چگونه سئو کنیم که به صفحه اول گوگل برسیم؟

توضیحات متا مشاوره سئو چیست؟ 5 نکته برای توضیحات متای SEO
در میان برچسب های متا ، توصیف متا بسیار مهم است. متا توضیحات در واقع خلاصه ای از محتوای سایت را ارائه می دهد که از دید بازدیدکنندگان پنهان است و فقط برای درک بهتر موتورهای جستجو استفاده می شود.

در گذشته ای نه چندان دور ، توضیحات متا نقش مهمی در رتبه بندی موتورهای جستجوگر شما داشته است ، اما اخیراً گوگل اعلام کرده است که برچسب توضیحات متا تأثیر مستقیمی بر رتبه بندی سایت ها ندارد. اگر نگاهی دقیق هزینه مشاوره سئو به این جمله بیندازیم ، متوجه خواهیم شد که توضیحات متا به طور غیرمستقیم بر رتبه شما در Google تأثیر می گذارد ، در زیر به دلیل آن خواهیم پرداخت

شرح متا چقدر مهم است؟
محتوای توضیحات متا در نتایج جستجوی Google ظاهر می شود. وقتی سایت شما در میان بسیاری دیگر از صفحات Google برای کاربران اینترنت ظاهر می شود ، فقط توضیحات متا و عنوان صفحه قابل مشاهده است و این دو عاملی هستند که به کاربران در انتخاب بهترین نتیجه کمک می کنند.

به عنوان مثال ، اگر به دنبال بلیط هواپیما هستید و صفحه توضیحات متا حاوی قیمت است مشاوره حرفه ای سئو، احتمالاً این سایت را به گزینه های دیگر ترجیح می دهید.

اطلاعات را در توضیحات متا وارد کنید
اطلاعات را در توضیحات متا وارد کنید

هر بار که یک صفحه از سایت شما در نتایج جستجوی Google ظاهر می شود مشاوره سئو چیست؟، واقعاً تحت تأثیر قرار می گیرید و وقتی کاربر روی آن نتیجه کلیک می کند ، به عنوان یک کلیک حساب می شوید. تعداد کلیک روی نرخ کلیک سایت یا نرخ کلیک (CTR) در صفحه نتایج جستجوی Google تأثیر زیادی در رتبه بندی Google شما خواهد داشت.

هرچه CTR صفحات سایت شما بالاتر باشد ، موقعیت شما در رتبه بندی Google بهتر است و این اهمیت برچسب توضیحات متا را بهتر نشان می دهد. یک مطالعه جدید نشان می دهد که گوگل برای افزایش کلیک CTR به توصیف متا مشاور حرفه ای سئو در الگوریتم RankBrain خود اهمیت زیادی می دهد.

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه ، پیشنهاد می کنیم مقاله What is ctr در وب سایت را مطالعه کنید.

توجه: یکی دیگر از عواملی که در رتبه بندی سایت شما تأثیرگذار است ، میزان افت صفحات سایت است. میزان ترک تحصیل درصدی از افرادی است که سایت شما را بدون هیچ فعالیت مفیدی ترک می کنند یا به صفحه دیگری مراجعه می کنند و به صفحه نتایج جستجو باز می گردند ، این به Google نشان می دهد که توضیحات متای شما با محتوایی که در صفحه دارید متفاوت است و بر رتبه شما تأثیر منفی خواهد گذاشت .

5 نکته در مورد نحوه نوشتن توضیحات متا
در این بخش ما نکاتی را برای بهینه سازی برچسب توضیحات متا مشاور پروژه سئو و افزایش CTR به شما معرفی خواهیم کرد.

1- منحصر به فرد بودن توصیفات متا
بهتر است متا توضیحات مربوط به صفحه اصلی و صفحات داخلی را جداگانه و متفاوت از یکدیگر بنویسید. در گذشته ، هنگامی که Google متوجه یکسان بودن توضیحات متا چند صفحه ای شد ، Google Webmaster اشاره کرد ، این اطلاعات مشاوره تلفنی سئو در قسمت پیشرفت های HTML قابل مشاهده بود ، اما با به روزرسانی جدید کنسول جستجو ، ابزار از دسترسی حذف شد.

