کوثرپرینت

برچسب ها و برچسب ها ، اولین نشانه های استفاده از برچسب ها ، به مصر باستان باز می گردد. مصنوعات “برچسب” های اولیه ساخته شده با مواد اولیه کاغذی که بعد از آن برای تبلیغ محصولات به دیوارهای شهر رعایت شده اند و قیمت ها در مکان های باستانی بازار در سراسر مصر یافت شده است. نمونه هایی از برچسب زدن به محصولات اولیه نیز در حدود سال 1880 در اروپا ردیابی شده است. انواع مختلفی از برچسب های کاغذی رنگارنگ به میوه چسبیده بودند و جعبه هایی با خمیر آدامس تولید می کردند تا به مصرف کنندگان در شناسایی محصولات مختلف بازار کمک کنند. سر رولند هیل به اولین نوع اختراع کاغذ چسب که برای ایجاد تمبرهای پستی استفاده می شود ، اعتبار دارد.

بسیاری از اولین تمبرها ، برچسب ها و برچسب ها از قبل اعمال می شدند. با لیس زدن یا استفاده از آب بر روی این برچسب های اولیه ، خمیر آدامس در طرف معکوس چسبناک می شود. هنگامی که خمیر خشک شد ، برچسب در هر جایی که به آن رعایت شود ، می ماند.

تمبر هزینه چسب اولین استفاده از کاغذ چسب بود. استفاده اولیه از برچسب ها و برچسب ها اغلب برای بازاریابی بود. بازرگانان تولید اولیه از برچسب های کاغذی با رنگ روشن استفاده می کردند تا محصول خود را نسبت به بقیه جذاب تر کنند. تا اوایل دهه 1900 برچسب ها و برچسب های تزئینی به دست نیامد. R. Stanton Avery اغلب با اختراع اولین برچسب خود چسب در سال 1935 اعتبار پیدا می کند.

این اختراع جدید کاربردهای زیادی برای برچسب ها و برچسب ها به ارمغان آورد. با گذشت زمان ، مردم کاربردهای بسیاری برای برچسب ها پیدا کرده اند. برچسب های سفارشی برای شرکت ها و سازمان ها ارائه شد تا نام و آرم خود را در مورد محصولات و ایده ها به نمایش بگذارند. این برچسب های سفارشی در تلاش برای به دست آوردن به رسمیت شناختن نام و پیشبرد مشاغل تجاری ، به انواع کالاها افزوده شده است.

استفاده از برچسب های سفارشی و برچسب های سفارشی با امکان چاپ برچسب ها به صورت انبوه یا از خانه افزایش یافته است. هرکسی که دارای رایانه و چاپگر باشد به دلایل مختلف می تواند برچسب چاپ کند. از برچسب های پستی ، گرفته تا برچسب های کانتینرهای انبارداری ، پروژه های منزل و مشاغل خانگی از توانایی ایجاد برچسب ها و برچسب های شخصی خود بهره مند شده اند.

در حالی که چاپ برچسب ها در خانه همیشه آسان و راحت است ، اما گاهی سفارش دادن برچسب های سفارش دهنده از مشاغل مانند   که توانایی ایجاد آنها در بسته های کم هزینه را دارند ، مقرون به صرفه تر است. چاپ سفارشی به روشی آسان و مؤثر تبدیل شده است تا افراد بتوانند نام خود را بشناسند.

بنابراین ، برای تمام نیازهای چاپ شما ، خواه به دنبال چاپ بوم یا چاپ پوستر یا حتی آن کار چاپ برچسب در آخرین لحظه ، به جایی بروید که بالاترین کیفیت مواد و پایین ترین قیمت ها باشد: کوثرپرینت

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>