند انعطاف پذیری ریورا جوایز.

CB برایس سالن ویرجینیا

هوشمند و با استعداد cornerback در نظر گرفته شد احتمال اول و یا دور دوم انتخاب در سال 2019 اما پس از آن او به ویرجینیا و مجروح خود را به سمت چپ مچ پا. او از دست رفته بیشتر از ارشد خود را در سال نمی تواند شرکت در ارشد کاسه یا سراغ ترکیب است و در حال حاضر هوا در سوم یا چهارم دور. ردسکینز پیشین رژیم نشان داد تمایل به قمار در بازیکنان که رها کردن به دلیل آسیب دیدگی نگرانی مانند عرق سال گذشته است.

CB مایکل Ojemudia آیووا

Ojemudia متمایز خود را از دیگر, cornerbacks پیش بینی شده برای وسط دور — از جمله ایالت میشیگان جوزایا اسکات, نوتردام را Troy غرور جونیور و دانشگاه UCLA Darnay هلمز — با حجم. او فیزیکی است در 6-1 و 200 پوند اما تحلیلگران توجه داشته باشید او یکی از پروژه های عمرانی در نکات ظریف.

LB رس جانستون بیلور

او آمار و ارقام در دسترس خواهد بود در چند دور. او دارای اندازه متوسط در 6-1 و 227 پوند, اما ارائه می دهد پوشش خوبی توانایی با توجه به سراغ گزارش. بزرگ 12 آشنایی او با به ثمر عبور حملات خود را پوشش توانایی می تواند او را جذاب به واشنگتن است.

“او محدوده نشانی از یک کار خوب بازی بیش از بالای بلوک” ارمیا گفت: “و او را خوب بلیتزر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات