نوع Omicron: محدودیت های COVID-19 در کانادا

[ad_1]

گسترش سریع نوع COVID-19 Omicron بسیاری از کانادایی ها را به این فکر می اندازد که آیا باید برنامه های خود را هنگام دیدار با خانواده خود در طول فصل تعطیلات یا مهمانی در شب سال نو تغییر دهند.

دولت فدرال قبلاً از سفرهای بین المللی توصیه کرده است، در حالی که استان ها و مناطق در سراسر کشور به سرعت در حال انجام اقداماتی برای کاهش سرعت انتشار ویروس هستند. بسیاری از قوانین جدید باید چند روز قبل از کریسمس اعمال شوند.

کانادایی‌هایی که می‌خواهند خانواده‌های خود را در این زمستان ایمن نگه دارند، ممکن است بخواهند بدانند مرزهای جدید چه خواهند بود.

در اینجا نگاهی به این محدودیت‌های جدید بر اساس استان و قلمرو می‌اندازیم:

بریتیش کلمبیا

از 20 دسامبر تا پایان ژانویه، تمام گردهمایی‌های داخلی خصوصی به 10 مهمان یا یک خانواده دیگر محدود می‌شود و تنها در صورتی که همه 12 سال به بالا کاملاً واکسینه شده باشند.

همه رویدادهای سازماندهی شده نیاز به استفاده از کارت واکسن BC و اسکن کدهای QR دارند. مکان‌هایی که می‌توانند 1000 نفر یا بیشتر را در خود جای دهند به 50 درصد ظرفیت محدود می‌شوند و الزاماتی برای پوشاندن و اسکن یک کد QR وجود دارد. کافه‌ها و رستوران‌ها باید قوانین استتار را در زمانی که مهمانان نشسته نیستند اعمال کنند.

رویدادهای شب سال نو به نشستن محدود می‌شود، هیچ رویدادی با میکس یا رقص وجود ندارد.

در این مدت مسابقات ورزشی متوقف می شود.

آلبرتا

از 15 دسامبر، اجتماعات داخلی خصوصی به 10 نفر 18 سال به بالا محدود شده است، بدون محدودیت برای تعداد کودکان. این محدودیت برای گروه‌های حمایت متقابل یا کارگرانی که باید به خانه شما دسترسی داشته باشند تا برای مراقبت یا تعمیر و نگهداری از خانه پشتیبانی کنند، اعمال نمی‌شود.

اجتماعات خصوصی در فضای باز محدود به 20 نفر با فاصله فیزیکی دو متری بین اعضای خانواده های مختلف در هر زمان است.

محدودیت های اضافی در مورد سایر انواع گردهمایی ها، امکانات تفریحی، بارها و رستوران ها، و همچنین مکان های خرده فروشی را می توان در وب سایت استان یافت.

САСКАЧЕВАН

دستور بهداشت عمومی فعلی در استان که تا پایان دی ماه تمدید شد، مستلزم پنهان‌سازی در همه اماکن عمومی بسته و همچنین در هر مکان بسته به غیر از خانه یا منزل شخصی است. الزاماتی برای اثبات واکسیناسیون یا آزمایش منفی برای دسترسی به موسسات، مشاغل و مکان هایی که گروه هایی از مردم را گرد هم می آورند، وجود دارد.

مانیتوبا

از 21 دسامبر تا 11 ژانویه، اگر همه واکسینه شده باشند، مجالس خصوصی در داخل خانه به 10 مهمان محدود می شود. در صورت وجود افراد واکسینه نشده، حد مجاز پنج مهمان است. کودکان زیر 12 سال از این قوانین مستثنی هستند.

کافه‌ها، رستوران‌ها، سالن‌های ورزشی، سینماها، کتابخانه‌ها و موزه‌ها به 50 درصد ظرفیت محدود می‌شوند و به استثنای کتابخانه‌ها به مدرک واکسیناسیون نیاز دارند. کافه ها و رستوران ها تنها دارای صندلی با حداکثر 10 نفر در هر میز خواهند بود.

