10 نکات برجسته از اتباع’ حماسه های جهان سری, مراسم, تماس تصویری

برای بیش از چهار ساعت آنها خندید شوخی با تلاش دکمه قطع و reminisced در مورد اتباع’ World Series-عقد برنده در حالی که همچنین جمع آوری پول برای جوانب مثبت برای قهرمانان Covid-19 صندوق امداد است که زیمرمن و همسرش, هدر, به تازگی تاسیس شده به نفع کارگران بهداشت و درمان در این بیماری همه گیر کوروناویروس. آن زیبا بود.

کل مراسم در دسترس است در Facebook و شما باید خودتان را به نفع و تماشای آن را اگر شما در حال حاضر نیست. در اینجا 10 از نکات برجسته.

1. برایان دوزیه نشان می دهد تا shirtless

حدود دو ساعت به تماس بعد از مدیر کل Mike Rizzo, مدیر, دیو مارتینز و اتباع’ مربیان را امضا کرده بود خاموش دوزیه پیوست, جشن از خانه خود در می سی سی پی. این infielder که امضا جزئی لیگ مقابله با San Diego Padres در فوریه shirtless, البته. او عینک های آفتابی و یک عقب کلاه و با یک نوشیدنی در یک دست خود را اعلام کرد ورود رقص به “Calma” این reggaeton ضربه شد که اتباع’ clubhouse جشن سرود.

“شما مشغول به کار در قرنطینه” زیمرمن شوخی.

دوزیه ارتباط بود افتضاح تاخیر که ایجاد اکو هر زمان دیگری اظهار نظر.

“است که آن را به می سی سی پی, اینترنت؟” زیمرمن ترک خورده. “شاید شما از سیستم خارج شوید و دوباره امتحان کنید.”

2. آنتونی رندن باعث می شود ظاهر

دوزیه نبود تنها ملی برای شرکت در روز سه شنبه تماس بگیرید. مت Adams پیوست از سنت لوئیس نشان داد و خود بدل به مسابقات جهانی جایزه. خراردو Parra گرفته شده از ژاپن بود که در آن در حال حاضر صبح روز چهارشنبه و به نوعی تا به حال نرم و صاف اتصال از دوزیه.

“از کجا رندن?” Parra خواسته به عنوان replay از بازی 7 بر MASN نقل مکان کرد به بالا و هفتم زمین باز یافته. “او اصلا یک تلفن?”

“او پیامک من که او را هدف قرار دادن در قفس” دوزیه شوخی. “او در اینجا خواهید بود در حدود پنج دقیقه.”

حدود یک دقیقه بعد رندن که امضا هفت سال مقابله با فرشتگان در لس آنجلس در offseason شده است و hunkering در کالیفرنیا به نظر می رسد فقط در زمان به صورت انفرادی خود را در خانه اجرا زاک Greinke که قطع Astros ” منجر به 3-1.

Sean Doolittle خواسته رندن که یک بار اعتراف کرد که او نمی تماشای بازی بیس بال, چرا که او در می یابد آن را “بیش از حد طولانی و خسته کننده” اگر او از دست رفته ،

“این نوع از سخت به دست وقتی که من باز هر روز” بودا پاسخ داد.

ماندن در نام تجاری رندن بعدها استادانه اجتناب از پاسخ دادن به یک سوال از Kolko در مورد آنچه در آن به معنای به برنده سری جهانی در زادگاه خود هوستون.

“آن چه مهم ما در حال حاضر برنده چه کسی اهمیت میدهد؟” رندن گفت. “به نوبه خود صفحه.”

حدود 10 دقیقه بعد رندن رفته بود. “این یک معجزه بود,” ترنر گفت.

3. دوزیه و خوان صوت غوطه دادن در Astros

به عنوان صوت پا به بشقاب در هشتمین دور در برابر روبرتو اسونا پس از واشنگتن گرفته شده بود 3-2 سرب دوزیه برداشت یک سطل زباله می تواند و شروع به کوبیدن آن را با یک قاشق چوبی.

“خوان من رو تو دوزیه گفت: به یکی از روش های آستروس استفاده می شود به تقلب در ثبت نام خود را سرقت رسوایی. “من به شما کردم. [آن را] fastball.”

“نگاهی به دوربین خود را به دور!” ترنر فریاد زد.

پس از صوت اقدام به تبدیل یک واحد به سمت راست میدان به اتباع 4-2 منجر زیمرمن از او خواسته در مورد متحرک مکالمه دوربین نشان داد او با Astros گیر رابینسون Chirinos قبل از زمین است.

“من گفت: پرتاب تغییر-و دوباره او انداخت fastball,” صوت گفت. “چه ادم سفیه و احمق!”

“دوزیه فقط منتشر شده از Padres و او حتی نمی آن را می دانم,” زیمرمن بعد به شوخی. “او فقط آمده بود یک پرواز در این سال برای ما و بازی پوکر. شما می توانید پول بیشتری از شما خواهد با Padres.”

دوزیه بعدها رقص, پس از از بین بردن پیراهن خود را با سطل زباله می تواند بر روی سر خود را.

4. یان گومز نشان می دهد بیس بال از نهایی کردن

چند مورد از اتباع جهان سری, اجرا, از جمله بیس بال است که Howie Kendrick doinked کردن حق میدان قطب ناپاک به واشنگتن سرب در 7 بازی به پایان رسید تا ملی بیس بال از شهرت. پس از دانیل هادسون زده از مایکل برانتلی برای نهایی کردن گومز به جیب توپ. او همچنین خود را نگه داشته, ماسک, محافظ قفسه سینه و ساق پا نگهبانان از این بازی است.

