قیمت گذاری بسته های بیزینس کوچینگ خود را

دانستن چگونگی قیمت گذاری جلسات مربیگری شما یکی از بزرگترین موانع هنگام شروع کار مربیگری است.

اگر قیمت شما خیلی پایین باشد ، برای پرداخت قبوض خود تلاش خواهید کرد (البته این را هم نمی دانید که خود را از بین ببرید). با این حال ، اگر قیمت بسیار بالایی داشته باشید ، ممکن است اعتماد به نفس و تجربه لازم برای ارائه نتایج مورد انتظار را نداشته باشید.

بنابراین برای خدمات بیزینس کوچینگ خود چقدر باید هزینه کنید؟

اول از همه توجه داشته باشید که هیچ قیمت “درستی” در صنعت مربیگری وجود ندارد. براساس سطح نتیجه ای که می توانید برای مشتریان خود داشته باشید ، فقط قیمت مناسب برای شما وجود دارد.

 

نکاتی درباره نحوه خرید بسته های بیزینس کوچینگ خود:
تحقیق خود را انجام داده و به دنبال قیمت “متوسط” سایر مربیان در طاقچه خود باشید. توجه داشته باشید که آنها به طور مداوم برای مشتریان خود چه نتیجه ای کسب می کنند.
هدف درآمد خود را در نظر بگیرید. آیا برای مربی جدید واقع بینانه است؟ آیا هزینه زندگی شما را تأمین می کند؟ همچنین بفهمید که برای دستیابی به هدف درآمدی خود ، چه تعداد مشتری برای تبدیل (و با چه قیمتی) نیاز دارید.
بهترین قیمت برای شروع همیشه آن چیزی است که شما نسبت به آن احساس اطمینان و علاقه می کنید. یک راه خوب برای آزمایش “انرژی” در اطراف قیمت مناسب برای شما این است ، به قیمتی فکر کنید که دستیابی به شما “آسان” باشد. چند بار آن را با صدای بلند بیان کنید و توجه داشته باشید که چه احساسی دارید. در مرحله بعد ، شروع به بالا بردن قیمت کنید (و همچنان آن را با صدای بلند بگویید) تا زمانی که به رقمی نرسیدید که باعث شود احساس ناراحتی کنید. وقتی “نقطه شیرین” بین راحتی و کمی کشیده شده در قسمت راحتی خود را پیدا می کنید ، می دانید که برای شما علامت گذاری کرده است.
به جای قیمت گذاری در ساعت ، قیمت “بسته” بیزینس کوچینگ (یعنی جلسات 8 * 1 ساعته یا 3 ماه مربیگری) را در نظر بگیرید. برای افزایش ارزش درک شده خود ، برخی از پاداش های اضافی را به بسته خود اضافه کنید تا این امر باعث جذابیت بیشتر مشتری شما شود.
به یاد داشته باشید که همیشه می توانید با گذشت زمان و به تدریج تجربه بیشتری ، قیمت های خود را به تدریج بالا ببرید.
7. پیام مغناطیسی شما
به عنوان یک مربی جدید و صاحب مشاغل ، می خواهید خود را با بیشترین تعداد ممکن (آنلاین و آفلاین) معرفی کنید ، بنابراین آنها می دانند که چگونه به مردم کمک می کنید.

اطمینان حاصل کنید که یک پیام واضح را به اشتراک می گذارید که به شما کمک می کند تا شما و آنچه انجام می دهید را به خاطر بسپارید.

برای تهیه شخصی خود و همچنین یک پیام بازاریابی مغناطیسی برای ایجاد ناخن از یک “خط کوکتل” دوستانه کار کنید تا در تمام سیستم عامل های بازاریابی خود به اشتراک بگذارید.

با ارسال یک پیام مغناطیسی ، بلافاصله شما را به سمت مربی جدید بعدی که هنوز درگیر مشکلات است تلاش می کند تا توضیح دهد که چه کاری انجام می دهند.

 

8- پیشنهاد غیرقابل مقاومت شما
یکی دیگر از جنبه های مهم شروع مشاغل مربیگری ، دانستن چگونگی بسته بندی تخصص خود در راه های جذاب است.

من معتقدم که هر مربی باید چگونگی بسته بندی ، موقعیت و ارتقاء مهارت خود را بطور مؤثر بداند.

و داشتن یک پیشنهاد غیر قابل مقاومت بخشی از این دستور العمل است.

در دنیای واقعی ، شما نمی توانید خدمتی را بفروشید که مشتریان فقط نمی خواهند بخرند. شما نمی توانید مردم را به فکر شستشوی مغزی یا فریب دادن افراد برای خرید چیزهایی ببرید که تمایل یا نیازی به آن نداشته باشند.

پیشنهادات غیر قابل مقاومت که مانند کیک های داغ به فروش می رسند ، به ندرت اتفاق می افتد – آنها به طور خاص برای نیازها و خواسته های مشتری ساخته شده اند.

آنها باید بسته بندی و تحویل داده شوند به شکلی که برای خواسته های مشتری شما جذاب باشد. خواه این یک خواسته “فوری” باشد یا چیزی که آنها ترجیح می دهند طی یک دوره زمانی داشته باشند (یا باشند).

پیشنهادات غیرقابل مقاومت ، بخشی جدایی ناپذیر در کار مربیگری شماست.

پیشنهادات Irresistible شما می تواند مواردی مانند آهنربای سرب “رایگان” باشد که مشتری های بالقوه را به لیست پستی شما منتقل می کند ، یا در عوض ، می تواند بسته ها و برنامه های واقعی (رایگان یا پولی) که شما تبلیغ می کنید نیز باشد.

 

9. مهارت فروش قلب محور
برای شروع یک کار مربیگری موفق ، باید تصمیم بگیرید که می خواهید از روند فروش لذت ببرید.

البته ، هیچ کس واقعاً دوست ندارد احساس کند که “به آنها فروخته می شود”. اما اگر در تجارت هستید ، باید فروش داشته باشید.

بنابراین چگونه می توانید خدمات مربیگری خود را بفروشید و بدون صداگذاری (یا احساس) مانند یک فروشنده پر فشار ، مشتری را جذب کنید؟

شما از “قلب” میفروشید.

فروش با قلب از جای کمک و گوش دادن بیشتر ناشی از فشار و قانع کردن است.

وقتی علاقه واقعی به کمک به شخص دیگر دارید ، قدم بعدی طبیعی این است که به آنها چیزی ارائه دهید که به آنها کمک کند تا به آنچه می خواهند برسند.

مربیانی که فروش خوبی دارند ، می دانند که مکالمه فروش هرگز در مورد آنها نیست. بلکه بحثی است که مشخص می کند راه حل آنها به حل مشکل مشتری بالقوه آنها کمک خواهد کرد یا خیر.

فرآیند فروش بسیار ساده تر می شود (و لذت بخش) وقتی خودتان را متمرکز می کنید و در عوض ، واقعاً روی این مسئله متمرکز شوید که چگونه می توانید به شخص دیگری کمک کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>