توضیحات-مشابه-متا-در-گوگل-مدیر وب سایت
توضیحات متا یکسان در Google Webmaster

توضیحات متای مختلف برای دو صفحه تجربه کاربری بهتری (UX) را برای بازدیدکنندگان سایت شما فراهم می کند ، با توجه به اینکه هر صفحه محتوای خاص خود را دارد ، توضیحات متای مشابه منطقی نیست.

گاهی اوقات نوشتن توضیحات متا برای هر صفحه به صورت جداگانه امکان پذیر نیست ، به خصوص مشاوره تخصصی سئو برای سایت هایی که بیش از 1000 صفحه دارند. در این موارد ، توضیحات متا برای صفحه اول و صفحات اصلی سایت خود را پر کنید و این بخش را برای سایر صفحات خالی بگذارید ، یا با استفاده از الگوریتم های کدگذاری ، محتوا را براساس اطلاعات صفحه ایجاد کنید.

2- تعداد نویسه ها در توضیحات متا
محدودیتی در تعداد کاراکترهای توضیحات متا وجود ندارد ، اما از آنجا که Google فقط 150 تا 170 حرف را در صفحه توضیحات متای سایت شما نشان می دهد ، با قرار دادن کلمات کلیدی خود در ابتدای توضیحات متا ، آن را بهینه کنید. اگر متن شما بیش از فضای استاندارد Google نیست ، فقط مشاور سئو کیست؟ ابتدا نمایش داده می شود و سپس … قرار می گیرد.

تعداد نویسه های توضیحات متا نباید بیش از 160 باشد

3- کلمات کلیدی در توضیحات متا
استفاده از کلمات کلیدی در توصیف متا محدودیتی ندارد ، اما توصیه می شود از بیش از یک یا دو کلمه کلیدی در توضیحات متا استفاده نکنید. در صفحه نتایج Google ، کلمات کلیدی در توضیحات متا در رنگ های پررنگ تر نشان داده می شوند ، که به شما در جذب بازدید کننده بیشتر کمک می کند.

کلمات کلیدی در توضیحات متا
کلمات کلیدی در توضیحات متا

4- از نمادهای ریاضی استفاده توضیح کار مشاور سئو نکنید
موتورهای جستجو کاراکترهایی مانند + ، – و “را به عنوان کد HTML تشخیص می دهند ، اگر از این حروف در توضیحات متا استفاده می کنید ، Google می تواند آن را به عنوان کد تشخیص دهد و کلاً از آن چشم پوشی می کند. برای بهینه سازی توضیحات متا باید از متن ساده استفاده کنید.

5- از عبارات به یاد ماندنی متناسب با شغل مشاور رایگان سئو استفاده کنید
5- از عبارات به یاد ماندنی متناسب با شغل خود استفاده کنید
توضیحات متا باید به گونه ای باشد که بازدیدکنندگان سایت شما را به سمت رقبا جذب کند ، اطلاعات مختلف و تخصصی مربوط به تجارت شما را به همراه کلمات کلیدی مرتبط در توضیحات متا قرار دهد تا محتوای مختلفی ارائه شود. به عنوان مثال ، بلیط هواپیما ، مسافران معمولاً به دنبال ارزانترین بلیط هواپیما هستند و وجود چنین عبارتی در توضیحات متا می تواند شانس انتخاب و کلیک توسط کاربر مشاوره سئو تهران را افزایش دهد.

توضیحات متا در وردپرس
سیستم مدیریت محتوای وردپرس را می توان رایج ترین ابزار طراحی وب سایت در جهان دانست. یکی از دلایل عمده محبوبیت طراحی سایت وردپرس موفقیت چشمگیر سایت های وردپرسی در سئو است. البته به خوبی می دانیم که SEO سایتی نیست که به پنل مدیریت و نوع کدگذاری آن بستگی داشته باشد و برای گوگل آنچه در خروجی و دسترسی کاربر است ملاک خواهد بود.

