کووید-19: ساکنین هفته ها در خانه مراقبت های طولانی مدت ایزوله می شوند

[ad_1]

موج پنجم برای سالمندان کانادایی که در خانه هایی مانند خانه مراقبت طولانی مدت Lakeside در تورنتو زندگی می کنند، بسیار شبیه به اولین موج است.

اگرچه 98 درصد از ساکنان واکسن دو یا سه گانه دریافت کرده اند، اما تمام 120 نفر در این مرکز در اتاق های خود ایزوله شده اند و برخی از آنها به مدت یک ماه در محاصره بوده اند.

دلیل؟ عفونت در میان کارکنان باعث افزایش دوره های انزوا برای ساکنانی می شود که با آنها در تماس بوده اند، در حالی که Omicron منجر به افزایش سطح موارد در خارج از خانه های مراقبت طولانی مدت می شود.

جنیفر براون هشتاد و سه ساله سه بار واکسینه شده است و کووید-19 ندارد. اما او نمی تواند اتاقش را ترک کند.

“من احساس افسردگی میکنم […]براون گفت: «نگران و عصبانی هستند زیرا می توانستند از آخرین بار درس بگیرند، اما این کار را نکردند.

او در گفتگو با CTV News در زوم، دوربین را دور اتاق خالی خود چرخاند.

او گفت: “من خانواده ندارم، بنابراین هیچ کس مرا نخواهد دید.” مثل این است که در انزوا باشید.

Omicron نشان می دهد که چقدر در مراقبت طولانی مدت تغییر نکرده است – و خانواده ها خشمگین هستند.

دنیس شان که مادر 96 ساله اش باربارا در لیک ساید زندگی می کند، به CTV News گفت که مادرش پس از حبس شدن در اتاقش در کریسمس، تحرک و درک اطرافش را از دست می دهد.

«او اجازه راه رفتن ندارد. و جایی که هست را گم می کند.”

شان توضیح داد که چون مادرش نمی توانست در راهروهای آسایشگاه راه برود، توانایی خود را برای درک محل زندگی خود از دست داد.

شان گفت: “او فکر می کند در یک اتاق است.”

شان معتقد است که سختگیری رویه های مسدود کردن نیاز به ایمنی را با سایر نیازهای ساکنان متعادل نمی کند.

او گفت: «همه باید اجازه داشته باشند در راهروها قدم بزنند. «آنها می توانند این کار را در مراحل انجام دهند. بالکن زیبایی دارند. آنها می توانند آنها را در بالکن بیرون بیاورند. آنها می توانند کارهایی را با آنها انجام دهند، اما نیستند. آنها می ترسند عنوان دیگری دریافت کنند که عبارت است از “افراد در مراقبت های طولانی مدت بر اثر کووید جان باخته اند”.

«برایشان مهم نیست که از تنهایی یا افسردگی بمیرند. آنها فقط نمی خواهند بر اثر کووید بمیرند.”

در 8 دسامبر 2021، دو کارمند Lakeside برای COVID-19 مثبت شدند و دو نفر از ساکنان که با آن کارمندان در تماس بودند نیز مثبت شدند.

این دو ساکن از آن زمان بهبود یافته اند و آزمایش هیچ یک از ساکنان بعدی مثبت نشده است. اما محاصره طولانی تر شده است زیرا کارمندان بیشتری به این ویروس مبتلا شده اند.

در حال حاضر، 18 کارمند Lakeside پس از مثبت شدن آزمایش در خانه هستند.

طبق قوانین بهداشت عمومی، سالمندانی که با آنها در تماس بوده اند، پرخطر محسوب می شوند و چه واکسینه شده باشند و چه نشده باشند، باید به مدت 10 روز نیز ایزوله شوند.

شان گفت، اما این می تواند منجر به دوره های طولانی انزوا شود.

او توضیح داد: «بنابراین اتفاقی که می‌افتد این است که یکی از کارمندان آزمایش مثبت می‌دهد و می‌گویند: «اوه، کل طبقه باید بسته شود». “بعد هشت روز بعد یک کارمند دیگر آزمایش مثبت داد، بنابراین آنها گفتند، “اکنون باید 10 روز دیگر تعطیل کنیم.” و سپس، هشت روز بعد، یک کارمند دیگر تعطیل شد [it] پایین. بنابراین، با توجه به گسترش آن در جامعه، چه زمانی متوقف می شود؟

این برای ساکنانی که واکسن‌های خود را دریافت کرده‌اند، ویرانگر است و امیدوارند پس از ماه‌ها مسدود شدن در موج‌های قبلی، به ظاهر عادی زندگی خود بازگردند.

براون در ایمیلی به CTV News توضیح داد که زندگی در انزوا به مدت 16 ماه در سال 2020 و اوایل سال 2021 چقدر دشوار است.

او درباره مراقبانی که برای او غذا می آوردند، نوشت: «با لباس پوشیدن و عینک زدن، بیشتر شبیه مریخی ها به نظر می رسیدند تا آدم های خوبی که من قدردانش بودم. «آنقدر خسته‌ام که نمی‌توانم کاری بیشتر از گفتن کلمات تسلی‌آمیز انجام دهم، وقتی آنها در عرض چند دقیقه وارد و خارج شدند.»

او گفت که بازگشت به محاصره در دسامبر بسیار تضعیف کننده بود.

“من یک سوال دارم[s] برای وزارت مراقبت های طولانی مدت، “او نوشت. آیا هیچکس قبل از صدور این آخرین فرمان سلامت عاطفی و روانی ما را در نظر نگرفت؟ آیا عواقب وحشتناک محاصره های قبلی در نظر گرفته نشده است؟ اگر نه، چرا که نه؟”

Extendicare که خانه را اداره می کند، در بیانیه ای به CTV News گفت که “از دستورالعمل های کنترل عفونت واحد بهداشت عمومی محلی پیروی می کند”.

در صورت بروز دو یا چند مورد، یک خانه مراقبت طولانی‌مدت به عنوان یک شیوع در نظر گرفته می‌شود، و ایزوله کردن همه افراد در اتاق‌هایشان استاندارد برای همه خانه‌های انتاریو است.

روز چهارشنبه 254 خانه مراقبت طولانی مدت با شیوع کووید-19 در انتاریو وجود داشت. میانگین 7 روز که در سایت استان نشان داده شده است، 186 خانه در آتشگاه است که 65 مورد آن در بین ساکنان صفر مورد است.

870 مورد فعال کووید-19 در ساکنان سراسر استان وجود دارد که از روز چهارشنبه جهش نزدیک به 300 مورد را نشان می دهد.

سخنگوی وزیر مراقبت‌های طولانی‌مدت در ایمیلی به CTV News گفت: «به خانه‌های مراقبت‌های طولانی‌مدت دستور داده نشده است که ساکنان را به اتاق‌های خود در هنگام همه‌گیری محدود کنند.

واحدهای بهداشت عمومی محلی مسئول مدیریت پاسخ به شیوع بیماری در خانه‌های مراقبت طولانی‌مدت هستند و طبق قانون حفاظت و ارتقای سلامت (HPPA) از اختیار و اختیار دارند تا تحقیقات شیوع بیماری را هماهنگ کنند و براساس آن شیوع بیماری را اعلام کنند. در این بیانیه آمده است: تحقیقات و اقدامات مستقیم آنها برای کنترل همه گیری.

مشکل این است که اگرچه ساکنان واکسینه شده اند، اما همچنان در معرض خطر بیماری جدی یا مرگ ناشی از تصادف ناگهانی نسبت به سایر جمعیت ها هستند.

و با توجه به گزارش بیش از 13000 مورد جدید ابتلا به کووید 19 در استان در روز پنجشنبه، نهمین روز متوالی، زمانی که موارد روزانه بیش از 10،000 نفر است، نگرانی بالاست.

دکتر سمیر سینها، مدیر طب سالمندان در کوه سینا، به CTV News گفت که به نظر می‌رسد خانه‌های مراقبت طولانی‌مدت گام‌های درستی را در سلامت عمومی برای جدا کردن افراد نزدیک دنبال می‌کنند.

وی گفت: ما حتی نمی دانیم که کدام یک از افراد دو یا سه واکسینه شده ممکن است به شدت بیمار شوند و بمیرند.

“ما یک وضعیت غیرقابل کنترل داریم که باعث تنش در بیمارستان ما، کل سیستم مراقبت های بهداشتی ما شده است. و بنابراین ما به معنای واقعی کلمه بازگشتیم تا دو سطح از خانه ها را در یک آتش سوزی در انتاریو با یک نوع بسیار مسری تر تکان دهیم.

او آن را “وضعیت وحشتناک” خواند و اذعان کرد که برای ساکنان یا خانواده ها آسان نیست.

“من فکر می کنم چالش در حال حاضر این است که متأسفانه دنبال کردن پروتکل ها، تلاش برای محافظت از این افراد در برابر آلوده شدن به کووید، این اثر بد دیگر ایجاد سطوح شدید انزوا را دارد، که واقعاً چیزی است که ما باید آن را خوب تشخیص دهیم. “

یک نکته مثبت که پس از موج های قبلی درک شد، این است که “مراقبان خاصی” هنوز مجاز به ملاقات هستند.

اما بسیاری از افراد مسن خانواده ای برای دیدار و تامین این عنصر اولیه اجتماعی ندارند.

میا رناهان، که مراقب اصلی مادر 105 ساله‌اش ماریتا در لیک‌ساید است، می‌گوید در حالی که اجازه دارد به مادرش کمک کند، به دلیل پروتکل‌های COVID-19 نمی‌تواند به دیگران کمک کند.

