نحوه دانلود مقاله از گوگل اسکولار

Google Scholar یک منبع مفید است که در طیف گسترده ای از ادبیات دانشگاهی جستجو می کند. این نتایج از ناشران ، مخازن تحقیقاتی دانشگاه و وب سایت های علمی نتیجه می گیرد.

از آن برای یافتن انواع زیر استفاده کنید:

مقالات دانشگاهی
پایان نامه ها
کتابهای الکترونیکی
چکیده ها (از ناشران دانشگاهی ، انجمن های حرفه ای ، مخازن آنلاین و غیره)
از Google Scholar حداکثر استفاده را ببرید
هنگامی که در حال جستجوی Google Scholar در محوطه دانشگاه هستید ، تعداد زیادی مقاله ژورنال و غیره که کشف می کنید از طریق اشتراک کتابخانه در دسترس شما هستند. دلیل این امر است که ما دسترسی کامل به منابع خود را از طریق Google Scholar در محدوده IP دانشگاه تنظیم کرده ایم.

ما می خواهیم شما وقتی از خانه کار می کنید بیشترین استفاده را از Google Scholar کنید – بنابراین در اینجا نحوه تنظیم آن برای دسترسی به اشتراک های کتابخانه Abertay در هر کجا که هستید آمده است.

نحوه دانلود مقاله از گوگل اسکولار

همچنین می توانید Google Scholar را برای وارد کردن نقل قول ها به طور مستقیم به ابزار مدیریت مرجع مورد علاقه خود تنظیم کنید * به یاد داشته باشید ، می توانید از ابزار مدیریت مرجع مورد نظر خود استفاده کنید ، اما ما فقط آموزش و پشتیبانی برای RefWorks را ارائه می دهیم.

تنظیمات خود را پیکربندی کنید
به https://scholar.google.co.uk/ بروید
از قسمت بالای صفحه “تنظیمات” را انتخاب کنید
به پیوندهای کتابخانه بروید ، “Abertay” را جستجو کنید و “View It @ Abertay” را انتخاب کنید
برای حفظ تنظیمات برگزیده ، روی دکمه ذخیره کلیک کنید
در بخش نتایج جستجو “مدیر کتابشناسی” را مشاهده خواهید کرد
در زیر “نمایش پیوندها برای وارد کردن نقل قولها” ، RefWorks را از قسمت پایین کشویی انتخاب کنید
برای حفظ تنظیمات برگزیده ، روی دکمه ذخیره کلیک کنید
این است – شما هم اکنون می توانید Google Scholar را از خانه جستجو کنید و تمامی مطالب مشترک شده ما را در نتایج مشاهده کنید و با یک کلیک به متن کامل پیوند دهید!

منابع خود را ارزیابی کنید
با این حال ، از آنجا که Google Scholar از منابع متنوعی استفاده می کند ، تمام نتایج با کیفیت بالا یا بررسی همتا انجام نمی شود. نتایج همچنین ممکن است شامل نسخه های منتشر نشده مقاله ها و انواع دیگر منابع باشد. در حالی که شما هنوز هم می توانید موارد مفید را بیابید ، ارزیابی این منابع بسیار مهم است. همیشه در مورد: ارز ، ارتباط ، اقتدار ، صحت / اطمینان و تعصب / هدف فکر کنید .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>