دلیل موفقیت وردپرس در این زمینه رعایت استانداردهای مدیریت و در دسترس بودن افزونه های قدرتمند است. به عنوان مثال ، افزونه SEO WordPress ، معروف به Yoast ، ویژگی های جذاب SEO را در اختیار ما قرار می دهد. یکی از این ویژگی ها امکان تنظیم توضیحات متا و عنوان خاص برای هر صفحه است.

در آخر ، توجه داشته باشید که طبق سیاست های جدید گوگل ، شما می توانید مشاور محتوا بدون استفاده از توضیحات متا موفق شوید ، اما اگر به درستی از آن استفاده کنید ، شانس بیشتری برای دریافت اطلاعات از Google و بهبود سئو خواهید داشت.

سوالات متداول
توضیحات متا چگونه بر SEO تأثیر می گذارد؟

متنی که ما در توضیحات متا قرار می دهیم در صفحه نتایج جستجو نمایش داده می شود و ویترین اصلی ما برای جلب توجه کاربر است. هرچه جذابیت این متن برای کاربر بیشتر باشد ، احتمال کلیک روی سایت بیشتر خواهد بود و با افزایش CTR ، موقعیت ما در نتایج جستجو به مرور بهبود می یابد.

تعداد کاراکترهای مجاز برای توصیف متا چقدر است؟

در توصیف متا محدودیتی برای تعداد کاراکترها وجود ندارد! به عبارت دیگر ، با تمدید این متن ، صفحه یا سایت شما توسط گوگل جریمه نخواهد شد ، اما به دلیل فضای محدود برای نمایش متن در صفحه نتایج جستجو ، فقط بخشی از آن نمایش داده می شود و سپس … قرار داده شده. .

استاندارد عمومی برای توصیف متا 160 نویسه است ، زیرا بهترین مشاور سئو در این حالت احتمال دیدن تمام محتوای آن بیشتر خواهد بود.

چرا یکی دیگر از توضیحات متا جستجو نمایش داده می شود؟

اگر توضیحات متای صفحه ای را به درستی در سایت خود وارد کرده باشید ، اما عبارت دیگری را در نتایج جستجو مشاهده کنید (معمولاً بخشی از محتوای صفحه است) ، دو دلیل وجود دارد.

دلیل اول این است که متن توضیحات شما هیچ ارتباطی با محتوای صفحه ندارد و Google متوجه شده است که آنها چنین ارتباطی ندارند.

دلیل 2: کاربر عبارتی را جستجو کرده است که در متن صفحه باشد اما در توضیحات متا موجود نباشد و الگوریتم مرغ مگس خوار عبارتی را که شما برای راهنمایی بهتر کاربر پیشنهاد کرده است جایگزین این متن کرده است.

Christian Sculthorp مدیر بازاریابی در Agency Analytics ، داشبورد بازاریابی همه در یک آژانس با ابزارهای جستجوگرها ، رسانه های اجتماعی و موارد دیگر است. در زندگی قبلی او مشاور SEO بود و نمی تواند ارادت خود را نسبت به رتبه بندی های ارگانیک متزلزل کند. وقتی مردم به فکر سپردن سئو هستند، بسیاری بلافاصله گوشهای خود را می پوشانند و می گویند این کار انجام نمی شود. آنچه این افراد نمی توانند درک کنند این است که بسیاری از قسمتهای متحرک برای هرگونه فعالیت SEO خوب وجود دارد: ایجاد محتوا ، طراحی گرافیک ، رفع اشکال فنی ، ایجاد لینک … این لیست ادامه دارد. بله ، آژانس شما نباید مانند سال 2001 ایجاد پیوند را به صورت خودکار انجام دهد ، اما وظایفی وجود دارد که می توانید برای افزایش کارایی ، ارائه نتایج بهتر و نگه داشتن مشتری های بیشتر ، آنها را به خارج از کشور برسانید. از طریق تجربیات من به عنوان مشاور سئو ، چندین وظیفه وجود داشت که با موفقیت آنها را برای اندازه گیری تلاش های خود سپردم:

