کارهایی که نباید در هنگام کرایه ماشین انجام دهید

 

اجاره اتومبیل بخش مهمی از تجربه سفر است که فکر می کنید روند آن ساده و شفاف خواهد بود – اما به هر حال چیزی نیست. بسیاری از مسافران مطمئن نیستند که چگونه یک ماشین را اجاره کنند بدون اینکه چند اشتباه معمول انجام دهند. آیا باید بیمه اضافی بخرم؟ در مورد پرداخت سوخت برای سوخت گیری خودرو چطور؟ داستانهای ترسناک درباره ادعاهای خسارت آزار دهنده می شنوم. آیا باید نگران باشم؟ هیچ کس در آنجا نیست که بتواند ماشین را با من بازرسی کند. آیا آن خوب است؟ آیا می توانم به کشور دیگری سوار شوم؟ آیا من به وسایل اضافی که به من ارائه می دهند در پیشخوان اجاره نیاز دارم؟ این سؤالات هر زمان که شخصی کرایه ماشین بخورد ، تقریباً مطرح می شود. باز هم ، هر چیزی به جز سر راست.

در بین تمام گزینه های شما ، مواردی وجود دارد که نیازی به انجام آنها نیست و یا حتی نباید انجام دهید ، هنگام کرایه ماشین. در زیر 10 مورد از آنها آورده شده است.

پیش پرداخت بنزین
هزینه های بنزین پیش پرداخت شده ، تمایل به سادگی را هنگام مسافرت و همچنین نگرانی از تأخیر در پروازها دارند ، زیرا هر چند دقیقه ای که به سفر به فرودگاه اضافه می شود ، خطر بیشتری را برای رسیدن دیر هنگام برای مسافرت به وجود می آورد. از آنجایی که امنیت فرودگاه زمان قابل توجهی را به این فرآیند اضافه کرده است ، شرکت های کرایه ای گزینه های جدیدی را برای سوخت گیری خودرو در اختیار شما قرار داده اند و در میز کرایه ، فروش سختی را در اختیار آنها قرار می دهند.
مگر اینکه کاملاً مطمئن باشید مخزن را خالی برگردانید ، یا پرواز قبل از طلوع آفتاب را داشته باشید که این باعث می شود پول شما برای سوخت گیری مجدد باشد ، ارزش این کار را نمی کند. حتی گزینه ای که شرکت شما را فقط برای سوخت شما واقعاً اتهام می زند ، به نفع آژانس اجاره اجاره ای تهاجمی تلقی می شود ، زیرا هزینه سوخت آنها را برای سوخت گیری خودرو شما تقریباً همیشه بالاتر از هزینه انجام خودتان است.

برای ضرب و شتم رپ در این مورد ، اشتباه بعدی نکنید: اجاره ماشین در کیش

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>