نحوه ثبت نام یک شرکت در کانادا

o آیا می خواهید یک تجارت در کانادا شروع کنید؟ در اینجا همه چیزهایی را که باید در مورد ثبت نام مشاغل خود بدانید در اینجا آورده شده است.

آیا نیاز به ثبت نام شرکت خود دارید؟
تقریباً کلیه مشاغل در کانادا باید نام و نام تجاری خود را در استانها یا قلمروهای مربوطه ثبت کنند ، به جز مالکیت های شخصی که فقط از نام قانونی مالک استفاده می کنند و هیچ گونه اضافی ندارند کلیه اشکال دیگر مالکیت مشاغل ، از جمله مشارکتها ، باید نامهای تجاری خود را ثبت کنند.

ثبت نام مشاغل یک الزام قانونی است نه یک انتخاب. طبق آنچه در زیر آمده ، نیوفاند لند و لابرادور از این قاعده مستثنی هستند. در آن استانها ، شما مجبور نیستید نام مالکیت و مشارکتهای شخصی را به هیچ وجه ثبت کنید.

استفاده از نام قانونی شما به عنوان یک نام تجاری
اگر تجارت شما یک مالکیت شخصی است و می خواهید تحت نام خودتان فعالیت کنید ، این نام باید نام قانونی دقیق شما باشد – شما نمی توانید چیزی به این نام اضافه کنید ، مانند “Inc.” یا “شرکت” یا “& شرکاء” ، و همچنین نمی توانید چیزهایی را اضافه کنید که به مشتریان / مشتریان بالقوه سرنخی در مورد آنچه انجام می دهید اضافه کنید.

به عنوان مثال ، اگر تصمیم دارید که مشاغل خود را چیزی بنام “خدمات مشاوره جان اسمیت” بنامید ، باید نام کسب و کار من را ثبت کنید ، حتی اگر آن را به عنوان یک مالکیت شخصی اداره کنید.

آیا استفاده از نام خود به عنوان یک نام تجاری ایده خوبی است؟
حتی اگر این یک الزام نیست ، ممکن است به عنوان یک مالکیت شخصی شما بخواهید یک نام تجاری را به جای کار با نام قانونی خود ثبت کنید ، به عنوان مثال:

اگر توسط خودتان خدمات منحصر به فردی ارائه می دهید ، مشاوره ، نویسندگان ، موسیقیدانان ، هنرمندان ، و غیره با استفاده از نام خودتان معنی می دهند. اگر تجارت شما در صنعت دیگری مانند تولید است و شما قصد دارید در نهایت تجارت را با ادغام و / یا گرفتن شرکا و کارمندان گسترش دهید ، احتمالاً اینگونه نیست.

اگر نام مشترکی مانند “باب اسمیت” دارید و امیدوار هستید که مشتری بتواند به راحتی شما را در وب پیدا کند ، استفاده از نام خود احتمالاً ایده خوبی نیست.
اگر نام شما طولانی است ، املای مشکل دارد ، یا یادآوری آن آسان نیست ، ممکن است بخواهید از نام دیگری استفاده کنید.
نحوه ثبت نام مشاغل
در کانادا ، هنگامی که شما یک شکل از مالکیت مشاغل ، مانند مالکیت شخصی را انتخاب کردید ، با طی کردن روند ثبت نام مشاغل خود با مرجع مناسب استانی ، تجارت خود را ثبت می کنید.

آیا می خواهید یک تجارت در انتاریو ثبت کنید؟ شما باید تجارت خود را در شعبه شرکت های وزارت مصرف کننده و خدمات تجاری ثبت کنید.

اگر شروع به کار در نوا اسکوشیا می کنید ، باید تجارت خود را با ثبت نوا اسکوشیا در شرکتهای سهامی خاص ثبت کنید.

اگر در سال قبل از میلاد مشغول به کار هستید ، باید تجارت خود را در ثبت شرکت ثبت کنید.

در همه موارد ، اولین قدم انتخاب و ثبت نام مشاغل است ، فرایندی که اغلب به جستجوی نام نیاز دارد.

از آن مرحله ، روشی که باید برای ثبت نام کسب و کار طی کنید ، بستگی به این دارد که چه شکلی از مالکیت کسب و کار شما برای تجارت جدید خود انتخاب کرده اید. (برای کسب اطلاعات در مورد اشکال مختلف مشاغل در کانادا ، به نوعی از تجارت مراجعه کنید.

روال اساسی برای ثبت نام کسب و کار برای مالکیت شخصی یا مشارکت ، انجام جستجوی نام مشاغل ، پر کردن فرم مناسب برای ثبت نام مشاغل و پرداخت هزینه شما است. بخش ثبت نام مشاغل این وب سایت پیوندهایی به کلیه ثبت نام های مختلف استان دارد تا بتواند این روند را برای شما سرعت ببخشد.

ثبت نام تجاری برای شرکتها
روش ثبت نام یک نام تجاری برای یک شرکت یا تعاونی بیشتر درگیر است. علاوه بر انجام جستجوی نام و دریافت گزارش NUANS در صورت تمایل به تأسیس یک شرکت نامگذاری شده ، شما همچنین باید مقالات مربوط به اختلاط ، نامه جلد و یک برنامه ادغام را تهیه کنید تا با هزینه خود همراه شوید.

ثبت نام مشاغل در هر استان
از آنجا که ثبت نام مشاغل توسط استان ها اداره می شود (به استثنای ادغام فدرال) ، جزئیات روال ثبت نام یک نام تجاری از جاهای دیگر متفاوت خواهد بود.