Thursday است سنت جورج روز و سنتی شروع به کوتاه انگلیسی, مارچوبه نجومی که برخی از آنها در حال حاضر ظاهر می شود در فروشگاه های ما. اگر چه ممکن است برخی از مشکلات عرضه این سال به دلایل روشن بیایید امیدواریم که ما می توانید پیدا کردن همه برخی به استفاده از در ما نوظهور home-مهارت های آشپزی.

شگفت آور همه کاره و فریبنده گیاهی آن است که در کنار برخی از میوه های خانواده مرکبات و شکلات های دشوار بازی برای شراب. به غیر از البته sauvignon بلان است که با آن مزه گیاهی طعم گاهی آمیخته با میوه های گرمسیری می تواند معمولا در بر داشت و به خوبی با سبزیجات و نیز جشن مناسب به اندازه کافی در طی این دوره با Sauvignon بلان در روز 1 مارس.

این دو با هم واقعا علامت از بهار برای من. مارچوبه فصل به پایان می رسد در پایان ماه ژوئن به عنوان ما به تابستان در حالی که sauvignon بلان همچنین شراب برای بسیاری از سبک بهار مواد غذایی به خصوص ماهی و صدف و دیگر سبزیجات سبز مانند نخود فرنگی تازه, وحشی سیر و دانه های گسترده که همه در حال آمدن به فصل در حال حاضر.

ممکن است ما همه هنوز روی زمین افتاده و قادر به به طور کامل خودمان را غرق در آفتاب و هوای تازه و شکوفه اما sauvignon بلان بهار است در یک شیشه ای به من کرد و بنابراین در اینجا چند را مزه مزه کنیم در حال حاضر…

اگر چه بسیاری از sauvignon ما لذت بردن از در حال حاضر می آید از نیوزیلند – که بیشتر بعد معنوی آن خانه در فرانسه و رسیدن آن به بهترین بیان در اطراف شهر باستانی Sancerre تقریبا در مرکز فرانسه که در آن گچی فسیلی غنی از خاک به جا مانده از دریاهای باستانی تحویل بکر معدنی با کیفیت به شراب.

این هوبرت Brochard Sancerre 2018 (£16.99 waitrose.com) می آید از یک تاسیس کسب و کار خانوادگی است و معیار sancerre – flinty مرکبات طعم سیب و سنگ-طعم میوه; متعادل تصفیه شده و ظریف است. کامل با آن ساده بشقاب مارچوبه با کره یا لمونی پانسمان.

در دنیای جدید sauvignon تبدیل شده است از این تا حدودی تلخ نسخه اروپایی برای در بر گرفتن پر جنب و جوش انگور فرنگی و گرمسیری-میوه, طعم, با, انبه, lychees کیوی شور-میوه و گیاهان و بتها ا; و همچنین به عنوان برگ گیاهی گیاهی, یادداشت گاهی اوقات در ترکیب است. اگر چه آفریقای جنوبی ممکن است بیشتر شناخته شده برای آن مون بلان تاکستان وجود دارد آیا تولید برخی از درخشان sauvignons که در جایی بین اروپا و کیوی سبک. این کلاین کنستانتیا Sauvignon بلان 2018 (£14.99 یا £12.99 اگر خریداری به عنوان بخشی از مخلوط شش بطری خرید با شکوه است.co.انگلستان), از قدیمی ترین تاکستان منطقه در کیپ است برخی مهار گرمسیری-طعم میوه اما حفظ سریع طراوت minerality تعادل آمدن از لمس اضافه شده semillon. در حالی که وارویک بانوی اول Sauvignon بلان 2018-19 (£9.16 winebuyers.com) خیلی بیشتر به طور معمول گرمسیری با مقدار زیادی از انگور فرنگی کیوی و شور-طعم میوه. در آمریکای جنوبی و شیلی نیز تولید عالی sauvignon مانند Errazuriz واحد تاکستان آکونکاگوا کاستاریکا Sauvignon بلان 2018 (£13.95 winedirect.co.uk), است که مهار میوه های گرمسیری و برخی از یادداشت های گیاهی اما مشخص شده است که پر جنب و جوش معدنی شدت – بزرگ شراب برای بزرگ سفید-غذاهای ماهی یا صدف.

استرالیا تمایل به شناخته می شود بیشتر برای آن chardonnay از آن sauvignon, اما هنوز هم در تولید برخی از نمونه های عالی اگر چه Sidewood Mappinga Fumé Blanc, Adelaide Hills 2017 (£18.95 davywine.co.انگلستان) است متمایز خامه گیاهی پری با برخی از گلابی و پیچ امین الدوله یادداشت اما کمتر در صف مقابل میوه های گرمسیری در مهار ، و مناسب با هر بهار سبز, سبزیجات و یا حتی سبک تر غذاهای گوشت خوک.

آن است که در Marlborough منطقه نیوزیلند است که اوج sauvignon است یافت می شود اگر شما ترجیح می دهند رسیده tropically fruited گاهی اوقات دهان-puckering نسخه. وجود دارد بسیاری از را انتخاب کنید و با کیفیت است که به طور کلی بسیار قابل اعتماد – آن را به بودجه خود را که آیا شما برای رفتن به یکی از خوش طعم انگور فرنگی گریپ فروت و آناناس guzzlers یا ظریف تر اما هنوز گرمسیری و پیچیده شراب برای جفت شدن خود را با بهترین تازه برداشت مارچوبه و صدف.

آن را نیز ممکن است بستگی دارد این روزها در چه سوپرمارکت های محلی خود را می تواند ارائه دهد – ما نمی توانیم کاملا در اطراف مغازه در همان شیوه ای که ما انجام داده اند ممکن است قبل از وقوع – بنابراین به دنبال اعتماد standbys: ویلا ماریا بسیار نام آشنا و قابل اعتماد در خرید از سوپرمارکت های محلی خود را و یا گوشه مغازه اما به دنبال ویلا ماریا خصوصی بن Sauvignon بلان 2019 (£9.50 تسکو com; £10.99 یا £9.49 اگر بخشی از مخلوط شش بطری خرید با شکوه است.co.انگلستان; به طور گسترده ای در دسترس در جای دیگر), است, که, بزرگ, طراوت, فرح آهک و گرمسیری-طعم میوه – ایده آل با یک چاشنی مواد غذایی.

اگر M&S سوپرمارکت های محلی خود را در طول این مستند سعی کنید بسیار عالی تر و تنومند اما هنوز پر جنب و جوش Clocktower Sauvignon بلان 2018 (£12.00 marksandspencer.com), در حالی که در Waitrose این Yealands رزرو Sauvignon بلان 2019 (£11.59 waitrose.com) نیز فوق العاده ارائه می دهد ارزش برای پول و پیچیده متعادل mouthfeel. هر سه خوب و قابل اعتماد شراب است که می تواند با اتکا به تحویل که پوشیده از چمن و مرکبات و کیوی SB تجربه.

اما اگر شما می خواهید یک بطری مخصوص برای جشن – این که آیا آن یک تولد یا فقط این واقعیت از بازمانده یک هفته دیگر – و سپس شما ممکن است نیاز به پرداخت کمی بیشتر است و شما ممکن است بخواهید به صرف آن در چه است, برای پول, بهترین غیر فرانسوی بیان sauvignon blanc – ساخته شده در مارلبرو به براورد کوین Judd, بنیانگذار, به همان اندازه عالی ابری بای.

این Greywacke Sauvignon بلان 2018-19 (£18.99 henningswine.co.انگلستان; £22.99 یا £17.99 اگر بخشی از مخلوط شش بطری خرید با شکوه است.co.انگلستان) کامل گرد, دهان پر گرمسیری طعم برخی مایل به سبز و سبزی نکات و رضایت بخش به پایان برسد; یا سعی کنید بیشتر جذاب نسخه: Greywacke وحشی Sauvignon بلان 2016-17 (£24.95 slurp.co.انگلستان; £24.99 nzhouseofwine.co.انگلستان). از انگور گرفته شده از حق بیمه باغ های انگور و وحشی-مخمر تخمیر در استفاده بلوط – تاپیک مشخصه معدنی پاکی در کام برخی گرمسیری و, گیاهی, گیاهی, نکات برابر غنی مورد پسند و پیچیدگی است. و آن را به یک راه طولانی از Sancerre.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات