کووید-19: بایدن وعده 500 میلیون آزمایش رایگان را می دهد

[ad_1]

واشنگتن – با نسخه Omicron راهپیمایی، رئیس جمهور جو بایدن قصد دارد 500 میلیون آزمایش سریع رایگان برای آمریکایی ها، افزایش حمایت از بیمارستان های در تنش و دو برابر شدن واکسیناسیون و افزایش تلاش ها را اعلام کند.

در سخنرانی برنامه ریزی شده برای بعدازظهر سه شنبه، بایدن به تفصیل تغییرات عمده در برنامه زمستانی خود برای کووید-19 را تشریح کرد، دست او به دلیل ورود نسخه ای به سرعت در حال گسترش که خواص آن هنوز به طور کامل توسط دانشمندان درک نشده است.

جهان با چشم انداز دومین فصل تعطیلات متوالی با COVID-19 مواجه است، زمانی که خانواده و دوستان شروع به متحد شدن می کنند. دانشمندان هنوز نمی دانند که آیا Omicron باعث بیماری جدی تری می شود یا خیر، اما آنها می دانند که واکسیناسیون باید محافظت قوی در برابر بیماری های جدی و مرگ ارائه دهد. کاخ سفید جزئیات پیشنهادهایی را که بایدن در سخنرانی خود اعلام خواهد کرد، ارائه کرده است.

سنگ بنای این طرح تصمیم دولت بایدن برای خرید 500 میلیون آزمایش سریع ویروس کرونا و ارسال رایگان آنها برای آمریکایی ها در ماه ژانویه است. کاخ سفید گفت: افراد از یک وب سایت جدید برای سفارش آزمایش های خود استفاده خواهند کرد که سپس به صورت رایگان برای آنها پست می شود.

این یک تغییر بزرگ برای بایدن است، که قبلاً از بسیاری از آمریکایی‌ها خواسته بود آزمایش‌های سخت‌گیر را خودشان بخرند و سپس از بیمه سلامت خود بازپرداخت کنند. برای اولین بار، دولت ایالات متحده پس از بیش از یک سال به اصرار کارشناسان بهداشت عمومی، آزمایشات رایگان COVID-19 را مستقیماً برای آمریکایی ها ارسال می کند.

کارشناسان رویکرد اولیه بایدن – ابتدا خرید، پرداخت – بعداً دست و پا گیر را مورد انتقاد قرار دادند و هشدار دادند که ایالات متحده در یک زمان حساس با دور جدیدی از مشکلات آزمایشی روبرو خواهد شد. طرفداران این آزمایش به کشورهایی مانند بریتانیا و آلمان اشاره می کنند که میلیاردها آزمایش را برای عموم منتشر کرده اند و توصیه می کنند افراد هفته ای دو بار آزمایش شوند.

دولت فدرال همچنین سایت‌های آزمایش جدیدی ایجاد خواهد کرد و از قانون اقدامات دفاعی برای کمک به تولید آزمایش‌های بیشتر استفاده خواهد کرد. اولین سایت جدید تست فدرال این هفته در نیویورک افتتاح خواهد شد. سایت های آزمایشی جدید به 20000 سایت موجود اضافه خواهند شد. مقامات کاخ سفید گفتند که با گوگل کار می کنند تا مردم بتوانند با جستجوی “تست رایگان کووید در نزدیکی من” آنها را پیدا کنند.

با این حال، جهش در تست های بایدن بسیار کمتر از سطوح مورد نیاز برای همه آمریکایی ها خواهد بود که دو بار در هفته با سرعت توصیه شده آزمایش کنند. به گفته بنیاد غیرانتفاعی خانواده کایزر، ایالات متحده برای انجام این کار به 2.3 میلیارد آزمایش در ماه برای افراد بالای 12 سال نیاز دارد. این تقریباً پنج برابر بیشتر از نیم میلیارد آزمایشی است که بایدن اجرا خواهد کرد.

به گفته محققان دانشگاه ایالتی آریزونا، در حال حاضر، ایالات متحده می تواند حدود 600 میلیون آزمایش در ماه انجام دهد که آزمایش های خانگی حدود نیمی از آنها را تشکیل می دهد.

در بخش دیگری از طرح پیشرفته بایدن، او آماده است 1000 سرباز دیگر با مهارت های پزشکی را برای کمک به بیمارستان هایی که تحت فشار ویروس در حال تحریف هستند، مستقر کند. او همچنین بلافاصله پرسنل پزشکی فدرال را به میشیگان، ایندیانا، ویسکانسین، آریزونا، نیوهمپشایر و ورمونت فرستاد. همچنین برنامه‌هایی برای تهیه ونتیلاتورها و تجهیزات حفاظتی اضافی از ذخیره ملی و گسترش منابع بیمارستانی وجود دارد.

به عنوان یک اقدام پیشگیرانه، آژانس مدیریت فوریت های فدرال صدها آمبولانس و امدادگر را مستقر خواهد کرد تا در صورت پر شدن بیمارستان، آنها بتوانند بیماران را به تخت های باز در سایر مراکز منتقل کنند. آمبولانس ها در حال حاضر به نیویورک و مین حرکت کرده اند و امدادگران به نیوهمپشایر، ورمونت و آریزونا می روند.

اما واکسیناسیون محافظ اصلی باقی می ماند، زیرا می تواند در وهله اول از بیماری جلوگیری کند. دولت چندین سایت واکسیناسیون ایجاد خواهد کرد و صدها پرسنل واکسن را فراهم خواهد کرد. قوانین جدید کار داروسازان را در سراسر ایالت برای انجام طیف وسیع تری از تزریقات آسان تر می کند.

برای کسانی که قبلاً به طور کامل واکسینه شده اند، یک تزریق تقویت کننده در آزمایشات آزمایشگاهی نشان داده شده است که محافظت قوی در برابر omicron ایجاد می کند. اگرچه گزارش‌های زیادی در مورد شیوع این بیماری وجود دارد، داده‌ها نشان می‌دهد که افراد واکسینه شده که آلوده می‌شوند، بسیار کمتر از یک بیماری جدی که منجر به بستری شدن در بیمارستان یا مرگ می‌شود، رنج می‌برند. بایدن قصد دارد به افراد واکسینه نشده هشدار جدی بدهد که جان خود و عزیزانشان را به خطر می اندازند.

در پیش‌نمایش سخنرانی بایدن، جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید، روز دوشنبه در یک نشست خبری گفت که رئیس‌جمهور دموکرات هیچ برنامه‌ای برای اعمال هیچ گونه محاصره‌ای ندارد و در عوض مردم را تشویق می‌کند تا واکسینه شوند – و در صورت واجد شرایط بودن، برای تقویت شما.

ساکی به خبرنگاران گفت: “این سخنرانی برای بستن کشور نیست. این سخنرانی درباره فواید واکسیناسیون است.”

بایدن خود را در موقعیت حساسی یافت که هم به کشور در مورد خطرات ناشی از Omicron هشدار داد و هم به آمریکایی ها اطمینان داد که واکسن ها از آنها محافظت می کند. مقامات کاخ سفید در تلاش هستند تا بازگشت این کشور به پذیرش واقعیت یک ویروس بومی با خطرات بسیار کمتر برای افراد واکسینه شده را آسان‌تر کنند. این به معنای یافتن تعادل دشوار با افزایش موارد و از آنجایی که مرگ و میر و بیماری‌های جدی در میان افراد واکسینه نشده بر سرفصل اخبار غالب بود.

40 میلیون آمریکایی بالغ واجد شرایط اما واکسینه نشده وجود دارد. تلاش‌ها برای افزایش سطح واکسیناسیون در تلاش برای غلبه بر یک سری شکاف‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی است. ساکی گفت که رئیس جمهور قصد دارد به غرایز بقا متوسل شود.

او روز دوشنبه گفت: «کارشناسان سلامت ما تخمین می‌زنند که اگر واکسینه نشده‌اید، ۱۴ برابر بیشتر از واکسینه شده‌اید، احتمال مرگ بر اثر کووید وجود دارد.

دانشمندان می گویند Omicron حتی راحت تر از سایر گونه های ویروس کرونا از جمله دلتا پخش می شود. این تقریباً سه چهارم موارد ابتلای جدید در هفته گذشته در ایالات متحده را تشکیل می دهد.

کاخ سفید با تاکید بر دامنه این ویروس، اواخر روز دوشنبه گفت که بایدن با یکی از کارکنانی که بعداً آزمایش COVID-19 مثبت شده بود در تماس نزدیک بوده است. این افسر روز جمعه در سفری از اورنجبورگ، کارولینای جنوبی، به فیلادلفیا، حدود 30 دقیقه را در اطراف رئیس ایر فورس وان گذراند. ساکی گفت که آزمایش این کارمند که کاملاً واکسینه شده و تقویت شده بود، اوایل دوشنبه مثبت شد.

ساکی گفت که آزمایش بایدن از روز یکشنبه دو بار منفی بوده و روز چهارشنبه دوباره آزمایش خواهد کرد. ساکی با استناد به راهنمایی‌های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها، گفت بایدن به قرنطینه نیازی ندارد و به برنامه منظم خود ادامه می‌دهد.

در نیویورک، نزدیک به 42،600 نفر در سراسر شهر از چهارشنبه تا شنبه مثبت شدند، در حالی که در ماه نوامبر کمتر از 35،800 نفر بودند. از زمانی که آزمایش به طور گسترده در دسترس قرار گرفت، هرگز در این شهر تعداد زیادی از مردم در این مدت کوتاه مثبت نبوده است.

شیوع اخیر نشان دهنده چالش های جهانی برای پایان دادن به همه گیری ویروس کرونا است.

دولت هلند روز یکشنبه یک محاصره شدید در سراسر کشور را برای جلوگیری از افزایش عفونت ها آغاز کرد، اما بسیاری از رهبران اروپایی کمتر تصمیم گرفتند. بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا، گفته است که مقامات تصمیم گرفته اند حداقل در حال حاضر محدودیت های اضافی اعمال نکنند.

فرانسه و آلمان اکثر مسافران انگلیسی را ممنوع کرده اند و دولت پاریس کنسرت های عمومی و آتش بازی در جشن های سال نو را ممنوع کرده است.

بازارهای سهام در آسیا، اروپا و ایالات متحده در روز دوشنبه سقوط کردند و انتظار می رود آلودگی ها بر رشد اقتصاد جهانی تاثیر بگذارد و چالش های زنجیره تامین جهانی را تشدید کند.

——

نویسندگان آسوشیتدپرس متیو پرون، دارلین سوپرویل و زیک میلر در این گزارش مشارکت داشتند[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

دانلود رایگان مقالات

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin buy instagram followersowtürktelekom mobil ödeme bozdurmacialis fiyatSfero Döküm