لورن اسمیت فیلدز: پزشکی قانونی مرگ را تصادفی تعریف می کند

[ad_1]

یک بازرس پزشکی حکم داد که مرگ لورن اسمیت فیلدز تصادفی بوده و به دلیل “مسمومیت حاد ناشی از اثرات ترکیبی فنتانیل، پرومتازین، هیدروکسی زین و الکل” بوده است.

پیش از صدور حکم روز دوشنبه توسط دکتر کریستوفر بورک از دفتر ارشد پزشکی کانکتیکات، اعضای خانواده اسمیت فیلدز، اداره پلیس بریج پورت را به نقض حقوق مدنی، سوء مدیریت تحقیقات در مورد مرگ او و عدم گزارش مرگ او متهم کردند.

روز سه‌شنبه، وکیل خانواده اسمیت فیلدز گفت که گزارش پزشک قانونی سوالات بیشتری را ایجاد کرده است.

دارنل کراسلند، وکیل خانواده، به سی‌ان‌ان گفت: «یافته‌های ME فقدان آزمایش بریجپورت را درمان نمی‌کند، اما (در واقع) آن را بدتر می‌کند. در عوض، در نتیجه یک تحقیق ناموفق یا فقدان آن، ما با سؤالات بیشتری روبرو هستیم تا پاسخ». یک پیامک

اسمیت فیلدز، یک زن سیاه‌پوست 23 ساله، در 12 دسامبر 2021 توسط یکی از مقامات پلیس بریجپورت در خانه‌اش بی‌پاسخ یافت شد.

پلیس گفت فردی که با پلیس تماس گرفت مردی بود که اسمیت فیلدز در اپلیکیشن دوستیابی بامبل با او ملاقات کرد و شب قبل با او ملاقات کرده بود.

قبل از صدور حکم، خانواده او گفتند که قصد داشتند از بریجپورت شکایت کنند و در دادخواستی که توسط وکیلشان تنظیم شده بود ادعا کردند که اداره پلیس بریج پورت شواهد فیزیکی کافی از خانه لورن جمع آوری نکرده است و از بررسی این مرد خودداری کرده است. ملاقات با فرد مورد علاقه اعضای خانواده او همچنین ادعا می کنند که اداره پلیس “از نظر نژادی حساس” به خانواده است و حقوق شهروندی آنها را نقض می کند.

در بیانیه ادعایی، جوزف گانیم، شهردار بریجپورت و ربکا گارسیا، رئیس پلیس موقت، و همچنین کارآگاهانی که در تحقیقات شرکت داشتند، آمده است.

CNN برای اظهار نظر با اداره پلیس بریج پورت تماس گرفت و به اظهارات داده شده به رسانه های محلی ارجاع شد.

در این بیانیه آمده است: «اداره پلیس بریجپورت صمیمانه تسلیت خود را به خانواده و دوستان خانم لورن اسمیت فیلدز ابراز می کند. .

وی افزود: عناصری از اطلاعات نادرست وجود دارد که از منابع مختلف بازنشر شده است، اما در پایان این تحقیقات مجددا گزارش جامع نهایی را منتشر خواهیم کرد. هرکس اطلاعاتی دارد باید با پلیس تماس بگیرد.

وکیل کراسلند در مورد حساسیت نژادی خانواده به CNN گفت: «این خانواده پارانوئید نیستند. “دلیل اینکه او چنین احساسی دارد این است که گبی پتیتو اخیراً ناپدید شده است و نوع جستجو برای قاتل او با آنچه در اینجا می بینیم بسیار متفاوت است.

شانتل فیلدز، مادر اسمیت فیلدز، به CNN News 12 Connecticut گفت: “او در کالج بود و خانواده و دوستانی داشت که او را دوست داشتند.” “هیچ کس قرار نیست لورن اسمیت فیلدز را بیرون بیاندازد، دخترم، (مثل اینکه) او یک آشغال است.”

چه اتفاقی برای لورن اسمیت فیلز افتاد؟

بر اساس گزارش پلیس از این حادثه، در اوایل صبح روز 12 دسامبر، پلیس بریجپورت گزارشی از وجود یک زن نامناسب در یک خانه دریافت کرد. پلیس گفت، پس از ورود، یکی از کارمندان اسمیت فیلدز را دید که به پشت روی زمین دراز کشیده بود، با خون خشک شده در سوراخ راست بینی و اطراف آن.

به گفته پلیس، افسر همچنین یک “مرد دیوانه” را پیدا کرد که خود را فردی معرفی کرد که اسمیت فیلدز را تنها سه روز می شناخت و او را در برنامه دوستیابی Bumble ملاقات کرد.

بر اساس گزارش این حادثه، وی با دستور تلفنی اپراتور اورژانس اقدام به فشرده سازی قفسه سینه کرد. در این گزارش آمده است: «او می لرزید و به وضوح می لرزید.

نام این مرد در گزارش ویرایش شد

او به پلیس گفت که شب قبل از دعوت او به اقامتگاه اسمیت فیلدز رسید. بر اساس این گزارش، مرد به پلیس گفت: آنها در حال نوشیدن تکیلا بودند که او مریض شد و برای استفراغ به دستشویی رفت. به گفته پلیس، پس از بازگشت، آنها به نوشیدن تکیلا با میکسر، بازی، خوردن غذا و تماشای فیلم ادامه دادند.

به گفته کراس لند، زمانی در طول شب، برادر اسمیت فیلدز در خانه او توقف کرد تا از او لباس بگیرد. به گفته پلیس، مردی که اسمیت فیلدز را در بامبل ملاقات کرد، وقتی او برگشت، حدود 15 دقیقه به حمام رفت.

در این گزارش آمده است که وقتی اسمیت فیلدز روی کاناپه به خواب رفت، مرد او را به رختخواب برد و در کنار او به خواب رفت. وقتی امروز صبح خیلی زود از خواب بیدار شد تا از توالت استفاده کند، گفت اسمیت فیلدز خروپف می‌کرد، اما وقتی چند ساعت بعد از خواب بیدار شد، گفت که او را دید که به پهلوی راستش دراز کشیده و خون از سوراخ‌های بینی‌اش بیرون می‌آمد. در این گزارش آمده است تختی که باعث شد او با پلیس تماس بگیرد.

در این گزارش آمده است که پزشکانی که در محل حاضر شدند مرگ او را مشخص کردند و گفتند که او حداقل یک ساعت یا بیشتر مرده است.

بر اساس گزارش پلیس، پلیس چندین مورد از جمله بیش از 1300 دلار پول نقد، پاسپورت، کارت اعتباری و تلفن همراه او را جمع آوری کرد.

کراسلند گفت که پلیس خانواده اسمیت فیلدز را از مرگ او مطلع نکرد و در عوض خانواده یک روز بعد پس از بازدید از خانه او و یافتن یادداشتی از صاحبخانه در آپارتمان اسمیت فیلدز متوجه شدند.

کراسلند به سی‌ان‌ان گفت: «مادر زنگ می‌زد چون قرار بود شام کریسمس آن سال در خانه لورن باشد. “آنها با ماشین رفتند، یادداشتی روی در از صاحبخانه پیدا کردند که می گفت اگر کسی به دنبال لورن است، با من تماس بگیرید. پلیس هرگز سعی نکرد با خانواده تماس بگیرد، آنها فقط جسد او را از خانه بیرون آوردند.”

کراس لند کارآگاهانی را که به این پرونده منصوب شده اند، تحقیر آمیز توصیف کرد و آنها را “بی ادب” خواند. او گفت که وقتی با خانواده تماس گرفتند و برای یافتن پاسخی برای مرگ اسمیت فیلدز با پلیس ملاقات کردند، رفتار بدی داشتند.

کراس‌لند گفت، طی جلسه‌ای در اوایل ماه جاری، پلیس به آنها گفت که هیچ چیز مشکوکی در صحنه پیدا نکرده‌اند و یک کارآگاه به آنها گفت: «هیچ ضربه‌ای از نیروی صریح وجود ندارد».

خانواده می گوید که برای عدالت مبارزه خواهد کرد

شهردار گانیم در بیانیه‌ای به “سوالات و نگرانی‌های بی‌پاسخ” پیرامون مرگ اسمیت فیلدز اذعان کرد و گفت که این موضوع را برای بررسی کامل به وزارت کشور ارجاع داده است.

گانیم در بیانیه‌ای گفت: هیچ چیزی کمتر از احترام و حساسیت نسبت به اعضای خانواده و از دست دادن آنها قابل تحمل نیست. “من نگرانی هایی را که توسط بسیاری در مورد زمان و نحوه اطلاع خانواده از فقدان بیان شده است، به اشتراک می گذارم. اعلامیه های فوت باید به گونه ای تهیه شود که حیثیت و منزلت متوفی و ​​احترام و دلسوزی برای خانواده را نشان دهد.”

گانیم همچنین گفت که با رئیس پلیس برای تغییر سیاست این اداره در مورد اطلاع اعضای خانواده در مورد مرگ و میر همکاری خواهد کرد و او برای تسریع این موضوع به خدمات قضایی پزشکی دولتی مراجعه کرده است.

وقتی خانواده اسمیت فیلدز را پس از اطلاع از مرگ او بازرسی کردند، کراس‌لند گفت که یک کاندوم استفاده شده، یک مسکن، یک ملحفه خونی، یک بشقاب غذا و بطری‌های الکل پیدا کردند.

کراس لند گفت: «شما قطعاً دوست دارید ملحفه، کاندوم را بردارید، دوست دارید از صفحه معکوس عکس بگیرید. «بعد از اینکه در 29 دسامبر آنها را مجبور کردیم او را ببرند، با آزمایشگاه پزشکی قانونی دولتی تماس گرفتم و زنی که پاسخ داد گفت اداره پلیس درخواست نکرده است.

کراس‌لند همچنین می‌گوید که یک کارآگاه ملاقات اسمیت فیلدز با بامبل را برای برادرش «مرد خوبی» توصیف می‌کند و همچنین به او می‌گوید که «به هیچ‌کدام از موارد درج نکند».

بامبل به CNN تایید کرد که با مجریان قانون در تماس بوده است. بامبل در بیانیه‌ای که با سی‌ان‌ان به اشتراک گذاشته شد، گفت که از خبر مرگ اسمیت فیلدز بسیار متأسف بود و برای حمایت به خانواده مراجعه کرد.

در بیانیه آمده است: «امنیت جسمی و روحی جامعه ما در درجه اول اهمیت قرار دارد. “ما شکایات اعضا را بررسی می کنیم و اقدامات سریع و قاطعانه ای را علیه همه اعضایی که استانداردهای ما را رعایت نمی کنند انجام می دهیم. ما آماده ارائه مساعدت و اطلاعات مناسب در صورت درخواست نیروی انتظامی هستیم.»

آنها گفتند که خانواده کراسلند و اسمیت فیلدز آماده مبارزه برای عدالت هستند.

کراس‌لند در بیانیه‌ای به سی‌ان‌ان گفت: «تا زمانی که عدالت برای لورن و هزاران دختر سیاه‌پوست که هر سال در این کشور ناپدید می‌شوند، به دست نیاوریم.» ما بدون در نظر گرفتن نژاد، حقوق برابر و عدالت را مدیون آنها هستیم و تا زمانی که آن را بدست نیاوریم دست از مبارزه برنخواهیم داشت.»[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

دانلود رایگان مقالات

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort türktelekom mobil ödeme bozdurmaGorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetHovardahttps://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma