نقد فیلم: “نوار مناقصه” و دیگران

[ad_1]

نوار ملایم: 3 ½ ستاره

در نوار مناقصه، یک درام جدید و گاه به گاه با بازی بن افلک بر اساس زندگی روزنامه نگار و نویسنده جی آر موهرینگر، که اکنون از آمازون پرایم پخش می شود، درس های زندگی بسیاری وجود دارد. واقع در و اطراف دیکنز، کافه ای به نام نویسنده “دیوید کاپرفیلد”، حکمت یک صندلی بار برای ارزش کتاب، آموزش، مراقبت از مادر و “مست نکردن پول” در جیب جلویی او. پیراهن فراوان .

داستان از سال 1973 در لانگ آیلند شروع می شود. «عشق رادار» ساخته گلدن گوشواره از رادیو ماشین پخش می‌شود و جی‌آر چشمگیر (با بازی دانیل رانیری در جوانی) با مادرش دوروتی (لیلی ریب) و پدربزرگ دمدمی مزاج (کریستوفر لوید) زندگی می‌کند. پدر او، یک دی جی رادیویی با نام مستعار The Voice (مکس مارتینی)، در تصویر نیست.

شخصیت پدر جی آر، عمو چارلی (افلک)، کتابخوان جذاب و صاحب دیکنز است. او منبع پند و اندرزی است که ج.آر همگی «علم مردانه» را مانند یک اسفنج جذب می کند. دستورالعمل‌های چارلی از عمل‌گرایانه – هرگز دستور نگیرید تمیز – تا ایدئولوژیک را در بر می‌گیرد – او اصرار دارد که JR به مطالعه فلسفه بپردازد. او می گوید: “شما همیشه در این کلاس خوب عمل می کنید، زیرا پاسخ های درستی وجود ندارد.”

راهنمایی چارلی و افراد معمولی رنگارنگ ساکن بار، مانند بوبو (مایکل براون) و جوی دی (متیو دلامتر)، به شکل گیری زندگی جوان جی آر کمک می کند. او می گوید: وقتی 11 ساله شدی، عمو چارلی را می خواهی.

به یک دهه بعد کاهش دهید.

جی آر، که عشق عمویش چارلی به داستان سرایی و کلمات را به ارث برده است، دانشجوی دانشگاه ییل است و در رشته حقوق تحصیل می کند اما قصد دارد نویسنده شود. او که اکنون با بازی تای شریدان بازی می‌کند، عاشق سیدنی (برایانا میدلتون)، همکلاسی باهوش طبقه متوسط ​​پایین‌تر می‌شود که به JR درس دلخراش دیگری می‌دهد.

نوار مناقصه یک داستان کوچک بزرگسال است که با یک لیوان جلوی آن بهترین کار را دارد. یعنی وقتی روی دیکنز و درس های زندگی که جی آر جوان در بار می بلعد، تمرکز می کنیم، این صحنه ها حس نوستالژیک فوق العاده ای دارند. کارگردان جورج کلونی به وضوح زمانی را بازسازی می کند که بچه های 10 ساله با یک بسته سیگار برای پدربزرگ به یک بار گوشه ای محلی فرستاده می شدند. کلونی صحنه را تنظیم می کند، اما این بازیگران هستند که آن را زنده می کنند.

با ورود افلک به مرحله بازیگری در حرفه خود، برخی از بهترین کارهای خود را انجام می دهد. عموی او چارلی جذابیت بی مشکل، عقل تندخو و کمی رذل دارد. این عملکردی است که مانند یک دستکش قدیمی بیسبال کاملاً شکل گرفته و پوشیده شده است.

صحنه هایی که افلک با رانیری به اشتراک می گذارد، نکات برجسته فیلم را ارائه می دهد. این بازیگر جوان که در حال ساخت اولین فیلم خود است، کنجکاوی واقعی جی آر را برمی انگیزد، کودکی که مورد لعنت قرار گرفته است. اما همیشه به آینده نگاه می کند. این یک اجرای لذت بخش است. شریدان شخصیت را به خوبی به عنوان یک جوان بزرگسال به تصویر می کشد، اما رانیری کسی است که ما را وادار می کند از JR مراقبت کنیم.

نوار مناقصه یک نگاه خوب و متفکرانه به زندگی JR است. مخاطرات کم و لحظات دراماتیک بزرگ اندک هستند، اما این دیدگاه بافتی از اهمیت جامعه، از جمله مستی‌ها در بار، در مراحل شکل‌گیری زندگی JR یک برنده کم است.

دختر گمشده: 4 ستاره

داکوتا جانسون در صحنه ای از

لدا (اولیویا کولمن) در لحظات اولیه «دختر گمشده»، درام جدیدی به کارگردانی مگی جیلنهال که اکنون از نتفلیکس پخش می‌شود، می‌گوید: «کودکان مسئولیت سختی هستند». او در انتقال خط آفتابی است، اما برای لدا کلمات وزن واقعی دارند. این داستان بر اساس رمانی از النا فرانته و اقتباس شده توسط جیلنهال برای نمایشگر، داستانی غیرعاطفی از مادری است.

فیلم با پروفسور ادبیات 48 ساله لدا شروع می شود که در تعطیلات کاری در جزیره ای زیبا در یونان است. او یک خودخواه متکبر است که به دنبال آرامش و آرامش است، اما بین توجه بیننده لایل (اد هریس) و دانش آموز ایرلندی بامزه ویل (پل مسکال)، او کمی از هر دو مورد توجه قرار می گیرد.

سپس کالی (داگمارا دومینچیک)، یک زن باردار است که اصرار دارد که لدا جایی در ساحل بگذارد تا خانواده‌اش گسترش پیدا کنند. یکی از محلی ها می گوید: «آنها آدم های بدی هستند.

کالی آزاردهنده است، اما لدا تحت تأثیر خواهرش نینا (داکوتا جانسون)، مادری که در تلاش برای به دنیا آوردن دختر کوچکش النا (آتنا مارتین) است، می شود.

لدا غرق در خاطرات دورانی است که دخترانش بیانکا و مارتا را بزرگ کرد. اما آنها خاطرات خوشی نیستند که از کتاب کودک گرفته شده اند. بیست سال پیش، او یک “مادر غیرطبیعی” بود که بیشتر به کار خود و روابط خارج از ازدواج خود با همکار دانشگاهی پروفسور هاردی (پیتر سارسگارد) اهمیت می داد تا فرزندانش.

این داستان از زمان حال تا دو دهه گذشته، جایی که لدا توسط جسی باکلی بزرگ بازی می‌شود، پرتره‌ای از زنی را به تصویر می‌کشد که پشیمانی عمیقی برای اعمال گذشته خود دارد. لدا می گوید: «انگار سعی می کردم منفجر نشوم و بعد منفجر شدم.

«دختر گمشده» اولین نمایش امیدوارکننده ای در پشت صحنه برای جیلنهال است. او به طرز ماهرانه‌ای داستان‌های موازی گذشته و حال را مدیریت می‌کند و آنها را برای ترسیم پرتره کاملی از شخصیت پیچیده که لدا است، ترکیب می‌کند. او در هر دو نیمه فیلم یک فرد بسیار متفاوت است و جیلنهال به ما اجازه می دهد تا او را دنبال کنیم و در عین حال او را ساده نگه داریم. داستان غنی و بافتی است و بیشتر از اینکه پاسخ دهد سؤال می کند، اما پر از جزئیات غیر ضروری نیست. هدیه واقعی فیلم این است که بیننده را به شخصیت هایش اعتماد کند، با آنها به عنوان افراد ناقص رفتار کند، بدون اینکه داستان را با پیچش های باورنکردنی تحریک کند. این یک داستان سرایی مطمئن است که از بازی های شگفت انگیز کلمن، جانسون و باکلی الهام گرفته شده است که هوش و مهمتر از همه انسانیت را برای شخصیت هایی به ارمغان می آورد که همیشه همدل نیستند.

دوباره ژوئن: 3 ستاره

دوباره ژوئن

ژوئن دوباره، یک درام جدید با بازی اسطوره بازیگری استرالیایی Noni Hazelhurst، داستانی احساسی است که طرح درام بیداری 1990 را معکوس می کند. این فیلم بر روی کار دکتر مالکوم سایر با بازی رابین ویلیامز، متخصص مغز و اعصاب که راهی برای بیدار کردن بیماران کاتاتونیک که از اپیدمی آنسفالیت بی‌حال سال‌های 1917-1928 جان سالم به در برده بودند، کشف کرد.

«دوباره ژوئن» یک پیچش متفاوت است، اما برخی از مسائل مشابه را برجسته می کند. تمرکز فیلم جدید بر روی بیمار است. جون (هزلهرست) زن 60 ساله ای است که به زوال عقل عروقی ناشی از سکته مغزی مبتلا است. او مانند مردم در بیداری، ناگهان پس از سال ها حافظه خود را به دست می آورد و خود را در دنیایی بسیار متفاوت از دنیایی که پشت سر گذاشته بود می بیند.

دکتر به او می گوید که زوال عقل بیماری نیست که فقط از بین برود. این وضوحی که تجربه می کنید موقتی خواهد بود. چند ساعت، اگر خوش شانس باشیم.» آنها می خواهند او در بخش زوال عقل بماند، اما او ایده های دیگری دارد. فرار می‌کند، سوار تاکسی می‌شود و به زندگی قدیمی‌اش یا هر چیزی که از آن باقی مانده برمی‌گردد. برای ژوئن، به نظر می رسید که پنج سال گذشته هرگز اتفاق نیفتاده است، اما زندگی ادامه داشت.

فروشگاه کاغذ دیواری دست ساز گران قیمت او ویران شده است، پسرش دوون (استیون کری) مدرسه را رها کرد و طلاق گرفت، دختر جینی (کلودیا کاروان) شوهر و فرزندانش را رها کرد تا روی آن راه بروند و نوه پیرس (اوتیس دانجی) به شدت مجروح شد. در یک تصادف جون می پرسد: “آیا چیزی در این خانواده وجود دارد که از هم نپاشد؟” “فکر می کنم به موقع برگشتم.” با تیک تاک ساعت و آینده نامشخص، ژوئن زندگی جدیدی را آغاز می کند.

ژوئن دوباره تعادل بین درام و طنز را در بررسی تولد دوباره ژوئن می یابد. موضوع زوال عقل او با احترام برخورد می شود، اما نه با دستکش کودکان. جون یک شخصیت خام است که بین وضوح و سردرگمی جابجا می شود، اما هازلهرست او را مجسم می کند. او پرتره‌ای زنده از مردی که زمانی ژوئن بود و زنی که اکنون است خلق می‌کند. این یک اجرای سرسبز اما حساس با پایان و قلب است.

خیلی چیزها دوباره در ژوئن اتفاق می افتد. داستان فرعی مادر و دختر در میانه فیلم غالب است، در حالی که پویایی خانوادگی ژوئن و تسلط شکننده بر رویدادهای جاری داستان را ادامه می دهد. لحظاتی از دستکاری عاطفی وجود دارد، اما بازیگران قوی، به خصوص هازلهرست و کاروان، با کلیشه ها مخالفت می کنند و پیچش های قابل پیش بینی تر فیلم را تضعیف می کنند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

دانلود رایگان مقالات

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer türktelekom mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy stripe accountNovagraBMW Oil ChangeAyırma Büyüsügates of olympus oynaSweet Bonanza OynaEvde Paketleme İşi İstanbul