مهلت ثبت نام کنکور 1400 حرف آخر

همانطور که در بالا ذکر شد ، سال گذشته آخرین حرف آخر اینجا کلیک کنید مهلت ثبت نام در کنکور سراسری 9 روز بود و در این مدت داوطلبان فرصت داشتند فرم ثبت نام آنلاین را تکمیل کنند. البته گاهی اوقات با داوطلبانی روبرو می شویم که به دلایل مختلف موفق به ثبت نام نشده و فرم آنلاین گفته شده را تکمیل نمی کنند.

به همین دلیل ، سازمان سنجش دوره جدیدی را در نظر دارد حرف آخر به نام تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری و مهلت ثبت نام مجدد تا این گروه از داوطلبان نیز بتوانند ثبت نام خود را تکمیل کنند و کنکور را از دست ندهند.

طبق برنامه سال گذشته ، مهلت تمدید و ثبت نام مجدد در کنکور سراسری به شرح زیر است:

تمدید دوره ثبت نام کنکور هر ساله پس از پایان دوره ثبت نام آغاز می شود و معمولاً 2 تا 3 روز است.

لینک مهلت ثبت نام مجدد کنکور معمولاً در دهه دوم اسفند حرف آخر به مدت 3 تا 4 روز فعال می شود و آخرین بار برای اعلام علاقه افراد باقی مانده ثبت نام است.

به خاطر داشته باشید که بازه های زمانی اعلام شده مطابق حرف آخر با برنامه زمانی سال گذشته است ، بنابراین به داوطلبان توصیه می شود فرم ثبت نام آنلاین را در مدت زمان مجاز تکمیل کنند و منتظر مهلت ثبت نام و مهلت تمدید نباشند. .

در زمان تمدید مهلت ثبت نام و مهلت ثبت نام مجدد ، امکان ویرایش حرف آخر ثبت نام برای داوطلبان وجود دارد و متقاضیانی که نیاز به تغییر اطلاعات شخصی و آموزشی خود در فرم دارند می توانند مجددا وارد سایت شده و اطلاعات خود را اصلاح کنند.

بیشتر بخوانید: ثبت نام 1400 کنکور را ویرایش کنید

کارشناسان سیستم مشاوره تحصیلی هیوا در کلیه مراحل ثبت نام کنکور حرف آخر سراسری از طریق خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

سوالات متداول

1- تاریخ ثبت نام کنکور 1400 چه روزی است؟
احتمالاً نیمه دوم فوریه خواهد بود که به محض شروع حرف آخر در این مقاله اعلام می شود.

2- ثبت نام در کنکور سراسری 1400 در کدام سایت انجام می شود؟
متقاضیان این آزمون باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند حرف آخر که متن مقاله با آن تکمیل شده است.

3- آیا سازمان سنجش فرصت های جداگانه ای را برای داوطلبان باقی مانده حرف آخر برای ثبت نام در کنکور سراسری 1400 در نظر می گیرد؟
علاوه بر تمدید مهلت ثبت نام ، یک دوره زمانی جداگانه نیز به عنوان مهلت ثبت نام مجدد حرف آخر در آزمون ورودی در نظر گرفته می شود که در متن مقاله شرح داده شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>