1. ترجمه
اگر مشتریان شما به مخاطبان سراسر جهان خدمت می کنند ، این احتمال وجود دارد که مشاور سئو حرفه ای ترجمه محتوا باعث رونق زیادی در تجارت شود. نیل پاتل وقتی مطالب موجود در وبلاگ خود را به چندین زبان ترجمه کرد ، 47٪ افزایش داشته است. فقط 340 میلیون پوند از 7 میلیارد نفر در جهان انگلیسی صحبت می كنند ، این بدان معناست كه فرصت های زیادی در آنجا وجود دارد. آژانس شما می تواند خدمات ترجمه را ارائه دهد و با این كار سود سالم بدست آورد. برای ترجمه وب سایت های مشتری ، صفحات فرود ، کمپین های Adwords و موارد دیگر ، خدمات ترجمه کم هزینه پیدا کنید . ترجمه به ویژه در مشاغل تجارت الکترونیک بین المللی به خوبی کار می کند.

2. تصحیح تصحیح
بازاریابی محتوا این روزها موضوع مهمی است و بخشی جدایی ناپذیر از سئو سایت است. آژانس شما به احتمال زیاد ده ها هزار کلمه در ماه برای هدف قرار دادن این کلمات کلیدی مهم بیرون می کشد. مسئله این است که وظایف مشاور سئو دستور زبان مناسب و نوشتن بدون خطا بسیار مهم است. مردم در اعتماد به وب سایت هایی که دارای غلط های املایی هستند مردد هستند و نشریات پست های مهمان را که مملو از مشکلات است ، نمی پذیرند. وجود یک سیستم تصحیح قبل از قرار دادن محتوای زنده مهم است. این قسمت از فرآیند بازاریابی محتوا باید به خارج از کشور سپرده شود ، زیرا داشتن یک ویراستار در داخل به ندرت منطقی است (مگر اینکه یک آژانس عظیم باشید). قبل از اجرای هر قطعه ، آن را از طریق یک متخصص تصحیح ارسال کنید.

3. تصاویر ارسال وبلاگ
دو برابر تعداد افرادی که پست های خود را در Facebook و Twitter با حداقل یک تصویر به اشتراک می گذارند . اگرچه اشتراک های اجتماعی لزوماً یک سیگنال رتبه بندی برای سئو سایت نیستند ، هرچه بیشتر به محتوای شما نگاه کنید بهتر است. همچنین ثابت شده است که مردم تصاویر را بسیار سریعتر از متن پردازش می کنند ، که می تواند آنها را به یک دارایی بسیار مفید تبدیل کند. برای تهیه تصاویر ارسال وبلاگ ، نیازی به داشتن یک طراح گرافیک در کارمندان ندارید. سرویس هایی مانند پابلو وجود دارد که در آن می توانید تصاویر خیره کننده ای را خودتان بسازید ، یا می توانید یک طراح فریلنسر کم هزینه برای کار به صورت موردی پیدا کنید.

4. رفع مشکلات وب سایت
اگرچه ممکن است در سئو کار کنید ، اما لزوماً به این معنی نیست که مهارت فنی را برای هر راه حل دارید. یا ممکن است طراح وب شما چیزهای زیادی در بشقاب خود داشته باشد. خوشبختانه ، چندین گزینه برای برون سپاری مشاغل کوچک مربوط به سئو و رفع مشکلات وب سایت وجود دارد. به عنوان مثال ، من از این کنسرت برای شخصی سازی تم های وردپرس برای مشتری ها استفاده کرده ام. در بسیاری از مواقع ، منطبق با تأمین مالی خارج از سایت رفع و سفارشی سازی وب سایت های کوچک منطقی است.

5. ساختمان استنادی
نقل قول ها یکی از قسمتهای کلیدی هر کمپین محلی SEO است. نکته این است که ساخت آنها بسیار یکنواخت است و به طور کلی ارزش آن را ندارند که شما به صورت دستی انجام دهید. اگر آژانس شما خدمات محلی جستجوگرها را می فروشد ، این شانس وجود دارد که شما قبلاً از یک سرویس برای انجام آنها استفاده می کنید. اگر هنوز آنها را ارائه نداده اید ، می توانید ساختمان نقل قول ها را به راحتی به خارج از کشور برسانید. وظایف تکراری بهترین کار برای برون سپاری است و کاملاً متناسب با این لایحه است. اگر می خواهید ساختمان استناد را به خارج از کشور برسانید ، چند گزینه دارید. Whitespark پیشنهاد استنادی دارای یک سرویس استنادی است که مورد ستایش زیادی قرار گرفته است. مشکل این است که کمی گران است. با جستجو در Fiverr می توانید تعدادی از ارائه دهندگان مقرون به صرفه برای استناد به موارد زیر را پیدا کنید ، مانند youngceaser. همچنین می توانید استنادات ویژه کشورها را پیدا کنید: کانادا ، ایالات متحده آمریکا ، استرالیا ، انگلستان و غیره

6. رونویسی از ویدئو
در حال حاضر موتورهای جستجو نمی توانند محتوای داخل فیلم ها را درک کنند. برای کمک به مشاور سئو کیست آنها در درک آنچه در فیلم های مشتریان شما اتفاق می افتد ، می توانید رونویسی اضافه کنید . افزودن رونویسی در Youtube و همچنین در کنار پست های وبلاگ برای بهبود سئو و تجربه کاربر فوایدی دارد. همچنین می توانید این رونویسی ها را برای فیلم های زیرنویس بسته اضافه کنید که در فیس بوک معجزه می کند. این را در روند ایجاد فیلم خود قرار دهید .

7. پیدا کردن دامنه های منقضی شده
اگرچه این یک “روش کلاه خاکستری” در نظر گرفته می شود که برخی از افراد جستجوگر به سرعت از آن طفره می روند ، اما شبکه های وبلاگ خصوصی هنوز هم تاکتیک بزرگی برای ایجاد لینک برای بسیاری از آژانس ها هستند. ممکن است از آنها اخم شود اما اگر به درستی انجام شود به خوبی کار می کنند (خیلی خوب) و به راحتی مقیاس می شوند. بخش عمده ای از ساخت PBN یافتن دامنه های منقضی شده مناسب برای شبکه شما است. تقاضا برای دامنه های منقضی شده خوب افزایش یافته است و یافتن آنها کاملاً سخت شده است. یافتن دامنه های منقضی شده مناسب برای PBN شما بسیار وقت گیر است ، به این معنی که احتمالاً باید از خارج از آن تامین شود. من از سرویس دامنه منقضی شده “معیارهای بالا” Pbn_seo_expert برای یافتن برخی جواهرات استفاده کرده ام. دامنه های منقضی شده با این کیفیت می توانند صدها دلار از طریق دیگر (حراج ها ، تالارهای گفتمان) هزینه کنند.

8. طراحی لوگو
مشابه ایجاد پست های وبلاگ – اگر طراح داخلی خوبی ندارید – طراحی آرم وظیفه ای است که می توان به راحتی از آن خارج شد. بسیاری از مشاغل کوچک فقط به چیزی سریع و ساده نیاز دارند. اگر در حال ایجاد یک شبکه وبلاگ خصوصی برای آژانس خود هستید ، Fiverr همچنین مکان مناسبی برای تهیه آرم هایی است که برای آنها طراحی شده است. مهم است که آنها قانونی به نظر می رسند و داشتن یک آرم واقعی به اصالت اضافه می شود. همانطور که گفته شد ، نیازی نیست صدها نفر را برای آرم های حرفه ای هزینه کنید. من از خدمات Gigblast برای طراحی آرم برای وب سایت های PBN خود با قیمت بسیار مناسب استفاده کرده ام.

دانلود رایگان مقالات

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort türktelekom mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy stripe accountKartal Escortinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis