لب شکلي که کار

[ad_1]

اگر شما رنج می برند از, لاغرها, لب سندرم و بندر تمایل مخفی برای شبیه آنجلینا جولی چند گزینه های در دسترس هستند. شما می توانید تبدیل شدن به یک حرفه ای apiarist یا پرورش دهندهء زنبور عسل و تاب کندو در دست خود را به نگه داشتن لب های تازه نیش زده و چاق و چله. شما فقط می توانید خوردن غذاهای شما می دانید تولید خواهد شد یک واکنش آلرژیک در اطراف دهان خود را. و یا شما می توانید سرمایه گذاری در یک مناسب و معقول پوستی لب پر.

به یاد داشته باشید, اما, که, کامل, لب kissable دارد در ماهی قزل آلا pouts نیست. اگر شما می خواهید به بهترین استفاده را از لب خود را هر دو به معنای واقعی کلمه و ظاهرا آن را درست انجام دهد. انتخاب یک جراح و یا پزشک می داند که آنچه او و یا او انجام شده است و آیا به دنبال آخرین مد زودگذر. لبها می تواند یک ساعت و اصلاح یک اشتباه جدی می تواند سال – اغلب با کمی نتیجه.

خوش مزه لب پرکننده

لب بهبود را می توان در انواع مختلف از راه و می تواند نه تنها چاق و چله تا لب خود را, اما همچنین صاف کردن چین و چروک اطراف دهان که به طور معمول رخ می دهد یا با سن و/یا به عنوان یک نتیجه از سیگار کشیدن است. و آن را فقط یک دختر چیزی: زنان و گاهی مردان دنبال کردن این فرم غیر جراحی روش لوازم آرایشی و بهداشتی.

ترین های پوستی لب پرکننده های موقت به این معنی است که آنها نیاز به بالا-یو پی اس بیش از یک دوره از زمان. در حالی که برخی از تبلیغات خود را تداوم نتیجه دائمی پرکننده اغلب ناصاف و پر از دست انداز, پس از آن توصیه می شود برای دور ماندن. تمام پرکننده های تزریق با استفاده از یک بی حسی موضعی و معمولا وجود دارد برخی از کبودی و تورم بعد از آن باید فروکش ظرف چند روز و خارش و درد موضعی در محل نیز رایج است.

درم لب پرکننده در حالت ایده آل باید افزایش حجم لب به طوری که لب پایین به نظر می رسد 1.5 برابر بزرگتر از یکی از بالا. به ترتیب حروف الفبا آنها عبارتند از:

* Artecoll ساخته شده است در بخشی از گاو-منابع کلاژن (پایین را ببینید) اگر چه آن را شامل کوچک Plexigas دانه های ریز صیقل بنابراین اثر می تواند تا پنج سال. برخی از cosmeticians نمی خواهم به استفاده از آن در لب – و باید وجود داشته باشد یک دلیل که چرا…

* تزریق کلاژن: مشتق شده از گاو بافت همبند آن استفاده می شود محبوب ترین لب پر. آن را کمتر بنابراین در حال حاضر پس از برخی از مشخصات بالا مردم از آن استفاده می شود برای تقویت لب خود را با نزدیک به نتایج فاجعه آمیز است. بهترین راه برای جلوگیری از این اتفاق می افتد به شما این است که آلرژی پوست تست حداقل 48 ساعت قبل از هر کلاژن روش. این اثر می تواند تا 18 ماه اما عوارض شامل عفونت پوست و/یا زخم, عدم تقارن و مخوف قزل آلا پوت.

* Cosmoderm/Cosmoplast: ممکن است صدای کمی Frankensteinesque به عنوان پرکننده این ساخته شده از پوست انسان رشد کرده در آزمایشگاه. ناخالص اما کمتر دردناک تر از پرکننده های دیگر. شاید شما می توانید بپرسید به رشد خود را.

* DermaLive/DermaDeep: ساخته شده از مخلوطی از بنفش hydrogel و اسید هیالورونیک این پرکننده استفاده می شود برای هر دو افزایش و صاف کردن چین و چروک های عمیق صورت و جاهای دیگر.

* انتقال چربی: در اینجا یک ایده: چرا برداشت حباب چربی از سایر نقاط بدن مانند ران خود را و سپس آنها تزریق به لب خود را! به معنای دیگر به بوسیدن باسن… منتقدان می گویند این آثار کمتر به خوبی در ناحیه لب از سایر نقاط بدن به عنوان چربی زیادی حرکت می کند.

* Juvederm: شبیه به Restylane (پایین را ببینید) و خود Perlane, Juvaderm ادعا می کند آن را به یک غلظت بالاتر از هیالورونیک اسید است که مسئول حفظ رطوبت پوست و نرم و صاف تر از برخی دیگر تزریقی. اثر می تواند از شش ماه تا یک سال.

* Restylane: تزریقی ژل تولید شده در سوئد, Restylane است حیوانات-رایگان معنی است که آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد افرادی که آلرژی به حیوانی مانند شیر و یا تخم مرغ است. اثر آن طول می کشد تا نه ماه و با این نسخهها کار در همان راه به عنوان به طور طبیعی تولید اسید هیالورونیک.

* بافت انتقال: یکی دیگر از یکی از سرگرم کننده. نگاهی به بافت خود را از مچ دست و یا دهان و موضوع را به لب های خود را برای دائمی plumped بالا نگاه کنید.

ماهی قزل آلا Pouts از ثروتمند و مشهور

Botched لبها می تواند خراب کردن نه تنها دهان خود را, اما زندگی حرفه ای خود را به عنوان به خوبی به عنوان این ستاره ها می توانند گواهی دهند…

* ستاره هالیوود Meg Ryan شد یک کودک پوستر برای botched لب بهبود در سال 2005 زمانی که او رفت از امریکا یار به Joker در بتمن تقریبا یک شبه. منتقدان بر این باورند که او رفت و برای یک فیلر به جای موقت با توجه به کشیده طبیعت از لب های او. مگ کاهش یافته است به نظر.

* لیندسی لوهان شده حامل ورزشی عجیب و غریب به دنبال بزرگ لب به تازگی ساخت افراد مشهور شرکتکنندگان تعجب می کنم که چرا او رفت و تحت سرنگ. در همان ورید (نه به معنای واقعی کلمه) بازیگر بریتنی مورفی دیده شد در هفته مد نیویورک با چه fashionistas لقب داده اند یک “غیر ضروری قزل آلا پوت”.

* بازیگر بریتانیایی لسلی خاکستر تا به حال یک واکنش آلرژیک به تزریق کلاژن در لب های او در سال 2002 و رنج زیادی ماهی قزل آلا پوت به عنوان یک نتیجه. او علنا تمسخر برای بزرگ لب ها سال است و پس از تبدیل شدن به یک سخنگو برای افرادی که دچار مشکلات مشابه. “صنعت زیبایی غیر قابل تنظیم است بنابراین شما باید انجام legwork,” او در مصاحبه ای گفت:.

ستاره پاپ پیت برنز کردم £1 میلیون پرداخت کردن پس از یک جراح زیبایی “غرق کار خود را و زندگی خود را” زمانی که او تا به حال یک botched لب ، پیت تا به حال بیش از 100 عملیات برای اصلاح این آسیب بر روی لب های او که دچار تورم وحشتناک و جمله بد تاول است که او نمی تواند غذا خوردن یا صحبت کردن.

بازی آن امن

اکثریت قریب به اتفاق افرادی که می خواهید عمل جراحی پلاستیک بر روی لب خود را به دنبال آنها افزوده با ساخت آنها فولر و دروغ محض. هنوز آن را باور یا نه وجود دارد برخی از افرادی که به دنبال اثر مخالف است. اگر لب های خود را بیش از حد بزرگ هستند و شما می خواهید به نوبه خود حجم این یک پیاده روی ساده در روش است که می تواند به سرعت انجام می شود (اما نه بدون دردسر). شما می توانید انتخاب کنید به یکی لب کاهش می یابد و یا هر دو. فقط مطمئن شوید که شما را تا پایان با یک تطبیق مجموعه!

برای بسیاری از ما, اما, لب بهبود کوتاهتر برای بزرگتر بهتر است مدرن روز راه را به مردم درست آنچه آنها باور دارند که به طبیعت اشتباه است. آیا به دنبال این درمان اگر شما حامله هستید و یا تغذیه با شیر مادر, و اگر شما باید برخی از شرایط پزشکی و یا مصرف داروهای خاص از آن ایده خوبی است به دکتر خود مشورت کنید قبل از. توصیه نمی شود برای مردم با دهان زخم های سرد و لوپوس و اختلالات انعقادی خون و یا بیماری های دیگر مانند دیابت.

اگر شما در نهایت تصمیم می گیرید که داشتن لب به معنی بیشتر برای شما از هر چیز دیگری با دقت نگاه کنید به گزینه های خود را. آگاه باشید که عوارض جانبی در حالی که نادر رخ می دهد. شما خواهد پرداخت هر چیزی از $300 به $5,000 تا به دهان شما نگاه شما همیشه از رویای بنابراین مطمئن شوید که شما در حال گرفتن آنچه شما برای پرداخت. بگو پنیر! اطلاعات در این مقاله در نظر گرفته شده است به جای تخصص پزشکی و مشاوره خود را ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی. ما شما را تشویق به بحث در مورد هر گونه تصمیم گیری در مورد درمان یا مراقبت های مناسب پزشکی حرفه ای است.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>