1.5 میلیارد کودکان در سراسر جهان تحت تاثیر قرار توسط مدرسه بسته شدن

وجود دارد که از صبح جمعه در حدود 540,000 موارد تایید شده از رمان coronavirus در سراسر جهان با بیش از 24 ، 000 مرگ و میر از جمله برخی از 1,300 در ایالات متحده است. زندگی عمومی در بسیاری از کشورها عملا متوقف شده در تلاش برای متوقف کردن گسترش covid-19 بیماری ناشی از ویروس است. یونسکو گفت: برخی از 1.52 میلیارد آموزان در خارج از مدرسه در سراسر جهان است.

در مجازی یونسکو جلسه این هفته یک ad hoc گروه وزیران آموزش و پرورش از 11 کشور — کاستاریکا کرواسی, مصر, فرانسه, ایران, ایتالیا, ژاپن, مکزیک, نیجریه, پرو و سنگال — بحث تلاش برای نگه داشتن آموزش و پرورش در ادامه با مدارس تعطیل و چالش های پیش رو.

“ما نمی تواند به جای حضور معلمان و آموزشی روابط اما ما هیچ چاره ای و باید انجام بهترین های ما برای حمایت از مدیران, معلمان, والدین و زبان آموزان در حالی که اطمینان از ایمنی خود را,”, ایتالیایی, وزیر آموزش و پرورش لوسیا Azzolina گفت: با توجه به یونسکو است. “ما با استفاده از ابزارهای رسانه های اجتماعی برای زنده نگه داشتن رابطه بین معلمان و دانش آموزان و نگه دارید تا انگیزه خود را.”

یونسکو مدیر کل آدری Azoulay گفت: “مسئولیت به عمل جمعی و اعلام کرد که ایجاد یک جهانی Covid-19 آموزش و پرورش ائتلاف را به هم تخصص از سراسر جهان برای افزایش تلاش ها در کشورهای مختلف برای نگه داشتن بچه ها در یادگیری. یکی از کلیدی تمرکز باید بر روی مهارت های عاطفی با توجه به استفانیا Giannini, یونسکو, دستیار مدیر کل آموزش و پرورش است.

“بیش از همیشه نیاز زبان آموزان به همراه حد آکادمیک به عنوان احساسی,” او گفت:. “این یک بیدارباش برای سیستم آموزش و پرورش به محل اختصاص داده شده تلاش های اجتماعی-مهارت های عاطفی — همدلی و همبستگی.”

در بسیاری از مکان آموزش و یادگیری در حال تغییر از کلاس درس آنلاین با کشورها نیز با استفاده از تلویزیون عمومی به ارائه دروس به دانش آموزان و آموزش به معلمان است. در مکزیک به عنوان مثال که در آن تنها 60 درصد از دانش آموزان دسترسی به اینترنت, مقامات می گویند که آنها ارائه داده اند ترکیبی از آموزش از راه دور گزینه های با باز کردن تلویزیون برای همه گفت: Esteban هابز Barragán مکزیک یونسکو وزیر.

تعدادی از کشورهای دیگر تا به حال یک زمان آسان تر برای بازگشت به صفحه اصلی بر اساس آموزش و پرورش نسبت به ایالات متحده به دلیل آنها متمرکز دولتی رسانه ای که می تواند پخش محتوای مشابه به کل کشور است. K-12 دانش آموزان در برخی از کشورها مانند کره جنوبی که از یک برنامه درسی ملی. در ایالات متحده وجود دارد هزاران نفر از مناطق آموزش و پرورش که دوره های آموزشی مختلف.

ایالات متحده وزارت آموزش و پرورش در طول تاریخ ماند از محتوای برنامه درسی و توسعه است. گروه تحت آموزش بتسی DeVos متمرکز شده تلاش خود را برای کمک به تحصیل در این بیماری همه گیر عصر توسط شل شدن برخی فدرال حکم مانند سالانه تست استاندارد.

برخی از ایالات آمریکا باید ایستگاه های تلویزیونی عمومی و پس از انجام برخی از مناطق. میامی-Dade County Public Schools, یکی از بزرگترین مناطق در کشور خود را دارد و برنامه ای برای پخش درس به دانش آموزان در همه گیر سرپرست Alberto M. Carvalho در مصاحبه ای گفت:.

در ضمن از ادارات آموزش و پرورش در کشورهای متعددی در حال ارائه سیستم عامل و برخی از برنامه درسی به مدارس. در ترکیه به عنوان مثال وزارت آموزش و پرورش ملی راه اندازی رایگان “کنترل از راه دور سیستم آموزشی” با تلویزیون – اینترنت و مبتنی بر برنامه درسی “در مقیاس ملی” یونسکو گفت. و نروژی وزارت آموزش و پرورش افتتاح رایگان پلت فرم ملی برای دیجیتال مختلف خدمات در آموزش و پرورش است.

برخی از دولت ها نیز در تلاش برای رسیدگی به نیازهای عاطفی دانش آموزان همراه با علمی هستند. برای مثال پرو توسعه اجتماعی و عاطفی مواد برای کمک به دانش آموزان رسیدگی به انزوا خارج از مدرسه و آموزش در خانه است. ایتالیا که در حال حاضر دارای بیشترین مرگ و میر از این coronavirus صرف میلیون ها دلار برای بهبود دسترسی به اینترنت در مناطق دور افتاده و پشتیبانی آموزش آنلاین برای 8.5 میلیون دانش آموز آن وزیر گفت.

یکی از چالش های به سرعت در حال گسترش آموزش آنلاین مطرح شد در این جلسه توسط مصر وزیر Tarek Shawki که اشاره دارد که ناگهان یک “digital ocean از مواد هستند که مورد تأیید وزارت [آموزش و پرورش] و یا هر گونه نهادهای معتبر.”

یکی دیگر از چالش حصول اطمینان از امنیت دانش آموزان اطلاعات شخصی یک معامله بزرگ از آن جمع آوری شده است آنلاین.

(به روز رسانی آوریل 27: شماره جدید از دانش آموزان آسیب دیده و موارد)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de