نوع 2 دیابت – قند خون کمک می کند تا برای تشخیص دیابت بارداری در اوایل بارداری

[ad_1]

دیابت حاملگی است که همچنین به عنوان شناخته شده مربوط به حاملگی دیابت خطر برای مادر و کودک است. هر چه زودتر این بیماری تشخیص داده می شود هر چه زودتر آن را درمان می شود. در حال حاضر این بیماری تشخیص داده شده بین 24 و 28 هفته از بارداری با استفاده از تست تحمل گلوکز خوراکی (OGTT). محققان در دانشگاه شهر پکن بیمارستان در پکن و دیگر امکانات پژوهشی در چین و ایالات متحده نشان داده است که قند خون ناشتای می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تشخیص دیابت حاملگی در هفته 19 بارداری.

خود را مطالعه منتشر شده در ماه فوریه 2019 در چینی, مجله پزشکی شامل 34,087 زنان باردار است. شرکت کنندگان طبقه بندی شده به عنوان…

  • کم وزن

  • وزن سالم

  • اضافه وزن و یا

  • چاق

تشخیص داده شده و در 24 تا 28 هفته از بارداری با استفاده از تست تحمل گلوکز. در مجموع 6806 20 درصد از زنان پیدا شد به دیابت حاملگی.

  • در میان اضافه وزن و چاق زنان با قند خون ناشتای حداقل 5.10 mmol/L در 19 هفته 78.5 درصد در رفت و مبتلا به l دیابت بارداری با استفاده از تست تحمل گلوکز در 24 تا 28 هفته.

  • در میان کم وزن و با وزن طبیعی زنان, کسانی که با روزه داری قند خون از 5.10 mmol/L و یا بیش از 52.9 درصد شد و بعد از آن مبتلا به دیابت است.

از بالا نتیجه s محققان به این نتیجه اضافه وزن و چاقی زنان با قند خون ناشتای 5.10 mmol/L و یا بیش از 19 هفته باید مبتلا به دیابت حاملگی.

مانند دیابت نوع 2, دیابت تشخیص داده می شود در طول بارداری می تواند تحت درمان با رژیم غذایی و فعالیت فیزیکی است. در صورت نیاز به انسولین یا خوراکی ضد دیابت دارو می تواند اضافه شود. زنان معمولا خواسته برای نظارت بر قند خون خود را چهار تا پنج بار در روز و تنظیم غذا خوردن خود را و دارو بر این اساس…

  • کلینیک مایو در ایالات متحده توصیه می کند یک رژیم غذایی سرشار از میوه ها و سبزیجات و غلات سبوس دار و کم کربوهیدرات های تصفیه شده.

  • پزشک ، پرستار یا متخصص تغذیه می تواند توصیه به زنان در شمارش کالری و اندازه بخش.

  • شنا و دوچرخه سواری همراه با به طور منظم کارهای خانه و باغبانی اغلب توصیه می شود.

زنان مبتلا به دیابت حاملگی معمولا خواسته خود را به بازدید متخصص زنان یا ماما بیشتر و سلامت کودک تحت نظارت نزدیک است. کار ممکن است ناشی از هنگامی که کودک می تواند با خیال راحت تنفس هوای اتاق و یا اگر بارداری فراتر از موعد مقرر.

تحویل درمان ديابت اما مادران باید تحت نظارت برای توسعه ممکن است از دیابت نوع 2 پس از تحویل. تست دیابت باید انجام شود 6 تا 12 هفته پس از زایمان و هر 1 تا 3 سال پس از آن برای حداقل بعد از 5 تا 10 سال است.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>