کوتاهی مو با ماشین ریش تراش در جوانان


توسط ادوارد یوژن | اخرین به روز رسانی28 فوریه 2020

انتخاب یک محصول واحد زمانی کار سختی است که گزینه های زیادی برای انتخاب در بازار داشته باشید. به همین دلیل لیستی از 10 بهترین برشور برقی 2020 را گردآوری کرده ایم. بنابراین می توانید بهترین ها را مرور کنید و یکی از متناسب با نوع پوست و موهای صورت خود را انتخاب کنید.

تعداد زیادی از آنجا وجود دارد ، تعداد کمی از آنها خوب است که نزدیک به اصلاح باشند ، در حالی که تعداد کمی از آنها در اصلاح راحت هستند. کدام را باید انتخاب کنید؟ به زودی فهمیدیم!

این یک تصمیم شخصی است در مورد انتخاب یک ریش تراش برقی. راستش ، بهترین ریش تراش برقی وجود ندارد که من بتوانم به شما توصیه کنم.

آنچه ممکن است یک شخص باشد مناسب شخص دیگری نیست.
قبل از کوتاهی مو با ماشین ریش تراش فاکتورهایی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. این عوامل طبیعت ، ویژگی ها ، سبک ، طراحی و راحتی ریش تراش است. به همین دلیل تصمیم آسانی نخواهد بود. 10 لیست برتر ما نگاهی به بهترین تراشندگان برقی موجود ، از تجربه تراشیدن گرفته تا سطح راحتی می اندازد. و این لیست به شما کمک می کند تا ریش تراش برقی را انتخاب کنید که بیشتر مناسب شما باشد. توصیه می کنم قبل از خرید راهنمای خرید ریش تراش برقی ما را در زیر بخوانید .

در زیر جدولی قرار دارد که 10 بهترین ماشین ریش تراش برقی 2020 را نشان می دهد. هر یک از ریش تراش توسط داوران متخصص ما انتخاب شده است.

نمودار 10 مقایسه برتر
تصویر تولید – محصول جزئیات
انتخاب برتر ما
Braun Series 7 790cc
وزن (پوند): 0.44
طبیعت: فویل
استقلال (دقیقه): 50
بررسی در آمازون

سری Braun 9 9095cc
وزن (پوند): 0.49
طبیعت: فویل
استقلال (دقیقه): 50
بررسی در آمازون

Panasonic ES-LV95
وزن (پوند): 0.39
طبیعت: فویل
استقلال (دقیقه): 45
بررسی در آمازون

بهترین ریش تراش برقی 2020 – راهنمای خریدار
وزن (پوند): 0.42
طبیعت: دوار
استقلال (دقیقه): 50
بررسی در آمازون

قوس پاناسونیک 4
وزن (پوند): 0.44
طبیعت: فویل
استقلال (دقیقه): 40
بررسی در آمازون

وال 8061
وزن (پوند): 0.49
طبیعت: فویل
استقلال (دقیقه): 80
بررسی در آمازون

فیلیپس AT830
وزن (پوند): 0.38
طبیعت: دوار
استقلال (دقیقه): 50
بررسی در آمازون

Braun Series 3 ProSkin 3040s
وزن (پوند): 0.44
طبیعت: فویل
استقلال (دقیقه): 45
بررسی در آمازون

Remington F5-5800
وزن (پوند): 0.44
طبیعت: فویل
استقلال (دقیقه): 60
بررسی در آمازون

قوس پاناسونیک 3
وزن (پوند): 0.39
طبیعت: فویل
استقلال (دقیقه): 45
بررسی در آمازون
بهترین ریش تراش برقی و ماشین ریش تراش برقی در سال 2020
بهترین ماشین ریش تراش برقی

خوب ، اکنون بدون هدر رفتن زمان دیگر ، بیایید به 10 لیست برتر برنده برقی برتری خود برسیم.

Braun Series 7 790CC – از سال 2010 تا کنون بازار را لرزاند
Braun Series 9 9095CC – جدیدترین ریش تراش برقی Braun
Panasonic ES-LV95 – بهترین ریش تراش برقی از نظر ویژگی ها و ارزش
Philips Norelco SensoTouch 3D – بهترین ریش تراش برای سر و ریش
Panasonic Arc 4 – ارائه دهنده تراشیدن مناسب و بودجه
Wahl Professional 8061 – بهترین ریش تراش برقی برای پوست حساس
Philips Norelco AT830 – ریش تراش برقی مقرون به صرفه و محبوب
Braun Series 3 ProSkin 3040s – بهترین ریش تراش برقی برای سهولت دسترسی
Remington F5-5800 – ریش تراش برقی بودجه (زیر 50 دلار)
پاناسونیک قوس 3 – ریش تراش برقی پیشرفته و 3 ماشین ریش تراش ه ای

 1. Braun Series 7 790CC – لرزاندن بازار از سال 2010
  بررسی Braun Series7 790cc

اولین ریش تراش برقی ما در این سری به طور کلی از Tech Industry آلمان معروف به Braun می آید. سری Braun 7 بدون شک محبوب ترین سریال است که تاکنون توسط این شرکت ساخته شده است و مدل 790cc پرفروش ترین ریش تراش برقی در تمام دوران است. بدون شک ، هنوز هم بهترین ریش تراش برقی در آنجا و شماره یک در لیست ما قرار دارد. ستایش کافی است ، بیایید اکنون وارد تجارت شویم.

