برای قفل های شاداب ، سشوار خوب ضروری است. برای کمک به شما در خرید بهترین ، این راهنمای خواندن را از موسسه خوب خانه داری بررسی کنید.
توسط تیم موسسه خانه داری خوب
20/10/2014
تصویر
این که آیا شما به دنبال چیزی هستید که موهای خود را در مواقع بعدی سشوارد و یا بخواهید قفل های خود را سشوارید ، سشوار ، سشوار بخش اساسی هر کیت مراقبت از مو است. از همه گیر خوب تا چیزی که متخصصان استفاده می کنند ، با راهنمای ضروری سشوار خود را انتخاب کنید!

شروع شدن
سشوار چیزی است که شما ممکن است هر روز به خوبی از آن استفاده کنید ، بنابراین مهم است که شخصی را پیدا کنید که احساس خوبی داشته باشد. وزن می تواند بسیار متفاوت باشد و برخی مدل ها به مراتب حجیم تر از سایرین هستند. در حالت ایده آل ، می خواهید ابتدا چند فروشگاه را در فروشگاه نگه دارید تا مطمئن شوید که یکی را انتخاب کنید که احساس راحتی کند.

اگر هر روز از سشوار استفاده می کنید ، با بررسی رتبه قدرت و به دنبال مدل با قدرت 1400 وات یا بیشتر به دنبال یک مدل قدرتمند باشید. شما قادر خواهید بود موهای خود را سریعتر با گرمای اضافی سشوارید ، که باید شما را نسبت به موهای آسیب دیده و فریزرهای ترسناک کمتر کند.

ترکیبی از تنظیمات گرما مفید است و شما باید به دنبال مدلی با طول بند نافی مناسب باشید – مدلهای سالن برای خشک کردن بدون محدودیت ، بند ناف 9ft دارند.

گزینه ها
سشوار استاندارد DC
این مدل ها به طور کلی سبک و ایده آل برای عملکرد خشک کردن همه روزه هستند.

سشوار موتور AC عملکرد سالن
هزینه بیشتری برای این مدل ها می پردازید. سشوار های AC در سالن ها استفاده می شوند و دارای جریان هوای قدرتمندی برای کمک به سریع خشک شدن موها هستند. موتورهای قوی تر می توانند آنها را سنگین تر کنند ، اما عمر طولانی تری نیز دارند.

سشوارهای مسافرتی
سبک وزن و با یک دسته قابل تاشو ، آنها را جمع و جور و آسان برای ذخیره سازی می کند.

چیزهایی که باید در نظر بگیرند
تنظیمات سرعت و گرما
بیشتر سشوارها حداقل دو تنظیم سرعت و سه گرما دارند. هرچه تنظیمات بیشتری داشته باشید ، کنترل بیشتری بر جریان هوا خواهید داشت. در هنگام خشک شدن خشن ، گرمترین حالت ممکن است اما با شروع به خشک شدن مو ، ممکن است بخواهید گرما را کاهش دهید. یک ظاهر طراحی دقیق با حرارت مناسب و سرعت گردش هوا کندتر است. یک تنظیم جالب یا انفجار خنک ، به تنظیم سبک نهایی شما کمک می کند.

نازل
نازل کنسانتره کنترل بیشتری در خشک کردن موهای شما می کند بدون اینکه در تمام نقاط آن دمیده شود. پیوست دیفیوزر برای سبک های متفاوت تر و اضافه کردن صدا ایده آل است.

سشوار یونی
گفته می شود یونهایی که در جریان هوا سشوار قرار می گیرند ، مولکول های آب موجود در موهای مرطوب را به قطرات ریزتر و کوچکتر تبدیل می کنند و باعث خشک تر شدن موهای شما می شوند. این نوع سشوار همچنین برای جلوگیری از ایستا بودن ، از نظر ظاهری صاف و بدون حاشیه جلوگیری می کند.

فیلتر هوا
برخی از مدل ها با فیلتر هوا قابل جابجایی همراه هستند تا هرگونه گرد و غبار یا کرکی در دستگاه پاک شود.

سر و صدا
برخی از مدل ها به مراتب پررنگ تر از سایر مدل ها هستند. اگر نمی خواهید خانواده را در شکاف طلوع آفتاب بیدار کنید ، فکر کنید!

اطلاعات بیشتر از GHI