نقد فیلم: «ماجراهای عصر یخبندان باک وایلد» و موارد دیگر

[ad_1]

ماجراهای عصر یخبندان باک وایلد: 3 ستاره

چه خوب و چه بد، به نظر می رسد فرنچایز «عصر یخبندان» طولانی تر از عصر یخبندان واقعی بوده است. با جدیدترین ورودی، «ماجراهای عصر یخبندان باک وایلد»، که شماره شش این مجموعه است و صداپیشگی سایمون پگ در دیزنی + را دارد، فیلم‌ها شروع به نشان دادن سن خود می‌کنند. شخصیت ها و صداگذاری هنوز هم سرگرم کننده هستند، اما انیمیشن همان پاپ فیلم های قبلی را ندارد.

اکشن در دره برفی، خانه برادران سرکش پوسوم کراش (وینسنت تانگ) و ادی (آرون هریس) آغاز می شود. پوسوم‌ها بی‌قرار هستند، حوصله‌شان از زندگی در دال خواب‌آلود و یخی سر رفته است. آن‌ها می‌خواهند دنیا را به دور از چشم‌های محافظه‌کار خانواده‌ی خود، ماموت‌های پشمالو الی و مانی تجربه کنند. زمان آن فرا رسیده است که از خانه بیرون بیاییم و نشان خود را در جهان بگذاریم.» به طور تصادفی، آنها در دنیای گمشده به پایان می رسند – “ما به اینجا آمده ایم تا زندگی پرماجرا داشته باشیم” – یک غار زیرزمینی عظیم و سرزمین خطرناکی که ممکن است حتی برای آنها خیلی شدید باشد.

همانطور که الی و مانی نگران هستند – مانی می گوید: “اگر آنها را پیدا نکنیم، آنها را می کشم” – یک “ابرقهرمان” بعید برای نجات کراش و ادی می آید، راسوی یک چشم به نام باک وایلد (پگ) . آنها با هم تیمی را تشکیل می دهند تا دایناسورهایی را که در دنیای گمشده زندگی می کنند شکست دهند. “زمان آن رسیده است که خود را وحشی کنیم.”

«ماجراهای عصر یخبندان باک وایلد» کاملاً احساس مستقیمی در مورد آن دارد. صداپیشگی عنوان فوق از سایر فیلم‌ها – ری رومانو، جان لگوئیزامو، دنیس لیری و ملکه لطیفه – از بین رفته و با صداهای مشابه جایگزین شده‌اند. نه اینکه بچه های خردسال بدشان بیاید یا حتی متوجه شوند. اما بچه‌های بزرگ‌تری که با تماشای این فیلم‌ها بزرگ شده‌اند – آنها 20 سال است که در اطرافشان هستند – ممکن است احساس کنند که این فیلم به همان اندازه که نسخه‌ای ارزان و توسعه‌یافته از مجموعه‌های تلویزیونی است که از فیلم‌ها جدا شده است، یک فیلم نیست.

مانند همه فیلم‌های «عصر یخبندان»، این فیلم نیز پیام‌های خوبی برای بچه‌ها در مورد اهمیت خانواده دارد – «تنها چیزی که ثابت می‌ماند عشقی است که به یکدیگر داریم. این چیزی است که در مورد یک گله است، شما یک بخشی از آن، حتی زمانی که از هم دور هستید.» – و تغییر را در آغوش می‌گیرید – «تغییر ترسناک است، اما روش دنیاست. می‌تواند به ما کمک کند تا به افرادی تبدیل شویم که می‌خواهیم باشیم، حتی اگر ما را به مکان‌های جدید ببرد. ”

هیچ چیز مهمی نیست، فقط اخلاقیات محکمی از داستانی که باید برای بچه هایی که قبلاً صدها بار آن حرف های عامیانه را نشنیده اند، جذاب باشد.

یک شات: 3 ستاره

یک شلیک

عنوان «One Shot»، یک فیلم اکشن جدید با بازی اسکات ادکینز، رایان فیلیپ و اشلی گرین خوری، که اکنون در VOD در دسترس است، به نوعی یک بازی دوگانه است. قهرمانان اکشن آدرنال در قلب فیلم یک شات برای فرونشاندن یک حمله دارند و کارگردان جیمز نون با هوشمندی تمام اکشن را در زمان واقعی فیلمبرداری کرده است و با استفاده از ترفندهای دوربین به نظر می رسد که این فیلم در یک و طولانی مدت فیلمبرداری شده است. گرفتن

داستان با گروهی از نیروی دریایی به رهبری ستوان آغاز می شود. بلیک هریس (ادکینز) تحلیلگر جوان سیا، زوئه اندرسون (خوری) را به یک زندان دورافتاده شبیه به خلیج گوانتانامو که مظنونان «سازمان ملل متحد در ترور» را در خود جای داده است. کار اندرسون استخراج امین منصور (ولید الگادی)، یک تبعه بریتانیایی است که ادعای بیگناهی می‌کند، اما مظنون است که مغز متفکر حمله بمب‌های کثیف 11 سپتامبر به هر سه شاخه دولت آمریکا باشد.

معاون مدیر سایت تام شیلدز (فیلیپ) آزادی زندانی را متوقف می کند و به طور ناخواسته به تروریست بی رحم چارف (جس لیادین) و شورشیانش فرصت می دهد تا محل را زیر پا بگذارند، اسیران را آزاد کنند و سعی کنند منصور را قبل از اینکه بتواند لوبیاها را در نقشه بریزد بکشد. دولت را سرنگون کنید

«One Shot» درباره شخصیت‌ها، زیرمتن سیاسی یا حتی داستان محاصره نیست. همه چیز در مورد حیله “یک شلیک”، بازی ویدئویی دیوار به دیوار و احساس فوریت است.

در بیشتر موارد این حیله کار می کند، اگرچه، اگر شما هم مانند من باشید، در حالی که سعی می کنید و ببینید ویرایش های سابلیمینال کجا هستند، از داستان حذف خواهید شد. این یک حواس پرتی است که با سپری شدن زمان‌های اجرا محو می‌شود، زیرا کارگردان، نون، اکشن را ماهرانه طراحی می‌کند و حسی از بی‌واسطگی غیرقابل پیش‌بینی ایجاد می‌کند. شما هرگز واقعا نمی دانید چه کسی در گوشه بعدی است یا پشت انبوهی از کیسه های شن پنهان شده است. این فیلم‌سازی هیجان‌انگیز و هیجان‌انگیز با کمک فیلمبردار جاناتان ایلز است که داستان کلی و شخصیت‌های کلیشه‌ای را تا حدودی جالب می‌کند.

خشونت بی امان اما پس از مدتی خسته کننده می شود. اولین شلیک گلوله در حدود 19 دقیقه اتفاق می افتد و باله گلوله تقریباً بدون توقف در بقیه زمان ادامه می یابد. وقفه‌هایی در عمل وجود دارد، معمولاً زمانی که کسی به یک مجروح مراجعه می‌کند، اما این وقفه‌ها بسیار اندک است.

«One Shot» یک فیلم B با وحشیگری کارآمد و صحنه‌های حاشیه‌ای است، اما فیلمنامه مملو از کلیشه‌ها است – «گاهی اوقات نجات دادن یک زندگی از نجات دادن آن سخت‌تر است. کار سخت می شود – چون شخصیت ها با سوراخ گلوله هستند.

دو مرگ هنری بیکر: 2 و نیم ستاره

دو مرگ هنری بیکر

مطالعه ای در مورد مردانگی سمی، حرص و آز و گناهان پدر، «دو مرگ هنری بیکر»، تریلر جدیدی با بازی گیل بلوز که اکنون در VOD پخش می شود، تقلیدی کم رنگ از وسترن های نئو نوآر مانند «جهنم یا آب بالا» است.

این اکشن در یک فلاش بک به سال 1958 آغاز می شود، زمانی که هنری بیکر جوان و پدرش ثروتی را در سکه های طلای دزدیده شده پنهان می کنند. 30 سال بعد، هنری که اکنون با بازی گیل بلوز بازی می‌کند، بزرگ شده و آماده است تا پول نقد را پس بگیرد. با پسر جوان هنک (گونار برک) همه چیز به سمت و سویی پیش می رود. هنری برادر خود (همچنین بیلو) را می کشد و دستگیر می شود.

دهه ها می گذرد. زمانی که هنری در شرف خروج از زندان است، پسرش هنک، که اکنون با بازی سباستین پیگوت بازی می‌شود و برادرزاده‌اش سم (جو دینیکول)، پسر برادر کشته شده هنری، مشتاقانه منتظرند. همه می خواهند طعم طلا را بچشند، اما سم می خواهد انتقام بگیرد در حالی که کلانتر فاسد ران کپمن (تونی کوران) همه چیز را می خواهد.

“دو مرگ هنری بیکر” فیلمی جاه طلبانه است که کمی از هدف خود فاصله دارد.

برخی از مجموعه‌های اکشن و لحظات پرتنش به‌خوبی درک شده‌اند، اما این نکات مثبت با گام‌های آرام کارگردان فیلیپه موچی انجام می‌شود. دسیسه‌های فیلم به‌همراه می‌آیند، که باعث می‌شود برخی از جهش‌های منطقی داستان حتی بیشتر از آنچه در فیلمی با سرعتی سریع‌تر دیده می‌شد، محسوس‌تر باشد.

با این حال، داستان سمیت بین نسلی طنین انداز می شود. خشونت باعث ایجاد خشونت می شود، ایده جدیدی نیست، اما تحویل باتوم از پدران به پسران در اینجا به خوبی روشن شده است و با اجراهای Bellows و Dinicol کمک می کند.

«دو مرگ هنری بیکر» شاید تا اینجای کار، فیلم حس بد سال باشد. این پرتره سنگین از نیهیلیسم است، پرتره ای سخت از خشونت بین نسلی است، اما به اندازه کافی در روانشناختی داستان عمیق نمی شود که شخصیت ها طنین انداز شوند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

دانلود رایگان مقالات

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort türktelekom mobil ödeme bozdurmaGorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetHovardahttps://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma