چه مارک بخارشوی خوبه برای خرید


سیستم تمیز کردن بخارشوی سیهنا لونا پلاس
اکنون آن را در آمازون دریافت کنید
اگر خودتان را به عنوان فردی معاصر فانتزی می کنید ، به سراغ لونا پلاس بروید. اولین سیستم تمیز کردن بخارشوی که از فناوری Sonic Micro Pulse Vibration Technology استفاده می کند ، باهوش ترین همتایان خود است. این فن آوری در هنگام تمیز کردن شگفت آور است ، به لطف خاصیت تمیز کننده ای که ارائه می دهد.

چه مارک بخارشوی خوبه

دیگه چی؟ آماده می شود تا در کمتر از 30 ثانیه قدرت تمیز و ضد آب را صرفه جویی کنید ، بلکه صرفه جویی در تلاش ، بلکه در وقت شما نیز صرفه جویی نمی کند.

یکی از بخارشوی تمیز کننده های اصلی در بازار امروز ، این محصول دارای چندین ویژگی باور نکردنی است. برخی از آنها به شرح زیر است.

ویژگی های اصلی
3 کنترل بخارشوی همراه با Sonic Micro Pulse Vibration
درجه حرارت بالا 212 درجه فارنهایت بخارشوی کشتار
کنترل پنل روشنایی
دستگاه به تنهایی به صورت ایستاده است
همراه با یک کیت لوازم جانبی 12 قطعه و یک کیسه ذخیره سازی

4) سیستم تمیز کردن بخارشوی Sienna Luna Plus
ویژگی خاموش کردن صرفه جویی در مصرف انرژی
5) Mop بخارشوی BISSELL Powerfresh
BISSELL PowerFresh
اکنون آن را در آمازون دریافت کنید
صحنه را تصویر کنید: شما اتاق خود را با یک بخارشوی بخارشوی تمیز می کنید و جدا از تمیز کردن و ضد عفونی کردن ، جای خود را با رایحه ای تازه ترک می کند. خوب ، این یک رویا نیست. با استفاده از بخارشویی تازه بخارشوی قدرت BISSELL ، این واقعیت می شود.

به راحتی ، این بخارشوی تمیزکننده 1500 وات دارای یک پد پاک کن قابل شستشو ، یک پد قابل شستشو قابل شستشو و دو عطر دیسک Spring Breeze برای عملکرد عالی نظیر تمیز کردن عالی است که باعث می شود مکان شما به طرز دلپذیری تازه شود. با داشتن یک فناوری هوشمند ، این محصول از ویژگی های عالی بارگیری می شود. نگاهی بیندازید.

ویژگی های اصلی
99.9 درصد میکروب ها و باکتری ها را می کشد
همراه با دیسک های عطر نسیم بهار Febreze ، طراوت مورد نیاز را فراهم می کند
اسکراب شونده آسان به راحتی سخت ترین پیام ها و نقاط را پاک می کند
کنترل هوشمند بخارشوی دیجیتال و متغیر برای تمیز کردن بخارشوی سفارشی
2 برابر سریعتر از بسیاری از موتورهای بخارشوی دیگر کار می کند
6) پاک کننده کف سخت کوسه بخارشوی موپ
بخارشوی کوسه
اکنون آن را در آمازون دریافت کنید
هنگامی که صحبت از بهترین پاک کننده های بخارشوی موجود در آنجا می شود ، پاک کننده کف کف سخت Shark Steam Mop یک افسانه است. باقیمانده باقیمانده ، کاملا چربی و آسیاب را با آب صرفه جویی می کند. و بخارشوی تقاضا فقط در 30 ثانیه آماده می شود!

قابلیت مانور آسان آن باعث می شود بدون هیچ مشکلی ترفند تمیز کردن تنگ ترین فضا ها انجام شود. بسیار سبک و کم حجم است به این معنی که می توانید به راحتی آن را ذخیره کنید. گفته می شود ، این دستگاه با یک مخزن بزرگ آب همراه است ، بنابراین می توانید مدت طولانی و بدون وقفه در جلسات تمیز کردن خود برای پر کردن مکرر مخزن ، تمیز کنید.

ویژگی های اصلی
استفاده و ذخیره آسان
از مواد شیمیایی برای تمیز کردن استفاده نمی کند
مخزن آب قابل جابجایی XL با پر کردن و پر کردن مجدد آن همراه است
سبک و کم حجم
سیم برق 18 فوت
7) سیستم بخارشوی مکعب McCulloch MC1385 Deluxe Canister
McCulloch MC1385 Deluxe
اکنون آن را در آمازون دریافت کنید
بزرگ ، قدرتمند و چند منظوره ، باعث تعجب شما نخواهد شد که بدانید سیستم بخارشوی لوکس McCulloch MC1385 Deluxe Canister یکی از بهترین های موجود امروز است. این می تواند به طور موثری تقریباً انواع مختلفی از سطح آن را در خانه ، محل کار ، کارگاه ، ماشین یا هر جای دیگر بخارشوی کند.

