درخشان و گلدار
شانل شماره 5 ادو پارفوم ، 57 پوند ، جان لوئیس
هیچ راهنمای عطر بدون ذکر عطر و بوی کلاسیک و بی موقع Chanel کامل نخواهد بود. شماره 5 انقلابی بود زیرا اولین عطری بود که به یادداشتهای آلدهیدی مصنوعی به شدت تکیه کرد ، همان چیزی است که به اولین اسپریتز ، شامپاین فیز امضای خود را می دهد. نتهای دیگر شامل یاس ، گل رز و وانیل است که به همراه آلدهیدها عطر و طعم زنانه و هر بار عجیبی را ایجاد می کنند. جای تعجب نیست که چرا بعد از گذشت تقریباً یک قرن ، شماره 5 هنوز هم یکی از پرفروش ترین عطرهای جهان است.

الان بخرش

شیرین و تند
شیرین و تند
موگلر آنجل ادو پارفوم ، 44.95 پوند ، جان لوئیس
معادل عطر مارمیت ، Angel شاید تقسیم کننده ترین رایحه اصلی تا کنون باشد. بسیار جالب و شیرین است و دارای نت هایی از آب نبات پنبه ای ، نارگیل ، عسل و میوه ها است ، اما به لطف لوازمی که از جوز هندی ، وانیل ، شکلات و پاتولی وجود دارد نیز خوشبو و دلپذیر است. مطمئناً یک چیز – کاملاً یکی از انواع است.

الان بخرش

سبک و مرکبات
سبک و مرکبات
Tom Ford Neroli Portofino Eau De Parfum ، 122.50 پوند ، تام فورد
همه ما می دانیم که حس بویایی چقدر می تواند تحریک کننده باشد ، همانطور که تام فورد نرولی پورتوفینو شهادت دارد. یک اسپری شما را به خط ساحلی آمالفی متقابل منتقل می کند ، حتی اگر قبلاً در آن جا پا نگذارید. این همه به ترکیب کاملاً متعادل و تمیز مرکبات – ترنج ، نارنگی نارنگی و لیمو – با اسطوخودوس ، رزماری و کهربا می رسد. تعطیلات تابستانی در یک بطری.

الان بخرش

تازه و سبک
تازه و سبک
کلن نارنجی Jo Malone London Blossom، 94 £
این عطر و بوی زیبا و کم نظیر ، آفتاب ناب در هر اسپریتز است. گل کلمنتین و شکوفه های شکوفه نارنج با طراوت بهاری ، در حالی که نت های اصلی اریس و وتایبر آن را با ظرافت بی پایان می پوشانند.

الان بخرش

خوش پوش و جذاب
خوش پوش و جذاب
Frederic Malle Carnal Flower، Eau de Parfum، 168 پوند، جان لوئیس
بدون عطر و طعم سکسی ، این عطر شاید مظهر اغوا کردن زنان خام است. در حقیقت ، گل کارنال در کل صنعت عطر از بالاترین غلظت توبروز طبیعی که به دلیل عطر شهوانی و شهوانی شناخته شده است ، استفاده می کند. غده سل توسط مشک های شیری و تسکین دهنده جبران می شود و تنها در تقویت آن جذابیت دارد.

الان بخرش

تازه و حسی
تازه و حسی
Ruth Mastenbroek Dagian Eau de Parfum، 120 پوند، Ruth Mastenbroek
به عنوان یکی از بهترین عطرهای تجاری ، آخرین عطر روت ماستنبروک ناامید نمی شود. داگیان که دارای نت های تازه ای از آهک ، نعنا ، شکوفه نارنجی و شکمبه است ، از اولین تعطیلات روت بدون پدر و مادرش در دهه 70 الهام گرفته شده است. “من احساس بی خیالی می کردم ، مثل اینکه در آغاز چیزی فوق العاده هیجان انگیز بودم اما هنوز نمی دانستم چه چیزی است. من سحرگاه در ساحل هستم ، انگشتان پا در ماسه ، آفتاب به آرامی ظهور می کند و صورتم گرم تر می شود. آفتاب بر فراز دریا طلوع می کند. این آغاز یک روز جدید ، یک دوره جدید ، یک زمان جدید در زندگی من است ؛ و با چشم انداز تازه تازه شده به آینده نگاه می کنم. “

الان بخرش

ابریشمی و نرم
ابریشمی و نرم
Histoire d’Orangers Eau De Parfum، 115 پوند، Artisan Parfumeur
چیزی کاملاً درخشان در مورد این عطر وجود دارد. یکی از اسپریتز مانند باز کردن پنجره برای هوای گرم و آفتاب غنی است که با رایحه شکوفه های نارنج مدیترانه ای و neroli غنی است. با خشک شدن و رشد آن ، نت های پایه لوبیا و بادام پوست را در یک پیله نرمی ابریشمی می پوشانند. به سادگی الهی است.

الان بخرش

بهترین عطر زنانه پاییزی
تمیز و گلدار
Byredo La Tulipe Eau De Parfum ، 115 پوند ، Byredo
Byredo به دلیل داشتن اختلال در ایجاد عطر شناخته شده است و عطرهایی نوآورانه و جذاب ایجاد می کند که به سرعت یک فرقه را بدست آورده است. La Tulipe انقلابی است به این معنی که مظهر گل است که رایحه چندانی ندارد ، بنابراین یک تعبیر کاملاً مفهومی و تخیلی است. ترکیبی از freesia تازه ، قلب گل و پایه سبز آن را به رایحه ای تمیز ، روشن و بسیار زیبا تبدیل کرده است.

دانلود رایگان مقالات