این وضعیتی است که او را احساساتی می کند و او توضیح داد که چگونه سایر ساکنان را در حال کوچک شدن می بیند.

او به CTV News گفت: “آنها دیگر حرکت نمی کنند، دیگر به سختی غذا می خورند یا صحبت می کنند.” “این [new lockdown] فقط از کریسمس گذشته و آنها در حال حاضر از نظر جسمی، روحی و روانی پایین می آیند و این ادامه خواهد داشت.”

او گفت که شاهد فرسودگی کارکنان بوده است و توضیح داد که هر کارگر حدود هفت نفر ساکن دارد که باید از آنها مراقبت کند. او شخصاً مراقب کل رژیم غذایی مادرش است، زیرا مادرش به دلیل یک بیماری عصبی که در تغذیه اختلال ایجاد می کند، نیاز به توجه بیشتری دارد.

براون موافقت کرد که بسیاری از ساکنان در این محاصره جدید در حال کوچک شدن هستند.

اگرچه آنها توانایی سرگرمی با کتاب، موسیقی، تماشای تلویزیون یا چت در زوم را دارند، برخی از ساکنان به کمک بیشتری نیاز دارند.

او گفت: «کسانی هستند که به اندازه من قانع کننده یا ثابت نیستند.

رناهان افزود: از دیدن افول این همه مردم بسیار ناراحت هستم. آنها شایسته این هستند که با آنها بهتر رفتار شود.»

شان گفت که او این تصور را دارد که خانه های مراقبت طولانی مدت مکان های وحشتناکی هستند. اما چیزی که در این بیماری همه گیر از دست می رود این است که آنها می توانند خانه های واقعی پر از اجتماع باشند.

او گفت: “مراقبت طولانی مدت می تواند مکان فوق العاده ای باشد، می دانید، وقتی خوب کار می کند، فعالیت های زیادی وجود دارد.” “او یک حس واقعی شادی دارد. سرگرمی وجود دارد. مادرم یکنوع بازی شبیه لوتو بازی می کند، مادرم به کلاس های ورزشی می رود. او آنجا را واقعا دوست دارد.

الان مثل زندان است.»

شان نگران است که در صورت ادامه محاصره، مادرش در نهایت توانایی راه رفتن خود را از دست بدهد.

او گفت: “او در مقابل من گریه نمی کند.” اما من از پرستاران می شنوم که او گریه می کند.

براون می‌خواهد نظرات ساکنان در مسدود کردن تصمیم‌ها در نظر گرفته شود.

او می‌گوید: «حتی اگر بتوانیم در اتاق غذاخوری در شیفت غذا بخوریم، می‌توانیم روی زمین راه برویم، به نظر می‌رسد هیچ‌کس علاقه‌ای ندارد که از ما بپرسد که در مورد آن چه احساسی داریم.

رناحان گفت: «مطمئناً منطقی نیست که حتی یک نفر از ساکنان مبتلا به کووید نیست، بلکه ساکنان هستند که به دلیل ابتلای کارکنان به آن مجازات شده‌اند».

او معتقد است که اگر ساکنین به طور کامل واکسینه شوند، در صورت آلوده شدن به کووید-19 باید ایزوله شوند، اما سایر ساکنان که به طور کامل واکسینه شده اند باید اجازه داشته باشند بدون محاصره کامل به زندگی خود ادامه دهند.

برخی از راه‌حل‌ها عبارتند از پرسنل بیشتر و اجازه دادن به خانواده‌های بیشتری برای ملاقات، همانطور که در گزارش‌های مراقبت طولانی‌مدت پس از موج‌های قبلی لازم است – اما زمان یا تلاشی برای رفع این شکاف‌ها در سیستم مراقبت طولانی‌مدت به موقع برای Omicron وجود نداشت.

ترک خانه های مراقبت و کسانی که روی یک طناب رها شده اند، تلاش برای متعادل کردن سلامت جسمی و روانی.

«این موضوع برای من اتفاق افتاد. شان گفت: «به نظر می‌رسد که می‌توانیم با پیشرفت‌های عمده سیستم به این همه‌گیری پایان دهیم، اما هزینه‌ای در بر خواهد داشت.

«بازاندیشی به اراده سیاسی نیاز دارد. افراد واقعا شگفت انگیز زیادی وجود دارند که در مراقبت های طولانی مدت کار می کنند و به این فکر می کنند که چگونه این کار را بهتر انجام دهند، [who] شما ایده های خوبی در مورد چگونگی بهتر کردن آن دارید. راه های زیادی برای بهبود آن وجود دارد. من می ترسم که از این مرحله عبور کنیم و بعد از آن هیچ چیز درست نشود.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

دانلود رایگان مقالات

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum buy instagram followerstürktelekom mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmaekonomikripto paraarkadaşlık sitesi