1 در 3 boys don’t believe دختران که همان حق آموزش و پرورش, نظرسنجی جدید می یابد

بخش قابل توجهی از افراد جوان زندگی در انگلستان معتقدند آموزش و پرورش یک حق انسانی مگر اینکه شما یک دختر یا پناهندگی یک بررسی جدید نشان داده است.

با توجه به بررسی های, 89 درصد از پاسخ دهندگان به ساعت 14: 30 منتشر معتقدند که آموزش و پرورش یک حق اساسی بشر است. فقط 44 درصد به شدت توافق کردند که پناهندگان سزاوار این حق است.

علاوه بر این فقط 62 درصد از پسران در سن 16 تا 18 گفت: آنها به شدت بر این باورند که دختران و پسران حق مساوی برخوردار به آموزش و پرورش است.

این بررسی نشان داد که زنان جوان احساس متفاوت – با 90 درصد از دختران در سن 16 تا 18 به شدت اعتقاد داشتند که آنها در برابر حق آموزش و پرورش و 62 درصد از دختران مؤمن پناهندگان فراهم شود باید همان حق است.

وجود یک تبعیض علیه زنان و پناهندگان در انگلستان پیدا شد از طریق یک نظرسنجی انجام شده توسط موسسه خیریه کودکان Theirworld که هدف آن اطمینان حاصل شود هر کودک بهترین آغاز در زندگی و محل امن برای یادگیری است.

با توجه به موسسه خیریه نتیجه افزایش نگرانی ها در مورد احتمال است که سازمان ملل متحد در اهداف توسعه پایدار که به امید رسیدن به “فراگیر و عادلانه برابری برای همه” انجام خواهد شد در این دهه است. بلکه اگر روند فعلی همچنان اعتقاد بر این است که تا سال 2030 بیش از نیمی از کودکان جهان را فقدان مهارت های اساسی مورد نیاز برای آنها را به حداکثر رساندن توانایی های بالقوه خود.

“آموزش و پرورش کلید که آنلاک انواع بسیاری از تغییر در آب و هوا, سلامت, علم و رفاه. ما نباید از دست دادن بینایی از آن” Jamira Burley, جوانان تعامل و مهارت های رهبری در Theirworld گفت. “بریتانیا نه تنها جایی که در آن چنین نگرش باید سخت. اما به اعتقاد ما بسیار محکم است که هر نوع از جامعه خواهد شد موفق و تبدیل شدن به بهترین نسخه از خود را هنگامی که یک آموزش با کیفیت ساخته شده است در دسترس همه است.”

سارا براون صندلی Theirworld به نام سطح تبعیض “تکان دهنده”.

“تنها با 10 سال سمت چپ برای رسیدن به SDGs آن تکان دهنده است که ما رو به این سطح از تبعیض به خصوص از افراد جوان و با چنین استارک تقسیم در سراسر جنس,” او گفت:. “برای ساختن آینده با رئال برابری و شمول و فرصت برای همه ما نیاز به حمایت و اقدام به نسل بعدی. بدون آن ما در حال مبارزه با یک نبرد از دست دادن.

“آموزش دختران و پناهندگان باید دیده نمی شود به عنوان یک ما و آنها وضعیت. این است که به نفع همه است. همچنین خود را بالا دستاوردها در مدرسه هموار کردن راه برای رفاه و تغییر برای همه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de