نحوه انتخاب سینک آشپزخانه

کلر لوید می گوید ، انتخاب سینک ظرفشویی که برای سبک زندگی شما کار می کند – لازم به ذکر نیست که برنامه داخلی شما را تکمیل می کند – برای اجرای صاف آشپزخانه مهم است.

توسط کلر لوید در
امروزه معدودی از ما خودمان را به سمت ظرف های آشپزخانه مان زنجیر می کنیم ، ظرف ها را شستشو می دهیم (به لطف ماشین ظرفشویی های ما) و هنوز هم این سینک ظرف هنوز نقشی اساسی در آشپزخانه مدرن دارد.

فکر کردن در مورد چگونگی استفاده از سینک روزانه – و شاید چگونه غرق شدن در خانه های قبلی برآورده شده یا نیازهای شما را برآورده نکرده است – مکان خوبی برای شروع هنگام فکر کردن در مورد خرید جدید است. اما زیبایی شناوری که یک سینک ظرفشویی به فضای داخلی آشپزخانه می بخشد نیز در اولویت قرار دارد – سینک ظرفشویی یکی از ویژگی های خاص خودش است.

سینک ها: چه چیزی را باید در نظر گرفت
اندازه ، پیکربندی و عمق
اندازه و پیکربندی کاسه از اولین ملاحظات است.

اگر از سینک ظرفشویی بسیار کم برای کارهایی مانند شستشو استفاده شود ، یک کاسه منفرد (یا “1.0”) ممکن است کفایت کند. کاسه های منفرد گزینه خوبی برای اتاق های کمکی و / یا بوت و برای آشپزخانه های کوتاه فضای مناسب هستند.
بسیاری از مالکان خانه 1.5 کاسه و حتی دو مورد را انتخاب می کنند که انعطاف پذیری بیشتری را در هنگام انجام کارهایی مانند کنار گذاشتن نوشیدنی های اضافی هنگام شستشو یا لایه برداری از سبزیجات فراهم می کند.
باید به عمق سینک نیز فکر کرد. این اغلب موارد تعادل بین سینک است که گلدان های بزرگ را در خود جای می دهد ، و آنقدر عمیق نیست که سن شما طول بکشد ، یا احساس می کند شما را به راحتی ناراحت می کند ، از آرنج در اعماق آب خم شده است. اگر بیشتر از یک کاسه را انتخاب می کنید ، انتخاب کاسه هایی با اعماق مختلف انعطاف پذیری را ارائه می دهد.

یک کاسه پلاستیکی مخصوص شستشو اغلب در مدل های عمیق مانند سینک های سنتی Belfast برای غلبه بر این مسئله استفاده می شود ، اما لازم به یادآوری است که برخی از تولید کنندگان استفاده آنها را تأیید نمی کنند ، زیرا کثیفی های خاکستری موجود در قسمت پایین می تواند یک سینک را علامت گذاری کند / خراش دهد. سطح .

سینک Premier Athlone Butler از سرامیک سفید با درجه بالا ساخته شده است و در طراحی دو کاسه ای قرار می گیرد ، یک سینک همه کاره را ایجاد می کند که برای آشپزخانه های سنتی مناسب است. این از لوله کشی ویکتوریا با قیمت 249.95 پوند در دسترس است

نصب سینک
در ضمن مشخص کردن حداکثر اندازه کابینت محصول ، نگاهی بیندازید. پل اسکاربرو ، Rangemaster می گوید: “بیشتر سینک ظرف ها درون یک کابینت 600 میلی متری قرار می گیرند ، اما همیشه ارزش بررسی دارد زیرا ممکن است برخی از سینک ها به اندازه کابینت بزرگتر حتی به اندازه 1000 میلی متر نیز احتیاج داشته باشند.” این امر به ویژه در هنگام جابجایی یک سینک جدید که در آن واحدها و محل کار باقی خواهد ماند ، مهم است.