پس از Gomes تولید بیس بال طی تماس هادسون از او خواست به آن را قطع و وسط و ارسال او نیم.

5. “چه شما در حال نوشیدن؟”

کمی از همه چیز را در واقع.

زیمرمن آغاز شده و با آبجو قبل از تعویض به بوربن در نیمه راه از طریق بازی.

“من فقط ساخته شده سوئیچ از اسلحه به موشک های” او گفت Kolko که به دنبال کت و شلوار.

Scherzer شد سه Yuenglings عمیق زمانی که او پیوست و این تماس در حالی که گنجینه ترنر نوشید Clase آزول تکیلا از فانتزی های صنایع بطری سفید او اغلب دیده می شود برگزاری در محل باشگاه وانجمن پس سری-عقد پیروزی.

پاتریک کربین که به تازگی مجموعه ای از یک رکورد دوره های تیراندازی یک, 14 در حیاط خلوت خود را putt-putt البته تا به حال یک IPA. استفان عشق sipped بوربن از دی سی را جس. A. مگنوس رسومات. رندن نوشیدن آب سیب که او “سرقت” از دختر خود. Aníbal سانچز وارد با مسکو قاطر و Parra ترک خورده باز می گیرین نور است. هیچ راه بهتری برای شروع صبح است.

زیمرمن گفت: داستان در مورد اتباع ورود به هتل تیم پس از بازی 7. حدود 1:30 صبح و هتل متوقف خدمت به الکل در 2. زیمرمن, نمی, نام, نام اما گفت: “چند مالکیت مردم” رفت و در اطراف هتل کارکنان و ارائه به پرداخت جریمه.

6. Ump نشان می دهد

گومز به اشتراک گذاشته یک داستان سرگرم کننده در مورد یک مکالمه او با خانه بشقاب داوری جیم گرگ در پایین ninth inning و اتباع در آستانه عقد عنوان شده است.

“جیم گرگ می شود حق در گوش من و گفت:” هی نفس عمیق بکشید برادر.’ من فقط به نوبه خود به او و گفتم: “هی نشستن خود پشت سر من تماس گرفته و حملات.'”

زیمرمن گفت: او تا به حال مشابه برخورد با پایه اول داوری داگ Eddings پس از جثه Altuve زده برای دوم از نهم.

“او گفت:” هی شما سزاوار آن’,” زیمرمن به یاد می آورد. “گفتم:” فرض وجود دارد از چپ ، نمی توان گفت که. آن را تقریبا مانند داوران خوشحال بودند [برای ما].'”

7. رایان زیمرمن خنده دار پسر

زیمرمن شخصیت نیست همیشه از طریق درخشش در مصاحبه های خود, اما او مشروع خنده دار در طول مراسم. بوربن احتمالا کمک کرده است.

داشتن نه تماشای یک replay از بازی 7 قبل از سه شنبه شب زیمرمن غافل شد که هوستون Gerrit کول شروع به گرم کردن در پنجمین دور تنها هرگز به نظر می رسد در این بازی. او نمی خواهد اجازه دهید آن را برو.

“او خود طرف [اغل گاو یا حشم جلسه] برای یانکی ها برای سال آینده و یا چه؟” زیمرمن گفت. “من نمی دانستم او در خارج وجود دارد در پنجم زمین باز یافته.”

“در حال حاضر این نوع حس می کند که چرا رسانه ها بیش از همه به [آستروس برای] داشتن کول در بازی” Scherzer گفت.

“وجود دارد Gerrit کول” زیمرمن گفت: به عنوان دوربین نشان داد آستروس عقب نشینی خود را به محل باشگاه وانجمن در ناامیدی بعد از بازی. “بازوی خود را که بیشتر به درد از پاتریک کوربين.”

زیمرمن گفت: ریزو را به “پاره کردن نیوجرسی” کردن او قبل از او بازنشسته اما اذعان کرد که او را نزدیک تر از بسیاری از هم تیمی های خود به طور بالقوه انتقال به یک نقش به عنوان یک مفسر است.

“Kolko بدبو من فقط کار خود را,” او به شوخی.

8) سانچز و Parra در فرم خوب

سانچز پیوست تماس پوشیدن سرمه اتباع نیوجرسی و خوش شانس زرد عینک آفتابی. Parra نشان داد جدید خود را از سری جهانی, خال کوبی, بازی های برگزار شده “بچه کوسه” و “ما قهرمانیم” و قدردانی عشق در عینک خود را. “استفان شما نگاه بسیاری از پورنو,” او گفت:. Parra نیز موفق به تغییر زوم زمينه به یک سیمپسون ها-الهام گرفته از تصویر جهان سری شانزه.

9. دوزیه به عنوان “یخ”

در اواخر شب دوزیه ناپدید شد برای یک دقیقه فقط به بازگشت به پوشیدن لباس از آتلانتا بریوز’ “توقف” شخصیت و تپش عکس. دوزیه گفت که او تا حدود 50 لباس های مختلف در خانه.

10. برای یک علت خوب

“من امیدوارم که طرفداران از آن لذت بردم در آنجا که ما انجام دادیم” زیمرمن گفت.

قضاوت با واکنش رسانه های اجتماعی آنها.

جزئیات بیشتر در مورد اتباع:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im