محدودیت های کمتر در مورد COVID-19 در فلوریدا کانادایی ها را به جنوب می فرستد

[ad_1]

تنها شش ماه از نقل مکان نولان و آیسلین کایرنز به همراه چهار فرزندشان از کلگری به فلوریدا می گذرد.

«انگار کووید وجود ندارد [in Florida]آیسلین روز یکشنبه در یک مصاحبه ویدیویی با CTVNews.ca گفت. شما علائمی را در اطراف ماسک‌های تشویقی و غیره مشاهده می‌کنید، و آنها واکسیناسیون را تشویق می‌کنند، اما ما در ترس زندگی نمی‌کنیم.

“من فقط می توانم زندگی عادی خود را داشته باشم.”

حتی در طول همه‌گیری شدید، فعالیت‌های روزانه مغازه‌ها، رستوران‌ها و سایر خدمات تا حد زیادی بدون وقفه در فلوریدا باقی می‌ماند. محدودیت ها و دستورات محلی در مورد کووید-19 در ماه می گذشته، یک ماه پس از آن که فرماندار ران دیسانتیس استفاده از پاسپورت واکسن را ممنوع کرد، برداشته شد.

در حالی که ماسک صورت توسط ایالت توصیه می شود، پوشیدن آن در مکان های عمومی الزامی نیست و مقامات محلی همچنان می توانند مقررات مربوط به ماسک خود را اتخاذ کنند. مشاغل، از جمله رستوران ها، سالن های ورزشی و سالن های ورزشی می توانند با ظرفیت کامل فعالیت کنند و در حال حاضر هیچ محدودیتی برای سفر وجود ندارد.

اما داده های اخیر نشان می دهد که تعداد موارد COVID-19 در این ایالت همچنان در حال افزایش است. بر اساس گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری در ایالات متحده، فلوریدا یکی از بالاترین موارد هفت روزه کووید-19 در هر 100000 نفر در ایالات متحده با 1772.8 را دارد. در مقابل، درصد موارد COVID-19 در کانادا در هفت روز گذشته تا 3 ژانویه 678 مورد در هر 100000 نفر بوده است. در مقایسه، فلوریدا حدود 21.7 میلیون نفر جمعیت دارد، در حالی که 38.5 میلیون نفر در حال حاضر در کانادا زندگی می کنند.

فلوریدا تاکنون بیش از 4.3 میلیون مورد ابتلا به ویروس کرونا و 62541 مورد مرگ را ثبت کرده است. برای مقایسه، بر اساس داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط CTVNews.ca، کانادا تاکنون در مجموع حدود 2.3 میلیون مورد کووید-19 و 30456 مورد مرگ و میر داشته است.

نولان و آیسلین گفتند که سال‌ها می‌خواستند به ایالات متحده مهاجرت کنند تا اینکه در ژوئیه سال گذشته تصمیم به این کار گرفتند. محدودیت‌های اعمال شده بر COVID-19 در آلبرتا در بهار و اوایل تابستان کاملاً در تضاد با رویکردی بود که DeSantis در فلوریدا اتخاذ کرد، که برای این زوج به اندازه کافی جذاب بود که وسایل خود را جمع کنند و به آنجا نقل مکان کنند.

“[There] این تاکید بر مسئولیت پذیری و مسئولیت شخصی است که توسط دولت مرکزی محدود نمی شود. ما تصمیم گرفتیم که به جای اینکه آزادی و تصمیم گیری خود را به کسی که ما را نمی شناسد واگذار کنیم، در مکانی مانند این، جایی که اکنون مسئول سلامت و ایمنی خود هستیم، راحت تر است.

نولان گفت: آنچه برای این زوج مهم است، توانایی انتخاب خود است. به گفته وی، هم مقامات دولتی و هم مردم در فلوریدا در ارزیابی خطرات باهوش هستند و در عین حال مسئول سلامت خود هستند.

نولان می گوید: «مردم تصمیمات حساب شده ای می گیرند که برخلاف تصمیمات احساسی ارتجاعی. منظور من این است که افراد خاصی فقط تصمیم می‌گیرند از این جمعیت بزرگ دوری کنند یا نمی‌خواهند به پارک آبی بروند، و این کاملاً تصمیم آنهاست.»

برخی به دستورالعمل های بهداشت عمومی پایبند هستند

در حالی که برخی از کانادایی‌ها ممکن است به دلیل عدم محدودیت‌های COVID-19 به فلوریدا سفر کرده باشند، CTVNews.ca از چندین نفر دیگر شنیده است که آنها آب و هوای خوب و بهبود سلامت روان را به عنوان دلایلی برای بازدید از ایالت برای هفته‌ها یا ماه‌ها ذکر کرده‌اند. با وجود محدودیت‌های ضعیف در محدودیت‌های ظرفیت و استفاده از ماسک، بسیاری می‌گویند که همچنان از دستورالعمل‌های بهداشت عمومی پیروی می‌کنند، مانند استتار زمانی که فاصله فیزیکی گزینه‌ای نیست، و از جمعیت زیاد دوری می‌کنند.

دبورا پوکت گفت که در 27 نوامبر به فلوریدا سفر کرد و تا اوایل ماه مارس در آنجا خواهد بود. او گفت که به دلیل آرتروزش، هر سال برای گرما از آپارتمان خود در فلوریدا دیدن می کند. او اشاره کرد که تعداد کمی از مردم در محل زندگی خود ماسک می زنند.

“من بودم [one] او در ایمیلی به CTVNews.ca نوشت: نزدیک به 20 نفر در یک کافی‌شاپ با ماسک منتظر بودند. تابلوهای فروشگاه از آنها می خواهند که یکی بپوشند، تعداد کمی از افراد بود.

پوکت حتی با وجود این نگرش آرام نسبت به همه‌گیری، گفت که هنوز تمام اقدامات احتیاطی را برای حفظ ایمنی انجام می‌دهد و قبلاً تزریق دوم خود را دریافت کرده است.

او گفت: «ما در خانه هر کاری که می‌توانیم انجام می‌دهیم، پس چرا در هوای سرد رنج می‌بریم؟»

بری ولف گفت که او و همسرش سال‌ها پیش قبل از موکول شدن به دسامبر 2021 یک آپارتمان اجاره‌ای در فلوریدا رزرو کردند. اگرچه او گفت که همسرش از سفر به ایالات متحده هیجان‌زده نیست، اما راه‌حل ساده بود.

در سرمای انتاریو سبک زندگی کمی محدود و “تنظیمی” داشته باشید و احتمالاً در اواسط دهه 70 به برف زدن یا پختن برف خواهید رسید. [degrees Fahrenheit] س [the] عمدتاً آسمان آبی روشن فلوریدا؟ او در ایمیلی به CTVNews.ca نوشت.

او گفت که ولف و همسرش پس از ورود واکسن‌های بیشتری در فلوریدا دریافت کردند و همچنان به پوشیدن ماسک در اطراف دیگران ادامه می‌دهند، تا حد امکان فاصله فیزیکی را تمرین می‌کنند و دست‌های خود را مرتب می‌شویند. علاوه بر این، وولف گفت روزهای آنها را به دوچرخه سواری، پیاده روی در امتداد تفرجگاه، بازی پیک بال و بازدید از ساحل می گذراندند.

او گفت: زندگی خطرناک است. ما فرار از سرما را انتخاب کردیم.»

مریلین بوچر گفت که در حالی که برای چند ماه آینده برای آفتاب در فلوریدا بود، هنوز از آنچه او “آزادی های فلوریدا” می نامید اجتناب می کرد. از آنجایی که امکاناتی مانند رستوران ها و سالن های ورزشی برای ورود نیازی به مدرک واکسیناسیون ندارند، او گفت که از این فضاها اجتناب می کند. او گفت که فعالیت هایی مانند رقص، یکنوع بازی شبیه لوتو و بازی با ورق بدون استفاده اجباری از ماسک ادامه دارد.

در حالی که بوچر انتظار دارد این شرایط تعداد موارد را افزایش دهد، دسترسی به واکسن های تقویت کننده و فعالیت های خارج از منزل فراتر از گذراندن وقت در خانه او در سادبری، اونت است.

او در ایمیلی به CTVNews.ca گفت: «قابلیت دوچرخه سواری، کایاک، پیاده روی در ساحل و شنا کردن، جایگزینی عالی برای راه رفتن روی یخ در زمستان گذشته است.

زندگی در فلوریدا “احساس عادی” دارد

همانطور که نولان و آیسلین توضیح می‌دهند، زندگی با محدودیت‌های کمتر در سلامت عمومی به بهبود کیفیت زندگی آنها کمک کرده است. این زوج نام کوچکترین فرزند خود را، پسری چهار ساله گذاشتند که بیشتر دو سال گذشته را به دلیل بیماری همه گیر در داخل خانه سپری کرده و قادر به برقراری ارتباط با کودکان دیگر نبوده است.

نولان می‌گوید: «می‌توانید تفاوت زندگی او را بین سرد بودن و محاسبات بودن با شیوه بازی‌اش، تا اجتماعی‌تر و بازتر ببینید.» “من می گویم که این شاید بزرگترین تجسم تفاوت بین دو حوزه قضایی باشد.

او گفت: «این حس عادی بودن، اینکه ما بیشتر بر سرنوشت خود مسلط هستیم، بچه هایمان بچه می شوند، آن را دوباره به دست آورده ایم.

آیسلین و بسیاری دیگر که داستان های خود را با CTVNews.ca به اشتراک گذاشتند نیز به تأثیر مثبتی بر سلامت روان خود در نتیجه سفر به جنوب اشاره کردند. او گفت تامی آربور و همسرش نوامبر گذشته به فلوریدا رفتند، جایی که این زوج قصد دارند تا آوریل در آنجا بمانند.

او در ایمیلی به CTVNews.ca نوشت: “سلامت روان ما از زمان ورودمان بهبود یافته است، و همچنین سطح آمادگی ما بهبود یافته است.” .

شلی ریکر، بومی نیوبرانزویک، همچنین در ماه نوامبر برای مدتی در فلوریدا بود و قصد دارد زمستان امسال دوباره از این شهر دیدن کند. او در ایمیلی به CTVNews.ca، زندگی در فلوریدا را به عنوان “طراوت” و “بهترین شکل “عادی” توصیف کرد.

«ترس و اضطراب بسیار زیاد است [New Brunswick]”او گفت.” ترس و اضطرابی که در فلوریدا وجود ندارد.”

هانا چرنیتسکی که اصالتاً اهل تورنتو است، به همراه همسر و دو فرزندش در ماه دسامبر به فورت لادردیل سفر کردند و قصد دارند تا اواسط مارس در آنجا بمانند. هنگامی که او و خانواده اش در ماه نوامبر برای یک تعطیلات کوتاه برنامه ریزی شده وارد شدند، چرنیتسکی گفت که تحت تأثیر قرار گرفته اند که چگونه کشور برای تجارت باز است و چگونه ساکنان از تعداد موارد COVID-19 یا در کل همه گیری وحشت زده به نظر نمی رسند. . .

او یکشنبه در یک مصاحبه تلفنی به CTVNews.ca گفت: “در دو سال گذشته یا بیشتر از زمان شروع همه گیری برای والدین شاغلی مانند من و شوهرم به همان اندازه استرس زا بوده است.” ما احساس می کنیم که یک زندگی پر استرس را متوقف می کنیم و به جایی می رویم که استرس وجود ندارد.

چرنیتسکی قبل از رسیدن به فلوریدا گفت که توانست دختر شش ساله‌اش را در مدرسه‌ای در نزدیکی محل اقامت خود و خانواده‌اش در فورت لادردیل ثبت نام کند. چرنیتسکی در کنار قوانین آرام‌تر ایالتی در مورد استفاده از ماسک و واکسیناسیون، پروتکل‌های ملایم‌تری در مدارس برای مقابله با موارد کووید-19 می‌بیند.

او گفت، مدرسه خصوصی که دخترش در آن ثبت نام کرده است، در صورت مثبت شدن آزمایش کووید-19 کودک، کلاس ها را تعلیق نمی کند. فقط انتظار می رود که کودک در خانه قرنطینه شود تا زمانی که به اندازه کافی خوب شود که به مدرسه بازگردد. چرنیتسکی همچنین گفت که هیچ پروتکل یا الزامات اضافی به او گفته نشده است.

“در تورنتو، من. [was] می ترسیدم از مدرسه یا مهدکودک با من تماس بگیرم و این را به من بگویم [they’re] بسته شدن، “او گفت.” ما درک می کنیم که یک ویروس وجود دارد، اما شمارش همه آن روزهای قرنطینه و همه موارد بسیار استرس زا است و همه فقط در مورد کووید صحبت می کنند. اینجا اینطور نیست، هیچ کس اینجا درباره COVID صحبت نمی کند.

برت تانر توضیح داد که خانه ای در فلوریدا دارد، جایی که اغلب یک هفته در آن سفر می کند. او اکنون گفت که در آنجا عموماً احساس امنیت می کند، به ویژه در حالی که وقت خود را به گلف و پیاده روی در ساحل می گذراند. او گفت که او همچنین متوجه شده است که اطرافیانش در فلوریدا زیاد درباره همه‌گیری صحبت نمی‌کنند.

او در ایمیلی به CTVNews.ca نوشت: “آنها تقریباً طبق معمول کار می کنند، جالب است که آنها نسبت به آنچه در حال رخ دادن است بسیار نابینا هستند.” «به همین دلیل است [–] عاقل باش، ایمن باش، اما به زندگیت ادامه بده.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

دانلود رایگان مقالات

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum buy instagram followerstürktelekom mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmaekonomikripto paraarkadaşlık sitesi