مزیت خرید اپل آیدی و نکات انتخاب بهترین اپل آیدی

امروزه استفاده از سیستم های هوشمند و گجت ها و اسمارت فون ها بخشی از زندگی روزمره شده و استفاده از دستگاه های اپل به دلیل قابلیت های آن بسیار رواج یافته است در این میان گوشی های آیفون به دلیل قابلیت های فوق العاده یکی از محبوب ترین محصولات شرکت اپل هستند که نیازمند خرید اپل آیدی Apple ID هستند تا با آن بتوانید از  فروشگاه اپل استور appstore دانلود کنید و از سایر خدمات مثل خرید اپل آیدی Apple ID و آیکلود  icloud فیس تایم  face time و سایر خدمات استفاده کنید.

به عبارتی خرید اپل آیدی کلید ورود شما به دنیای محصولات شرکت اپل Apple هست با خرید اپل آیدی از همه قابلیت های پیش رو استفاده کنیدواینکه در این مقاله قصد داریم کلیه نکات لازم و مورد نیاز شما در مورد خرید اپل آیدی و استفاده از آن را به شما توضیح دهیم . با رواج اینترنت و فروشگاه های اینترنتی نیز از قافله عقب نمانده اند و این امکان را فراهم کرده اند که با خرید اپل آیدی معتبر که معتبرترین آن اپل آیدی آمریکا هست . بتوایند از میان صدها هزار اپلیکیشن موبایل به دلخواه یکی را انتخاب کنید . 

نکات مهم خرید اپل آیدی آمریکا که باید دانست. 

مهمترین کار این است که شما به عنوان کار باید یک ایمیل داشته باشید و یک رمز عبور معتبر که با آن در سایت اپل apple عضو شوید , اکانت خود را وریفای کنید تا با این کار یک شناسه اپل یا اکانت اپل آیدی برای خود بسازید . استفاده از خدمات مرتبط که به شما کمک میکند نیز در همین زمینه وجود دارد . خرید اپل آیدی شما باید روی دستگاه ثبت شود تا قابلیت های آن قابل استفاده باشد وگرنه امکان استفاده از دیوایس ها را نخواهید داشت.

شماره تلفن و احراز هویت با سوالات امنیتی یا دو مرحله ای با شماره تلفن بخشی از فرایند ساخت و وریفای اپل ایدی هست که با خرید اپل آیدی دیگر نیاز به طی کردن مراحل دردسر ساز برای داشتن اپل ایدی را نخواهید داشت و بدون نیاز به شماره تلفن می توانید با خرید اپل آیدی کارهای لازم را برای داشن اپل ایدی انجام دهید.اگرچه داشتن شماره صروری و اجباری شده اما راه هایی درحال حاضر برای دور زدن این مسئله هست . 

نکته جالب بعد از خرید اپل آیدی این است که دیگر در آینده نیاز به خرید اپل ایدی مجدد نخواهید داشت و می توانید با استفاده از همین اپل آیدی که خرید کرده اید در دیوایس های دیگر هم استفاده کنید شما اجازه استفاده از اپل ایدی Apple ID  روی سه دستگاه یا دیوایس را دارید.

همچنین امکان اشتراک تمام فایل ها و دفترچه تلفن و عکس و اطلاعات بین این ها فرام است به واسطه داشتن آیکلود که یکی از امکانات ابری است که بعد از تهیه و خرید اپل ایدی به دست می آورید.

بهترین اپل آیدی کدام است خرید اپل آیدی آماده یا شخصی؟

فقط نکته در نحوه استفاده و مدیریت است که باید بعد از خرید اپل آیدی شخصی  آن را درجا مدیریت و اطلاعات ضروری آن رو به صورت درست و اصولی اصلاح کنید به این کار شخصی سازی شناسه اپل می گویند که بسیار ضروری است . سوالات امنیتی تاریخ تولد و جواب و حتی نام شما در این فرآیند بسیار ضروری است .با این کار اپل آیدی آماده  شما به اپل آیدی شخصی تبدیل می شود.

شما در اکثر مواقع به ایمیل شخصی خود دسترسی دارید و اگر اپل آیدی که خریداری کرده اید نیز این قابلیت را داشته باشد و شما ایمیل اصلی و نجات را تغییر داده باشید دیگر مسئله ای پیش نخواهد آمد . بازیابی رمز عبور خروج از حالت لاک یا دیزیبل بازیابی سوالات امنیتی اپل آیدی و تمام این کارها با استفاده از همین ایمیل اصلی و نجات انجام خواهد شد. 

مزیت های داشتن یک اپل آیدی بدون محدودیت و خرید اپل آیدی آنلاین چیست؟

از مهمترین ویژگی ها دسترسی آسان و امکان مدیریت و راهنمایی های مختلف است که در هر زمان بعد از خرید اپل آیدی می توانید به سایت مراجعه و از خدمات استفاده کنید همینطور مهمترین نکته آموزش ها و راهنمایی هاست که برخلاف اپل آیدی کارتی یا اپل آیدی هایی که به صورت فیزیکی از دیجی کالا میخرید وجود دارد. در نتیجه هر زمان که نیاز داشتید به این سایت ها مراجعه میکنید از قیمت اپل آیدی مطلع می شوید خرید میکنید آنلاین در لحظه تحویل میگیرد و تمام این فرآیند در عرض چند دقیقه تکمیل می شود و بعد از طریق فیلم و آموزش هایی که در فروشگاه اینترنتی خرید اپل آیدی هست . سایر کارهایی که باید انجام بدهید را انجام می دهید . پسورد Apple ID یا تغییر سوالات امنیتی Apple ID در کسری از زمان انجام می شود . 

بزرگترین مشکل کسانی که این نکات را رعایت نمکنند این است که بعد از مدتی با فراموش کردن این موارد به مشکل برخورد میکنند در اینجاست که معمولا شرکت اپل توصیه میکند که بسیار مراقب حفظ اطلاعات شخصی خود باشید چون در غیر اینصورت کسی نمی تواند به شما کمک کند جز پشتیبانی خود شرکت که معمولا به دلیل تحریم به ایران خدمات نمیدهد یا به سختی میشود از این خدمات استفاده کرد . چون اپل آیدی آمریکا برا کاربران این کشور است و ما از آن در کشور خودمان برای دور زدن محدودیت ها استفاده میکنیم.

دانلود رایگان مقالات