[ad_1]

اگر شما مبتلا به دیابت شانس خوب شما نیز باید مشکلات با یک باکتری شناخته شده به عنوان کاندیدا است. به همین دلیل است که رابطهای وجود دارد ؟ چرا که هر انسانی دارای کاندیدا و یا سیستم. معمولا “باکتری” حفظ غیر دوستانه کاندیدا در خلیج اما عوامل خاصی اجازه می دهد می تواند کاندیدا به رشد می کنند — عوامل که اغلب در آورده با دیابت است.

برای مثال کاندیدا علت عفونت قارچی واژن در زنان و در حالی که عفونت قارچی بسیار شایع هستند آنها حتی بیشتر رایج میان زنان مبتلا به دیابت است. دلیل این است که دیابت باعث اختلال در سیستم ایمنی بدن و توانایی خود را برای مبارزه با عفونت. کاندیدا رشد است که می تواند مراقبت از گرفته شده به طور طبیعی غیر دیابتی مردم مشکل ساز است. همچنین قند خون بالا (مشخصه دیابت) را غشاهای مخاطی بیشتر شیرین است که یک محیط مناسب برای مخمرها به رشد در.

زنان دیابتی که کاندیدا ناشی از عفونت های قارچی معمولا درمان آنها را فقط در مورد به عنوان به راحتی به دیگر زنان ارائه آنها به درستی تشخیص داده شد. (برخی مطالعات نشان داده اند که حدود یک سوم از زنانی که به تشخیص خودشان فکر آنها تا به حال یک عفونت قارچی که در واقع آن چیز دیگری بود. همیشه دیدن یک دکتر به طوری که شما می توانید درمان مناسب بیماری!) درمان عفونت قارچی اغلب طول می کشد برای زنان دیابتی ، معمولا 14 روز درمان دارویی لازم است برای خلاص شدن از آن برای زنان دیابتی به عنوان یک مخالف سه روز یا هفت روز برنامه. اما آن را فقط به عنوان درمان برای غیر زنان دیابتی بنابراین این واقعیت است که آن را شایع تر نباید نگران کننده برای شما.

کاندیدا علل دیگر شرایط علاوه بر عفونت های قارچی از جمله بسیاری است که مشترک برای مردان بیش از حد. (در واقع عفونت قارچی واژن است که واقعا تنها “زنان تنها” وضعیت مربوط به کاندیدا است.) کاندیدا توسط یک باکتری است که می تواند به رشد تمام عیار قارچ و کل بدن را مستعد ابتلا به آن است.

برای مثال کانديديازيس دهانی, همچنین شناخته شده به عنوان برفک دهان یک عفونت قارچی در دهان است که به خودی خود آشکار با سفید یا لکه های زرد رنگ. آن رخ می دهد بیشتر در میان بیماران دیابتی است. داروهای ضد قارچ تجویز شده توسط دندانپزشک شما می تواند مراقبت از آن. این مهم است برای هر کسی که به عمل خوب بهداشت دهان و دندان (مسواک ، نخ دندان و غیره) اما به خصوص برای افراد مبتلا به دیابت از سیستم ایمنی بدن خود را کمی به خطر بیافتد و سطح قند خون خود را کمی بالاتر و در نتیجه باعث ایجاد یک محیط مساعد برای رشد کاندیدا.

بنابراین روشن است که افراد مبتلا به دیابت باید مراقبت بیشتری برای جلوگیری از شرایطی که منجر به مشکل با کاندیدا باکتری است. اما چگونه شما می دانید اگر شما مبتلا به دیابت? شایع ترین علائم دیابت نوع 1 (جدی تر انواع مختلف) هستند تکرر ادرار تشنگی بیش از حد و افزایش اشتها. برخی از بیماران مبتلا به تاری دید و خستگی و تحریک پذیری بیش از حد.

اگر شما شک شما ممکن است در دیابت مهم است به دکتر مراجعه کنید حق دور می شود و تست شده برای آن است. دیابت یک بار کشنده است اما در حال حاضر تقریبا همیشه به راحتی قابل درمان هستند-اما آن را نشانی از نیاز به درمان می شود. بیمارانی که نظارت بر سطح قند خون و درمان لازم و احتیاطی معمولا زندگی عادی و سالم زندگی می کند. آنها در معرض خطر بیشتری برای عفونت های قارچی دهان و برفک و دیگر کاندیدا ناشی از شرایط اما حتی کسانی که معمولا می تواند اداره می شود.

[ad_2]