ریش تراش تراش تراش بسیار نزدیک و صاف را نسبت به سایرین در ترکیب ما فراهم می کند. سری 7 790cc با توجه به ویژگی های دیگر تراشهای برقی کاملاً متفاوت است. صورت این ریش تراش برقی دارای سه برش است. دو مورد از آنها “OptiFoil” نامیده می شوند ، در حالی که یکی از دو گروه دیگر “ActiveLift” نامیده می شود.

اصلاح کننده های OptiFoil به ریش تراش برقی کمک می کند تا موهای بیشتر صورت را در سکته های کمتری بپوشاند در حالی که ActiveLift در کوتاه کردن موهای کوتاه و رشد یافته کمک می کند. فراموش نکنید که این یک ریش تراش برقی Pulsonic است که در هر دقیقه 10،000 میکرو لرزش ایجاد می کند ، که به ریش تراش کمک می کند در هر سکته مغزی تعداد بیشتری مو را ضبط کند.

سر Braun 790cc بسیار انعطاف پذیر است و می تواند به سرعت در اطراف خطوط صورت شما حرکت کند. ریش تراش مجهز به الکلی تمیز کننده و شارژ بر پایه الکل است که می تواند با کمک یک دکمه تنها 99 درصد میکروب ها را از بین ببرد. به غیر از این ، 3 حالت شخصی سازی در این ریش تراش برقی پیشرفته وجود دارد که با نام های معمولی ، فشرده و فوق العاده حساس شناخته می شوند. با توجه به نوع پوست و موهای خود می توانید راه را انتخاب کنید. برای اصلاح ریش ، سبیل و سوزش های جانبی نیز یک برش دهنده بازشو وجود دارد.

تنها نکته منفی در این ریش تراش برقی این است که فناوری Wet & Dry را از دست داده است . با این حال ، این ویژگی در نسخه دیگر Braun Series 7 ، معروف به Braun 799cc موجود است که بسیار گران است.
به طور کلی ، سری Braun 7 790cc تمام وقت مورد علاقه من و بهترین ریش تراش برقی 2020 در بازار است. کیفیت ساخته شده فوق العاده است ، 3 برش ، سر محوری ، حالت های شخصی سازی و حوض تمیز کردن برای ریش تراش راحت و نزدیک کافی است. به غیر از این ، این یکی از بودجه ترین ریش تراش برقی موجود در بازار است. قیمت نسبت به سایرین در ترکیب ما بسیار پایین است.

جوانب مثبت منفی
طرفداران
بودجه دوستانه
سر انعطاف پذیر و محوری
حالت های شخصی سازی
کیفیت ساخته شده جامد
حوضچه تمیز کردن و شارژ خودکار
منفی
پوستی از فناوری مرطوب و خشک

 1. سری Braun 9 9095CC – جدیدترین ریش تراش برقی Braun
  بررسی سری Braun 9 9095cc

مورد بعدی در لیست ما نیز از Braun است. این جدیدترین سری تراش برقی است که توسط Braun راه اندازی شده است و مدل مورد علاقه ما در این لیست Braun 9095CC است.

ریش تراش برقی با تمام پلاستیک براق کرومی پوشانده شده است که به نظر جالب می رسد!

این ریش تراش برقی به همان روش 790cc فوق العاده کار می کند ، تنها تفاوت این است که 9095cc حاوی یک اصلاح کننده اضافی است که با عنوان “Direct & Cut” شناخته می شود. این اصلاح کننده اضافی به ریش تراش کمک می کند تا موهایی که در جهات مختلف رشد می کنند را تراز کند و سپس آن ها را برش دهد. به غیر از این ، اصلاح کننده ActiveLift از 790cc توسط HyperLift Trimmer جایگزین شده است که کمی پیشرفته تر است و به از بین بردن موهای صاف کمک می کند.

ریش تراش پالسونیک Braun 9095 40،000 عمل برش در دقیقه ایجاد می کند ، لطفاً آن را با 10،000 لرزش میکرو 790cc مخلوط نکنید. کمی نزدیک تر از 790cc تراش تراش را فراهم می کند ، تفاوت آن برای تعجب نیست. برش پاپ آپ نیز در آنجا قرار دارد.

دلیل اینکه به عنوان شماره 2 ذکر شده است ، این است که از پلاستیک ساخته شده است در حالی که 799cc حاوی سر فلزی است. غیر از این ، اگر می خواهید ریش عادی داشته باشید و روزانه اصلاح کنید ، می خواهید مبلغ زیادی را برای ویژگی هایی که در واقع به آنها نیازی ندارید ، بپردازید. با این حال ، این ریش تراش برقی کمی راحت تر روی پوست قرار دارد.
سری Braun 9 9095cc تمامی ویژگی های 790cc را دارد و همچنین دارای فناوری Wet & Dry است که به کاربر کمک می کند از این ریش تراش برقی چه بر روی پوست خشک و چه با ژل اصلاح برای پوست های حساس استفاده کند.

در اینجا مقایسه سریع Braun Series 7 و Braun Series 9 آورده شده است:

 سریال های برون 9  سریال های برون 7

عناصر اصلاح 5 4
تطبیق کانتور 10-دی 8-D
مرطوب و خشک آره نه
نمایش دادن 12 LED LCD
باتری لی-یون 50 متر لی-یون 50 متر
ماشین ریش تراش ه نوع فویل فویل
Trimmer ظاهر می شود آره آره
تمیز کردن و ایستگاه شارژ آره آره
با بسته بندی کردن آن ، سری Braun 9 9095 دارای تمامی ویژگی های عالی از جمله فناوری Wet & Dry است که در 790cc فوق العاده از دست رفته است. این شامل یک اصلاح کننده اضافی است که به کاهش موهایی که از جهات مختلف رشد می کنند کمک می کند. از طرف دیگر ، نکته منفی این ریش تراش این است که همه پلاستیک و بسیار گران است.

جوانب مثبت منفی
طرفداران
اضافه کردن یک برش اضافی به نام “Direct & Cut”
تجربه اصلاح تراشیدن
40،000 اقدامات متقاطع
حضور فناوری مرطوب و خشک
منفی
کیفیت ساخت ضعیف (کلیه پلاستیک)
بسیار گران است (بیش از دو برابر 790cc)

 1. Panasonic ES-LV95 – بهترین ریش تراش برقی از نظر ویژگی ها و ارزش
  بررسی پاناسونیک es-lv95

پاناسونیک هنگامی که صحبت از برش های برقی می شود با ارائه برخی از بهترین ماشین ریش تراش های برقی موجود در بازار ، نام خود را ایجاد کرده است. اگرچه ممکن است برخی آنها را تا حدی گران قیمت بدانند ، آنها با ارائه عملکرد عالی و ارزش پول ، قیمت آن را جبران می کنند. پیش از این ، ES-LV81 جزو ماشین ریش تراش برقی مورد علاقه ما در بازار بود ، با این حال ، مدل بسیار بهتر و به روز شده ای به نام ES-LV95 آن را خراب کرده است.

ES-LV95 توسط Panasonic برای افرادی ساخته شده است که اصلاح بسیار تمیز و نزدیک را ترجیح می دهند. من می دانم که بسیاری ادعا می کنند که تراشکاری دستی انجام شده بسیار بهتر است ، اما این ریش تراش برقی برای تغییر بازی در اینجا است. پس از تراشیدن ، فهمیدم که تراشیدن بسیار طبیعی و بسیار نزدیک به نظر می رسد ، و پوستی صاف به لمس و حتی اطراف آن را تشکیل می دهد. ناگفته نماند ، اصلاح با این ریش تراش بسیار سریع است و در نتیجه زمان زیادی صرفه جویی می شود.

LV95 همچنین دارای یک صفحه نمایش داخلی است که ممکن است برای برخی از آن به نظر برسد اما این در واقع یک افزودنی بسیار مفید است. نه تنها نمایشگر دقیقی از باتری باقیمانده را نشان می دهد ، بلکه همچنین به شما می گوید که چه زمانی در هنگام خاموش کردن ریش تراش اصلاح می کنید.
با توجه به اینکه این ریش تراش برقی پرچمدار پاناسونیک چگونه است ، برای کسانی که عاشق آنها هستند ، یک ایستگاه تمیز کردن وجود دارد. ایستگاه تمیز کردن برای از بین بردن تمام موها بعد از تراشیدن و تمیز کردن ماشین ریش تراش ه ها با فشار یک دکمه استفاده می شود ، بسیار ساده است و همچنین بسیار آسان است. با این حال ، برای کسانی که به دنبال این نیستند که ریش تراش را دوباره در ایستگاه تمیز کردن قرار دهند ، یک پوشش محافظ نیز تهیه شده است و علاوه بر آن ، یک کیسه مسافرتی چرمی نیز دریافت می کنید.

در کنار همه چیزهای خوب ، چند مورد جزئی با Panasonic ES-LV95 عالی وجود دارد. برای مبتدیان ، ریش تراش می تواند گاهی اوقات بلند باشد ، و راه مناسب برای توضیح این امر مقایسه صدا با همان صدایی است که توسط یک زنبور عسل ساخته می شود.

علاوه بر این ، برای افرادی که پوست حساس دارند ، ممکن است ریش تراش در ابتدا کمی خشن باشد. با این حال ، نگران نباشید ، زیرا پوست در استفاده های چندگانه با ریش تراش تنظیم می شود و مشکلی نخواهد بود.

در کل ، Panasonic ES-LV95 یک ریش تراش برقی فوق العاده است که با قیمتی همراه است ، اما امکانات بسیاری را ارائه می دهد که در نهایت قیمت را تشکیل می دهند. این کشور هیچ نقص عمده و بزرگی ندارد و آن را به یکی از بهترین ماشین ریش تراش های برقی در بازار تبدیل می کند.

جوانب مثبت منفی
طرفداران
اصلاح با ES-LV95 ساده ، آسان و سریع است.
صفحه نمایش بسیار عالی است و به تمام اطلاعات مورد نیاز می پردازد.
ایستگاه تمیز کردن علاوه بر این عالی است.
منفی
ممکن است پوست حساس در ابتدا سختی را احساس کند.
سر و صدای عملیاتی در ابتدا می تواند یک مزاحم باشد.

 1. Philips Norelco SensoTouch 3D – بهترین ریش تراش برای سر و ریش
  بررسی سه بعدی Philips Norelco Sensotouch

فیلیپس استاد هنگام کار تراشیدن چرخان است. هیچ مارک دیگری نمی تواند فیلیپس را در این فناوری شکست دهد. شماره 4 در لیست ما ریش ماشین ریش تراش فیلیپس Norelco Sensotouch 3D خواهد بود ، که هم برای ریش و هم برای سر مناسب است.

ما دریافتیم که این راحت ترین ریش تراش است و واقعاً با پوست شما چسبیده و یکنواخت در اطراف محوطه صورت شما حرکت می کند و باعث اصلاح موی کارآمد می شود.

ریش تراش 3 فویل گرد مستقل در سر گرفت که در قسمتهای صورت شما چسبیده و حرکت می کنند. سر محوری ریش تراش کمک می کند تا به همه موها و ساقه ها برسید. فویل ها می توانند بچرخند ، کج شوند و می توانند به سمت بالا و پایین حرکت کنند که این یک ویژگی عالی برای کمک به شما در اصلاح سر شماست. به همین دلیل این بهترین ریش تراش برقی برای بچه های Bald است. سر این ریش تراش “GyroFlex 3D” نامیده می شود زیرا می تواند به 3 بعد منتقل شود که یک ویژگی منحصر به فرد است.

در این ریش تراش برقی ویژگی های شگفت انگیز دیگری نیز وجود دارد که “Super Lift & Cut” نام دارد ، که مشابه ActiveLift در Braun و Lift-Tech در پاناسونیک است. به گرفتن موهای گردن و فک کمک می کند. همچنین به ریش تراش کمک می کند تا موهای رشد یافته ، ساقه ها و موهای صاف رشد کند.

حالا بیایید به نشیب های این ریش تراش بیایید. ریش تراش از نظر ظاهری حق بیمه دارد اما وقتی دست خود را روی آن می گیرید ، بسیار ارزان است. شرم آن همه پلاستیک و لاستیک است. باتری ثابت است ، بنابراین اگر به نحوی باتری شما از نظم خارج شود ، شما چاره ای نخواهید داشت تا ریش تراش برقی خود را جایگزین کنید.
در کل ، SensoTouch 3D یک ریش تراش پیشرفته و عالی است که دارای جدیدترین ویژگی هایی است که می توانید از ریش تراش دریافت کنید. سریع و قدرتمند است و تراشیدن راحت و نزدیک را فراهم می کند. چند نکته جانبی وجود دارد که باعث شده در لیست ما شماره 4 شود.

جوانب مثبت منفی
طرفداران
سه فویل مستقل
سر این ریش تراش می تواند به 3 بعد تغییر کند ، که برای ریش تراشیدن سر نیز مناسب است
ارائه دهنده اصلاح بسیار راحت و نزدیک
فناوری مرطوب و خشک موجود است
منفی
کیفیت ضعیف ساخته شده (کلیه پلاستیک و لاستیک)
قطعات تعویض گران قیمت (شماره جدی)
باتری ثابت (شما نمی توانید آن را جایگزین کنید)
فقط از طریق حوض شارژ می شود (شما نمی توانید آن را با استفاده از سیم شارژ کنید)

 1. Panasonic Arc 4 – ارائه دهنده اصلاح و بودجه نزدیک و مناسب برای بودجه
  بررسی پاناسونیک قوس 4

Panasonic باز هم ، با یک مدل شگفت انگیز Arc 4. تقریباً شبیه به قوس پاناسونیک است ، اما دارای 4 ماشین ریش تراش در سر است و با اسکله شارژ همراه نیست.

دقیقاً مانند Arc 5 ، این مدل همچنین یک اصلاح بسیار نزدیک را در اختیار شما قرار می دهد اما در عین حال فاقد راحتی است.