تجمعات مبتنی بر ایمان که نیاز به اثبات واکسیناسیون دارند به 50 درصد ظرفیت محدود خواهد شد. کسانی که نیازی به واکسیناسیون ندارند به 25 درصد یا 25 نفر محدود می شوند، هر کدام کمتر باشد.

رویدادهای بزرگ داخل سالن به 50 درصد ظرفیت کاهش می یابد و به اثبات واکسیناسیون نیاز دارند. مسابقات ورزشی داخل و خارج از خانه به حالت تعلیق در خواهد آمد. بازی ها و جلسات تمرینی با کاهش ظرفیت تماشاگر تا 50 درصد مجاز خواهد بود.

انتاریو

از 19 دسامبر، اجتماعات اجتماعی خصوصی به 10 نفر در داخل خانه و 25 نفر در خارج از منزل محدود شده است.

محدودیت ظرفیت برای بسیاری از اماکن عمومی سرپوشیده از جمله بارها، رستوران ها، خرده فروشان و مراکز خرید نیز به 50 درصد کاهش می یابد. این محدودیت در مورد مراسم عروسی یا ختم و همچنین مراسم مذهبی، مناسک یا مراسم اعمال نمی شود.

کافه ها، رستوران ها و استریپ کلوب ها به جز خدمات صادرات و تحویل، موظفند ساعت 11 شب تعطیل شوند. کارتریج ها باید با حداکثر 10 نفر در یک میز بنشینند. رقصیدن به جز کارگران یا مجریان مجاز نخواهد بود. بعد از ساعت 10 شب فروش مشروبات الکلی محدود خواهد بود

خدمات غذا و نوشیدنی در رویدادهای ورزشی و اماکن بزرگ از جمله تئاتر و سینما ممنوع خواهد شد.

KVEBEK

حداکثر 10 نفر یا ساکنان سه خانوار می توانند در خانه های شخصی اسکان داده شوند. در فضای باز، در یک ملک شخصی، تجمع حداکثر 20 نفر یا ساکنان سه خانوار مجاز است.

از 20 دسامبر، ظرفیت بسیاری از مکان‌های عمومی از جمله بارها، رستوران‌ها، مکان‌های برگزاری رویدادها، سینماها و مراکز خرید به 50 درصد محدود شده است. رقص و کارائوکه ممنوع است.

نیوبرونزویک

اقدامات موقت اضافی به اقدامات سطح استانی 1 در 18 دسامبر اضافه می شود. اینها شامل محدود کردن تماس خانگی به حداکثر 20 نفر است. فاصله گذاری فیزیکی در مشاغل، مغازه ها، سالن های ورزشی، سالن ها و چشمه های معدنی ضروری است. غذا خوردن در رستوران ها همچنان مجاز است، اما بین هر میز باید دو متر فاصله باشد و مدرک واکسیناسیون لازم است. مراکز تفریحی شامل اماکن ورزشی حرفه ای، سینما و کازینو با فاصله فیزیکی دو متر به 50 درصد ظرفیت محدود می شود.

اسکاتلند جدید

اجتماعات اجتماعی غیررسمی محدود به اعضای خانواده و گروه های اجتماعی حداکثر 20 نفره بدون نیاز به فاصله گذاری اجتماعی یا تغییر چهره است.

گردهمایی‌های رسمی، مانند رویدادها و جشنواره‌های ویژه که توسط شرکت‌ها یا سازمان‌ها برگزار می‌شود، به ظرفیت ۵۰ درصد یا حداکثر ۱۵۰ نفر در داخل خانه و ۲۵۰ نفر در خارج از منزل با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و ماسک محدود است.

جزیره پرینس ادوارد

محدودیت های اضافی از 18 دسامبر تا 8 ژانویه اعمال می شود. در میان آنها تجمعات شخصی خانوارها به اضافه حداکثر 10 نفر است که 10 نفر ثابت نگه داشته می شوند.

رستوران‌ها، سالن‌های ورزشی، فروشگاه‌ها و مکان‌های رویداد محدود به 50 درصد ظرفیت هستند و فاصله فیزیکی الزامی است. رقص و کارائوکه ممنوع است.

نیوفاندلند و لابرادور

از 20 دسامبر، بارها با فاصله فیزیکی به 50 درصد محدود می شوند، در حالی که رستوران ها با فاصله فیزیکی به 75 درصد محدود می شوند. سالن های ورزشی، سالن ها، فضاهای نمایش، سینما و سالن های بینگو به 50 درصد ظرفیت محدود شده است.

مجالس عروسی و ترحیم و مراسم مذهبی و فرهنگی در صورت استفاده از سامانه پاسپورت واکسن استان به 50 درصد و در صورت عدم استفاده 25 درصد ظرفیت محدود است.

هیچ تغییری در قوانین تجمعات غیررسمی، مانند تجمعات در خانه که محدود به 25 نفر است، وجود ندارد.

ЮКОН

این قلمرو تجمعات جشن تا 10 نفر از حداکثر دو خانواده را توصیه می کند.

گردهمایی های سازماندهی شده از جمله کنفرانس ها، عروسی ها، تشییع جنازه و رویدادهای هنری و ورزشی به 50 درصد ظرفیت محدود می شود و مدرک واکسیناسیون الزامی است. کافه‌ها، رستوران‌ها و کلوپ‌های شبانه برای هر میز 6 نفر محدودیت دارند که نیاز به مدرک واکسیناسیون دارند و اجازه نمی‌دهند پیشخوان، حرکت بین میزها یا رقصیدن وجود داشته باشد. سالن‌ها و سالن‌های ورزشی نیز با 50 درصد ظرفیت کار می‌کنند که برای افراد بالای 19 سال به مدرک واکسیناسیون نیاز دارد.

مجامع مذهبی و فرهنگی به 50 درصد ظرفیت داخلی محدود می شود، اما در این شرایط نیازی به اثبات واکسیناسیون نیست.

استفاده از ماسک در تمامی اماکن عمومی داخل خانه، مدارس، وسایل نقلیه با افراد خانواده های مختلف و اماکن عمومی در فضای باز که امکان فاصله گذاری فیزیکی وجود ندارد، الزامی است.

قلمروهای شمال غربی

اگر همه افراد به جز کودکان زیر 12 سال کاملاً واکسینه شده باشند حداکثر 25 نفر می توانند در خانه ها جمع شوند. اگر همه به طور کامل واکسینه نشده باشند، این تعداد به 10 کاهش می یابد.

حداکثر 25 نفر با فاصله فیزیکی بین اعضای گروه های مختلف مجاز به حضور در اجتماعات بسته خارج از خانه هستند. حداکثر 50 نفر با فاصله فیزیکی لازم بین اعضای گروه های مختلف می توانند در فضای باز جمع شوند.

NUNAVUT

از 3 دسامبر، اجتماعات داخل خانه به اعضای خانواده به اضافه 15 نفر محدود می شود. تجمعات داخلی در مناطق غیرمسکونی محدود به 15 نفر است، اما برای مشاوره گروهی این محدودیت به 20 نفر افزایش می یابد. تجمعات داخلی در سالن‌ها، اتاق‌های کنفرانس و همچنین امکانات سازمانی دولتی و اینویت به 100 نفر یا 75 درصد ظرفیت محدود می‌شود. تجمع در فضای باز محدود به 100 نفر است.

کافه ها و رستوران ها به 75 درصد ظرفیت محدود شده اند. سالن‌ها و عبادتگاه‌ها به 100 نفر یا 75 درصد ظرفیت محدود می‌شوند، هر کدام کمتر باشد. سالن های ورزشی، کتابخانه ها، موزه ها و گالری ها می توانند 25 نفر یا 50 درصد ظرفیت را در خود جای دهند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

دانلود رایگان مقالات

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin buy instagram followersowtürktelekom mobil ödeme bozdurmacialis fiyatSfero Döküm