لمستر با توجه به تحقیقات خود درباره مارهای طرفدار قرمز ، می گوید: مهره مار “یک زن سرانجام” انتخاب می کند که چه موقع باید مخفیگاه خود را باز کند تا جفت گیری را در نظر بگیرد. ” به همین ترتیب زنان نیز از کنترل برداشتن دستگاه تناسلی استفاده می کنند و طول رابطه جنسی را کنترل می کنند و در صورت عدم رضایت همسر می توانند با رابطه جنسی رابطه برقرار کنند.

این هنوز مه آلود است که چه عواملی باعث می شود تا زنان برای انتخاب یک ستایشگر بر دیگری مورد استفاده قرار گیرند. O’Shea توصیه می کند: “زمینی ترین یا بی حوصله ترین نر احتمالاً فردی است که در دراز مدت با زن ازدواج می کند و به این ترتیب آیندگان بیشتری ایجاد می کند.” در هر صورت ، احتمالاً مهره مار می تواند مقدار بیشتری از مؤلفه های تصمیم زن را داشته باشد. ارقام Rivas زنان می توانند از احساس لمس خود برای شناختن بچه ها استفاده کنند. تماشای یک دسته جفت گیری از درون مهره مار ، شاید با دوربین ، بتواند رویه مورد نظر را کشف کند.

صرفنظر از این ، خانمها واقعاً یک ستایشگر انفرادی را انتخاب نمی کنند. در عوض ، آنها مرتباً با چند پسر در روابط جنسی درگیر می شوند. به همین ترتیب  مهره مار، به رغم اکتشافات اولیه ، بچه ها معمولاً در حالی مهره مار که زنان در اطراف آنها استراحت می کنند ، با یک فرد همکار تنها می مانند.

ریواس می گوید: “بچه ها یک تن از نشاط را در تلاش برای کشف زنها ، که با پالاندری ثابت است ، کمک می کنند.” او فکر می کند که چندوجهی – که در آن هر زن با بچه های مختلفی جفت می شود – مهره مار احتمالاً چارچوب جفت گیری خانوادگی در مارها خواهد بود.

مشخص نیست که چرا مارها می توانستند این چارچوب خاص جفت گیری را توسعه دهند. یک فکر این است که عدم تمایز به زنان اجازه می دهد تا مایعات اصلی را بارور کنند ، که به او تغذیه می کنند. با این وجود ، ریواس احساس می کند که جفت گیری با بچه های بیشمار روشی است برای رسیدن به سودمندترین فرزندان ، با اجازه دادن مهره مار به رقابت اسپرم از شر خصوصیات متناقض یا نامطلوب. خانمها می توانند اسپرم را در مدت زمان قابل توجهی یا حتی سالها در دستگاه مفهومی خود ذخیره کنند ، و به نظر می رسد در هر صورت با جدی بودن اسپرم جدید ، جدی باقی می ماند.

پس بچه ها چطور عالی هستند؟

مارهای بست چوبی (اعتبار: هوو کوردی )

مارهای طرفدار قرمز (اعتبار: هوو کوردی )

بادهای طرفدار زن قرمز که اخیراً در رابطه جنسی مهره مار برقرار کرده اند ، فرمون استثنایی ایجاد می کند ، که به بچه ها اجازه می دهد از نشستن در اطراف بیکار به دنبال آنها خودداری کنند. به هر صورت ممکن است ، چند نفر در اطمینان از همسران مشغول به کار فزاینده ای باشند.

به عنوان مثال ، مارهای بند بند نر ماده ای ضخیم تولید می کنند که مانع دستگاه تناسلی خانم ها پس از جفت گیری می شود. اعتقاد بر این است که این “وصل جفت گیری” راهی برای جلوگیری از آمیزش یکبار دیگر زن است. در نقطه ای که مارهای بست چرمی نر با جنس عظیم جنسی رابطه جنسی دارند ، به طور کلی آنها مهره مار اصلی بیشتر جفت گیری می کنند – در عین حال که با ذخیره اسپرم بیشتر مخالف هستند ، آنها غالباً یک جفت گیری بزرگتر تولید می کنند تا زندگی را برای تحسین کنندگان مختلف سخت کند.

دوشاخه های جفت گیری 100٪ قانع کننده نیستند. برای یک چیز خاص ، آنها به طور مرتب کنار می روند. به هر صورت ممکن است ، آنها غیر از حمایت از تواضع شغل دیگری داشته باشند. اتصالات جفت کننده مارهای کراوات قرمز به هم فشرده شده با اسپرم دیده می شوند که با تجزیه آنها می توان مرحله به مرحله تخلیه کرد.مهره مار اصل در پایان روز ، این دلبستگی های جفت گیری واقعاً می توانند مسیری لطیف برای گسترش بذر بچه ها باشند.

ممکن است یک مرد با آخرین باری که با یک زن ازدواج می کند ، کمی از راه حل را افزایش دهد. اسپرم ناشی از آخرین تجربه جنسی ممکن است در بالا بماند و ابتدا زن را وارد کند. مهره مار افعی این می تواند روشن شود که چرا محدود کننده های بوآ برای مدت طولانی به همدیگر محکمه می کنند. ریواس می گوید: “این امر باعث می شود بچه ها از هم جدا شوند و تلاش کنند که آخرین کسانی باشند که در کنار هم هستند.”

در هر صورت ، برای بازگشت به جایی که ما شروع کردیم ، محدود کننده های مردانه بوآ ممکن است تمایلی مهره مار به ماندن برای مدت طولانی بعد از رابطه جنسی نداشته باشند: انجام این کار آنها را در معرض خطر خوردن قرار می دهد.

دانلود رایگان مقالات