Panasonic Arc 4 تمام ویژگی های جدیدترین Arc 5 را دارا می باشد ، فقط یک رنده جداکننده از سر خود گم شده است و بدون حوض تمیز کردن و شارژ می آید. سیستم 4 ماشین ریش تراش ه ای موجود در این ریش تراش برقی پیشرفته و به اندازه کافی تیز است که نزدیکترین تجربه اصلاح را در اختیار شما قرار می دهد. ماشین ریش تراش ه ها بسیار بادوام ، تیز هستند و از هر جهتی می توانند در 30 درجه محور باشند. این موتور همچنین حاوی موتور 14،000 CPM خطی 14000 است که واقعاً قدرتمند است.

به غیر از این ، 40 دقیقه عمر باتری را با یک بار شارژ می کند ، در حالی که سایرین 50 دقیقه تهیه پشتیبان از باتری را در اختیار شما قرار می دهند.

غیر از این ، چیز زیادی برای نوشتن در مورد آن وجود ندارد ، زیرا من قبلاً تمام ویژگی های فوق را در Panasonic Arc 5 توضیح داده ام .

جوانب مثبت منفی
طرفداران
قیمت بسیار کمی در مقایسه با سایر تراشندگان فن آوری بالا در لیست ما
پنل LED در دسترس است تا باتری و سرعت موتور شما را به روز کند
منفی
خیلی راحت نیست
بدون تمیز کردن و شارژ حوض می آید (به همین دلیل در قیمت بسیار پایین موجود است)

 1. Wahl Professional 8061 – بهترین ریش تراش برقی برای پوست حساس
  بررسی wahl 8061

Wahl یک برند آمریکایی و انتخابی از آرایشگران حرفه ای است. ریش تراش برقی Wahl Professional 8061 مقرون به صرفه ، بدون ضربات ، قدرتمند و جامد است که می تواند مورد نیاز هر مردی باشد.

این ریش تراش برقی از سیستم برش Dynaflex استفاده می کند ، که می تواند به ریش تراش کمک کند تا به مناطق سخت تر مانند گردن و فک برسد و به آن بچسبد. Dynaflex انعطاف پذیری را برای ریش تراش فراهم می کند که از بروز انواع بریدگی و سوختگی جلوگیری می کند. به غیر از این ، فویل های Hypoallergenic برای ارائه اصلاح نزدیک و صاف در دسترس هستند. همچنین از ضد باکتری ها در برابر باکتری ها محافظت می کند.

به همین دلیل برای افرادی که پوستی بسیار حساس دارند ، یک انتخاب ایده آل است.

طراحی این ریش تراش بسیار خوب است. این طراحی شده است که بسیار آسان استفاده می شود. این پلاستیک همه پلاستیک است اما از نظر حق بیمه نیز هست ، و مبلغی را برای دریافت بدنه آلومینیومی یا فلزی پرداخت نمی کنید. بهترین چیز در مورد این ریش تراش این است که هیپوآلرژنیک است. که برای کاربران حساس پوست مفید است. یک برش دهنده بازشو وجود دارد که می تواند در پیرایش سبیل و سوزش های جانبی کمک کند.

شما باید قبل از خرید این ریش تراش بدانید که این در واقع یک ریش تراش تمام است که فقط برای موهای بلند استفاده شده است. بنابراین اگر شما می خواهید فقط روزانه اصلاح کنید ، این یک انتخاب خوب است ، در غیر این صورت توصیه می کنم به سایر تراشهای موجود در این لیست دقت کنید.

به غیر از این ، در حین استفاده لرزش زیادی دارد ، که باعث می شود استفاده از آن بسیار راحت و ناراحت کننده باشد.

در کل ، Wahl Professional 8061 به دلیل داشتن سر فویل هیپوآلرژنیک ، انتخاب خوبی برای افرادی که پوست حساس دارند ، است. این باتری طولانی دارد ، که برای کسانی که زیاد سفر می کنند مفید است. تمیز کردن آسان و استفاده آسان. بدون شک ، آنچه را که می پردازید دریافت می کنید.

جوانب مثبت منفی
طرفداران
سر فویل هیپوآلرژنیک (باعث شد Wahl بهترین ریش تراش برقی برای پوستهای حساس باشد)
طراحی آسان برای استفاده
پاک شوندگی راحت
مسافرتی دوستانه (طول عمر باتری)
بودجه دوستانه
منفی
در عرض چند دقیقه گرم کنید
ارتعاشات بالا
ناراحت
ویژگی های مرطوب و خشک وجود ندارد
فقط برای موهای با طول کوتاه مناسب است

 1. Philips Norelco AT830 – ریش تراش برقی مقرون به صرفه و محبوب
  بررسی فیلیپس norelco at830

Philips Norelco AT830 یکی از مشهورترین ماشین ریش تراش های برقی در آنجا است و اولین بار در سال 2012 منتشر شد. اگر شما برش های چرخشی را از روی فویل ترجیح می دهید ، و بودجه آن کوتاه است ، ممکن است AT830 انتخاب مناسبی برای شما باشد.