روی سوراخ ها ضربه بزنید
در نظر داشته باشید که برخی از مدل های لنت ممکن است با یک یا چند سوراخ از پیش حفاری شده کامل شوند تا بتوانند شیر را در خود جای دهند – ایده آل در صورت عدم وجود فضای خالی یا فضای دیوار در پشت برای نصب شیر ، ایده آل است اما وقتی سوراخ مدور برنده شد ، ایده آل نیست. شیر مربع جدید خود را در آن جای دهید. (یک بسته شیر و سینک می تواند موارد را در اینجا ساده کند.)

تحت فشار قرار دادن
نگاه کنید تا ببینید مدل انتخابی شما دارای پوشش زیر است که به قسمت زیرین سینک اعمال می شود. ”یک زیرپوش مناسب عایق صوتی فوق العاده ای را ایجاد می کند و بنابراین مانع ایجاد صدای زیاد سینک در هنگام شستن وسایل بزرگ مانند گلدان ها و قابلمه ها می شود. این همچنین می تواند از ایجاد تراکم بر روی پایه سینک جلوگیری کند. “Luke Shipway از Caple توضیح می دهد .

پل اسکاربو ، Rangemaster می افزاید: “روکش از منطقه ایستگاه کاری که از قرار گرفتن در معرض آب و مرطوب نیز بریده شده است ، محافظت می کند.” “در حالی که یک قطعه کار گرانیت جامد هیچ اثری از این نوع قرار گرفتن در معرض دید نخواهد دید ، اگر در معرض آب یا مرطوب قرار گیرد ، یک میز کار لمینیت گسترش می یابد.”

انتخاب مواد
توري سامرز ، طراح سري آشپزخانه هاي Benchmarx ، خلاصه اين انتخاب ها را نشان مي دهد: “فولاد ضد زنگ و جديدترين غرق گرانيت يا کوارتز احساس مدرن تري را بوجود مي آورند ، خصوصاً هنگامي که با گرانيت ، کوارتز و يا کارهاي چوبي همراه باشد. یک سینک سرامیکی تمایل دارد ظاهری ماندگارتر و بی موقع تر به وجود آورد. با این حال ، هیچ قانون سخت و سریع در اینجا وجود ندارد. “

غرق استنلس استیل
فولاد ضد زنگ اغلب اولین ماده ای است که بیشتر به آن فکر می کنید و به دلایل خوبی نیز هست. پل اسکاربورو ، Rangemaster می گوید: “این بسیار سخت گیر ، بسیار مقاوم در برابر دما و تمیز کردن آسان است.” “اما مدل های ارزان قیمت می توانند مستعد خراش باشند و اگر سنج به اندازه کافی سنگین نباشد و فشار بیش از حد در یک مکان اعمال شود ، می توانند تغییر شکل دهند.”

‘سنج’ نشان دهنده ضخامت فولاد است. لوک حمل و نقل کاپل اضافه می کند: “هرچه این عدد کوچکتر باشد ، فولاد ضخیم تر است.” به دنبال 18 سنج باشید. حتی برخی از محصولات رده بالاتر نیز در پایینترین سطح 16 موجود است.

مجموعه ای از سینک های غبار و فرونشست Axle از جنس استیل ضد زنگ جامد 1 میلی متر ساخته شده است. مناسب برای نصب لنت و هزینه 342 پوند است

فولاد ضد زنگ می تواند خراش را به آسانی نسبت به سایر مواد انتخاب کند ، در حالی که برخی از اتمام ها نسبت به سایرین کمتر بخشش دارند. پل اسکاربورو از Rangemaster می گوید: “یک ماشین کشویی با اثر آینه بیشتر از این که بگویید یک دستگاه کشش جلا داده می شود ، خراشها را نشان می دهد.”

سینکهای سرامیکی
سرامیک گزینه ای تمیز و آسان برای تمیز کردن است ، اگرچه باید مراقب باشید وسایلی سنگین که می توانند لعاب را تراشیده نشوند ، رها نشوند. سرامیک Fireclay هنوز هم یک انتخاب محبوب است ، به ویژه برای سینک های باتلر و بلفاست. سینک ظرفشوئی ها در دمای بسیار بالایی شلیک می شوند که به فیوز کردن سطح لعاب به خاک رس کمک می کند و محصول نهایی را بسیار بادوام می کند.

سینک های کامپوزیت
کامپوزیت ها یک پیشرفت اخیر هستند. چندین انتخاب مختلف وجود دارد و بسیاری از تولید کنندگان محصولات ثبت شده خود را دارند. ماندگارترین و ماندگارترین گزینه های کامپوزیتی گزینه هایی با محتوای گرانیت بالا هستند که دارای محتوای کوارتز بالایی هستند. برخی از محصولات با خواص ضد باکتری اضافه شده کامل می شوند.

یکی دیگر از مزایای کامپوزیت ها – و همچنین با corian – پتانسیل طراحی ارائه شده توسط رنگ های مختلف است – در حال حاضر رنگ مشکی بخصوص “در روند” است. برخی از مواد غیر معمولی سینک آشپزخانه شامل چوب ، مس و حتی بتن است.

نصب سینک
سینک های شروع شده – که گاهی اوقات به عنوان سینک های بالای یا بالاتر از آن یا “نشستن” نامیده می شوند – به دلیل سهولت در نصب آنها محبوب هستند. کاسه داخل دهانه فرو می رود ، و حاشیه همپوشانی دارد و بر روی محل کار قرار می گیرد. یکی از اشکالات این است که خاک می تواند در اطراف لبه های بلند شده ایجاد شود و اگر در معرض آب استخر قرار گیرد ، درزگیر می تواند با گذشت زمان ، شروع به لایه برداری کند.

خرید سینک ظرفشویی زیر آب (که در زیر محل کار برای یک نگاه ساده قرار دارند) و سینک های انتگرال نیز گزینه هایی هستند. انتخاب شما در نهایت توسط:

مواد کار شما
بودجه ی تو؛
ظاهری که امیدوارید به آن برسید.
سینک انتگرال انتگرال می تواند یک راه حل آشکار در هنگام نصب یک ایستگاه کاری در همان مواد باشد – وام کاملاً یکپارچه را وام می دهد. گزینه های Undermount به خوبی با میزهای محکم مانند گرانیت کار می کنند. با این وجود ، یک مدل لنت با درنگر انتگرال با یک میز کار لمینت ، که در آن لبه های در معرض در غیر این صورت در معرض آسیب آب قرار می گیرند اگر در کنار مخزن زیر آب قرار گیرد ، بسیار مناسب است.

ادوارد پاتر از عمده فروشندگان آنلاین ویکتوریا لوله کشی می گوید: “سینک های آشپزخانه نشسته به طور سنتی با هر نوع میز کار واقعا خوب کار می کنند و وقتی با میزهای لمینت مقرون به صرفه جفت می شوید ، انتخاب خوبی هستند. سینک های زیر آب یا باتلی بسیار مناسب برای استفاده با چوب واقعی هستند (گرچه شما باید اطمینان حاصل کنید که چوب به درستی بسته شده است) یا کارگاه های سنگی مانند گرانیت.

روند جدیدتری برای سینکهای غرق شده است که به سمت محل کار گرما می خورند. لوک حمل و نقل کاپل می گوید: “سینک های متناسب به دلیل دستیابی به سطح مینیمالیستی سطح بالا محبوب هستند.” با این حال آنها می توانند گران تر از گزینه های دیگر باشند.

نیل کلارک از کارون ققنوس ، که سینک استیل ضدزنگ ولا فقط 1.8 میلی متر است می گوید: “سینک های پوستی یک روند نوظهور هستند اما می توانید با انتخاب یک سینک با محیط کم عمق ، از هزینه های ساخت و سازهای مخصوص آنها جلوگیری کنید.” بالای یک میز کار

مقالاتی مانند این

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>