این یک پاک کننده با زمان بخارشوی بیشتر و کنترل بخارشوی متغیر برای مطابقت است. این سیستم بخارشوی با داشتن ویژگی های چشمگیر در تمیز کردن سخت ترین سنگ آهک ها بسیار عالی است. اکنون ، به ویژگیهای اصلی آن رسیده است.

ویژگی های اصلی
مجهز به 23 لوازم جانبی همه کاره
تنظیمات بخارشوی متغیر برای تنظیم خروجی بخارشوی
دارای 64 اونس است. مخزن آب که در مدت زمان 12 دقیقه گرم می شود
تا 120 دقیقه بخارشوی مداوم می دهد
کابل برق فوق العاده 18 فوت با بسته بندی یکپارچه و ذخیره سازی داخل هیئت مدیره
8) بخارشویپز – SF-370WH
بخارشویپز – SF-370WH
اکنون آن را در آمازون دریافت کنید
تمیز کننده بخارشوی Steamfast SF-370 Canister بسیار مورد علاقه است ، با این ادعا که بطور طبیعی عمیق و بدون استفاده از مواد شیمیایی خشن تمیز و ضد عفونی می شود ، دوست دارید. سهولت استفاده از هر صاحب خانه را به شما پیشنهاد می دهد ، اگر به دنبال پاک کننده بادوام هستید ، این کالای ضروری است.

از دست ندهید که آن را با کنترل بخارشوی در صورت تقاضا به شما کمک می کند تا سطح بخارشوی مورد نظر خود را بر اساس سطح مورد نیاز برای تمیز کردن تنظیم کنید. و این همه چیز نیست ، حتی می توانید آن را قفل کنید تا بخارشوی مداوم تا 45 دقیقه برسد.

ویژگی های اصلی
مخزن آب بزرگ 45 اونسی که 45 دقیقه بخارشوی مداوم به شما می دهد
15 لوازم جانبی همه کاره
ماشه بخارشوی با تقاضای قفل بخارشوی مداوم
پاک کننده 1500 وات
با استفاده از آب معمولی که بیش از 200 درجه فارنهایت گرم می شود کار می کند.
9) Mop بخارشوی میکرو فیبر O-Cedar
Mop بخارشوی Microfiber O-Cedar
اکنون آن را در آمازون دریافت کنید
یک ماشین بخارشوی مقرون به صرفه با ظاهری جذاب ، از O-Cedar می تواند تنها از 20 ثانیه از پلاگین به بخارشوی گرم کند. اگر به دنبال پاک کننده بخارشوی سبک و در عین حال کارآمد هستید ، پس بدون فکر کردن دو بار ، این مورد را انتخاب کنید.

دقیقاً مانند بقیه هم سن و سالان ، این بخارشوی بخارشوی مجهز به تنظیمات بخارشوی قابل تنظیم است. و سر مثلث آن به گونه ای طراحی شده است که به راحتی به گوشه ها برسد و تمیز کردن آنها و سایر موارد سخت به خوبی به مناطق برسد. نگاهی به برخی از ویژگیهای مهم آن درباره جذابیت های آن بیشتر به شما می گوید. بفرمایید.

ویژگی های اصلی
بدون استفاده از مواد شیمیایی 99.9٪ باکتری ها را در کف می کشد
همراه با یک هواپیمای بدون سرنشین
سر مثلث برای تمیز کردن سخت برای دستیابی به مناطق
سبک وزن
تنظیمات سطح بخارشوی قابل تنظیم
میکرو فیبر برای جذب خاک ، گرد و غبار و باکتری ها به راحتی
10) LIGHT ‘N’ EASY بخارشوی 2 در 1 طبقه بخارشوی
Mop بخارشوی سبک و آسان
اکنون آن را در آمازون دریافت کنید
این بهترین بخارشوی پاک کننده برای انواع کف است. با امکان جارو کردن کف گرد و غبار و بخارشوی کوچک در همان زمان ، این یک معامله سرقت برای دمایی های نظافت است.

و ویژگی دو قدم راحت کف پا بر روی دکمه ها مسلما مهمترین فایده این تمیز کننده بخارشوی است. می توانید بین توابع جابجا شوید و بین خلاء و بخارشوی تمیز به طور هم زمان یا جداگانه انتخاب کنید.

در مورد قدرت تمیز کردن ، خوب ، این جارو شگفت انگیز کار می کند. توانایی آن برای تمیز کردن تقریباً هر نوع سطح ، آن را شبیه به یک گره جادویی می کند.

ویژگی های اصلی
2 پا روی دکمه ها
با ویژگی دستیاری Pre-Vacuum همراه است
120 درجه سانتیگراد تمیز کردن بخارشوی PowerFresh
بدون استفاده از مواد شیمیایی خشن تمیز و ضد آب شوید
99.9 درصد میکروب ها و باکتری ها را از بین ببرید
راهنمای خرید تمیز کننده بخارشوی

توان بخارشوی را نمی توان دست کم گرفت. با استفاده از بخارشوی آب ، تبخیر کننده آب می تواند سخت ترین سنگ آهک را از رسیدن به نقاط و مناطق دشوار برطرف کند. هرچه وسایل داخلی می روند ، کالایی ضروری است که بخرید. اما اگر هیچ سرنخی در مورد دستگاه مناسب برای خرید ندارید چه باید کرد؟

در ادامه بخوانید تا بدانید که برای تمیز کردن ساده چه چیزی را باید در دستگاه بخارشوی تمیز جستجو کنید.

مزایای پاک کننده های بخارشوی

قبل از اینکه نکاتی را که لازم است قبل از خرید بهترین بخارشوی تمیز کننده بخاطر داشته باشید ، بحث خواهیم کرد ، فقط بیایید درک کنیم که چرا در وهله اول به یکی از آنها نیاز دارید.

آنها بسیار مؤثر هستند و می توانند 99.99٪ باکتری ها را با استفاده از آب از بین ببرند
تمیز کردن بخارشوی برای افرادی که آلرژی دارند مناسب است
دستگاه تمیز کننده بخارشوی روشی غیر سمی برای تمیز کردن است
این روش تمیز کردن تقریبا برای همه انواع سطوح ایده آل است
سطوح تمیز شده را سریعتر از آنچه روش های دیگر می تواند انجام دهد خشک می کند
این یک راه عالی برای تمیز کردن نقاط سخت برای رسیدن به نقاط ، ترک ها و شکاف هاست.
این یک روش تمیز کردن ایمن برای خانه ای است که کودک و یا حیوانات خانگی دارد
چیزهایی که باید قبل از خرید بخارشوی تمیز کننده در نظر بگیرید

وقتی نمی دانید چه چیزی را جستجو کنید ، پیدا کردن بهترین تمیز کردن بخارشوی می تواند کمی مشکل باشد. خوشبختانه ، ما به عقب بازگشتیم. در ادامه بخوانید تا بدانید قبل از خرید بخارشوی پاک کننده چه چیزی را باید بررسی کنید.

مدت زمان گرمایش : یک بخارشوی تمیز کننده انتخاب کنید که زمان کمی برای گرم شدن دارد. از این گذشته ، شما نمی خواهید زمان زیادی را برای انتظار آماده کنید. آیا شما؟

مخزن آب : به دنبال مخزن آب باشید که ظرفیت زیادی داشته باشد و برای پر کردن و خالی کردن آسان تر قابل جابجایی است.

کنترل بخارشوی : داشتن بخارشوی تمیز کننده با تنظیمات کنترلی مختلف بسیار مهم است. این بدان معنی است که می توانید خروجی بخارشوی را تمیز کنید تا سطوح مختلف را به راحتی تمیز کنید.

بخارشوی مداوم : با دستگاهی که بخارشوی مداوم را برای مدت زمان مناسب تولید می کند ، می توانید کارهای تمیز کاری خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهید.

سطوح : با استفاده از بخارشوی تمیز کننده می توانید سطوح مختلفی را تمیز کنید. شرایط مورد نیاز خود را بفهمید و محصولی را انتخاب کنید که بتواند سطوح مورد نظر شما را تمیز کند.

سؤالات متداول

1- آیا بخارشوی تمیز کننده بخارشوی برای انواع سطوح بی خطر است؟
جواب: نه. در حالی که می توان بسیاری از سطوح را با استفاده از دستگاه بخارشوی تمیز کرد ، اما همه اینگونه نیست. دستورالعمل های تمیز کننده خود را بررسی کنید تا بدانید که با استفاده از آن می توانید تمام سطوح را تمیز کنید.

  1. آیا می توانم برخی از راه حل های تمیز کننده را به بخارشوی تمیز کننده خود اضافه کنم؟
    پاسخ: انجام این کار توصیه نمی شود. بنابراین ، اطمینان حاصل کنید که کتابچه راهنما را قبل از افزودن هر چیزی به آن ، بررسی کنید.

3- آیا خشک کردن سطوح با استفاده از تمیز کردن بخارشوی زمان زیادی می برد؟
پاسخ: خیر. در واقع ، بخارشوی تمیز کننده ها به دلیل کاهش بارهای خشک به طور مؤثر شناخته شده اند.

4- آیا تمیز کردن بخارشوی میکروب ها و باکتری ها را نیز می تواند از بین ببرد؟
پاسخ: در حالی که مقدار زیادی به زمان و اثربخشی بستگی دارد که بخارشوی برای برقراری ارتباط با باکتری ها لازم است ، اما بیشتر بخارشوی تمیز کننده ها بخاطر کشتن آنها کار خوبی انجام می دهند. بسیاری نیز قالب را از بین می برند.

بنابراین ، بیایید فقط همه چیز را بخارشوی کنیم!

نظافت و بهداشت خانه خود را کاملاً راحت انجام دهید. پس از خرید و استفاده از آن ، هیچ چیز با تمیز کردن مکان خود به روشی که این دستگاه موثر باشد مقایسه نخواهد کرد. پیش بروید و جای خود را به عنوان جدید و همچنین جوانه زنی کنید تا زندگی بهتر و سالم تری داشته باشید.

کدام یک را که می خواهید بخرید به اشتراک بگذارید!