Norelco AT830 یک ریش تراش برقی PowerTouch ، Wet & Dry است که دارای بسیاری از ویژگی های مفید و اشکالات بسیار کمی است. سر این ریش تراش می تواند در سه بعد کمی ، اما مانند SensoTouch محور باشد. Philips AT830 دارای فناوری DualPrecision است که به سر اجازه می دهد موهای بلند و همچنین ساقه های کوتاه را برطرف کند ، بنابراین می توانید از تجربه راحت و نزدیک تراشیدن لذت ببرید.

تریمر بازشو موجود در این ریش تراش برقی نیز موجود است. عمر باتری AT830 بسیار عالی است. 50 دقیقه از باتری تهیه کرده و شارژ کامل آن نیز 1 ساعت طول می کشد. به راحتی می توانید 10 ریش تراش را با یک بار شارژ کنید.

ماشین ریش تراش های چرخشی برای تجربه اصلاح راحت تراش معرفی شدند. بنابراین ، بدون شک این ریش تراش تراشیدن بسیار راحت و براق کننده پوست را فراهم می کند. فقط ریش تراش را به سختی روی پوست خود فشار ندهید ، وانمود کنید که کاغذ پارچه ای را تراشیده اید ، AT830 کار را انجام می دهد.

Philips Norelco At830 یک ریش تراش برقی در سطح میانی است که دارای بسیاری از ویژگی های عالی از جمله Wet / Dry Technology ، DualPrecision ، باتری با ماندگاری طولانی ، اصلاح کننده Pop-up و یک سر محوری است. به غیر از این ، قیمت نسبت به سایرین بسیار پایین است. تمیز کردن ، خوش تیپ و راحت یک ریش تراش برقی و بی نظیرترین قسمت این ریش تراش راحت بودن آن بسیار آرام است.

جوانب مثبت منفی
طرفداران
DualPrecision و فناوری مرطوب و خشک
بسیار کاملاً مناسب است (موتور این ریش تراش برقی صدایی زیاد ندارد)
راحت و حساس به پوست
مقرون به صرفه و تمیز کردن آسان
منفی
سر می تواند محوری باشد اما بسیار کم

 1. Braun Series 3 ProSkin 3040s – بهترین ریش تراش برقی برای سهولت دسترسی
  بررسی سری Braun 3 ProSkin 3040s

براون دائما برخی از بهترین ماشین ریش تراش های برقی را در اختیار مصرف کنندگان قرار داده است که نه تنها شگفت آور هستند بلکه در بیشتر موارد نیز مقرون به صرفه هستند. در ادامه این سنت ، ما در حال بررسی Braun Series 3 ProSkin 3040s ، یک ریش تراش برقی مقرون به صرفه هستیم که هدف آن ارائه یک تجربه تراشیدن عالی است ، همه در حالی که در آرامش مصرف کنندگان قرار می گیرند که نمی خواهند پول زیادی را خرج کنند.

نکته ای که اکثر مردم از یک ریش تراش برقی خوب می خواهند ، سهولت دسترسی است. این بدان دلیل است که بسیاری از ماشین ریش تراش های سطح بالاتر به دلیل ویژگی های بسیار زیادی که در بعضی مواقع برای آنها غیر ضروری است ، منحنی یادگیری شیب دار را به مصرف کنندگان می دهند. با این حال ، همه چیز با ProSkin 3040s متفاوت است. این ریش تراش برقی با داشتن یکی از ساده ترین ماشین ریش تراش های برقی ، در بهترین مواردی است که می توانید آن را راحت تر کنید ، تا از ترساندن موارد دیگر نترسید.

ریش تراش برقی همچنین دارای نمایشگر داخلی است ، چیزی که به کندی در اکثر ماشین ریش تراش های برقی در بازار رایج می شود. صفحه نمایش می تواند عمر باتری باقیمانده را به شما نشان دهد ، در حالی که ممکن است عمر نمایش داده شده به اندازه دقیق نباشد ، اما هنوز هم مناسب است ، زیرا این امکان را به شما می دهد تا هر وقت که دوست دارید ریش تراش خود را شارژ کنید.

تا آنجا که به تجربه کلی تراشیدن مربوط می شود ، Braun Series 3 ProSkin 3040s یک تجربه اصلاح عالی را برای نگه داشتن قیمت در نگرانی ارائه می دهد. مطمئناً ممکن است به اندازه بعضی از پرچمداران برقی پرچمدار موجود در بازار نباشد ، اما سهولت دسترسی و قیمت را در خاطر داشته باشید ، نمی توانم از ریش تراش برقی بخواهم عملکردی بهتر از آنچه قبلاً ریش تراش برقی دارد ارائه می دهد.

آخر اما کمترین چیز نیست؛ ریش تراش نیازی نیست که کاربر قبل از استفاده صورت خود را خیس کند ، زیرا می توانید حتی با یک چهره مرطوب از آن استفاده کنید. اگرچه ، ممکن است برای بسیاری از افراد مهم نباشد ، اما این امر باعث می شود کار سریع شود ، به خصوص برای افرادی که می خواهند از رختخواب بروند ، تراشیده و برای کار ترک شوند.
نکته ای که من در مورد ریش تراش Braun Series 3 ProSkin 3040s دوست ندارم این است که علیرغم ارائه اصلاح نزدیک ، شرایطی وجود دارد که در آن ریش تراش بخش عمده ای از اصطبل ها را پشت سر می گذارد. در مورد صاف کننده درست می شد ، اما ما در اینجا در مورد یک ریش تراش برقی تمام عیار صحبت می کنیم. سرانجام ، یک بخش ذهنی ، اما خریداران بالقوه باید بدانند که ریش تراش مدتی طول می کشد تا شارژ شود ، بنابراین بهتر است اگر آن را یک شبه شارژ کنید ، یا در مواقعی که نیازی به آن ندارید.

مطمئن باشید که Braun Series 3 ProSkin 3040s یک ریش تراش برقی عالی است که مقرون به صرفه است و در بیشتر قسمت ها کار را انجام خواهید داد. این ممکن است بهترین ریش تراش برقی در همه زمان ها نباشد ، اما بسیار بهتر از بسیاری از گزینه های دیگر موجود در بازار است.

جوانب مثبت منفی
طرفداران
ارزش عالی برای پول
مقرون به صرفه
اصلاح خوب ارائه می دهد
استفاده از ریش تراش آسان است
نیازی به کاربر ندارد که صورت خود را خیس کند
منفی
برگهای ریش تراش پشت سر می گذارد
ریش تراش می گیرد

 1. Remington F5-5800 – ریش تراش برقی با بودجه (زیر 50 دلار)
  نقد و بررسی Remington F5-5800

شماره 9 قرار است از مشهور Remington باشد. Remington نام تجاری مشهوری است که سطح زیادی از ورود به ماشین ریش تراش های برقی را در برد وسط دارد. آنها اولین بار بودند که سیستم شارژ بی سیم را برای تراشیدن برقی معرفی کردند.

F5-5800 شامل 2 فویل و 1 اصلاح کننده در سر است. سر می تواند به سمت بالا و پایین محور باشد و در اطراف محوطه های صورت شما حرکت می کند تا اصلاح و راحتی را برای شما فراهم کند.

ریش تراش بسیار آسان است. به راحتی سر ریش تراش را برداشته و آن را زیر آب بشویید. ریش تراش بدون تحریک است. به من اعتماد کنید ، حتی با بیشتر تراشندگان سطح بالا که در بالا ذکر شد ، تحریکات زیادی داشتم ، از جمله Braun 790cc اما Remington F5-5800 ریش تراش برقی بدون تحریک کامل بود.

ریش تراش از تمام پلاستیک های ارزان قیمت ساخته شده است. این تراشکاری نزدیک را ارائه نمی دهد ، برای نزدیکی در بودجه توصیه می کنم با Panasonic Arc 3 بروید . ماشین ریش تراش ه ها بعد از استفاده متوسط ​​3-4 ماه به تعویض نیاز داشتند که هزینه اضافی نیز دارد. ریش تراش ها به دلیل موتور صدای زیادی ایجاد می کنند.
Remington F5-5800 یک ریش تراش ارزان و مقرون به صرفه است که اصلاح و صاف کردن آن را فراهم می کند. اشکالاتی اندک است که در بالا به آنها اشاره کردم ، با این وجود می توانید آن را زیر 50 دلار خریداری کنید. بنابراین ، می توان آن نکات منفی را نادیده گرفت.

جوانب مثبت منفی
طرفداران
بسیار مقرون به صرفه (زیر 50 دلار)
صاف و راحت
سر محوری
منفی
ساخته شده از تمام پلاستیک های ارزان قیمت
اصلاح صاف نمی کند
سر و صدای زیادی ایجاد می کند
قطعات مورد نیاز بعد از هر 4-6 ماه استفاده ، تعویض می شوند

 1. Panasonic Arc 3 – ریش تراش برقی پیشرفته و 3 ماشین ریش تراش ه
  بررسی پاناسونیک قوس 3

آخر ، Panasonic Arc 3 بالاخره اینجاست.

مهم نیست که شما یک ریش تراش از پاناسونیک با 30 دلار یا 300 دلار یا 500 دلار دریافت می کنید ، نزدیک بودن اولین اولویت آنها خواهد بود. ریش تراش برقی دیگری که دارای تراشیدن نزدیک شگفت انگیز با سیستم برش 3 ماشین ریش تراش ه و قیمت بسیار کم در مقایسه با بیشتر تراشندگان برقی ذکر شده در بالا است.

سر محوری ، 3 ماشین ریش تراش ه بسیار تیز که دارای یک تراش نزدیک ، نشانگر LED است که شما را با به روز ماندگاری باتری ، فناوری مرطوب و خشک به روز می کند ، چه چیزی برای شما وجود ندارد؟ تمام ویژگی های پیشرفته در آنجا وجود دارد و قیمت آن نیز زیر 70 دلار است.

ریش تراش بدون تمیز کردن و شارژ حوض می آید ، به همین دلیل قیمت آن در مقایسه با سایر مدل های پاناسونیک موجود در لیست ما کم است.

ریش ماشین ریش تراش حاوی 3 ماشین ریش تراش ه نانوتکنولوژی است که همچنین از نوع ضد حساسیت هستند ، بنابراین این ریش تراش برقی نیز حساس به پوست است. سر محوری قابل تنظیم وجود دارد که می تواند به محوطه صورت شما بچسبد تا اصلاح و باریک نزدیک و صاف داشته باشد.

در کل ، قوس پاناسونیک 3 ویژگی های بسیاری را با قیمت بسیار مناسب برای شما فراهم می کند. بدون تمیز کردن حوض می آید ، به این ترتیب پاناسونیک موفق به پایین نگه داشتن قیمت می شود. اما این مشکلی نیست ، من مطمئن هستم که 1 دقیقه بیشتر برای تمیز کردن روزانه ریش تراش خود صرف نکنید. به غیر از این ، عمر باتری بسیار عالی است و ریش تراش دارای فناوری Wet & Dry است ، بنابراین می توانید آن را در زیر دوش با کف و ژل استفاده کنید یا می توانید از آن روی پوست های خشک استفاده کنید.

جوانب مثبت منفی
طرفداران
ماشین ریش تراش ه های شارپ و هیپوآلرژنیک با پوست حساس دوستانه هستند
ریش تراش برقی مرطوب و خشک
اصلاح و صاف کردن صاف
پانل LED
منفی
کمی تحریک کننده
موتور پر سر و صدا
بدون تمیز کردن و شارژ حوض می آید
راهنمای خریدار ریش تراش برقی
ریش تراش برقی پیشرفته ترکیبی از فناوری است که در یک بسته کوچک ارائه می شود. قبل از اینکه ریش تراش برقی خود را انتخاب کنید یا از لیست بالا یا جایی دیگر ، توصیه می کنم که هنوز راهنمای خریدار ما را بخوانید ، این به شما کمک می کند تا فن آوری موجود در این ماشین ریش تراش های برقی مدرن را درک کنید.

بنابراین بدون آگهی بیشتر ، بیایید با راهنمای خرید ریش تراش برقی ما ادامه دهیم.

ریش تراش برقی روتاری در مقابل فویلRotary vs Foil – کدام یک برای شما مناسب است؟
من تراش های فویل را بیش از ماشین ریش تراش های روتاری به دلیل نزدیک بودن ، صاف بودن و طراحی آن ترجیح می دهم.

ماشین ریش تراش های دوار ابتدا برای ارائه تجربه راحت و ریش تراشیدن معرفی شدند. شکی نیست که ماشین ریش تراش های چرخشی در مقایسه با ماشین ریش تراش های فویل بسیار راحت تر هستند اما آنها نتوانستند یک ریش تراش نزدیک ارائه دهند.

در حالی که از طرف دیگر ، ماشین ریش تراش های فویل در نزدیک بودن متخصص هستند. آنها حاوی ماشین ریش تراش ه های تیز و فناوری پیشرفته ای هستند که من واقعاً دوست دارم.

شاخص LED: یک شارژر با نشانگر LED به اندازه کافی خوب است تا شما را با سطح باتری فعلی به روز کنید. هنگام وصل کردن شارژر ، به شما اطلاع دهید و باتری کم به شما هشدار می دهد.
تراشیدن بند ناف و بی سیم: تعداد کمی از ماشین ریش تراش برقی به شما اجازه می دهد تا در حالی که چند ریش تراش برقی در آن وصل نیست ، اصلاح کنید. سری Braun 9 اجازه نمی دهد که بند ناف اصلاح شود در حالی که سری Braun 7 اجازه این کار را می دهد.
استفاده و تمیز کردن آسان: اطمینان حاصل کنید که طرح تراش برقی آسان برای استفاده و تمیز کردن آن است. تقریباً تمام ماشین ریش تراش های برقی ذکر شده در بالا ، قابل استفاده و تمیز کردن آن آسان است. بیشتر تراشندگان برقی با حوض تمیز کردن همراه هستند ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که ریش تراش را درون آن حوض قرار دهید و دکمه را فشار دهید ، آن حوض ریش تراش شما را تمیز می کند. برخی از مدل ها با آن حوضچه تمیز کردن همراه نیستند ، بنابراین شما باید آن را به صورت دستی انجام دهید. اما این بیش از 1 دقیقه طول نمی کشد!
اصلاح کننده پنجره بازشو: بیشتر ماشین ریش تراش ها دارای تریمر یکپارچه ای هستند که قابل ظاهر شدن است. می توانید از آن برای تمیز کردن ، سوزش های جانبی و سبیل استفاده کنید.
فناوری مرطوب و خشک: فناوری مرطوب و خشک اجازه می دهد تا از ریش تراش برقی یا در زیر دوش یا روی پوست خشک استفاده شود. اگر پوستی حساس داشته باشید ، ممکن است ترجیح دهید که آن را با کف ژل اصلاح کنید. اینجاست که این فناوری مفید است.