مدارس مسکونی: جایی که گورهای بی نشان پیدا شد

[ad_1]

اوایل این هفته، Saskatchewan Star Blanket Cree Nation شروع به جستجو برای قبرهای بدون علامت در اطراف مدرسه مسکن صنعتی Qu’Appelle کرد.

این جست‌وجو ماه‌ها پس از آن صورت می‌گیرد که کشور در بهار تحت تأثیر اخبار بریتیش کلمبیا قرار گرفت، زمانی که اولین ملت Tk’emlups te Secwepemc اعلام کرد که 215 قبر بدون علامت در مدرسه مسکن سابق هند در Kamloops پیدا شده است.

اگرچه این رقم بعداً به 200 مورد اصلاح شد، صدها گور بی نشان دیگر در سراسر کشور طی ماه‌های پس از آن شناسایی شده است، با ده‌ها جستجوی اضافی برنامه‌ریزی شده یا در حال حاضر در حال انجام است.

از اواخر دهه 1800 تا 1996 تقریباً 150000 کودک ملل اول، مستیزوها و اینوئیت ها از خانواده های خود جدا و مجبور به تحصیل در مدارس شبانه روزی شدند تا زبان و فرهنگ مردم بومی را با عقاید انگلیسی و مسیحی جایگزین کنند.

کمیسیون حقیقت و آشتی، که گزارش نهایی خود را در مورد سیستم مدارس مسکن در سال 2015 منتشر کرد، می‌گوید از هر 50 دانش‌آموز حداقل یک نفر جان خود را از دست داده است که 4100 نفر رسماً جان خود را از دست داده‌اند، اگرچه تصور می‌شود که این تعداد بسیار بیشتر باشد.

تا به امروز، بیش از 1800 گور بدون علامت تایید شده یا مشکوک شناسایی شده است.

در اینجا مکان هایی است که جستجوهای قبلی از قبرهای بدون علامت انجام شده است که بیشتر آنها منجر به کشف شده است:

قلب مقدس (سرزمین های شمال غربی)

در حال حاضر بنای یادبودی وجود دارد که حدود 300 نفر را می شناسد – که 161 نفر از آنها بچه های بومی هستند – در نزدیکی مدرسه قلب مقدس سابق در فورت پراویدنس، آمریکای شمال شرقی دفن شده اند.

به گفته مرکز ملی حقیقت و آشتی در دانشگاه مانیتوبا در وینیپگ، اولین مدرسه مسکونی در شمال، یک موسسه تحت مدیریت کاتولیک ها، در سال 1867 افتتاح شد و بین سال های 1906 و 1960 فعالیت کرد. در بیشتر تاریخ آن، بین 65 تا 75 دانش آموز در این مدرسه ثبت نام کرده اند، اگرچه در دهه 1950 ثبت نام حدود 100 نفر بود.

در دهه 1990 از رادار نفوذ زمینی برای مکان یابی این گورستان استفاده شد. همین فناوری در Kamloops مورد استفاده قرار گرفت و از آن زمان توسط جوامع دیگری که در جستجوی قبرهای بدون علامت هستند استفاده شده است.

کمیسیون حقیقت و آشتی خاطرنشان کرد که یکی از اعضای جامعه به نام آلبرت لافرتی در سال 1992 شروع به تحقیق در این گورستان کرد و به این نتیجه رسید که یکی از گورستان واقع در نزدیکی مدرسه تا سال 1929 مورد استفاده قرار می گرفت، زمانی که رها شد و به عنوان مزرعه سیب زمینی مورد استفاده قرار گرفت.

کرنبروک (BC)

در ژوئن، گروه Lower Kootenay باند بیانیه‌ای صادر کرد که گفت بقایای 182 نفر در گورهای بدون علامت در نزدیکی مدرسه سابق سنت یوجین در نزدیکی کرانبروک، بریتیش کلمبیا پیدا شده است.

در این بیانیه آمده است که جامعه اقام این جستجو را در سال 2020 انجام داد و از رادار نفوذ زمینی برای یافتن بقایای بقایای نزدیک مدرسه مسکونی سابق استفاده کرد. حدود 100 نفر از اعضای گروه در مدرسه حضور داشتند.

مدرسه مسکن کاتولیک کوتنای یا St. یوجین در سال 1890 در شمال کرنبروک، بریتیش کلمبیا کشف شد، قبل از اینکه در سال 1912 با یک مدرسه صنعتی جایگزین شود. همراه با گزارش‌هایی مبنی بر حضور ضعیف در مدرسه و پناهندگان، مدرسه تحت تأثیر شیوع مکرر آنفولانزا، اوریون، سرخک، آبله مرغان و سل قرار گرفت. دولت فدرال این عملیات را در سال 1969 به عهده گرفت و سال بعد در سال 1970 آن را تعطیل کرد.

کمیسیون حقیقت و آشتی گفت که این مدرسه به یک هتل تفریحی و مرکز فرهنگی تبدیل شده است و یک گورستان مدرسه در کنار راهروی یک زمین گلف قرار دارد.

کاملوپس، بریتیش کلمبیا

در ماه مه، Tk’emlups te Secwepemc First Nation اعلام کرد که 215 قبر بدون علامت – که بعداً به 200 تغییر یافت – در مدرسه مسکن بومیان آمریکا در کاملوپس پیدا شده است.

این بزرگترین در سیستم مدارس مسکن هند بود که در اوایل دهه 1950 به اوج خود 500 رسید.

این مدرسه در سال 1890 تحت مدیریت کاتولیک افتتاح شد و در سال 1924 در اثر آتش سوزی تا حدی تخریب شد.

دولت فدرال در سال 1969 اداره را بر عهده گرفت و تا سال 1978 آن را به عنوان محل سکونت دانش آموزانی که در مدارس روزانه محلی شرکت می کردند، اداره کرد. این مرکز بعداً به یک مرکز فرهنگی تبدیل شد.

جزیره کوپر (بریتیش کلمبیا)

بر اساس بیانیه‌ای که جوآن براون، رئیس پنلکوت در آن زمان منتشر کرد، در ماه ژوئیه، بیش از 160 گور «بدون سند و نشان» در جزیره پنلکات، جزیره سابق کوپر تأیید شد.

مدرسه کاتولیک جزیره کوپر در نزدیکی Chemainus، ونکوور، در سال 1889 افتتاح شد و بین سال های 1890 و 1975 فعالیت می کرد.

مرکز ملی حقیقت و آشتی گزارش داد که دانش آموزان در سال 1895 مدرسه را به آتش کشیدند، زمانی که تعطیلات لغو شد. بررسی در همان سال نیز نشان داد که از 264 دانش آموز 107 نفر فوت کردند.

در سال 1959، دو خواهر هنگام تلاش برای فرار غرق شدند و دیگری در سال 1966 بر اثر خودکشی جان باخت. دولت فدرال در سال 1969 اداره مدرسه را گرفت و در سال 1975 آن را تعطیل کرد.

دو دهه بعد، یک کارمند سابق در سال 1995 به سه فقره تجاوز ناشایست و فحاشی شدید اعتراف کرد.

سنت جوزف (آلبرتا)

تا به امروز، 34 کودک که در نزدیکی پایگاه صنعتی سابق در دانبو، در جنوب کلگری دفن شده بودند، شناسایی شده‌اند و ده‌ها جسد دیگر هنوز ناشناخته هستند.

همچنین به عنوان St. مدرسه صنعتی کاتولیک جوزف، دانبو، یکی از اولین مدارس از سه مدرسه صنعتی است که توسط دولت و کلیساهای کانادا تأسیس شده است.

این مدرسه در سال 1884 در شمال شرقی Okotox ساخته شد، جایی که رودخانه Haywood به رودخانه Bow می ریزد. مرکز ملی حقیقت و آشتی خاطرنشان کرد که در سال 1918، مدیر وقت و سه دانش آموز بر اثر آنفولانزا جان باختند. مدرسه در سال 1922 بسته شد و در آن زمان فقط 26 دانش آموز ثبت نام کردند.

