شناسایی و محافظت در برابر دیابت نوع 2

[ad_1]

دکتر لوئیس Teichholz رئیس قلب و عروق در دانشگاه هکنساک مرکز پزشکی در نیوجرسی می گوید که حتی مردم عادی شاخص توده بدن (BMI) یک استاندارد چاقی و اندازه گیری می تواند تعجب آور سطوح چربی احشایی. در واقع 45 درصد از زنان و 60 درصد از مردان اسکن شده توسط دکتر بل و همکارانش به حال نرمال BMI نمرات و سطوح بیش از حد از چربی های داخلی.

همان عوامل خطر ابتلا به دیابت نوع 2 اعمال می شود که آیا شما در حال باریک و یا سنگین: سابقه خانوادگی دیابت افزایش سن در معرض خطر قومی, گروه, رژیم غذایی نامناسب و عدم فعالیت فیزیکی است. یک زن خطر را افزایش می دهد اگر او تا به حال به دیابت حاملگی است قلب یا رگ های خونی بیماری یا سندرم تخمدان پلی کیستیک. متاسفانه بسیاری از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی فکر می کنم “دیابت” تنها زمانی که آنها را ببینید یک بیمار که متناسب با معمولی کلیشه-چاق و غیر فعال-و در نتیجه اغلب غفلت به بررسی افراد با وزن طبیعی به پیش دیابت و دیابت است. ده ها تن از مردم صحبت کردم با کسی که تا به حال برخی از علائم کلاسیک دیابت در عین حال نمی شد اضافه وزن بودند در ابتدا آزمایش قند خون بالا.

اگر شما هر یک از عوامل خطر و یا هر یک از علائم ديابت نوع 2 که شامل ثابت تشنگی و بیدار شدن از خواب در نیمه شب برای ادرار کردن بیدار شدن از خواب با سردرد و خستگی و فشار خون 140/90 و یا بالاتر یک عفونت ادراری مکرر و یا نوروپاتی (سوزش و یا احساس سوزن سوزن شدن در پا و دست و یا اندام به عنوان یک نتیجه از آسیب های عصبی) از پزشک خود بپرسید برای گلوکز پلاسمای ناشتا (FPG) آزمون و تست تحمل گلوکز خوراکی (OGTT) برای بررسی قند خون بالا.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>