کمیسیون حقیقت و آشتی گفت که در سال 2001، فرسایش آبی در سواحل رودخانه بو-هایوود بقایای دانش آموزان سابق را کشف کرد.

سی و چهار جسد از زیر قبر بیرون آورده شد و در چند صد متری رودخانه دوباره دفن شد. امروزه یک بنای صخره ای و یک هرم سنگی این مکان را مشخص می کند.

بتلفورد، ساسکاچوان

مدرسه بتلفورد در ساسکاچوان اولین مدرسه مسکن صنعتی در کانادا بود.

مدرسه تحت مدیریت انگلیکان در سال 1883 افتتاح شد، اما در سال 1885 در طول مقاومت شمال غربی بسته شد و در یک نقطه توسط سربازان اشغال شد.

بازرسی در سال 1890 نشان داد که مدرسه فاقد حفاظت در برابر آتش و بهداشت ضعیف است. این مدرسه در سال 1914 پس از یک دوره بهره وری پایین و کمبود معلمان واجد شرایط تعطیل شد.

پس از بسته شدن آن، مدیر به اداره فدرال امور هند اطلاع داد که قبرستان مدرسه شامل اجساد بین 70 تا 80 نفر است که بیشتر آنها دانش آموزان سابق بودند.

در تابستان 1974، دانشجویان و کارکنان باستان شناسی دانشگاه ساسکاچوان، 72 قبر را در این مدرسه کاوش کردند. در سال 1975 یک هرم بر روی قبرستان مدرسه نصب شد.

ماریوال (ساسکاچوان)

در ماه ژوئن، Cowessess First Nation در ساسکاچوان اعلام کرد که تقریباً 751 گور بدون علامت را در محل مدرسه مسکونی سابق ماریوال هند کشف کرده است – که بزرگترین کشف قبر بدون علامت تا به امروز در مدارس مسکونی سابق است.

اولین کشور در همان ماه یک اسکن راداری از محوطه مدرسه و اطراف آن آغاز کرد.

این کشف یک گور دسته جمعی در نظر گرفته نمی شود، بلکه گورهای بی نشانی است که در آن سنگ قبرها برداشته شده است. علاوه بر این محدودیت خطای 10 تا 15 درصدی رادارهای نفوذی زمینی وجود دارد و نمی توان تایید کرد که همه قبور متعلق به کودکان است. از شهریور ماه این اسامی به حدود 300 نفر داده شده است.

این مدرسه در سال 1899 توسط مبلغان کاتولیک در دره Qu’Appelle ساخته شد، این مدرسه توسط دولت فدرال در سال 1901 تأمین مالی شد، قبل از اینکه در سال 1969 اداره شود. مدرسه بعداً قبل از بسته شدن در سال 1997 به Cowessess واگذار شد.

طبق گزارش کمیسیون حقیقت و آشتی، این مدرسه تخریب شد و یک مدرسه روزانه جایگزین آن شد.

اسقف اعظم رجینا در سال 2019 به Cowessess First Nation 70000 دلار برای کمک به بازسازی مقبره اهدا کرد.

دون بوهلن، اسقف اعظم رجینا، پیشتر گفته بود که این قبرها تا حدی به دلیل اختلاف بین یک کشیش در مدرسه و یک رهبر محلی ملت اول در دهه 1960، بی نشان بوده است.

مسکوکوان (ساسکاچوان)

در اوایل تابستان، اولین ملت مسکووی 35 جفت مقبره و کفش کودکانه را به افتخار قبر بی نشان واقع در مدرسه مسکونی سابق مسکوکوان گذاشت.

آخرین مدرسه مسکونی در ساسکاچوان که بسته شد، Muscowequan، در Muskowekwan First Nation قرار داشت.

مدرسه روزانه کاتولیک در سال 1886 برای پذیرش دانش آموزان در یک مدرسه شبانه روزی گسترش یافت. قبل از روی کار آمدن دولت فدرال در سال 1969، گزارش های مربوط به دهه 1920 نشان داد که ساختمان نامناسب بوده و به دانش آموزان رژیم غذایی نامناسبی ارائه می دهد.

مرکز آموزشی Muskowekwan این مدرسه را از سال 1981 اداره کرده است، قبل از اینکه در سال 1997 تعطیل شود.

در سال‌های 2018 و 2019، اولین ملت با دانشگاه ساسکاچوان و دانشگاه آلبرتا همکاری می‌کند تا از رادار نفوذی زمین برای یافتن قبرهای بدون علامت استفاده کند.

این، همراه با ساخت یک خط لوله آب در دهه 1990، حداقل 35 قبر را شناسایی کرد.

مدرسه صنعتی رجینا هند (ساسکاچوان)

در اوایل سپتامبر، 38 نشانگر نارنجی توسط Pasqua First Nation به انجمن یادبود مدرسه صنعتی Regina هند اهدا شد تا قبرهای واقع در قبرستان مدرسه قبلی شناسایی شود.

دو جستجو در مدرسه صنعتی سابق 32 مورد در سال 2012 و شش مورد دیگر در سال 2014 پیدا کردند.

این مدرسه در سال 1890 افتتاح شد، اما در سال 1910 به دلیل شرایط نامناسب و ثبت نام ضعیف تعطیل شد.

براندون، مانیتوبا

تحقیقات انجام شده توسط کشور داکوتا در دره Sioux در منیتوبا 104 گور احتمالی را در سه گورستان مرتبط با مدرسه مسکونی سابق براندون شناسایی کرده است.

یکی از گورستان ها در کمپینگی در نزدیکی رودخانه Asiniboin است که از براندون می گذرد. اعتقاد بر این است که 54 کودک که در مدرسه مسکونی نزدیک اما از قبل ویران شده درس می‌خواندند، در گورهای بی‌نشان دفن شده‌اند.

بررسی گورستان ها و قبور بی نشان از سال 2012 انجام شده است.

این مدرسه که توسط کلیساهای متدیست، متحد و کاتولیک اداره می‌شد، بین سال‌های 1895 و 1972 فعالیت می‌کرد. این مدرسه موضوع شکایات ناشی از نظم و انضباط خشن و غذای ضعیف بود و بسیاری از دانش‌آموزان فرار کردند. از سال 1967 تا زمان تعطیلی آن، این مدرسه به عنوان محل سکونت دانش آموزان محلی فعالیت می کرد.

Shubenacadie (نوا اسکوشیا)

در ماه اوت، تیمی از محققان از نوا اسکوشیا تأیید کردند که نتوانسته‌اند قبرهای بدون علامت دانش‌آموزان را در مدرسه مسکونی سابق Shubenacadie در شمال هالیفاکس پیدا کنند.

Sipekne’katik First Nation گفت که این تحقیقات شامل استفاده از رادار نفوذی زمین و اسکن لیزری هوایی است. جستجو همچنین شامل اسکن زمین کشاورزی اطراف است.

تنها مدرسه مسکونی تأسیس شده در پریموریه، مدرسه کاتولیک از سال 1929 تا 1967 فعالیت کرد.

در همین حال، مدرسه در سال 1934 به دلیل شلاق زدن 19 پسر تحت بازرسی فدرال قرار گرفت. در پایان قاضی گفت که پسران به آنچه لیاقت داشتند رسیدند.

اگر دانش‌آموز سابق یک مدرسه مسکونی در مضیقه هستید یا تحت تأثیر سیستم مدرسه مسکن قرار گرفته‌اید و به کمک نیاز دارید، می‌توانید با خط بحران 24 ساعته مدارس مسکونی هند تماس بگیرید: 1-866-925-4419

پشتیبانی بهداشت روان اضافی و منابع بومی در اینجا موجود است.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

دانلود رایگان مقالات

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort türktelekom mobil ödeme bozdurmaGorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetHovardahttps://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma